Jumping I 400

  1. Datum: 19. 01. 2024
  2. Závod: Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024
  3. Rozhodčí: Derrett, Gregory (GB)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 64.0 s
  7. Délka: 190.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.13 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant 0 0 0.0 0.0 30.43 6.24 V
2 004521 Aneta Obrusníková Black Swan Gates of Heaven 0 0 0.0 0.0 31.13 6.1 V
3 031421 Pavlína Seyfriedová Batgirl Peryhelium 0 0 0.0 0.0 32.99 5.76 V
4 073821 Markéta Novotná Mamba Black Mount McKinkey 0 0 0.0 0.0 34.74 5.47 V
5 045220 Květa Sálusová Bara Tajfú Sobasan 0 0 0.0 0.0 35.33 5.38 V
6 066817 Jitka Humpolcová Ammon Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 35.59 5.34 V
7 074622 Karina Divišová Eglan Tine Koryfej 0 0 0.0 0.0 35.99 5.28 V
8 002321 Kateřina Marešová Coudy Czech Maparo Active 0 0 0.0 0.0 36.49 5.21 V
9 070720 Kristýna Hrůza A3Ch Bársony Sobasan 0 0 0.0 0.0 36.53 5.2 V
10 052921 Hana Malá Chuck z Ušákova 1 0 0.0 5.0 32.85 5.78 V
11 049320 Lenka Fuksová Explosion of Skills Te Salutant 0 1 0.0 5.0 33.41 5.69 V
12 061821 Kristýna Růžičková Flavia Lux Essenia 0 0 0.0 0.0 39.38 4.82 V
13 024423 Jakub Groll Liliana 0 0 0.0 0.0 39.41 4.82 V
14 054121 Michaela Nováková Aurora Bailey Ray 1 0 0.0 5.0 34.7 5.48 V
15 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 1 0.0 5.0 35.03 5.42 V
16 056020 Kateřina Břízová A3Ch French Kiss Anarchia 0 1 0.0 5.0 36.94 5.14 V
17 062415 Kristýna Galbavá A3Ch Kiss from Arose of Green Borderline 0 1 0.0 5.0 40.14 4.73 V
18 017420 Dana Svobodová Celestin Bred with love 0 1 0.0 5.0 40.47 4.69 V
19 044019 Dana Holíková A3Ch Dream Joker Z Arcamony 1 0 0.0 5.0 40.49 4.69 V
20 011521 Alžběta Štětková Fabulous Future Od Přelícké zvonice 0 1 0.0 5.0 43.58 4.36 V
DIS 050121 Daniela Děržáková Sheriff z Ďáblovy studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031123 Vladimír Macura Grain Of Arabica Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055221 Julie Dušková Fifty Shades Bazooka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055819 Lucie Kubíková A3Ch Farid Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010119 Petra Haspeklová Vixi Devil Drink z Laviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074023 Klára Válková Until the Moon is no more Kelemenki DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063016 Kateřina Mrázková A3Ch Calahari Etosha Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051017 Michala Krejčí A3Ch Wonder Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030920 Zuzana Sobková A3Ch Biscotto Borneo la Vera Felicitá DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070819 Anastázie Ondrúšová Elodie Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014519 Aneta Obrusníková Arrya Gates of Heaven DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO