Cz En

Jelenův Jumping M

  1. Datum: 18. 08. 2019
  2. Závod: Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3
  3. Rozhodčí: Vyplelová, Petra (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 157.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 4.13 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 021418 Lucie Milichovská Bolette Nejaknyt Empire 0 0 0.0 0.0 27.84 5.64 V V
2 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 31.06 5.05 V V
3 023615 Nikola Hanušová Yunior Yustin Z Benešovské zahrady 0 0 0.0 0.0 34.11 4.6 V V
4 019218 Marta Gregorová Agáta Vyhlídka Hedvika 0 0 0.0 0.0 35.03 4.48 V V
5 012617 Olga Kirshina Crystal Dewdrop from Lavendermist Meadow 0 0 1.69 1.69 39.69 3.96 V V
6 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 1 0 0.0 5.0 27.22 5.77 V V
7 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka 0 1 0.0 5.0 32.49 4.83 V V
8 021412 Lucie Milichovská A3Ch Cherry 0 1 0.0 5.0 32.66 4.81 V V
9 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 0 1 0.0 5.0 33.84 4.64 V V
10 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 1 0.0 5.0 35.37 4.44 V V
11 074014 Lucie Růžičková Cetan z Nového Sedliště 0 0 6.47 6.47 44.47 3.53 VD VD
12 004716 Hanka Kryšpínová Sára 0 0 9.51 9.51 47.51 3.3 VD VD
13 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček 2 0 0.0 10.0 30.26 5.19 VD VD
14 057918 Ivana Kuglerová Sigyn Invincible Heart 1 1 6.58 16.58 44.58 3.52 D D
15 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea 1 2 4.65 19.65 42.65 3.68 D D
16 035618 Barbora Pokrývková Amaya Czech Imp 2 2 5.62 25.62 43.62 3.6 D D
DIS 001115 Karolína Vybíralová Iringó Köves-bérci Betyár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009817 Veronika Machová Grace Sparks of the Tempest DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075417 Klára Marečková Ammy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054818 Renata Křenová Kalli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023617 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083317 Karolína Vybíralová Ophra McPotter's Creek's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO