Agility 2 M

  1. Datum: 21. 05. 2023
  2. Závod: Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Järv, Inga (EE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 104.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.23 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 030518 Milan Jirásek A3Ch Yantanee ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 39.92 5.51 V
2 039218 Julie Dušková Aréna 0 0 0.0 0.0 40.57 5.42 V
3 031421 Pavlína Seyfriedová Batgirl Peryhelium 0 0 0.0 0.0 40.94 5.37 V
4 080721 Martina Sigmundová Arash Little Sweetie 0 0 0.0 0.0 41.61 5.29 V
5 075817 Adéla Řeholová A3Ch Calibré Fort Fox 0 0 0.0 0.0 42.22 5.21 V
6 051017 Michala Krejčí A3Ch Wonder Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 42.38 5.19 V
7 050019 Jana Zemková A3Ch Dream Come True Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 42.44 5.18 V
8 043819 Marie - Anna Kociánová A3Ch Coca Cola Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 42.67 5.16 V
9 079217 Veronika Krupková A3Ch Brave Guinness Little Guardian Angel 0 0 0.0 0.0 43.33 5.08 V
10 040815 Michaela Langerová A3Ch Just for Love Bonny Dux 0 0 0.0 0.0 43.57 5.05 V
11 001117 Renata Mandová A3Ch Comic Caillin Bellamoon 0 0 0.0 0.0 45.52 4.83 V
12 011521 Alžběta Štětková Fabulous Future Od Přelícké zvonice 0 0 0.0 0.0 46.03 4.78 V
13 000320 Jana Kočová Elis 0 0 0.0 0.0 46.51 4.73 V
14 054717 Tomáš Krejčík Yummi Yu Fort Fox 0 0 0.0 0.0 46.87 4.69 V
15 044019 Dana Holíková A3Ch Dream Joker Z Arcamony 0 0 0.0 0.0 47.12 4.67 V
16 010715 Denisa Kopicová A3Ch Damian z Lomu ve skále 0 0 0.0 0.0 47.23 4.66 V
17 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 47.37 4.64 V
18 017718 Lucie Melounková Furioso Victoria Festiva 0 0 0.0 0.0 47.69 4.61 V
19 053018 Denisa Sommerová A3Ch Nougat Nutty Romy´s Choco 0 0 0.0 0.0 50.25 4.38 V
20 061821 Kristýna Růžičková Flavia Lux Essenia 0 0 0.29 0.29 52.29 4.21 V
21 004716 Hanka Hanušová A3Ch Sára 0 0 3.23 3.23 55.23 3.98 V
22 072220 Rudolf Broulík Essi Daven Dancing in the Wind 1 0 0.0 5.0 41.26 5.33 V
23 018621 Veronika Maryníková Esta Loca Te Salutant 0 1 0.0 5.0 41.53 5.3 V
24 030920 Zuzana Sobková A3Ch Biscotto Borneo la Vera Felicitá 1 0 0.0 5.0 41.68 5.28 V
25 067219 Jan Sigmund A3Ch Arwen Easy Euforia 1 0 0.0 5.0 42.42 5.19 V
26 066817 Jitka Humpolcová Ammon Simple Elegance 1 0 0.0 5.0 43.03 5.11 V
27 017420 Dana Svobodová Celestin Bred with love 1 0 0.0 5.0 43.94 5.01 V
28 094415 Klára Jůdová Rézinka 1 0 0.0 5.0 44.33 4.96 V
29 031222 Josef Honner A3Ch Never Give Up Koryfej 1 0 0.0 5.0 45.82 4.8 V
30 070720 Kristýna Hrůza A3Ch Bársony Sobasan 0 1 0.0 5.0 46.1 4.77 V
31 025720 Anna Koťátková Zora z Koněprus 1 0 0.0 5.0 46.5 4.73 V
32 095019 Rudolf Broulík A3Ch Halle Berry Sněžný tygr 0 1 0.0 5.0 48.35 4.55 V
33 072119 Kateřina Matrasová Goldilocks Fort Fox 1 0 0.0 5.0 50.13 4.39 V
34 020621 Tereza Linková Snape Brown Neraka 0 0 6.61 6.61 58.61 3.75 VD
35 056019 Michaela Hobzová Jigsaw Design z Lomu ve Skále 0 1 1.91 6.91 53.91 4.08 VD
36 019521 Jitka Křížková Kattie 1 0 2.33 7.33 54.33 4.05 VD
37 045220 Květa Sálusová Bara Tajfú Sobasan 2 0 0.0 10.0 41.36 5.32 VD
38 022220 Lenka Prokešová E´Chia Carassou 1 1 0.0 10.0 44.6 4.93 VD
39 056020 Kateřina Břízová A3Ch French Kiss Anarchia 1 1 0.0 10.0 45.52 4.83 VD
40 074415 Jana Kočová A3Ch Gino 1 1 0.0 10.0 48.46 4.54 VD
41 009622 Kamila Jiranová Atria Loire's Land 0 2 0.0 10.0 48.55 4.53 VD
42 092415 Kristýna Matrasová A3Ch New Nova Fort Fox 1 1 0.0 10.0 48.93 4.5 VD
43 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 1 1 0.0 10.0 49.08 4.48 VD
44 041621 Lucie Dušková Klark z Lomu ve Skále 0 2 0.0 10.0 49.57 4.44 VD
45 090818 Josef Žák Uragán von Schnappi Schnapp 1 0 8.6 13.6 60.6 3.63 VD
46 070519 Lenka Nesnídalová Izzy Aria z Vesničky u hranic 2 1 0.0 15.0 45.16 4.87 VD
47 008121 Petra Nováková Tiffy Black of Sprightliness 2 1 0.0 15.0 47.15 4.67 VD
48 074321 Vilém Křížek Minnie 1 1 6.82 16.82 58.82 3.74 D
49 014218 Petr Vajgl Letty Moravské srdce 2 2 7.77 27.77 59.77 3.68 BO
DIS 089122 Tereza Koláčná Bungee Experience Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057918 Ivana Kuglerová Sigyn Invincible Heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093022 Lenka Nesnídalová Gentle Grey Královský dar DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055120 Nikol Hrušková Fast Frey z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076612 Anna Koťátková A3Ch Arielle Hak Ami DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073821 Markéta Novotná Mamba Black Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056821 Dominika Korintová Amazing Amber Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024719 Daniela Faměrová Lady Tergy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054421 Rudolf Broulík Annie Rose Štěstí ze severu DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085021 Terezie Lenková Jocose Boy z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030116 Michaela Hobzová A3Ch Oudie See Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054121 Michaela Nováková Aurora Bailey Ray DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061118 Pavlína Sedlmaierová A3Ch Courageous Bougie Fast Happiness DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055217 Monika Fantová A3Ch Whisky Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024220 Romana Jirásková Rory Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001416 Markéta Šulcová A3Ch Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083917 Yveta Nezvalová Zochová A3Ch Bond Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082018 Lenka Krejčí A3Ch Archie Richmond Silky Dafnee DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027820 Tereza Krejčí Betty Swift Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016417 Kristýna Lérová Berenita Nella Belavia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046421 Veronika Tobolková Go on Gaya z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO