Cz En

081717

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Kozlová

    Člen KA

Pes

  1. Run For Fun Koryfej, Sheltie

Výsledky

  1. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  2. 1.zkouška: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška: 1/7, 39.68 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  4. Jumping: 3/18, 30.33 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  5. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  6. Jumping 1 - M: Diskvalifikován

  7. Jumping 2 - M: 1/18, 33.81 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  8. Jumping 3 - M: 2/18, 36.98 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  9. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  10. I. agility M: 2/67, 38.35 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  11. II. agility M: Diskvalifikován

  12. II. jumping M: 3/64, 30.71 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  13. I. jumping M: Diskvalifikován

  14. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  15. III. jumping M: 2/14, 30.85 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  16. II. jumping M: Diskvalifikován

  17. I. jumping M: 1/14, 28.84 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  18. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  19. MA3 - 1 běh: Diskvalifikován

  20. MA3 - 2 běh: Diskvalifikován

  21. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  22. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  23. I. zkouška A3 M: 8/12, 46.48 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  24. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  25. Czech Imp Jump: 1/28, 23.89 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  26. Jumping 1: 21/29, 36.86 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  27. Jumping 2: Diskvalifikován

  28. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  29. Agility M: 3/26, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  30. Jumping M: 1/27, 29.19 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  31. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  32. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  33. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  34. Jumping 1: Diskvalifikován

  35. Jumping 2: Diskvalifikován

  36. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  37. III. jumping M: Diskvalifikován

  38. II. jumping M: 16/29, 31.22 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  39. I. jumping M: 1/29, 29.03 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  40. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  41. Agility Spokojeného psa M: 1/19, 25.01 s, 0.0 tr. b., 6.24 m/s

  42. Jacob & Joseph Jumping M: 1/18, 19.98 s, 0.0 tr. b., 6.16 m/s

  43. Jelenův Jumping M: 2/19, 30.03 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  44. PhysioDOG Agility M: Diskvalifikován

  45. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  46. Agility Finále M_neděle: Diskvalifikován

  47. Jumping M_neděle: 1/7, 32.37 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  48. MA3_neděle: Diskvalifikován

  49. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  50. Agility I: 1/36, 35.67 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  51. FINAL: 1/15, 43.15 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  52. Jumping I: 1/36, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  53. Jumping II: 30/36, 28.13 s, 10.0 tr. b., 5.9 m/s

  54. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  55. II. zkouška MA3 neděle: Diskvalifikován

  56. I. zkouška MA3 neděle: 1/7, 36.4 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  57. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  58. Zkouška1 MA3: 7/9, 32.4 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  59. Zkouška2 MA3: Diskvalifikován

  60. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  61. Czech Imp Jump Medium: 1/22, 19.83 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  62. Jumping 1 - Medium: 5/23, 35.12 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  63. Jumping 2 - Medium: 10/22, 26.91 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  64. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  65. Zkouška II MA3: 1/5, 34.16 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  66. Zkouška I MA3: Diskvalifikován

  67. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  68. Agility M: 1/15, 36.31 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  69. Jumping M: 1/15, 30.55 s, 0.0 tr. b., 6.22 m/s

  70. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  71. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  72. MA2 - 1 běh: 1/2, 30.92 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  73. MA2 - 2 běh: Diskvalifikován

  74. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  75. 1. Zkouška MA2: 1/8, 36.0 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  76. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  77. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  78. Agility 1: Diskvalifikován

  79. Agility 2: Diskvalifikován

  80. Agility 3: Diskvalifikován

  81. Agility Trial: Diskvalifikován

  82. Jumping 1: 45/79, 35.13 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  83. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  84. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  85. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  86. Zkouška MA2 I: Diskvalifikován

  87. Zkouška MA2 II: 1/4, 29.28 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  88. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  89. Zkouška MA2 I: Diskvalifikován

  90. Zkouška MA2 II: 1/2, 34.92 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  91. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  92. Ne. - Agility II. M: 25/52, 36.92 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  93. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  94. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  95. So. - Jumping I. M: 14/52, 35.98 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  96. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  97. QA4 Agility: Diskvalifikován

  98. QA5 Agility: 23/56, 36.09 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  99. QA6 Agility: 1/51, 40.47 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  100. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  101. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  102. QJ6 Jumping: 15/49, 37.52 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  103. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  104. QA1 agility: Diskvalifikován

