004517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Obrusníková, Tachyon Sport Arena

    Arrow_down

Pes

  1. Kehely McPotter´s Creek´s, Mudi

    Arrow_down

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  2. QA4 Agility: 1/90, 40.0 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  3. QA5 Agility: Diskvalifikován

  4. QA6 Agility: 3/85, 37.79 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  5. QJ4 Jumping: 2/90, 37.07 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  6. QJ5 Jumping: 2/91, 29.47 s, 0.0 tr. b., 6.18 m/s

  7. QJ6 Jumping: 8/89, 34.38 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  8. Kladno - Nedělní jarní zkoušky trochu jinak + A0, 28. 04. 2024

  9. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  11. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  12. QA1 Agility: 2/99, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  13. QA2 Agility: 7/95, 37.75 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  14. QA3 Agility: 41/92, 40.37 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  15. QJ1 Jumping: 7/99, 32.01 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  16. QJ2 Jumping: 3/97, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  17. QJ3 Jumping: 3/97, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  18. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  19. Agility III 400: Diskvalifikován

  20. Agility II 400: 3/32, 37.54 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  21. Agility I 400: 8/31, 35.59 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  22. Jumping III 400: 6/32, 31.34 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  23. Jumping II 400: 3/32, 33.33 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  24. Jumping I 400: 15/31, 35.03 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  25. Liberec - FCI Agility World Championship 2023, 04. 10. 2023 - 08. 10. 2023

  26. Agility Individual: 39/93, 39.12 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  27. Agility Squads: 40/114, 36.59 s, 5.0 tr. b., 5.93 m/s

  28. Jumping Individual: 28/94, 34.58 s, 5.0 tr. b., 6.07 m/s

  29. Jumping Squads: 1/114, 31.76 s, 0.0 tr. b., 6.14 m/s

  30. Čerčany - As Fast As Tachyon, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  31. Agility 1 M: Diskvalifikován

  32. Agility 2 M: Diskvalifikován

  33. Finals M: Diskvalifikován

  34. Jumping 1 M: 2/29, 32.01 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  35. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  36. Agility družstev M: 5/66, 40.68 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  37. Agility jednotlivci M: 1/65, 35.63 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  38. Jumping družstev M: 12/67, 40.42 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  39. Jumping jednotlivci M: 33/61, 35.45 s, 5.0 tr. b., 6.21 m/s

  40. Lysá nad Labem - O-O Open OVCE, 03. 09. 2023

  41. Agility M: Diskvalifikován

  42. Jumping M: 10/16, 31.42 s, 5.0 tr. b., 6.21 m/s

  43. MA3: Diskvalifikován

  44. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 02. 09. 2023

  45. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  46. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  47. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  48. FINAL INDIVIDUALS MEDIUM: Diskvalifikován

  49. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS MEDIUM: 2/74, 39.88 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  50. FRIDAY - AGILITY TEAMS MEDIUM: Diskvalifikován

  51. FRIDAY - JUMPING TEAMS MEDIUM: 1/74, 27.7 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  52. SATURDAY - AGILITY TEAMS MEDIUM: 2/70, 42.89 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  53. SATURDAY - JUMPING TEAMS MEDIUM: 4/74, 33.22 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  54. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS MEDIUM: Diskvalifikován

  55. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  56. Agility 5 M: Diskvalifikován

  57. Agility 6 M: Diskvalifikován

  58. Jumping 4 M: Diskvalifikován

  59. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  60. QA1 Agility: 1/64, 40.14 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  61. QA2 Agility: 1/64, 34.93 s, 0.0 tr. b., 6.3 m/s

  62. QA3 Agility: 1/59, 35.42 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  63. QJ1 Jumping: 1/64, 34.5 s, 0.0 tr. b., 6.32 m/s

  64. QJ2 Jumping: 1/63, 32.07 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  65. QJ3 Jumping: 1/64, 31.18 s, 0.0 tr. b., 6.25 m/s

  66. Roudnice nad Labem - DogFriends Rozcvička, 21. 04. 2023

  67. MA3 I: Diskvalifikován

  68. MA3 II: Diskvalifikován

  69. Čerčany - Fofr zkoušky 14, 15. 04. 2023

  70. 1.zkouška MA3: 1/13, 37.1 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  71. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  72. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  73. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  74. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  75. Terezín - DogFriends Cup 2023 (3/3), 11. 03. 2023 - 12. 03. 2023

