Cz En

081717

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Kozlová

    Člen KA

Pes

  1. Run For Fun Koryfej, Sheltie

Výsledky

  1. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  2. Agility - Sheltie: Diskvalifikován

  3. Jumping II - Sheltie: 19/30, 30.38 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  4. Jumping I - Sheltie: 17/30, 27.69 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  5. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  6. III. jumpng M: Diskvalifikován

  7. II. jumping M: 9/22, 25.61 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  8. I. jumping M: 1/22, 26.81 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  9. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  10. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  11. Jumping 1 - Medium: 8/26, 39.05 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  12. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  13. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  14. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  15. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  16. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  17. 1. Agility M: 6/22, 26.11 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  18. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  19. 2. Agility M: Diskvalifikován

  20. 2. Jumping M: 1/21, 19.74 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  21. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  22. Jumping I: 1/14, 35.36 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  23. Jumping II: 1/14, 31.02 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  24. Jumping light: 5/14, 25.28 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  25. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  26. Czech Imp Jump Medium: 4/19, 22.88 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  27. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  28. Jumping 2 - Medium: 2/19, 34.28 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  29. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  30. Agility M: 9/17, 38.1 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  31. Jumping M: 1/17, 34.59 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  32. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  33. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  34. 1. Zkouška MA3: 1/13, 37.5 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  35. 2. Zkouška MA3: 5/13, 38.27 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  36. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  37. Agility Open M: 1/8, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  38. Jumping Open M: 2/8, 33.73 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  39. ZkA. MA3: Diskvalifikován

  40. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  41. Agility Individual: Diskvalifikován

  42. Agility Squads as Individual: 35/72, 40.77 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  43. Jumping Individual: Diskvalifikován

  44. Jumping Squads as Individual: 17/72, 33.31 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  45. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  46. Agility M: 1/38, 38.54 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  47. Jumping M: 15/40, 32.82 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  48. Tuneliáda M: 2/37, 31.83 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  49. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  50. 1.zkouška: Diskvalifikován

  51. 2.zkouška: 1/7, 39.68 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  52. Jumping: 3/18, 30.33 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  53. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  54. Jumping 1 - M: Diskvalifikován

  55. Jumping 2 - M: 1/18, 33.81 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  56. Jumping 3 - M: 2/18, 36.98 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  57. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  58. I. agility M: 2/67, 38.35 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  59. II. agility M: Diskvalifikován

  60. II. jumping M: 3/64, 30.71 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  61. I. jumping M: Diskvalifikován

  62. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  63. III. jumping M: 2/14, 30.85 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  64. II. jumping M: Diskvalifikován

  65. I. jumping M: 1/14, 28.84 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  66. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  67. MA3 - 1 běh: Diskvalifikován

  68. MA3 - 2 běh: Diskvalifikován

  69. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  70. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  71. I. zkouška A3 M: 8/12, 46.48 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  72. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  73. Czech Imp Jump: 1/28, 23.89 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  74. Jumping 1: 21/29, 36.86 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  75. Jumping 2: Diskvalifikován

  76. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  77. Agility M: 3/26, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  78. Jumping M: 1/27, 29.19 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  79. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  80. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  81. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  82. Jumping 1: Diskvalifikován

  83. Jumping 2: Diskvalifikován

  84. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  85. III. jumping M: Diskvalifikován

  86. II. jumping M: 16/29, 31.22 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  87. I. jumping M: 1/29, 29.03 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  88. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  89. Agility Spokojeného psa M: 1/19, 25.01 s, 0.0 tr. b., 6.24 m/s

  90. Jacob & Joseph Jumping M: 1/18, 19.98 s, 0.0 tr. b., 6.16 m/s

  91. Jelenův Jumping M: 2/19, 30.03 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  92. PhysioDOG Agility M: Diskvalifikován

  93. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  94. Agility Finále M_neděle: Diskvalifikován

  95. Jumping M_neděle: 1/7, 32.37 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  96. MA3_neděle: Diskvalifikován

  97. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  98. Agility I: 1/36, 35.67 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  99. FINAL: 1/15, 43.15 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  100. Jumping I: 1/36, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  101. Jumping II: 30/36, 28.13 s, 10.0 tr. b., 5.9 m/s

  102. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  103. II. zkouška MA3 neděle: Diskvalifikován

  104. I. zkouška MA3 neděle: 1/7, 36.4 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  105. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  106. Zkouška1 MA3: 7/9, 32.4 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  107. Zkouška2 MA3: Diskvalifikován

  108. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  109. Czech Imp Jump Medium: 1/22, 19.83 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  110. Jumping 1 - Medium: 5/23, 35.12 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  111. Jumping 2 - Medium: 10/22, 26.91 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  112. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  113. Zkouška II MA3: 1/5, 34.16 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  114. Zkouška I MA3: Diskvalifikován

  115. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  116. Agility M: 1/15, 36.31 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  117. Jumping M: 1/15, 30.55 s, 0.0 tr. b., 6.22 m/s

  118. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  119. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  120. MA2 - 1 běh: 1/2, 30.92 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  121. MA2 - 2 běh: Diskvalifikován

  122. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  123. 1. Zkouška MA2: 1/8, 36.0 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  124. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  125. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  126. Agility 1: Diskvalifikován

  127. Agility 2: Diskvalifikován

  128. Agility 3: Diskvalifikován

  129. Agility Trial: Diskvalifikován

  130. Jumping 1: 45/79, 35.13 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  131. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  132. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  133. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  134. Zkouška MA2 I: Diskvalifikován

  135. Zkouška MA2 II: 1/4, 29.28 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  136. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  137. Zkouška MA2 I: Diskvalifikován

  138. Zkouška MA2 II: 1/2, 34.92 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  139. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  140. Ne. - Agility II. M: 25/52, 36.92 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  141. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  142. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  143. So. - Jumping I. M: 14/52, 35.98 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  144. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  145. QA4 Agility: Diskvalifikován

  146. QA5 Agility: 23/56, 36.09 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  147. QA6 Agility: 1/51, 40.47 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  148. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  149. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  150. QJ6 Jumping: 15/49, 37.52 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  151. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  152. QA1 agility: Diskvalifikován

  153. QA2 agility: 24/60, 42.09 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  154. QA3 agility: Diskvalifikován

  155. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  156. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  157. QJ3 jumping: 9/60, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  158. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  159. Agility I: Diskvalifikován

  160. Agility II: Diskvalifikován

  161. Jumping I: 5/87, 31.09 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  162. Jumping II: Diskvalifikován

  163. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  164. MA2 1. MA2: Diskvalifikován

  165. MA2 2. MA2: 1/6, 34.12 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  166. MA2 3. MA2: Diskvalifikován

  167. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  168. Batmanova zkouška MA2: Diskvalifikován

  169. Supermanova zkouška MA2: 1/3, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  170. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  171. Zkouška 3: 4/6, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  172. Zkouška 4: 5/6, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  173. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  174. MA2 1. MA2: Diskvalifikován

  175. MA2 2. MA2: Diskvalifikován

  176. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  177. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  178. První zkouška MA2: 1/9, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  179. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  180. Czech Imp Jump: 1/20, 18.94 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  181. Jumping 1: 1/20, 27.24 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  182. Jumping 2: Diskvalifikován

  183. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  184. II. zkouška MA2: 3/7, 38.26 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  185. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  186. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  187. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  188. Jumping 1: Diskvalifikován

  189. Jumping 2: 3/24, 31.25 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  190. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  191. III. jumping M: Diskvalifikován

  192. II.jumping M: Diskvalifikován

  193. I. jumping M: 12/24, 38.03 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  194. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  195. Agility MA sobota: 1/17, 40.28 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  196. Finále MA neděle: Diskvalifikován

  197. Jumping MA neděle: 3/17, 35.85 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  198. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  199. Zkoušky MA2 sobota: 1/3, 36.83 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  200. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  201. Agility I: Diskvalifikován

  202. GRAND FINAL: 1/15, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  203. Jumping I: Diskvalifikován

  204. Jumping II: 2/35, 30.85 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  205. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  206. Jumping M: Diskvalifikován

  207. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  208. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  209. AGILITY: Diskvalifikován

  210. JUMPING: Diskvalifikován

  211. MA2: 1/1, 32.9 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  212. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  213. Agility: Diskvalifikován

  214. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  215. Jumping: Diskvalifikován

  216. Jumping DRUZSTVA: 6/43, 36.49 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  217. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  218. Agility 1: Diskvalifikován

  219. Agility 2: Diskvalifikován

  220. Agility 3: Diskvalifikován

  221. Agility 4: Diskvalifikován

  222. Jumping 1: 21/59, 32.57 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  223. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  224. Agility II. M: Diskvalifikován

  225. Agility I. M: Diskvalifikován

  226. Jumping II. M: 1/49, 33.42 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  227. Jumping I. M: 1/48, 32.78 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  228. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  229. QA4 Agility: 7/44, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  230. QA5 Agility: Diskvalifikován

  231. QA6 Agility: Diskvalifikován

  232. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  233. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  234. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  235. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  236. QA1 agility: 37/57, 37.71 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  237. QA2 agility: 5/57, 37.67 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  238. QA3 agility: Diskvalifikován

  239. QJ1 jumping: 10/58, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  240. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  241. QJ3 jumping: 8/57, 36.28 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  242. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  243. agility open M: 3/40, 41.26 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  244. Jumping open M: 5/40, 37.33 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  245. Tuneliáda M: 24/38, 39.54 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  246. Okrouhlice (u Benešova) - 11. Májová cena, 08. 05. 2018

  247. Agility M: 4/10, 42.84 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  248. Jumping M: 2/10, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  249. Zkouška MA2: 1/3, 35.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  250. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  251. MA I: Diskvalifikován

  252. MA II: Diskvalifikován

  253. MA III: Diskvalifikován

  254. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  255. Agility M: Diskvalifikován

  256. JUMPING M: 10/21, 37.11 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  257. Zkouška agility MA2: Diskvalifikován

  258. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  259. Nedele MA1 1: 1/3, 36.44 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  260. Nedele MA1 2: Diskvalifikován

  261. Sobota MA1 1: 1/2, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  262. Sobota MA1 2: 1/2, 27.62 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  263. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  264. I Agility Open: Diskvalifikován

  265. II Agility Open: Diskvalifikován

  266. II Jumping Open: 3/66, 32.02 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  267. I Jumping Open: 7/69, 35.3 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  268. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  269. III. jumping M: Diskvalifikován

  270. II. jumping M: 1/23, 26.64 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  271. I. jumping M: 1/23, 25.97 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s