Cz En

040815

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Chudobová, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Just for Love Bonny Dux, Sheltie

Výsledky

  1. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  2. Jumping II M A3: Diskvalifikován

  3. Jumping I M A3: 5/9, 35.81 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  4. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  5. 1.kvalifikace: 8/15, 33.7 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  6. 2.kvalifikace: 2/15, 30.64 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  7. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  8. Finále: Diskvalifikován

  9. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  10. Agility 1: 6/14, 32.72 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  11. Finále: 2/9, 40.33 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  12. Jumping 1: 4/14, 29.85 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  13. Jumping 2: Diskvalifikován

  14. Zkouška 1: Diskvalifikován

  15. Zkouška 2: 3/5, 42.14 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  16. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  17. Agility M: 8/38, 44.14 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  18. Jumping M: 5/40, 32.18 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  19. Tuneliáda M: 10/37, 34.52 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  20. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  21. 1.zkouška: 1/7, 43.3 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  22. 2.zkouška: Diskvalifikován

  23. Jumping: 5/18, 31.81 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  24. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  25. Jumping Final: 1/9, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  26. Jumping Open I: 3/17, 33.68 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  27. Jumping Open II: 3/17, 30.41 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  28. Jumping Open III: 1/16, 27.99 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  29. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  30. I. agility M: 22/67, 39.42 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  31. II. agility M: Diskvalifikován

  32. II. jumping M: 14/64, 34.27 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  33. I. jumping M: Diskvalifikován

  34. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  35. III. jumping M: 8/14, 37.25 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  36. II. jumping M: Diskvalifikován

  37. I. jumping M: 2/14, 31.66 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  38. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  39. II. zkouška: 1/6, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  40. I. zkouška: Diskvalifikován

  41. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  42. Czech Imp Jump: 3/28, 25.2 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  43. Jumping 1: 8/29, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  44. Jumping 2: 2/29, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  45. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  46. ZkA. MA3 I.: 1/13, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  47. ZkA. MA3 II.: 5/13, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  48. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  49. Agility I: 22/36, 41.83 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  50. Jumping I: Diskvalifikován

  51. Jumping II: 7/36, 30.32 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  52. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  53. Agility: 10/42, 39.59 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  54. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  55. Jumping: Diskvalifikován

  56. Jumping DRUZSTVA: 35/43, 49.17 s, 14.17 tr. b., 3.88 m/s

  57. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  58. Agility 1 M: 4/8, 30.73 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  59. Finále M: 2/8, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  60. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  61. Jumping 2 M: 2/12, 26.7 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  62. Zkouška 1 MA3: 1/3, 32.45 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  63. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  64. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  65. Agility M: Diskvalifikován

  66. Jumping M: 1/10, 27.46 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  67. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  68. Agility 1: Diskvalifikován

  69. Agility 2: Diskvalifikován

  70. Agility 3: 6/58, 43.98 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  71. Agility 4: 5/50, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  72. Agility Trial: 7/32, 41.43 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  73. Grand Final: 14/29, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  74. Jumping 1: 6/59, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  75. Jumping 2: 24/43, 35.57 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  76. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  77. Agility II. M: Diskvalifikován

  78. Agility I. M: 2/48, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  79. Jumping II. M: 2/49, 33.6 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  80. Jumping I. M: Diskvalifikován

  81. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  82. 1.zkouška MA3: 2/2, 40.82 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  83. 2.zkouška MA3: 1/2, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  84. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  85. III. zkouška MA3: Diskvalifikován

  86. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  87. I. zkouška MA3: 2/11, 39.96 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  88. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  89. agility open M: 2/40, 41.08 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  90. Jumping open M: 1/40, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  91. Tuneliáda M: 3/38, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  92. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  93. Agility M: Diskvalifikován

  94. JUMPING M: 1/21, 32.46 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  95. Zkouška agility MA3: 3/6, 34.05 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  96. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  97. 1. Zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  98. 2. Zkouška A3 MA3: 1/2, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  99. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: 2/12, 27.47 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  100. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  101. Jumpy I.běh M: Diskvalifikován

  102. Jumpy II.běh M: 1/8, 31.25 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  103. Zkouška A3 MA3: 2/3, 39.06 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  104. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  105. I Agility Open: Diskvalifikován

  106. II Agility Open: 7/66, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  107. II Jumping Open: 4/66, 32.36 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  108. I Jumping Open: Diskvalifikován

  109. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  110. III. jumping M: Diskvalifikován

  111. II. jumping M: Diskvalifikován

  112. I. jumping M: Diskvalifikován

  113. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  114. Czech Imp Jump Medium: 5/24, 18.88 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  115. Jumping 1 Medium: 2/24, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  116. Jumping 2 Medium: 5/24, 31.6 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  117. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  118. Agility I: 6/37, 34.98 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  119. Agility II FINAL: 3/17, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  120. Jumping I: 21/37, 30.88 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  121. Jumping II: Diskvalifikován

  122. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  123. 1. jumping: Diskvalifikován

  124. 2.jumping: 4/11, 29.97 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  125. 3.jumping: 1/11, 19.83 s, 0.0 tr. b., 6.86 m/s

  126. Východočeské finále: 5/8, 37.86 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  127. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  128. ACANA Finále M: 1/9, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  129. Agility 1 M: 3/15, 33.18 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  130. Jumping 1 M: 4/17, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  131. Jumping 2 M: 2/15, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  132. Zkouška 1 MA3: 8/10, 42.93 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  133. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  134. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  135. Agility družstev: 6/50, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  136. Agility jednotlivců: 4/47, 37.77 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  137. Jumping družstev: 30/50, 36.82 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  138. Jumping jednotlivců: 4/47, 29.15 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  139. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  140. Agility NE M: 3/11, 30.61 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  141. Agility So M: Diskvalifikován

  142. Finále M: Diskvalifikován

  143. Jumping NE M: Diskvalifikován

  144. Jumping So M: 1/10, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  145. Zkouška So MA3: 1/4, 35.29 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  146. Zkoušky NE MA3: Diskvalifikován

  147. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  148. 1.zkouška: 6/6, 32.99 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  149. 2.zkouška: Diskvalifikován

  150. Jumping: 1/10, 26.75 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  151. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  152. Agility - So: 2/53, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  153. Jumping - Ne: 2/52, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  154. Jumping - So: 2/53, 29.12 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  155. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  156. Agility open M: Diskvalifikován

  157. Jumping open M: 15/29, 35.53 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  158. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  159. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  160. Jumping_1: 1/15, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  161. Jumping_2: 2/15, 34.19 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  162. Jumping_3: 2/15, 26.8 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  163. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  164. 1. zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  165. 2. zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  166. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: Diskvalifikován

  167. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  168. Agility 1: Diskvalifikován

  169. Agility 2: 1/50, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  170. Jumping 1: 3/50, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  171. Jumping 2: Diskvalifikován

  172. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  173. Agility Trial I: Diskvalifikován

  174. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  175. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  176. II.zkouška MA3: Diskvalifikován

  177. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  178. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  179. V Agility: 1/7, 42.01 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  180. VI Agility: Diskvalifikován

  181. VII Agility: 1/7, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  182. VIII Agility: Diskvalifikován

  183. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  184. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  185. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  186. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  187. Agility I SH: Diskvalifikován

  188. Jumping II SH: Diskvalifikován

  189. Jumping I SH: Diskvalifikován

  190. Zdobín - MR bíglů v agility, 08. 10. 2016

  191. Agility M: 3/18, 27.73 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  192. Jumping Large M: 1/18, 26.51 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  193. zkoušky MA3: Diskvalifikován

  194. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  195. Agility 1 M: 2/8, 38.16 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  196. Finálový běh M: 1/8, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  197. Jumping 1 M: 1/8, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  198. Jumping 2 M: 1/10, 34.12 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  199. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  200. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  201. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  202. Agility družstva: Diskvalifikován

  203. Agility jednotlivci: 21/44, 33.76 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  204. Jumping družstva: 6/44, 32.01 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  205. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  206. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  207. Zkouška MA3: 3/6, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  208. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  209. AGILITY: 1/11, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  210. JUMPING: 1/12, 28.86 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  211. MA3: 1/2, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  212. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  213. Agility 1 M: 1/12, 32.67 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  214. Agility M: 2/13, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  215. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  216. Jumping M: 2/14, 29.69 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  217. Zkouška A3 MA3: 1/4, 43.24 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  218. Zkouška Ne MA3: 2/5, 35.48 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  219. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  220. Agility M: 1/9, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  221. Jumping M: 2/9, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  222. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  223. 1.zkouška: Diskvalifikován

  224. 2.zkouška: 1/3, 38.2 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  225. Jumping Open: 2/6, 29.61 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  226. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  227. QA5 Agility: 13/72, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  228. QA6 Agility: Diskvalifikován

  229. QJ5 Jumping: 15/74, 30.58 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  230. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  231. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  232. I Agility: 1/13, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  233. II Agility: 2/13, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  234. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  235. QA3 Agility: 30/69, 45.0 s, 7.0 tr. b., 3.82 m/s

  236. QA4 Agility: Diskvalifikován

  237. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  238. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  239. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  240. Agility open M: 2/28, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  241. Jumping open M: 2/28, 32.51 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  242. Zkouška MA2: 1/11, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  243. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  244. QA1 Agility: Diskvalifikován

  245. QA2 Agility: Diskvalifikován

  246. QJ1 Jumping: 31/88, 36.59 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  247. QJ2 Jumping: 18/81, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  248. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  249. Agility I: 3/11, 43.68 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  250. Agility II: Diskvalifikován

  251. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  252. 1. zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  253. 2. zkouška A2 MA2: 1/6, 47.79 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  254. DUFLEX tuneliáda A2+A3 M: 3/6, 34.09 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  255. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  256. Jumping 1 M: 1/9, 32.41 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  257. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  258. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  259. III. Jumping M: 2/16, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  260. II. Jumping M: Diskvalifikován

  261. I. Jumping M: Diskvalifikován

  262. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  263. I Agility: Diskvalifikován

  264. I Agility: Diskvalifikován

  265. II Agility: 1/5, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  266. II Agility: 1/5, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  267. III Agility: Diskvalifikován

  268. IV Agility: Diskvalifikován

  269. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  270. 7.prorubská: Diskvalifikován

  271. 8.prorubská: 1/3, 34.49 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  272. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  273. ZkA 1 Ne: 1/9, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  274. ZkA 2 Ne: Diskvalifikován

  275. ZkA 3 Ne: 2/9, 29.98 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  276. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  277. 3.prorubská: Diskvalifikován

  278. 4.prorubská: 1/6, 41.5 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  279. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  280. Jump III M: 1/14, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  281. Jump II M: Diskvalifikován

  282. Jump I M: 4/14, 33.33 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  283. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  284. 1.prorubská: 4/8, 49.74 s, 11.74 tr. b., 3.18 m/s

  285. 2.prorubská: Diskvalifikován

  286. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  287. Agility: 8/26, 42.22 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  288. Jumping: 1/26, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  289. Dolní Přím - IV. Arion cup - zkoušky pro A1, 28. 11. 2015

  290. ZkA 1: 2/12, 30.89 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  291. ZkA 2: 1/12, 26.99 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  292. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  293. Agility 1 M: 3/9, 38.0 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  294. Finálový běh M: Diskvalifikován

  295. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  296. Jumping 2 M: 1/8, 27.56 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  297. Tuneliáda M: 3/5, 26.3 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  298. Zkouška 1 MA1: 2/4, 23.03 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  299. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  300. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  301. O Pohár PPP 2015: 2/6, 35.84 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  302. O Pohár PPP 2015: 2/29, 28.95 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  303. O Pohár PPP 2015: 11/29, 31.79 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  304. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  305. II. zkouška MA1: 2/4, 42.94 s, 30.94 tr. b., 2.96 m/s

  306. I. zkouška MA1: 1/3, 27.64 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  307. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  308. (1) zkouška: Diskvalifikován

  309. (2) zkouška: Diskvalifikován