Cz En

Jana Kočová

  1. Číslo: 003800
  2. OSA: Agility klub Hradec Králové
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2013
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 062012 (S), Ámos

  2. 050513 (ML), Honey Foxy Fox

  3. 074415 (M), A3Ch Gino

  4. 000320 (M), Elis

Výsledky

  1. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  2. Agility 1 M, Elis: 7/72, 46.58 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  3. Agility 1 M, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  4. Agility 2 M, A3Ch Gino: 1/72, 41.64 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  5. Agility 2 M, Elis: Diskvalifikován

  6. Jumping 1 M, Elis: 9/72, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  7. Jumping 1 M, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  8. Jumping 2 M, A3Ch Gino: 5/69, 38.2 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  9. Jumping 2 M, Elis: Diskvalifikován

  10. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  11. NE - 1. jumping M, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  12. NE - 2. jumping M, A3Ch Gino: 1/10, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  13. NE - 3. jumping M, A3Ch Gino: 1/10, 30.36 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  14. SO - 1. zkoušku A2 M, Elis: Diskvalifikován

  15. SO - 2. zkouška A2 M, Elis: 1/5, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  16. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  17. III. jumpng M, A3Ch Gino: 2/22, 22.32 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  18. III. zkouška A2 M, Elis: 1/7, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  19. II. jumping M, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  20. II. zkouška A2 M, Elis: 3/7, 36.68 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  21. I. jumping M, A3Ch Gino: 3/22, 27.17 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  22. IV. zkouška A2 M, Elis: 1/7, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  23. I. zkouška A2 M, Elis: 1/7, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  24. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 31. 10. 2021

  25. Agility Open, A3Ch Gino: 1/17, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  26. Agility Open, Elis: 8/17, 48.31 s, 5.31 tr. b., 4.04 m/s

  27. Jumping Open, Elis: Diskvalifikován

  28. Jumping Open, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  29. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  30. Zkouška II. MA2, Elis: Diskvalifikován

  31. Zkouška I.MA2, Elis: 3/6, 35.29 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  32. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  33. II. zkouška, Elis: 2/3, 35.03 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  34. I. zkouška, Elis: 1/3, 30.75 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  35. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  36. 1.kvalifikace, Elis: 9/19, 44.67 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  37. 1.kvalifikace, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  38. 2.kvalifikace, A3Ch Gino: 3/19, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  39. 2.kvalifikace, Elis: Diskvalifikován

  40. 3.kvalifikace, A3Ch Gino: 4/19, 32.5 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  41. 3.kvalifikace, Elis: 5/19, 34.03 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  42. Finále, A3Ch Gino: 2/8, 34.27 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  43. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  44. III. Jumping A2&A3, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  45. II. Jumping A1, Elis: 1/8, 23.69 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  46. II. Jumping A2&A3, A3Ch Gino: 2/10, 30.99 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  47. I. Jumping A1, Elis: Diskvalifikován

  48. I. Jumping A2&A3, A3Ch Gino: 2/10, 29.53 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  49. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  50. Agility Individual, A3Ch Gino: 19/71, 45.08 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  51. Agility Squads as Individual, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  52. Jumping Individual, A3Ch Gino: 6/72, 37.15 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  53. Jumping Squads as Individual, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  54. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  55. Zkouška 1, Elis: 1/6, 31.66 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  56. Zkouška 1, A3Ch Gino: 2/5, 40.27 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  57. Zkouška 2, Elis: 1/6, 31.08 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  58. Zkouška 2, A3Ch Gino: 1/5, 36.57 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  59. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  60. Jumping 1 - A1, Elis: 3/8, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  61. Jumping 1 - A2+A3, A3Ch Gino: 2/10, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  62. Jumping 2 - A1, Elis: 2/8, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  63. Jumping 2 - A2+A3, A3Ch Gino: 1/10, 33.17 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  64. Jumping 3 - A1, Elis: Diskvalifikován

  65. Jumping 3 - A2+A3, A3Ch Gino: 2/10, 25.19 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  66. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  67. Agility 1 M, A3Ch Gino: 3/61, 42.4 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  68. Agility 2 M, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  69. Jumping 1 M, A3Ch Gino: 23/62, 37.66 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  70. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  71. 1. zkouška, A3Ch Gino: 3/9, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  72. 2. zkouška, A3Ch Gino: 1/9, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  73. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  74. 1. Zkouška MA3, A3Ch Gino: 1/6, 36.66 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  75. 2. Zkouška MA3, A3Ch Gino: 2/6, 41.88 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  76. 3. Zkouška MA3, A3Ch Gino: 1/6, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  77. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  78. Jumping light, A3Ch Gino: 9/18, 24.75 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  79. Jumping open, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  80. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  81. II. zkouška A3 M, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  82. I.zkouška A3 M, A3Ch Gino: 2/4, 46.38 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  83. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  84. I. agility M, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  85. II. agility M, A3Ch Gino: 16/67, 42.92 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  86. II. jumping M, A3Ch Gino: 12/64, 33.3 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  87. I. jumping M, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  88. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  89. 7.studenecká, A3Ch Gino: 2/4, 38.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  90. 8.studenecká, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  91. 9.studenecká, A3Ch Gino: 3/4, 42.64 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  92. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  93. 4.studenecká, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  94. 5.studenecká, A3Ch Gino: 3/4, 42.87 s, 7.87 tr. b., 3.94 m/s

  95. 6.studenecká, A3Ch Gino: 2/4, 38.93 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  96. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  97. Czech Imp Jump, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  98. Jumping 1, A3Ch Gino: 19/29, 37.62 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  99. Jumping 2, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  100. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  101. Czech Imp Jump, A3Ch Gino: 12/20, 25.58 s, 6.58 tr. b., 3.95 m/s

  102. Jumping 1, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  103. Jumping 2, A3Ch Gino: 2/21, 33.56 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  104. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  105. III. jumping M, A3Ch Gino: 1/29, 28.7 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  106. II. jumping M, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  107. I. jumping M, A3Ch Gino: 10/29, 35.24 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  108. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  109. Jumping I, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  110. Jumping II, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  111. Jumping III, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  112. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  113. 1.studenecká, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  114. 2.studenecká, A3Ch Gino: 2/4, 40.4 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  115. 3.studenecká, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  116. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  117. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Gino: 5/22, 21.7 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  118. Jumping 1 - Medium, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  119. Jumping 2 - Medium, A3Ch Gino: 4/22, 27.68 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  120. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  121. 1. běh MA3 , A3Ch Gino: 2/7, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  122. 2. běh MA3 , A3Ch Gino: Diskvalifikován

  123. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  124. Agility Open, A3Ch Gino: 6/65, 38.21 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  125. Agility Squads as Individual, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  126. Jumping Open, A3Ch Gino: 9/69, 33.24 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  127. Jumping Squads as Individual, A3Ch Gino: 12/69, 42.03 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  128. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  129. III. jumping M, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  130. II. jumping M, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  131. I. jumping M, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  132. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  133. MA3 - I., A3Ch Gino: Diskvalifikován

  134. MA3 - II., A3Ch Gino: Diskvalifikován

  135. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  136. QA1 agility, A3Ch Gino: 9/61, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  137. QJ1 jumping, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  138. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  139. Zkouška 1 MA3, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  140. Zkouška 2 MA3, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  141. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  142. Agility I, A3Ch Gino: 35/88, 46.5 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  143. Agility II, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  144. Jumping I, A3Ch Gino: 11/87, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  145. Jumping II, A3Ch Gino: 4/87, 35.54 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  146. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  147. 2. zkouška MA3, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  148. I. zkouška MA3, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  149. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  150. Czech Imp Jump, A3Ch Gino: 3/21, 18.38 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  151. Jumping 1, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  152. Jumping 2, A3Ch Gino: 2/23, 25.44 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  153. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  154. Czech Imp Jump, A3Ch Gino: 6/23, 21.99 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  155. Jumping 1, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  156. Jumping 2, A3Ch Gino: 1/24, 24.58 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  157. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  158. 1.kvalifikace, A3Ch Gino: 3/17, 26.86 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  159. 2.kvalifikace, A3Ch Gino: 5/17, 32.46 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  160. 3.kvalifikace, A3Ch Gino: 8/17, 29.75 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  161. Východočeské finále, A3Ch Gino: 2/9, 28.4 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  162. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  163. Agility open M, A3Ch Gino: 2/16, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  164. Jumping open M, A3Ch Gino: 1/16, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  165. Zkouška MA3, A3Ch Gino: 1/6, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  166. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  167. A3 MA3, A3Ch Gino: 2/5, 42.57 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  168. Agility M, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  169. Jumping M, A3Ch Gino: 2/14, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  170. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  171. JUMPING 1 M, A3Ch Gino: 6/12, 35.14 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  172. JUMPING 2 M, A3Ch Gino: 6/12, 35.12 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  173. Zkouška 2 MA2, A3Ch Gino: 1/4, 34.98 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  174. Zkouška MA2, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  175. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  176. Agility II. M, A3Ch Gino: 2/48, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  177. Agility I. M, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  178. Jumping II. M, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  179. Jumping I. M, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  180. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  181. III. zkouška MA2, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  182. III.zkouška MA2, A3Ch Gino: 1/3, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  183. II. zkouška MA2, A3Ch Gino: 1/8, 38.4 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  184. II. zkouška MA2, A3Ch Gino: 1/3, 34.25 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  185. I. zkouška MA2, A3Ch Gino: 1/3, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  186. I. zkouška MA2, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  187. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  188. I Agility Open, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  189. II Agility Open, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  190. II Jumping Open, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  191. I Jumping Open, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  192. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  193. II. zkouška MA2, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  194. I. zkouška MA2, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  195. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  196. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Gino: 4/24, 18.85 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  197. Jumping 1 Medium, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  198. Jumping 2 Medium, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  199. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  200. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Gino: 10/21, 23.7 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  201. Jumping 1 Medium, A3Ch Gino: 16/21, 26.63 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  202. Jumping 2 Medium, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  203. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  204. JUMPING 1 M, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  205. JUMPING 2 M, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  206. JUMPING 3 M, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  207. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  208. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  209. Jumping 1 Medium, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  210. Jumping 2 Medium, A3Ch Gino: 2/29, 35.16 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  211. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  212. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Gino: 3/30, 19.84 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  213. Jumping 1 Medium, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  214. Jumping 2 Medium, A3Ch Gino: 5/30, 27.36 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  215. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  216. 13.prorubská, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  217. 14.prorubská, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  218. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  219. 11.prorubská, A3Ch Gino: 2/5, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  220. 12.prorubská, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  221. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  222. AGILITY, A3Ch Gino: 1/10, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  223. JUMPING, A3Ch Gino: 6/10, 41.0 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  224. MA2, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  225. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  226. Jumping (1), A3Ch Gino: Diskvalifikován

  227. Jumping (2), A3Ch Gino: Diskvalifikován

  228. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  229. Agility M, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  230. Jumping M, A3Ch Gino: 4/9, 43.25 s, 9.25 tr. b., 3.14 m/s

  231. Zk.A MA2, A3Ch Gino: 3/3, 39.32 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  232. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  233. 1.zkouška, A3Ch Gino: 1/4, 30.52 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  234. 2.zkouška, A3Ch Gino: 1/4, 32.88 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  235. Jumping1, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  236. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  237. Ne-, A3Ch Gino: 3/6, 43.28 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  238. Ne-Agility, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  239. Ne-Jumping, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  240. So-, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  241. So-Agility, A3Ch Gino: 4/19, 43.87 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  242. So-Jumping, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  243. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  244. 1. zkouška MA1, A3Ch Gino: 6/9, 40.72 s, 10.0 tr. b., 3.19 m/s

  245. 2. zkouška MA1, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  246. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  247. Jumping 1 M, A3Ch Gino: 1/5, 30.66 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  248. Jumping 2 M, A3Ch Gino: 2/5, 43.25 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  249. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  250. 3.prorubská, A3Ch Gino: Diskvalifikován

  251. 4.prorubská, A3Ch Gino: 1/6, 41.84 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  252. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  253. AGILITY, Ámos: Diskvalifikován

  254. JUMPING, Ámos: Diskvalifikován

  255. SA2, Ámos: Diskvalifikován

  256. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  257. So-1, Ámos: 4/7, 68.18 s, 21.18 tr. b., 2.74 m/s

  258. So-1, Honey Foxy Fox: Diskvalifikován

  259. So-2, Ámos: 2/6, 58.23 s, 7.23 tr. b., 2.82 m/s

  260. So-2, Honey Foxy Fox: Diskvalifikován

  261. So-3, Honey Foxy Fox: Diskvalifikován

  262. So-3, Ámos: Diskvalifikován

  263. Česká Skalice - XIV. Zlatá překážka 2013, 04. 05. 2013 - 05. 05. 2013

  264. Agility Hill´s, Ámos: 13/19, 60.76 s, 21.76 tr. b., 2.85 m/s

  265. Jumping Hill´s, Ámos: 10/19, 60.5 s, 28.5 tr. b., 2.5 m/s

  266. Jumping Hill´s, Ámos: Diskvalifikován

  267. Zkouška SA2, Ámos: 4/8, 60.99 s, 10.49 tr. b., 3.0 m/s

  268. Zkouška SA2, Ámos: 4/7, 64.42 s, 15.42 tr. b., 2.92 m/s

  269. Horka nad Moravou - Faktor strachu podruhé part 1 aneb 4 in 1, 06. 04. 2013

  270. 1. agility SA2, Ámos: 6/10, 59.54 s, 11.54 tr. b., 2.91 m/s

  271. 2. agility SA2, Ámos: Diskvalifikován

  272. 3. agility SA2, Ámos: Diskvalifikován

  273. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  274. Zkouška 1 SA2, Ámos: 2/9, 45.46 s, 1.46 tr. b., 3.67 m/s

  275. Zkouška 2 SA2, Ámos: 2/9, 52.97 s, 21.97 tr. b., 2.95 m/s

  276. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  277. SA1 A, Ámos: 3/10, 41.16 s, 0.0 tr. b., 3.28 m/s

  278. SA1 B, Ámos: 3/10, 39.59 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  279. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  280. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, Ámos: 3/17, 39.84 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  281. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, Ámos: Diskvalifikován

  282. Ratenice - "Ratenické Dvojzkoušky", 04. 11. 2012

  283. 1. zkouška jedničky SA1, Ámos: 1/9, 44.54 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  284. 2.zkouška jedničky SA1, Ámos: 4/9, 51.44 s, 12.44 tr. b., 3.64 m/s

  285. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  286. AGILITY, Ámos: 15/31, 50.18 s, 10.18 tr. b., 3.17 m/s

  287. JUMPING, Ámos: 9/31, 40.13 s, 8.13 tr. b., 3.36 m/s

  288. SA1, Ámos: 5/11, 40.13 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s