Cz En

1. Agility M

  1. Datum: 06. 06. 2021
  2. Závod: Lysá nad Labem - Patnácterák
  3. Rozhodčí: Vyplelová, Petra (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 147.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 14
  10. Postupová rychlost: 3.68 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 045220 Květa Sálusová Bara Tajfú Sobasan 0 0 0.0 0.0 29.05 5.06 V V
2 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia 0 0 0.0 0.0 29.14 5.04 V V
3 050019 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 29.19 5.04 V V
4 030216 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 30.16 4.87 V V
5 035118 Bára Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta 0 0 0.0 0.0 39.47 3.72 V V
6 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej 1 0 0.0 5.0 26.11 5.63 V V
7 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka 1 0 0.0 5.0 30.94 4.75 V V
8 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux 1 1 0.0 10.0 30.94 4.75 VD VD
9 035618 Barbora Pokrývková Amaya Czech Imp 2 1 0.0 15.0 33.44 4.4 VD VD
10 054818 Renata Křenová Kalli 1 1 7.24 17.24 47.24 3.11 D D
11 027519 Monika Jirsáková Nightingale Jeffija 4 1 0.0 25.0 34.99 4.2 D D
DIS 021121 Lucie Bidlová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046120 Tereza Cabrnochová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056020 Kateřina Břízová French Kiss Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067118 Klára Vratislavová Taut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010119 Petra Haspeklová Vixi Devil Drink z Laviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002220 Stanislav Řehola Catlin Roxy Diamond DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002321 Kateřina Marešová Coudy Czech Maparo Active DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065218 Veronika Tobolková Explosive Power z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012015 Roman Polačko A3Ch Zorra Tajemná tvář DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083917 Yveta Nezvalová Zochová Bond Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO