Cz En

Kehely McPotter´s Creek´s

  1. Plemeno: Mudi
  2. Datum narození: 07. 10. 2015
  3. Pohlaví: fena
  4. Identifikace: 900182001013859 čip
  5. Kohoutková výška: 39.5
  6. Velikost: M

Průkazy

  1. 004517 (M), Aneta Obrusníková

Výsledky

  1. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  2. Agility Finále M_neděle, Aneta Obrusníková: 1/5, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  3. Agility Open M_sobota, Aneta Obrusníková: 1/6, 37.69 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  4. Jumping M_neděle, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  5. Jumping M_sobota, Aneta Obrusníková: 1/6, 32.92 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  6. MA3_neděle, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  7. MA3_sobota, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  8. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  9. Czech Imp Jump Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  10. Jumping 1 - Medium, Aneta Obrusníková: 1/23, 31.12 s, 0.0 tr. b., 6.68 m/s

  11. Jumping 2 - Medium, Aneta Obrusníková: 1/22, 25.2 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  12. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  13. Agility Open M, Aneta Obrusníková: 2/7, 41.0 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  14. Jumping Open M, Aneta Obrusníková: 1/8, 34.6 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  15. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: 1/4, 38.54 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  16. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  17. Neděle Agility MA, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  18. Neděle Jumping MA, Aneta Obrusníková: 1/20, 26.92 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  19. Neděle Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  20. Sobota Agility MA, Aneta Obrusníková: 1/21, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  21. Sobota Jumping MA, Aneta Obrusníková: 2/20, 29.37 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  22. Sobota zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  23. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  24. Agility Open, Aneta Obrusníková: 19/65, 36.35 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  25. Agility Squads as Individual, Aneta Obrusníková: 2/69, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  26. Jumping Open, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  27. Jumping Squads as Individual, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  28. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  29. Jelenův Jumping M, Aneta Obrusníková: 6/22, 27.22 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  30. PhysioDOG Agility M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  31. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  32. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  33. III. jumping M, Aneta Obrusníková: 1/11, 32.65 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  34. II. jumping M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  35. I. jumping M, Aneta Obrusníková: 1/11, 27.26 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  36. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  37. Agility Open M, Aneta Obrusníková: 4/25, 35.82 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  38. Jumping Open M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  39. ZkA. MA3, Aneta Obrusníková: 1/11, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  40. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  41. Agility Open M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  42. Jumping Open M, Aneta Obrusníková: 1/11, 29.17 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  43. ZkA. MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  44. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  45. Agility 1, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  46. Agility 2, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  47. Agility 3, Aneta Obrusníková: 28/76, 37.47 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  48. Agility 4, Aneta Obrusníková: 3/72, 41.55 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  49. Agility Trial, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  50. Grand Final, Aneta Obrusníková: 9/30, 43.44 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  51. Jumping 1, Aneta Obrusníková: 4/79, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  52. Jumping 2, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  53. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  54. QA4 Agility, Aneta Obrusníková: 1/56, 38.84 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  55. QA5 Agility, Aneta Obrusníková: 25/56, 38.61 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  56. QA6 Agility, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  57. QJ4 Jumping, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  58. QJ5 Jumping, Aneta Obrusníková: 7/53, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  59. QJ6 Jumping, Aneta Obrusníková: 16/49, 37.6 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  60. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  61. A3M sobota, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  62. Agility sobota, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  63. Jumping sobota, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  64. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  65. Finále medium, Aneta Obrusníková: 1/8, 23.56 s, 0.0 tr. b., 6.92 m/s

  66. Jumping II. medium, Aneta Obrusníková: 1/13, 27.47 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  67. Jumping I. medium, Aneta Obrusníková: 1/13, 32.56 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  68. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  69. QA1 agility, Aneta Obrusníková: 2/61, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  70. QA2 agility, Aneta Obrusníková: 11/60, 40.77 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  71. QA3 agility, Aneta Obrusníková: 2/60, 38.81 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  72. QJ1 jumping, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  73. QJ2 jumping, Aneta Obrusníková: 23/61, 35.23 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  74. QJ3 jumping, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  75. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  76. Agility Finále, Aneta Obrusníková: 1/8, 34.5 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  77. Agility I., Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  78. Agility II., Aneta Obrusníková: 2/23, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  79. Agility III., Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  80. Jumping Finále, Aneta Obrusníková: 1/9, 31.63 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  81. Jumping I., Aneta Obrusníková: 5/23, 35.22 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  82. Jumping II., Aneta Obrusníková: 1/23, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  83. Jumping III., Aneta Obrusníková: 1/21, 31.91 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  84. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  85. Agility II M, Aneta Obrusníková: 1/33, 39.62 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  86. Agility I M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  87. Jumping III M, Aneta Obrusníková: 1/30, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  88. Jumping II M, Aneta Obrusníková: 1/35, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  89. Jumping I M, Aneta Obrusníková: 1/36, 32.33 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  90. Jumping IV MUDI M, Aneta Obrusníková: 1/7, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  91. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  92. 1.Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  93. 2.Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  94. 3.Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  95. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  96. Agility I, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  97. Agility II, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  98. Jumping I, Aneta Obrusníková: 3/87, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  99. Jumping II, Aneta Obrusníková: 3/87, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  100. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  101. 2. zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  102. I. zkouška MA3, Aneta Obrusníková: 1/8, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  103. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  104. Jumping, Aneta Obrusníková: 2/18, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  105. Zkouška 1, Aneta Obrusníková: 1/11, 36.16 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  106. Zkouška 2, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  107. Zkouška 3, Aneta Obrusníková: 1/9, 39.4 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  108. Zkouška 4, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  109. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  110. Jumping M, Aneta Obrusníková: 6/8, 37.42 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  111. MA3, Aneta Obrusníková: 1/6, 41.0 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  112. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  113. Agility 1, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  114. Agility 2, Aneta Obrusníková: 10/28, 39.01 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  115. Finále, Aneta Obrusníková: 1/14, 35.13 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  116. Jumping 1, Aneta Obrusníková: 1/29, 38.51 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  117. Jumping 2, Aneta Obrusníková: 7/28, 32.29 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  118. Zkouška, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  119. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  120. Agility MA sobota, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  121. Finále MA neděle, Aneta Obrusníková: 3/8, 44.68 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  122. Jumping MA neděle, Aneta Obrusníková: 1/15, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  123. Jumping MA sobota, Aneta Obrusníková: 1/17, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  124. Zkoušky MA3 neděle, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  125. Zkoušky MA3 sobota, Aneta Obrusníková: 7/10, 88.59 s, 35.59 tr. b., 2.4 m/s

  126. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  127. Agility, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  128. Jumping, Aneta Obrusníková: 2/26, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  129. Zkouška, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  130. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  131. Czech Imp Jump, Aneta Obrusníková: 2/20, 19.08 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  132. Jumping 1, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  133. Jumping 2, Aneta Obrusníková: 6/20, 34.48 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  134. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  135. Agility klubů M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  136. Jumping M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  137. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  138. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  139. Agility, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  140. Jumping, Aneta Obrusníková: 1/23, 29.73 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  141. Zkouška, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  142. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  143. Czech Imp Jump, Aneta Obrusníková: 1/24, 20.8 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  144. Jumping 1, Aneta Obrusníková: 1/24, 36.95 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  145. Jumping 2, Aneta Obrusníková: 1/24, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  146. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  147. Agility MA, Aneta Obrusníková: 10/22, 44.47 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  148. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  149. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  150. Czech Imp Jump, Aneta Obrusníková: 2/21, 18.12 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  151. Jumping 1, Aneta Obrusníková: 8/23, 26.36 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  152. Jumping 2, Aneta Obrusníková: 3/23, 25.93 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  153. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  154. Agility 1 M, Aneta Obrusníková: 3/17, 38.98 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  155. Agility 2 M, Aneta Obrusníková: 6/16, 36.86 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  156. Jumping 1 M, Aneta Obrusníková: 10/17, 32.34 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  157. Jumping 2 M, Aneta Obrusníková: 2/16, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  158. Jumping 3 M, Aneta Obrusníková: 4/16, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  159. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  160. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  161. Jumping M, Aneta Obrusníková: 5/10, 32.31 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  162. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  163. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  164. Czech Imp Jump, Aneta Obrusníková: 2/23, 20.27 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  165. Jumping 1, Aneta Obrusníková: 1/24, 32.91 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  166. Jumping 2, Aneta Obrusníková: 8/24, 25.78 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  167. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  168. QA1 agility, Aneta Obrusníková: 31/57, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  169. QJ1 jumping, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  170. QJ2 jumping, Aneta Obrusníková: 4/58, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  171. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  172. Agility 1, Aneta Obrusníková: 9/23, 44.0 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  173. Agility 2, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  174. Agility 3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  175. Finále Jumping SA, Aneta Obrusníková: 1/8, 32.12 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  176. Jumping 1, Aneta Obrusníková: 1/23, 31.86 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  177. Jumping 2, Aneta Obrusníková: 1/23, 31.44 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  178. Jumping 3, Aneta Obrusníková: 10/22, 34.65 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  179. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  180. Agility II Medium, Aneta Obrusníková: 1/32, 30.33 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  181. Agility I Medium, Aneta Obrusníková: 12/33, 34.43 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  182. Jumping III Medium, Aneta Obrusníková: 10/30, 31.69 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  183. Jumping II Medium, Aneta Obrusníková: 8/32, 36.32 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  184. Jumping I Medium, Aneta Obrusníková: 2/31, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  185. MR mudi Medium - II. kolo, Aneta Obrusníková: 2/8, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  186. Okrouhlice (u Benešova) - 56. Dvojzkoušky + 1, 21. 04. 2018

  187. 1. běh MA3, Aneta Obrusníková: 1/2, 29.51 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  188. 2. běh MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  189. 3. běh MA3, Aneta Obrusníková: 1/2, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  190. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  191. Nedele MA3 1, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  192. Nedele MA3 2, Aneta Obrusníková: 2/5, 40.61 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  193. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  194. 1. Zka - MA3, Aneta Obrusníková: 1/7, 36.67 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  195. 2. Zka - MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  196. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  197. I Agility Open, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  198. II Agility Open, Aneta Obrusníková: 22/66, 36.56 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  199. II Jumping Open, Aneta Obrusníková: 24/66, 31.39 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  200. I Jumping Open, Aneta Obrusníková: 4/69, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  201. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  202. AGILITY, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  203. JUMPING, Aneta Obrusníková: 4/24, 34.54 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  204. JUMPING, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  205. MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  206. MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  207. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  208. Agility, Aneta Obrusníková: 6/19, 40.3 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  209. Agility, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  210. Jumping, Aneta Obrusníková: 2/23, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  211. Jumping, Aneta Obrusníková: 8/19, 29.58 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  212. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  213. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  214. Agility, Aneta Obrusníková: 2/31, 35.87 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  215. Agility, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  216. Finále, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  217. Jumping, Aneta Obrusníková: 6/30, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  218. Jumping, Aneta Obrusníková: 16/31, 32.08 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  219. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  220. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  221. II. Packa MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  222. I. Packa MA3, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  223. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  224. Agility, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  225. Jumping, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  226. Zkouška MA3, Aneta Obrusníková: 1/10, 36.93 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  227. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  228. Agility MA sobota, Aneta Obrusníková: 10/16, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  229. Jumping MA neděle, Aneta Obrusníková: 6/15, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  230. Jumping MA sobota, Aneta Obrusníková: 2/16, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  231. Velké finále MA neděle, Aneta Obrusníková: 3/8, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  232. Zkoušky MA2 neděle, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  233. Zkoušky MA2 sobota, Aneta Obrusníková: 2/2, 45.03 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  234. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  235. II. zkouška MA2, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  236. I. zkouška MA2, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  237. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  238. Agility, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  239. Jumping, Aneta Obrusníková: 2/28, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  240. Zkouška MA2, Aneta Obrusníková: 2/5, 32.82 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  241. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  242. Czech Imp Jump Medium, Aneta Obrusníková: 4/21, 22.24 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  243. Jumping 1 Medium, Aneta Obrusníková: 13/21, 28.91 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  244. Jumping 2 Medium, Aneta Obrusníková: 7/21, 24.51 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  245. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  246. III. zkouška MA2, Aneta Obrusníková: 2/6, 40.71 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  247. II. Zkouška MA2, Aneta Obrusníková: 2/6, 38.6 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  248. I. Zkouška MA2, Aneta Obrusníková: 1/6, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  249. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  250. Barelový a tunelový běh M, Aneta Obrusníková: 1/19, 28.42 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  251. Zkouška MA2, Aneta Obrusníková: 1/2, 28.02 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  252. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  253. Czech Imp Jump Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  254. Jumping 1 Medium, Aneta Obrusníková: 13/29, 33.29 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  255. Jumping 2 Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  256. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  257. Agility MA sobota, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  258. Jumping MA neděle, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  259. Jumping MA sobota, Aneta Obrusníková: 3/22, 27.98 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  260. Velké finále MA neděle, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  261. Zkoušky MA2 neděle, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  262. Zkoušky MA2 sobota, Aneta Obrusníková: 1/3, 36.25 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  263. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  264. II. zkouška MA2, Aneta Obrusníková: 1/10, 26.78 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  265. II. zkouška MA2, Aneta Obrusníková: 1/12, 33.32 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  266. I. zkouška MA2, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  267. I. zkouška MA2, Aneta Obrusníková: 5/10, 27.99 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  268. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  269. Heroutice, 1. běh, Aneta Obrusníková: 1/3, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  270. Heroutice, 2. běh, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  271. Heroutice, 3. běh, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  272. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  273. Agility - hra Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  274. Agility SuperG - Basic Medium, Aneta Obrusníková: 1/4, 35.82 s, 0.0 tr. b., 0.39 m/s

  275. Jumping - hra Medium, Aneta Obrusníková: 1/11, 27.32 s, 0.32 tr. b., 3.95 m/s

  276. Jumping SuperG - Basic Medium, Aneta Obrusníková: 1/4, 37.75 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  277. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  278. Jumping MA2, Aneta Obrusníková: 1/7, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  279. Zkouška první MA2, Aneta Obrusníková: 3/7, 39.47 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  280. Zkouška VIP MA2, Aneta Obrusníková: 3/7, 42.1 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  281. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  282. 1.běh MA2, Aneta Obrusníková: 1/9, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  283. 2.běh MA2, Aneta Obrusníková: 1/9, 35.14 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  284. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  285. Jumping II. M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  286. Jumping I. M, Aneta Obrusníková: 6/15, 41.7 s, 16.7 tr. b., 3.93 m/s

  287. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  288. Horní Počernice, 1. běh, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  289. Horní Počernice, 2. běh, Aneta Obrusníková: 2/5, 31.85 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  290. Horní Počernice, 3. běh, Aneta Obrusníková: 2/5, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  291. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  292. Agility Kluby Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  293. Jumping Družstva Medium, Aneta Obrusníková: 2/15, 41.71 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  294. Jumping Dvojice Medium, Aneta Obrusníková: 12/15, 31.75 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  295. Podle roku narození Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  296. Soutěž feny proti psům Medium, Aneta Obrusníková: 8/15, 32.06 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  297. Soutěž plemen Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  298. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  299. Agility open M, Aneta Obrusníková: 2/19, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  300. Jump III. M, Aneta Obrusníková: 1/16, 31.47 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  301. Jump II. M, Aneta Obrusníková: 1/18, 28.83 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  302. Jump I. M, Aneta Obrusníková: 2/19, 26.56 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  303. Tunel I. M, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  304. ZkA. Ne MA1, Aneta Obrusníková: 2/4, 36.02 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  305. ZkA. So MA1, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  306. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  307. ZkA. I. MA1, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  308. ZkA. ll. MA1, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  309. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  310. Agility II Medium, Aneta Obrusníková: 3/36, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  311. Agility I Medium, Aneta Obrusníková: 29/44, 47.57 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  312. Jumping III Medium, Aneta Obrusníková: 14/36, 33.25 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  313. Jumping II Medium, Aneta Obrusníková: 19/41, 30.94 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  314. Jumping I Medium, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  315. Jumping IV - mudi (M), Aneta Obrusníková: 2/5, 30.85 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  316. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  317. Horní Počernice, 1. běh, Aneta Obrusníková: 5/9, 43.33 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  318. Horní Počernice, 2. běh, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  319. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  320. Agility, Aneta Obrusníková: 2/15, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  321. Agility M, Aneta Obrusníková: 2/17, 47.56 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  322. Fun Jumping, Aneta Obrusníková: 2/15, 28.15 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  323. Fun Jumping M, Aneta Obrusníková: 1/16, 25.77 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  324. Jumping, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován

  325. Jumping M, Aneta Obrusníková: 1/17, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  326. Zkouška MA1, Aneta Obrusníková: Diskvalifikován