Cz En

035618

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Pokrývková

    Člen KA

Pes

  1. Amaya Czech Imp, Sheltie

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  2. 1. Agility M: 9/22, 33.44 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  3. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  4. 2. Agility M: 10/22, 33.4 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  5. 2. Jumping M: 8/21, 20.85 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  6. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  7. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: 12/21, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  8. Agility Spokojenypes.cz M: Diskvalifikován

  9. Jelení Jumping M: 7/21, 35.56 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  10. Jumping Short M Jacob & Joseph: 17/21, 32.62 s, 17.62 tr. b., 3.99 m/s

  11. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  12. I. agility M: Diskvalifikován

  13. II. agility M: Diskvalifikován

  14. II. zkouška A2 M: 1/1, 52.9 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  15. I. jumping M: Diskvalifikován

  16. I. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  17. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  18. Jumping: Diskvalifikován

  19. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  20. MA2 I: 2/3, 35.49 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  21. MA2 II: Diskvalifikován

  22. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  23. Jumping 1 - M: Diskvalifikován

  24. Jumping 2 - M: Diskvalifikován

  25. Jumping 3 - M: Diskvalifikován

  26. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  27. 1. zkouška: 1/5, 37.43 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  28. 2. zkouška: Diskvalifikován

  29. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  30. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  31. ZkA. MA2 II.: 1/4, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  32. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  33. 1.běh bez zón: 2/26, 19.46 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  34. 1.běh se zónami: 5/27, 21.38 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  35. 2.běh bez zón: 17/24, 19.49 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  36. 2.běh se zónami: 3/27, 22.12 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  37. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  38. Agility I: 13/36, 42.43 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  39. Jumping I: Diskvalifikován

  40. Jumping II: 15/36, 31.43 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  41. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  42. II. zkouška MA2: 3/7, 38.92 s, 25.0 tr. b., 4.11 m/s

  43. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  44. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  45. Czech Imp Jump Medium: 2/22, 21.06 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  46. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  47. Jumping 2 - Medium: 11/22, 30.35 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  48. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  49. Agility M: 6/14, 37.03 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  50. Jumping M: 5/14, 31.68 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  51. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  52. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  53. 1.Zkouška MA2: Diskvalifikován

  54. 2.Zkouška MA2: Diskvalifikován

  55. 3.Zkouška MA2: Diskvalifikován

  56. Jumping M: 1/11, 30.58 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  57. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  58. Jelenův Jumping M: 16/22, 43.62 s, 25.62 tr. b., 3.6 m/s

  59. PhysioDOG Agility M: Diskvalifikován

  60. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  61. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  62. Agility Open M: Diskvalifikován

  63. ZkA. MA2: 3/9, 40.57 s, 20.0 tr. b., 4.26 m/s

  64. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  65. 1. běh MA2: 5/10, 48.48 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  66. 2. běh MA2 : 5/10, 41.34 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  67. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  68. MA1 I: 1/6, 28.55 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  69. MA1 II: 1/6, 33.03 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  70. MA1 III: Diskvalifikován

  71. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  72. MA1: 1/2, 25.84 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  73. MA1-2: Diskvalifikován

  74. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  75. II. zkouška MA1: 2/5, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  76. I. zkouška MA1: 3/5, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  77. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  78. Agility Open: Diskvalifikován

  79. Agility Trial: Diskvalifikován

  80. Jumping Open: 13/29, 41.33 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  81. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  82. MA1 I.: 1/5, 28.8 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  83. MA1 II.: Diskvalifikován

  84. MA1 III.: 2/5, 31.02 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  85. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  86. Druhá zkouška MA1: 2/4, 36.38 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  87. První zkouška MA1: 4/4, 42.14 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  88. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  89. Horní Počernice, 1. běh: 2/3, 43.09 s, 10.0 tr. b., 3.34 m/s

  90. Horní Počernice, 2. běh: 1/3, 30.77 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  91. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  92. Druhý běh MA1: Diskvalifikován

  93. První běh MA1: Diskvalifikován

  94. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  95. III. jumping M: Diskvalifikován

  96. II. jumping M: Diskvalifikován

  97. I. jumping M: Diskvalifikován