  76. MA3 I: 1/12, 36.43 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  77. MA3 II: Diskvalifikován

  78. MA3 III: Diskvalifikován

  79. MA3 IV: Diskvalifikován

  80. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  81. Agility III 400: Diskvalifikován

  82. Agility II 400: Diskvalifikován

  83. Agility I 400: 3/24, 33.98 s, 0.0 tr. b., 6.47 m/s

  84. Jumping III 400: 2/22, 35.75 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  85. Jumping II 400: 3/24, 35.34 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  86. Jumping I 400: 2/24, 35.91 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  87. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  88. Jumping2+3 M: Diskvalifikován

  89. MA3 I: 7/16, 42.06 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  90. MA3 II: Diskvalifikován

  91. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  92. Czech Imp Jump Medium: 3/30, 23.0 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  93. Jumping 1 - Medium: 2/30, 35.3 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  94. Jumping 2 - Medium: 3/30, 35.44 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  95. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2022

  96. Jumping MA: Diskvalifikován

  97. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  98. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  99. Agility II / M: Diskvalifikován

  100. Agility I / M: 4/29, 40.03 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  101. Finále / M: 3/17, 37.98 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  102. Jumping II / M: 4/31, 32.29 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  103. Jumping I / M: 11/31, 34.88 s, 5.0 tr. b., 6.25 m/s

  104. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  105. Agility FINÁLE M : 1/9, 36.88 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  106. Agility OPEN sobota M: Diskvalifikován

  107. Jumping M neděle: 1/18, 37.18 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  108. Jumping sobota M: 3/18, 27.31 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  109. Zkouška MA3 sobota: 2/14, 39.24 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  110. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  111. Czech Imp Jump Medium: 3/27, 19.3 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  112. Jumping 1 - Medium: 12/27, 35.9 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  113. Jumping 2 - Medium: 3/27, 32.56 s, 0.0 tr. b., 6.14 m/s

  114. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  115. Agility III / M: Diskvalifikován

  116. Agility II / M: Diskvalifikován

  117. Agility I / M: 2/18, 41.69 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  118. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  119. Agility: Diskvalifikován

  120. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 21/73, 35.37 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  121. Jumping: Diskvalifikován

  122. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 41/73, 38.19 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  123. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  124. 1. Zkouška MA3: 1/12, 37.0 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  125. 2. Zkouška MA3: 1/12, 34.79 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  126. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  127. Finále MA: 1/24, 38.65 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  128. MA Agility 1: Diskvalifikován

  129. MA Agility 2: Diskvalifikován

  130. MA Agility 3: Diskvalifikován

  131. MA Agility 4: 3/72, 41.46 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  132. MA Jumping 1: 3/77, 32.53 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  133. MA Jumping 2: 17/75, 41.17 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  134. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  135. QA4 Agility: Diskvalifikován

  136. QA5 Agility: 4/42, 42.89 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  137. QA6 Agility: Diskvalifikován

  138. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  139. QJ5 Jumping: 2/44, 35.79 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  140. QJ6 Jumping: 12/39, 34.19 s, 5.0 tr. b., 6.11 m/s

  141. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  142. QA1 Agility: 3/64, 42.04 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  143. QA2 Agility: 1/64, 37.76 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  144. QA3 Agility: 1/61, 37.6 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  145. QJ1 Jumping: 1/64, 37.17 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  146. QJ2 Jumping: 22/62, 37.89 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  147. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  148. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  149. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  150. 2. Zkouška MA3: 3/13, 43.11 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  151. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  152. neděle Jumping2+3 M: Diskvalifikován

  153. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  154. Agility 1 - Medium: 6/36, 23.69 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  155. Agility 2 - Medium: 5/36, 23.79 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  156. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  157. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  158. Sobota MA3 I.: 5/13, 46.14 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  159. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  160. Agility III 400: Diskvalifikován

  161. Agility II 400: 1/16, 39.48 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  162. Agility I 400: Diskvalifikován

  163. Jumping III 400: Diskvalifikován

  164. Jumping II 400: 2/16, 37.19 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  165. Jumping I 400: 1/16, 34.19 s, 0.0 tr. b., 6.41 m/s

  166. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  167. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  168. Jumping 1 - Medium: 10/28, 35.23 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  169. Jumping 2 - Medium: 1/28, 33.46 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  170. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  171. Agility Spokojenypes.cz M: Diskvalifikován

  172. Jelení Agility M: Diskvalifikován

  173. Jumping M: 1/17, 31.51 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  174. Jumping Short M: 15/17, 20.94 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  175. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  176. Czech Imp Jump Medium: 2/28, 21.12 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  177. Jumping 1 - Medium: 2/29, 36.39 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  178. Jumping 2 - Medium: 15/29, 35.2 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  179. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  180. III. jumpng M: 1/22, 20.64 s, 0.0 tr. b., 6.49 m/s

  181. II. jumping M: Diskvalifikován

  182. I. jumping M: 2/22, 27.07 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  183. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  184. Czech Imp Jump Medium: 2/24, 20.59 s, 0.0 tr. b., 6.27 m/s

  185. Jumping 1 - Medium: 2/26, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  186. Jumping 2 - Medium: 1/26, 32.77 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  187. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  188. Czech Imp Jump Medium: 1/19, 21.99 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  189. Jumping 1 - Medium: 8/21, 32.88 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  190. Jumping 2 - Medium: 1/19, 32.87 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  191. Beroun - Zkoušky - prosinec 2020, 04. 12. 2020

  192. 1. zkouška MA3: 1/3, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  193. 2. zkouška MA3: 1/3, 34.29 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  194. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  195. Agility M: 1/17, 37.54 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  196. Jumping M: 2/17, 35.08 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  197. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  198. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  199. Agility 1 M: 3/22, 33.07 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  200. Agility 2 M: Diskvalifikován

  201. Finále M: 1/14, 34.57 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  202. Jumping 1 M: 1/22, 29.7 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  203. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  204. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  205. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  206. 1.běh bez zón: 1/26, 18.94 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  207. 1.běh se zónami: 1/27, 18.33 s, 0.0 tr. b., 6.22 m/s

  208. 2.běh bez zón: 1/24, 15.48 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  209. 2.běh se zónami: 1/27, 20.26 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  210. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  211. Agility M: 10/22, 35.98 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  212. Jumping M: 8/22, 36.08 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  213. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  214. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  215. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  216. Jumping 1: 1/29, 35.85 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  217. Jumping 2: 1/29, 32.08 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  218. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  219. Agility M: 1/26, 31.16 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  220. Jumping M: 14/27, 30.92 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  221. Zkouška MA3: 1/12, 38.97 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  222. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  223. Czech Imp Jump: 1/20, 18.22 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  224. Jumping 1: 1/21, 30.11 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  225. Jumping 2: 1/21, 31.17 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  226. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  227. III. jumping M: 12/29, 27.75 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  228. II. jumping M: Diskvalifikován

  229. I. jumping M: 2/29, 29.96 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  230. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  231. Agility MA neděle: 1/27, 39.92 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  232. Agility MA sobota: 1/25, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  233. Jumping MA neděle: 1/27, 33.69 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  234. Jumping MA sobota: 1/25, 34.61 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  235. Zkouška MA3 neděle: Diskvalifikován

  236. Zkouška MA3 sobota: Diskvalifikován

  237. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  238. Czech Imp Jump: 10/17, 21.16 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  239. Jumping 1: 2/17, 33.08 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  240. Jumping 2 : 1/17, 30.83 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  241. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  242. Agility Finále M_neděle: 1/5, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  243. Agility Open M_sobota: 1/6, 37.69 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  244. Jumping M_neděle: Diskvalifikován

  245. Jumping M_sobota: 1/6, 32.92 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  246. MA3_neděle: Diskvalifikován

  247. MA3_sobota: Diskvalifikován

  248. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  249. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  250. Jumping 1 - Medium: 1/23, 31.12 s, 0.0 tr. b., 6.68 m/s

  251. Jumping 2 - Medium: 1/22, 25.2 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  252. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  253. Agility Open M: 2/7, 41.0 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  254. Jumping Open M: 1/8, 34.6 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  255. Zkouška MA3: 1/4, 38.54 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  256. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  257. Neděle Agility MA: Diskvalifikován

  258. Neděle Jumping MA: 1/20, 26.92 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  259. Neděle Zkouška MA3: Diskvalifikován

  260. Sobota Agility MA: 1/21, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  261. Sobota Jumping MA: 2/20, 29.37 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  262. Sobota zkouška MA3: Diskvalifikován

  263. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  264. Agility Open: 19/65, 36.35 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  265. Agility Squads as Individual: 2/69, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  266. Jumping Open: Diskvalifikován

  267. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  268. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  269. Jelenův Jumping M: 6/22, 27.22 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  270. PhysioDOG Agility M: Diskvalifikován

  271. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  272. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  273. III. jumping M: 1/11, 32.65 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  274. II. jumping M: Diskvalifikován

  275. I. jumping M: 1/11, 27.26 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  276. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  277. Agility Open M: 4/25, 35.82 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  278. Jumping Open M: Diskvalifikován

  279. ZkA. MA3: 1/11, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  280. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  281. Agility Open M: Diskvalifikován

  282. Jumping Open M: 1/11, 29.17 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  283. ZkA. MA3: Diskvalifikován

  284. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  285. Agility Trial: Diskvalifikován

  286. Agility 1: Diskvalifikován

  287. Agility 2: Diskvalifikován

  288. Agility 3: 28/76, 37.47 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  289. Agility 4: 3/72, 41.55 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  290. Grand Final: 9/30, 43.44 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  291. Jumping 1: 4/79, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  292. Jumping 2: Diskvalifikován

  293. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  294. QA4 Agility: 1/56, 38.84 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  295. QA5 Agility: 25/56, 38.61 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  296. QA6 Agility: Diskvalifikován

  297. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  298. QJ5 Jumping: 7/53, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  299. QJ6 Jumping: 16/49, 37.6 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  300. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  301. Agility sobota: Diskvalifikován

  302. A3M sobota: Diskvalifikován

  303. Jumping sobota: Diskvalifikován

  304. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  305. Finále medium: 1/8, 23.56 s, 0.0 tr. b., 6.92 m/s

  306. Jumping II. medium: 1/13, 27.47 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  307. Jumping I. medium: 1/13, 32.56 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  308. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  309. QA1 agility: 2/61, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  310. QA2 agility: 11/60, 40.77 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  311. QA3 agility: 2/60, 38.81 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  312. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  313. QJ2 jumping: 23/61, 35.23 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  314. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  315. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  316. Agility Finále: 1/8, 34.5 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  317. Agility I.: Diskvalifikován

  318. Agility II.: 2/23, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  319. Agility III.: Diskvalifikován

  320. Jumping Finále: 1/9, 31.63 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  321. Jumping I.: 5/23, 35.22 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  322. Jumping II.: 1/23, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  323. Jumping III.: 1/21, 31.91 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  324. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  325. Agility II M: 1/33, 39.62 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  326. Agility I M: Diskvalifikován

  327. Jumping III M: 1/30, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  328. Jumping II M: 1/35, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  329. Jumping I M: 1/36, 32.33 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  330. Jumping IV MUDI M: 1/7, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  331. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  332. 1.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  333. 2.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  334. 3.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  335. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  336. Agility I: Diskvalifikován

  337. Agility II: Diskvalifikován

  338. Jumping I: 3/87, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  339. Jumping II: 3/87, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  340. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  341. I. zkouška MA3: 1/8, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  342. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  343. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  344. Jumping: 2/18, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  345. Zkouška 1: 1/11, 36.16 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  346. Zkouška 2: Diskvalifikován

  347. Zkouška 3: 1/9, 39.4 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  348. Zkouška 4: Diskvalifikován

  349. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  350. Jumping M: 6/8, 37.42 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  351. MA3: 1/6, 41.0 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  352. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  353. Agility 1: Diskvalifikován

  354. Agility 2: 10/28, 39.01 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  355. Finále: 1/14, 35.13 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  356. Jumping 1: 1/29, 38.51 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  357. Jumping 2: 7/28, 32.29 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  358. Zkouška: Diskvalifikován

