Cz En

004517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Obrusníková, Klub Aktij

    Člen KA

Pes

  1. Kehely McPotter´s Creek´s, Mudi

Výsledky

  1. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  2. Agility 1 M: 3/17, 38.98 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  3. Agility 2 M: 6/16, 36.86 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  4. Jumping 1 M: 10/17, 32.34 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  5. Jumping 2 M: 2/16, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  6. Jumping 3 M: 4/16, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  7. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  8. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  9. Jumping M: 5/10, 32.31 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  10. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  11. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  12. Czech Imp Jump: 2/23, 20.27 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  13. Jumping 1: 1/24, 32.91 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  14. Jumping 2: 8/24, 25.78 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  15. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  16. QA1 agility: 31/57, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  17. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  18. QJ2 jumping: 4/58, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  19. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  20. Agility 1: 9/23, 44.0 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  21. Agility 2: Diskvalifikován

  22. Agility 3: Diskvalifikován

  23. Finále Jumping SA: 1/8, 32.12 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  24. Jumping 1: 1/23, 31.86 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  25. Jumping 2: 1/23, 31.44 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  26. Jumping 3: 10/22, 34.65 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  27. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  28. Agility II Medium: 1/32, 30.33 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  29. Agility I Medium: 12/33, 34.43 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  30. Jumping III Medium: 10/30, 31.69 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  31. Jumping II Medium: 8/32, 36.32 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  32. Jumping I Medium: 2/31, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  33. MR mudi Medium - II. kolo: 2/8, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  34. Okrouhlice (u Benešova) - 56. Dvojzkoušky + 1, 21. 04. 2018

  35. 1. běh MA3: 1/2, 29.51 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  36. 2. běh MA3: Diskvalifikován

  37. 3. běh MA3: 1/2, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  38. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  39. Nedele MA3 1: Diskvalifikován

  40. Nedele MA3 2: 2/5, 40.61 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  41. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  42. 1. Zka - MA3: 1/7, 36.67 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  43. 2. Zka - MA3: Diskvalifikován

  44. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  45. I Agility Open: Diskvalifikován

  46. II Agility Open: 22/66, 36.56 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  47. II Jumping Open: 24/66, 31.39 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  48. I Jumping Open: 4/69, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  49. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  50. AGILITY: Diskvalifikován

  51. JUMPING: 4/24, 34.54 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  52. JUMPING: Diskvalifikován

  53. MA3: Diskvalifikován

  54. MA3: Diskvalifikován

  55. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  56. Agility: 6/19, 40.3 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  57. Agility: Diskvalifikován

  58. Jumping: 2/23, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  59. Jumping: 8/19, 29.58 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  60. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  61. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  62. Agility: 2/31, 35.87 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  63. Agility: Diskvalifikován

  64. Finále: Diskvalifikován

  65. Jumping: 6/30, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  66. Jumping: 16/31, 32.08 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  67. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  68. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  69. II. Packa MA3: Diskvalifikován

  70. I. Packa MA3: Diskvalifikován

  71. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  72. Agility: Diskvalifikován

  73. Jumping: Diskvalifikován

  74. Zkouška MA3: 1/10, 36.93 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  75. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  76. Agility MA sobota: 10/16, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  77. Jumping MA neděle: 6/15, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  78. Jumping MA sobota: 2/16, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  79. Velké finále MA neděle: 3/8, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  80. Zkoušky MA2 neděle: Diskvalifikován

  81. Zkoušky MA2 sobota: 2/2, 45.03 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  82. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  83. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  84. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  85. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  86. Agility: Diskvalifikován

  87. Jumping: 2/28, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  88. Zkouška MA2: 2/5, 32.82 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  89. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  90. Czech Imp Jump Medium: 4/21, 22.24 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  91. Jumping 1 Medium: 13/21, 28.91 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  92. Jumping 2 Medium: 7/21, 24.51 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  93. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  94. III. zkouška MA2: 2/6, 40.71 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  95. II. Zkouška MA2: 2/6, 38.6 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  96. I. Zkouška MA2: 1/6, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  97. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  98. Barelový a tunelový běh M: 1/19, 28.42 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  99. Zkouška MA2: 1/2, 28.02 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  100. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  101. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  102. Jumping 1 Medium: 13/29, 33.29 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  103. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  104. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  105. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  106. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  107. Jumping MA sobota: 3/22, 27.98 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  108. Velké finále MA neděle: Diskvalifikován

  109. Zkoušky MA2 neděle: Diskvalifikován

  110. Zkoušky MA2 sobota: 1/3, 36.25 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  111. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  112. II. zkouška MA2: 1/10, 26.78 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  113. II. zkouška MA2: 1/12, 33.32 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  114. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  115. I. zkouška MA2: 5/10, 27.99 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  116. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  117. Heroutice, 1. běh: 1/3, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  118. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  119. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  120. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  121. Agility - hra Medium: Diskvalifikován

  122. Agility SuperG - Basic Medium: 1/4, 35.82 s, 0.0 tr. b., 0.39 m/s

  123. Jumping - hra Medium: 1/11, 27.32 s, 0.32 tr. b., 3.95 m/s

  124. Jumping SuperG - Basic Medium: 1/4, 37.75 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  125. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  126. Jumping MA2: 1/7, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  127. Zkouška první MA2: 3/7, 39.47 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  128. Zkouška VIP MA2: 3/7, 42.1 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  129. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  130. 1.běh MA2: 1/9, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  131. 2.běh MA2: 1/9, 35.14 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  132. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  133. Jumping II. M: Diskvalifikován

  134. Jumping I. M: 6/15, 41.7 s, 16.7 tr. b., 3.93 m/s

  135. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  136. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  137. Horní Počernice, 2. běh: 2/5, 31.85 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  138. Horní Počernice, 3. běh: 2/5, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  139. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  140. Agility Kluby Medium: Diskvalifikován

  141. Jumping Družstva Medium: 2/15, 41.71 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  142. Jumping Dvojice Medium: 12/15, 31.75 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  143. Podle roku narození Medium: Diskvalifikován

  144. Soutěž feny proti psům Medium: 8/15, 32.06 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  145. Soutěž plemen Medium: Diskvalifikován

  146. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  147. Agility open M: 2/19, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  148. Jump III. M: 1/16, 31.47 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  149. Jump II. M: 1/18, 28.83 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  150. Jump I. M: 2/19, 26.56 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  151. Tunel I. M: Diskvalifikován

  152. ZkA. Ne MA1: 2/4, 36.02 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  153. ZkA. So MA1: Diskvalifikován

  154. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  155. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  156. ZkA. ll. MA1: Diskvalifikován

  157. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  158. Agility II Medium: 3/36, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  159. Agility I Medium: 29/44, 47.57 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  160. Jumping III Medium: 14/36, 33.25 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  161. Jumping II Medium: 19/41, 30.94 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  162. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  163. Jumping IV - mudi (M): 2/5, 30.85 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  164. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  165. Horní Počernice, 1. běh: 5/9, 43.33 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  166. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  167. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  168. Agility: 2/15, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  169. Agility M: 2/17, 47.56 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  170. Fun Jumping: 2/15, 28.15 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  171. Fun Jumping M: 1/16, 25.77 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  172. Jumping: Diskvalifikován

  173. Jumping M: 1/17, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  174. Zkouška MA1: Diskvalifikován