  105. QA2 agility: 24/60, 42.09 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  106. QA3 agility: Diskvalifikován

  107. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  108. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  109. QJ3 jumping: 9/60, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  110. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  111. Agility I: Diskvalifikován

  112. Agility II: Diskvalifikován

  113. Jumping I: 5/87, 31.09 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  114. Jumping II: Diskvalifikován

  115. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  116. MA2 1. MA2: Diskvalifikován

  117. MA2 2. MA2: 1/6, 34.12 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  118. MA2 3. MA2: Diskvalifikován

  119. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  120. Batmanova zkouška MA2: Diskvalifikován

  121. Supermanova zkouška MA2: 1/3, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  122. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  123. Zkouška 3: 4/6, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  124. Zkouška 4: 5/6, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  125. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  126. MA2 1. MA2: Diskvalifikován

  127. MA2 2. MA2: Diskvalifikován

  128. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  129. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  130. První zkouška MA2: 1/9, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  131. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  132. Czech Imp Jump: 1/20, 18.94 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  133. Jumping 1: 1/20, 27.24 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  134. Jumping 2: Diskvalifikován

  135. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  136. II. zkouška MA2: 3/7, 38.26 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  137. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  138. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  139. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  140. Jumping 1: Diskvalifikován

  141. Jumping 2: 3/24, 31.25 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  142. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  143. III. jumping M: Diskvalifikován

  144. II.jumping M: Diskvalifikován

  145. I. jumping M: 12/24, 38.03 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  146. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  147. Agility MA sobota: 1/17, 40.28 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  148. Finále MA neděle: Diskvalifikován

  149. Jumping MA neděle: 3/17, 35.85 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  150. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  151. Zkoušky MA2 sobota: 1/3, 36.83 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  152. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  153. Agility I: Diskvalifikován

  154. GRAND FINAL: 1/15, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  155. Jumping I: Diskvalifikován

  156. Jumping II: 2/35, 30.85 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  157. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  158. Jumping M: Diskvalifikován

  159. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  160. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  161. AGILITY: Diskvalifikován

  162. JUMPING: Diskvalifikován

  163. MA2: 1/1, 32.9 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  164. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  165. Agility: Diskvalifikován

  166. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  167. Jumping: Diskvalifikován

  168. Jumping DRUZSTVA: 6/43, 36.49 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  169. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  170. Agility 1: Diskvalifikován

  171. Agility 2: Diskvalifikován

  172. Agility 3: Diskvalifikován

  173. Agility 4: Diskvalifikován

  174. Jumping 1: 21/59, 32.57 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  175. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  176. Agility II. M: Diskvalifikován

  177. Agility I. M: Diskvalifikován

  178. Jumping II. M: 1/49, 33.42 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  179. Jumping I. M: 1/48, 32.78 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  180. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  181. QA4 Agility: 7/44, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  182. QA5 Agility: Diskvalifikován

  183. QA6 Agility: Diskvalifikován

  184. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  185. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  186. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  187. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  188. QA1 agility: 37/57, 37.71 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  189. QA2 agility: 5/57, 37.67 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  190. QA3 agility: Diskvalifikován

  191. QJ1 jumping: 10/58, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  192. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  193. QJ3 jumping: 8/57, 36.28 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  194. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  195. agility open M: 3/40, 41.26 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  196. Jumping open M: 5/40, 37.33 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  197. Tuneliáda M: 24/38, 39.54 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  198. Okrouhlice (u Benešova) - 11. Májová cena, 08. 05. 2018

  199. Agility M: 4/10, 42.84 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  200. Jumping M: 2/10, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  201. Zkouška MA2: 1/3, 35.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  202. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  203. MA I: Diskvalifikován

  204. MA II: Diskvalifikován

  205. MA III: Diskvalifikován

  206. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  207. Agility M: Diskvalifikován

  208. JUMPING M: 10/21, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  209. Zkouška agility MA2: Diskvalifikován

  210. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  211. Nedele MA1 1: 1/3, 36.44 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  212. Nedele MA1 2: Diskvalifikován

  213. Sobota MA1 1: 1/2, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  214. Sobota MA1 2: 1/2, 27.62 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  215. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  216. I Agility Open: Diskvalifikován

  217. II Agility Open: Diskvalifikován

  218. II Jumping Open: 3/66, 32.02 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  219. I Jumping Open: 7/69, 35.3 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  220. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  221. III. jumping M: Diskvalifikován

  222. II. jumping M: 1/23, 26.64 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  223. I. jumping M: 1/23, 25.97 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s