  359. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  360. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  361. Finále MA neděle: 3/8, 44.68 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  362. Jumping MA neděle: 1/15, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  363. Jumping MA sobota: 1/17, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  364. Zkoušky MA3 neděle: Diskvalifikován

  365. Zkoušky MA3 sobota: 7/10, 88.59 s, 35.59 tr. b., 2.4 m/s

  366. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  367. Agility: Diskvalifikován

  368. Jumping: 2/26, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  369. Zkouška: Diskvalifikován

  370. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  371. Czech Imp Jump: 2/20, 19.08 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  372. Jumping 1: Diskvalifikován

  373. Jumping 2: 6/20, 34.48 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  374. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  375. Agility klubů M: Diskvalifikován

  376. Jumping M: Diskvalifikován

  377. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  378. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  379. Agility: Diskvalifikován

  380. Jumping: 1/23, 29.73 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  381. Zkouška: Diskvalifikován

  382. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  383. Czech Imp Jump: 1/24, 20.8 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  384. Jumping 1: 1/24, 36.95 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  385. Jumping 2: 1/24, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  386. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  387. Agility MA: 10/22, 44.47 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  388. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  389. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  390. Czech Imp Jump: 2/21, 18.12 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  391. Jumping 1: 8/23, 26.36 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  392. Jumping 2: 3/23, 25.93 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  393. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  394. Agility 1 M: 3/17, 38.98 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  395. Agility 2 M: 6/16, 36.86 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  396. Jumping 1 M: 10/17, 32.34 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  397. Jumping 2 M: 2/16, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  398. Jumping 3 M: 4/16, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  399. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  400. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  401. Jumping M: 5/10, 32.31 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  402. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  403. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  404. Czech Imp Jump: 2/23, 20.27 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  405. Jumping 1: 1/24, 32.91 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  406. Jumping 2: 8/24, 25.78 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  407. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  408. QA1 agility: 31/57, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  409. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  410. QJ2 jumping: 4/58, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  411. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  412. Agility 1: 9/23, 44.0 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  413. Agility 2: Diskvalifikován

  414. Agility 3: Diskvalifikován

  415. Finále Jumping SA: 1/8, 32.12 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  416. Jumping 1: 1/23, 31.86 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  417. Jumping 2: 1/23, 31.44 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  418. Jumping 3: 10/22, 34.65 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  419. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  420. Agility II Medium: 1/32, 30.33 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  421. Agility I Medium: 12/33, 34.43 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  422. Jumping III Medium: 10/30, 31.69 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  423. Jumping II Medium: 8/32, 36.32 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  424. Jumping I Medium: 2/31, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  425. MR mudi Medium - II. kolo: 2/8, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  426. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  427. Nedele MA3 1: Diskvalifikován

  428. Nedele MA3 2: 2/5, 40.61 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  429. Okrouhlice (u Benešova) - 56. Dvojzkoušky + 1, 21. 04. 2018

  430. 1. běh MA3: 1/2, 29.51 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  431. 2. běh MA3: Diskvalifikován

  432. 3. běh MA3: 1/2, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  433. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  434. 1. Zka - MA3: 1/7, 36.67 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  435. 2. Zka - MA3: Diskvalifikován

  436. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  437. I Agility Open: Diskvalifikován

  438. II Agility Open: 22/66, 36.56 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  439. II Jumping Open: 24/66, 31.39 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  440. I Jumping Open: 4/69, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  441. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  442. AGILITY: Diskvalifikován

  443. JUMPING: 4/24, 34.54 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  444. JUMPING: Diskvalifikován

  445. MA3: Diskvalifikován

  446. MA3: Diskvalifikován

  447. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  448. Agility: 6/19, 40.3 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  449. Agility: Diskvalifikován

  450. Jumping: 2/23, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  451. Jumping: 8/19, 29.58 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  452. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  453. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  454. Agility: 2/31, 35.87 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  455. Agility: Diskvalifikován

  456. Finále: Diskvalifikován

  457. Jumping: 6/30, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  458. Jumping: 16/31, 32.08 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  459. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  460. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  461. II. Packa MA3: Diskvalifikován

  462. I. Packa MA3: Diskvalifikován

  463. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  464. Agility: Diskvalifikován

  465. Jumping: Diskvalifikován

  466. Zkouška MA3: 1/10, 36.93 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  467. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  468. Agility MA sobota: 10/16, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  469. Jumping MA neděle: 6/15, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  470. Jumping MA sobota: 2/16, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  471. Velké finále MA neděle: 3/8, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  472. Zkoušky MA2 neděle: Diskvalifikován

  473. Zkoušky MA2 sobota: 2/2, 45.03 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  474. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  475. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  476. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  477. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  478. Agility: Diskvalifikován

  479. Jumping: 2/28, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  480. Zkouška MA2: 2/5, 32.82 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  481. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  482. Czech Imp Jump Medium: 4/21, 22.24 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  483. Jumping 1 Medium: 13/21, 28.91 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  484. Jumping 2 Medium: 7/21, 24.51 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  485. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  486. III. zkouška MA2: 2/6, 40.71 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  487. II. Zkouška MA2: 2/6, 38.6 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  488. I. Zkouška MA2: 1/6, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  489. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  490. Barelový a tunelový běh M: 1/19, 28.42 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  491. Zkouška MA2: 1/2, 28.02 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  492. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  493. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  494. Jumping 1 Medium: 13/29, 33.29 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  495. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  496. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  497. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  498. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  499. Jumping MA sobota: 3/22, 27.98 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  500. Velké finále MA neděle: Diskvalifikován

  501. Zkoušky MA2 neděle: Diskvalifikován

  502. Zkoušky MA2 sobota: 1/3, 36.25 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  503. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  504. II. zkouška MA2: 1/12, 33.32 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  505. II. zkouška MA2: 1/10, 26.78 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  506. I. zkouška MA2: 5/10, 27.99 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  507. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  508. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  509. Heroutice, 1. běh: 1/3, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  510. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  511. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  512. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  513. Agility - hra Medium: Diskvalifikován

  514. Agility SuperG - Basic Medium: 1/4, 35.82 s, 0.0 tr. b., 0.39 m/s

  515. Jumping - hra Medium: 1/11, 27.32 s, 0.32 tr. b., 3.95 m/s

  516. Jumping SuperG - Basic Medium: 1/4, 37.75 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  517. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  518. Jumping MA2: 1/7, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  519. Zkouška první MA2: 3/7, 39.47 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  520. Zkouška VIP MA2: 3/7, 42.1 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  521. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  522. 1.běh MA2: 1/9, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  523. 2.běh MA2: 1/9, 35.14 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  524. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  525. Jumping II. M: Diskvalifikován

  526. Jumping I. M: 6/15, 41.7 s, 16.7 tr. b., 3.93 m/s

  527. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  528. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  529. Horní Počernice, 2. běh: 2/5, 31.85 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  530. Horní Počernice, 3. běh: 2/5, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  531. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  532. Agility Kluby Medium: Diskvalifikován

  533. Jumping Družstva Medium: 2/15, 41.71 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  534. Jumping Dvojice Medium: 12/15, 31.75 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  535. Podle roku narození Medium: Diskvalifikován

  536. Soutěž feny proti psům Medium: 8/15, 32.06 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  537. Soutěž plemen Medium: Diskvalifikován

  538. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  539. Agility open M: 2/19, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  540. Jump III. M: 1/16, 31.47 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  541. Jump II. M: 1/18, 28.83 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  542. Jump I. M: 2/19, 26.56 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  543. Tunel I. M: Diskvalifikován

  544. ZkA. Ne MA1: 2/4, 36.02 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  545. ZkA. So MA1: Diskvalifikován

  546. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  547. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  548. ZkA. ll. MA1: Diskvalifikován

  549. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  550. Agility II Medium: 3/36, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  551. Agility I Medium: 29/44, 47.57 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  552. Jumping III Medium: 14/36, 33.25 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  553. Jumping II Medium: 19/41, 30.94 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  554. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  555. Jumping IV - mudi (M): 2/5, 30.85 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  556. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  557. Horní Počernice, 1. běh: 5/9, 43.33 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  558. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  559. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  560. Agility: 2/15, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  561. Agility M: 2/17, 47.56 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  562. Fun Jumping: 2/15, 28.15 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  563. Fun Jumping M: 1/16, 25.77 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  564. Jumping: Diskvalifikován

  565. Jumping M: 1/17, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  566. Zkouška MA1: Diskvalifikován