Cz En

083917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Yveta Nezvalová Zochová, PETRIS

    Člen KA

Pes

  1. Bond Bleu Colline, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  2. II. zkouška MA3: 2/12, 47.07 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  3. I. zkouška MA3: 3/12, 43.55 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  4. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  5. MA3 - I.: 1/2, 44.0 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  6. MA3 - II.: 1/2, 42.38 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  7. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  8. Zkouška II MA3: 5/5, 45.69 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  9. Zkouška I MA3: Diskvalifikován

  10. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  11. 1. běh MA3 : 5/7, 42.06 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  12. 2. běh MA3 : 4/7, 43.82 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  13. Trutnov - B.A.S.E. - Berger agility sommer event, 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  14. AGILITY I: Diskvalifikován

  15. AGILITY II: Diskvalifikován

  16. JUMPING I: Diskvalifikován

  17. JUMPING II: Diskvalifikován

  18. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  19. Zkouška MA3 I: 1/7, 37.68 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  20. Zkouška MA3 II: 6/7, 39.14 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  21. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  22. Ne. - Agility II. M: 34/52, 47.83 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  23. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  24. So. - Agility I. M: 22/53, 46.21 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  25. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  26. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  27. MA3 I: 5/8, 49.42 s, 15.0 tr. b., 4.13 m/s

  28. MA3 II: Diskvalifikován

  29. MA3 III: Diskvalifikován

  30. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  31. MA3: Diskvalifikován

  32. MA3-2: Diskvalifikován

  33. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  34. Zkouška MA3 I: 1/6, 39.04 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  35. Zkouška MA3 II: Diskvalifikován

  36. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  37. QA1 agility: 36/61, 50.99 s, 10.99 tr. b., 3.92 m/s

  38. QA2 agility: 16/60, 46.58 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  39. QA3 agility: Diskvalifikován

  40. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  41. QJ2 jumping: 30/61, 42.87 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  42. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  43. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  44. Zkouška II. MA3: 2/7, 45.53 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  45. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  46. Spálené Poříčí - 3. Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů pro útulek v Borovně, 04. 05. 2019

  47. 1. zkouška MA3: 1/2, 45.61 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  48. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  49. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  50. MA3 I.: 1/11, 38.47 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  51. MA3 II.: Diskvalifikován

  52. MA3 III.: Diskvalifikován

  53. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  54. Zkouška MA3 I: 4/6, 49.22 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  55. Zkouška MA3 II: 1/6, 36.85 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  56. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  57. II. zkouška MA3: 1/12, 41.48 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  58. I. zkouška MA3: 2/12, 45.55 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  59. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  60. Zkouška MA3 I: Diskvalifikován

  61. Zkouška MA3 II: 2/8, 39.35 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  62. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  63. Czech Imp Jump: 13/20, 28.28 s, 17.28 tr. b., 3.82 m/s

  64. Jumping 1: 4/20, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  65. Jumping 2: Diskvalifikován

  66. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  67. Zkouška MA2 I: Diskvalifikován

  68. Zkouška MA2 II: 1/1, 34.06 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  69. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  70. Agility klubů M: 3/17, 40.02 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  71. Jumping M: Diskvalifikován

  72. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  73. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  74. II.zkouška MA2: Diskvalifikován

  75. I. zkouška MA2: 2/11, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  76. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  77. 1. zkouška MA2: 1/4, 40.4 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  78. 2. zkouška MA2: 3/4, 46.44 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  79. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  80. 1MJ2: 1/2, 39.73 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  81. 2MJ2: Diskvalifikován

  82. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  83. AGILITY: Diskvalifikován

  84. JUMPING: Diskvalifikován

  85. MA2: 3/4, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  86. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  87. Zkouška_sobota_01 MA2: 1/8, 48.63 s, 10.63 tr. b., 3.76 m/s

  88. Zkouška_sobota_02 MA2: 1/8, 35.21 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  89. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  90. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  91. Jumping OPEN M: Diskvalifikován

  92. Zk.A MA2: Diskvalifikován

  93. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 09. 2018

  94. Agility open M: Diskvalifikován

  95. Jumping open M: Diskvalifikován

  96. Zkouška MA2: 1/3, 36.28 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  97. Praha - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky I., 14. 09. 2018

  98. 1. Zka - MA2: 1/3, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  99. 2. Zka - MA2: Diskvalifikován

  100. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  101. II. Zkouška: Diskvalifikován

  102. I. Zkouška: 4/5, 35.19 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  103. Jumping: 1/15, 28.55 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  104. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  105. 1. Zk MA2: 1/5, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  106. 2. Zk MA2: 5/5, 57.11 s, 34.11 tr. b., 3.05 m/s

  107. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  108. 1. Zk MA2: Diskvalifikován

  109. 2. Zk MA2: Diskvalifikován

  110. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  111. 1.ZkA - MA2: Diskvalifikován

  112. 2.ZkA - MA2: Diskvalifikován

  113. 3.ZkA - MA2: 1/2, 43.09 s, 0.09 tr. b., 3.6 m/s

  114. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  115. MA2 - 1. MA2: Diskvalifikován

  116. MA2 - 2. MA2: Diskvalifikován

  117. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  118. Sobota MA2 1: 4/5, 40.45 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  119. Sobota MA2 2: Diskvalifikován

  120. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  121. III. jumping M: Diskvalifikován

  122. II. Jumping M: Diskvalifikován

  123. I. JUMPING M: Diskvalifikován

  124. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  125. 1.běh MA2: Diskvalifikován

  126. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  127. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  128. MA2-Zk1 MA2: Diskvalifikován

  129. MA2-Zk2 MA2: Diskvalifikován

  130. MA2-Zk3 MA2: 1/7, 44.48 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  131. Okrouhlice (u Benešova) - 11. Májová cena, 08. 05. 2018

  132. Agility M: Diskvalifikován

  133. Jumping M: 9/10, 42.07 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  134. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  135. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  136. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  137. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  138. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  139. III. zkouška MA2: Diskvalifikován

  140. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  141. I. zkouška MA2: 2/8, 53.93 s, 12.93 tr. b., 3.54 m/s

  142. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  143. I Agility Open: Diskvalifikován

  144. II Agility Open: Diskvalifikován

  145. II Jumping Open: 37/66, 40.61 s, 17.61 tr. b., 4.01 m/s

  146. I Jumping Open: Diskvalifikován

  147. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  148. Zkouška 1 MA1: 2/5, 31.46 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  149. Zkouška 2 MA1: 3/5, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  150. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  151. AGILITY: Diskvalifikován

  152. JUMPING: Diskvalifikován

  153. MA1: 2/5, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  154. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  155. II. Packa MA1: 2/5, 29.66 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  156. I. Packa MA1: 3/5, 28.58 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s