Agility II 400

  1. Datum: 20. 01. 2024
  2. Závod: Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024
  3. Rozhodčí: Derrett, Gregory (GB)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 199.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.33 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004521 Aneta Obrusníková Black Swan Gates of Heaven 0 0 0.0 0.0 36.49 5.45 V
2 055221 Julie Dušková Fifty Shades Bazooka 0 0 0.0 0.0 36.71 5.42 V
3 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 0 0.0 0.0 37.54 5.3 V
4 031421 Pavlína Seyfriedová Batgirl Peryhelium 0 0 0.0 0.0 38.61 5.15 V
5 014519 Aneta Obrusníková Arrya Gates of Heaven 0 0 0.0 0.0 39.07 5.09 V
6 050121 Daniela Děržáková Sheriff z Ďáblovy studánky 0 0 0.0 0.0 41.16 4.83 V
7 049320 Lenka Fuksová Explosion of Skills Te Salutant 1 0 0.0 5.0 36.43 5.46 V
8 063016 Kateřina Mrázková A3Ch Calahari Etosha Thiwahe 1 0 0.0 5.0 37.24 5.34 V
9 070819 Anastázie Ondrúšová Elodie Alkyra 0 0 0.0 0.0 43.37 4.59 V
10 073821 Markéta Novotná Mamba Black Mount McKinkey 1 0 0.0 5.0 38.61 5.15 V
11 045220 Květa Sálusová Bara Tajfú Sobasan 1 0 0.0 5.0 39.77 5.0 V
12 070720 Kristýna Hrůza A3Ch Bársony Sobasan 0 0 0.0 0.0 44.9 4.43 V
13 061821 Kristýna Růžičková Flavia Lux Essenia 0 0 2.75 2.75 48.75 4.08 V
14 017420 Dana Svobodová Celestin Bred with love 1 0 0.0 5.0 44.14 4.51 V
15 074023 Klára Válková Until the Moon is no more Kelemenki 0 1 0.0 5.0 44.26 4.5 V
16 004716 Hanka Hanušová A3Ch Sára 0 0 3.48 3.48 49.48 4.02 V
17 062415 Kristýna Galbavá A3Ch Kiss from Arose of Green Borderline 1 0 1.1 6.1 47.1 4.23 VD
18 044019 Dana Holíková A3Ch Dream Joker Z Arcamony 1 0 1.36 6.36 47.36 4.2 VD
19 002321 Kateřina Marešová Coudy Czech Maparo Active 2 0 0.0 10.0 43.37 4.59 VD
20 074622 Karina Divišová Eglan Tine Koryfej 0 2 3.44 13.44 49.44 4.03 VD
21 055819 Lucie Kubíková A3Ch Farid Fort Fox 1 1 3.69 13.69 49.69 4.0 VD
22 011521 Alžběta Štětková Fabulous Future Od Přelícké zvonice 1 1 6.39 16.39 52.39 3.8 D
DIS 031123 Vladimír Macura Grain Of Arabica Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010119 Petra Haspeklová Vixi Devil Drink z Laviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056020 Kateřina Břízová A3Ch French Kiss Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051017 Michala Krejčí A3Ch Wonder Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030920 Zuzana Sobková A3Ch Biscotto Borneo la Vera Felicitá DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066817 Jitka Humpolcová Ammon Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054121 Michaela Nováková Aurora Bailey Ray DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052921 Hana Malá Chuck z Ušákova DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024423 Jakub Groll Liliana DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO