Cz En

083917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Yveta Nezvalová Zochová, PETRIS

    Člen KA

Pes

  1. Bond Bleu Colline, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  2. Agility M: 1/31, 38.11 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  3. Jumping M: 13/31, 31.53 s, 15.0 tr. b., 5.17 m/s

  4. Zkouška A3 M: 5/12, 43.08 s, 7.08 tr. b., 4.04 m/s

  5. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  6. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  7. První zkouška: 1/3, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  8. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 09. 2020

  9. Zkouška MA3 I: Diskvalifikován

  10. Zkouška MA3 II: 2/3, 45.82 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  11. Zkouška MA3 III: Diskvalifikován

  12. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  13. Agility sobota M: Diskvalifikován

  14. Jumping sobota M: 11/18, 45.6 s, 15.6 tr. b., 3.49 m/s

  15. ZkouškaMA3 sobota: 5/8, 47.69 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  16. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  17. Jumping Open M: Diskvalifikován

  18. ZkA. MA3 I.: 8/13, 44.34 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  19. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  20. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  21. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  22. 2. Jumping M: 3/10, 36.14 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  23. 2. Zkouška MA3: 1/6, 41.21 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  24. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  25. agility open M: 4/14, 40.44 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  26. Jumping open M: Diskvalifikován

  27. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  28. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  29. MA3 I: Diskvalifikován

  30. MA3 II: Diskvalifikován

  31. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  32. Zkouška 1: 2/10, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  33. Zkouška 2: Diskvalifikován

  34. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  35. I. agility M: Diskvalifikován

  36. II. agility M: Diskvalifikován

  37. II. jumping M: Diskvalifikován

  38. I. jumping M: 26/67, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  39. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  40. II. zkouška A3 M: 4/7, 45.58 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  41. I. zkouška A3 M: 1/7, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  42. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  43. Jumping: 11/20, 33.0 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  44. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  45. MA3 - 1 běh: 5/11, 53.1 s, 20.0 tr. b., 4.14 m/s

  46. MA3 - 2 běh: Diskvalifikován

  47. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  48. Agility M: 6/22, 41.46 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  49. Jumping M: Diskvalifikován

  50. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  51. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  52. 1. Zkouška A3 M: 4/13, 45.25 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  53. 2. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  54. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  55. Zkouška MA3 I: 1/3, 49.99 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  56. Zkouška MA3 II: Diskvalifikován

  57. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  58. II. zkouška MA3: 2/12, 47.07 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  59. I. zkouška MA3: 3/12, 43.55 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  60. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  61. MA3 - I.: 1/2, 44.0 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  62. MA3 - II.: 1/2, 42.38 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  63. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  64. Zkouška II MA3: 5/5, 45.69 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  65. Zkouška I MA3: Diskvalifikován

  66. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  67. 1. běh MA3 : 5/7, 42.06 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  68. 2. běh MA3 : 4/7, 43.82 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  69. Trutnov - B.A.S.E. - Berger agility sommer event, 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  70. AGILITY I: Diskvalifikován

  71. AGILITY II: Diskvalifikován

  72. JUMPING I: Diskvalifikován

  73. JUMPING II: Diskvalifikován

  74. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  75. Zkouška MA3 I: 1/7, 37.68 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  76. Zkouška MA3 II: 6/7, 39.14 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  77. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  78. Ne. - Agility II. M: 34/52, 47.83 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  79. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  80. So. - Agility I. M: 22/53, 46.21 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  81. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  82. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  83. MA3 I: 5/8, 49.42 s, 15.0 tr. b., 4.13 m/s

  84. MA3 II: Diskvalifikován

  85. MA3 III: Diskvalifikován

  86. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  87. MA3: Diskvalifikován

  88. MA3-2: Diskvalifikován

  89. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  90. Zkouška MA3 I: 1/6, 39.04 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  91. Zkouška MA3 II: Diskvalifikován

  92. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  93. QA1 agility: 36/61, 50.99 s, 10.99 tr. b., 3.92 m/s

  94. QA2 agility: 16/60, 46.58 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  95. QA3 agility: Diskvalifikován

  96. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  97. QJ2 jumping: 30/61, 42.87 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  98. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  99. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  100. Zkouška II. MA3: 2/7, 45.53 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  101. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  102. Spálené Poříčí - 3. Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů pro útulek v Borovně, 04. 05. 2019

  103. 1. zkouška MA3: 1/2, 45.61 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  104. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  105. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  106. MA3 I.: 1/11, 38.47 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  107. MA3 II.: Diskvalifikován

  108. MA3 III.: Diskvalifikován

  109. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  110. Zkouška MA3 I: 4/6, 49.22 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  111. Zkouška MA3 II: 1/6, 36.85 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  112. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  113. II. zkouška MA3: 1/12, 41.48 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  114. I. zkouška MA3: 2/12, 45.55 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  115. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  116. Zkouška MA3 I: Diskvalifikován

  117. Zkouška MA3 II: 2/8, 39.35 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  118. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  119. Czech Imp Jump: 13/20, 28.28 s, 17.28 tr. b., 3.82 m/s

  120. Jumping 1: 4/20, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  121. Jumping 2: Diskvalifikován

  122. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  123. Zkouška MA2 I: Diskvalifikován

  124. Zkouška MA2 II: 1/1, 34.06 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  125. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  126. Agility klubů M: 3/17, 40.02 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  127. Jumping M: Diskvalifikován

  128. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  129. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  130. II.zkouška MA2: Diskvalifikován

  131. I. zkouška MA2: 2/11, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  132. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  133. 1. zkouška MA2: 1/4, 40.4 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  134. 2. zkouška MA2: 3/4, 46.44 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  135. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  136. 1MJ2: 1/2, 39.73 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  137. 2MJ2: Diskvalifikován

  138. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  139. AGILITY: Diskvalifikován

  140. JUMPING: Diskvalifikován

  141. MA2: 3/4, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  142. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  143. Zkouška_sobota_01 MA2: 1/8, 48.63 s, 10.63 tr. b., 3.76 m/s

  144. Zkouška_sobota_02 MA2: 1/8, 35.21 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  145. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  146. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  147. Jumping OPEN M: Diskvalifikován

  148. Zk.A MA2: Diskvalifikován

  149. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 09. 2018

  150. Agility open M: Diskvalifikován

  151. Jumping open M: Diskvalifikován

  152. Zkouška MA2: 1/3, 36.28 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  153. Praha - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky I., 14. 09. 2018

  154. 1. Zka - MA2: 1/3, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  155. 2. Zka - MA2: Diskvalifikován

  156. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  157. II. Zkouška: Diskvalifikován

  158. I. Zkouška: 4/5, 35.19 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  159. Jumping: 1/15, 28.55 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  160. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  161. 1. Zk MA2: 1/5, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  162. 2. Zk MA2: 5/5, 57.11 s, 34.11 tr. b., 3.05 m/s

  163. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  164. 1. Zk MA2: Diskvalifikován

  165. 2. Zk MA2: Diskvalifikován

  166. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  167. 1.ZkA - MA2: Diskvalifikován

  168. 2.ZkA - MA2: Diskvalifikován

  169. 3.ZkA - MA2: 1/2, 43.09 s, 0.09 tr. b., 3.6 m/s

  170. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  171. MA2 - 1. MA2: Diskvalifikován

  172. MA2 - 2. MA2: Diskvalifikován

  173. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  174. Sobota MA2 1: 4/5, 40.45 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  175. Sobota MA2 2: Diskvalifikován

  176. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  177. III. jumping M: Diskvalifikován

  178. II. Jumping M: Diskvalifikován

  179. I. JUMPING M: Diskvalifikován

  180. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  181. 1.běh MA2: Diskvalifikován

  182. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  183. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  184. MA2-Zk1 MA2: Diskvalifikován

  185. MA2-Zk2 MA2: Diskvalifikován

  186. MA2-Zk3 MA2: 1/7, 44.48 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  187. Okrouhlice (u Benešova) - 11. Májová cena, 08. 05. 2018

  188. Agility M: Diskvalifikován

  189. Jumping M: 9/10, 42.07 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  190. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  191. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  192. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  193. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  194. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  195. III. zkouška MA2: Diskvalifikován

  196. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  197. I. zkouška MA2: 2/8, 53.93 s, 12.93 tr. b., 3.54 m/s

  198. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  199. I Agility Open: Diskvalifikován

  200. II Agility Open: Diskvalifikován

  201. II Jumping Open: 37/66, 40.61 s, 17.61 tr. b., 4.01 m/s

  202. I Jumping Open: Diskvalifikován

  203. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  204. Zkouška 1 MA1: 2/5, 31.46 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  205. Zkouška 2 MA1: 3/5, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  206. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  207. AGILITY: Diskvalifikován

  208. JUMPING: Diskvalifikován

  209. MA1: 2/5, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  210. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  211. II. Packa MA1: 2/5, 29.66 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  212. I. Packa MA1: 3/5, 28.58 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s