Cz En

017420

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dana Svobodová, GODA

    Člen KA

Pes

  1. Celestin Bred with love, Americký bezsrstý teriér

Výsledky

  1. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  2. Agility 1 M: 3/72, 45.14 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  3. Agility 2 M: 27/72, 49.36 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  4. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  5. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  6. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  7. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  8. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  9. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 15. 05. 2022

  10. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  12. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  13. QA1 Agility: Diskvalifikován

  14. QA2 Agility: 11/64, 42.64 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  15. QA3 Agility: 20/61, 43.27 s, 10.03 tr. b., 5.08 m/s

  16. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  17. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  18. QJ3 Jumping: 15/48, 35.26 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  19. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 17. 04. 2022

  20. 1. Zkouška MA3: 1/6, 45.66 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  21. 2. Zkouška MA3: 2/6, 45.46 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  22. Jumping A2+A3 M: Diskvalifikován

  23. Dolní Počernice - Jarní dvojzkoušky, 16. 04. 2022

  24. MA3: Diskvalifikován

  25. MA3 II.: 4/7, 46.59 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  26. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  27. Agility M: Diskvalifikován

  28. Jumping M: Diskvalifikován

  29. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  30. ZkA. II. MA3: 3/18, 53.73 s, 15.73 tr. b., 3.54 m/s

  31. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  32. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  33. Jumping III. M: 6/15, 38.95 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  34. Jumping II. M: 1/15, 33.04 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  35. Jumping I. M: Diskvalifikován

  36. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  37. FINÁLE M: Diskvalifikován

  38. neděle Jumping2+3 M: Diskvalifikován

  39. neděle MA2: Diskvalifikován

  40. Sobota Jumping2+3 M: Diskvalifikován

  41. sobota MA2 I: 1/4, 42.91 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  42. sobota MA2 II: Diskvalifikován

  43. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  44. Pátek MA2 I.: 2/3, 36.19 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  45. Pátek MA2 II.: 2/3, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  46. Sobota Jumping2+3 M: 7/16, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  47. Sobota MA2 I.: Diskvalifikován

  48. Sobota MA2 II.: 2/5, 41.3 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  49. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  50. Jumping 2+3 M: Diskvalifikován

  51. MA2 I: Diskvalifikován

  52. MA2 II: Diskvalifikován

  53. MA2 So I: 2/7, 45.62 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  54. MA2 So II: Diskvalifikován

  55. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  56. Agility Open M: 7/15, 47.1 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  57. Jumping M: 9/15, 38.71 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  58. Jumping M neděle : 4/14, 39.17 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  59. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  60. Zkouška MA2 neděle : 3/3, 50.36 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  61. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  62. III. jumpng M: 7/22, 22.9 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  63. III. zkouška A2 M: 2/7, 48.31 s, 7.31 tr. b., 3.5 m/s

  64. II. jumping M: Diskvalifikován

  65. II. zkouška A2 M: 2/7, 35.92 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  66. I. jumping M: 14/22, 31.82 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  67. IV. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  68. I. zkouška A2 M: 2/7, 36.18 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  69. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  70. 1. Zkouška MA2: 1/7, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  71. 2. Zkouška MA2: 1/7, 33.47 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  72. 3. Zkouška MA2: 2/7, 39.25 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  73. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  74. 1. Agility M: 2/12, 33.76 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  75. 1. Jumping M: 1/12, 25.15 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  76. 2. Agility M: Diskvalifikován

  77. 2. Jumping M: 6/12, 29.88 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  78. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  79. 1. Zkouška MA2: 2/6, 43.72 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  80. 2. Zkouška MA2: 2/6, 48.0 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  81. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  82. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  83. MA2 I.: Diskvalifikován

  84. MA2 II.: Diskvalifikován

  85. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  86. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” M: Diskvalifikován

  87. Jumping FirstAnimal M: Diskvalifikován

  88. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. M: Diskvalifikován

  89. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  90. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: 11/19, 36.53 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  91. Agility Spokojenypes.cz M: Diskvalifikován

  92. Jelení Jumping Short M: 3/21, 20.14 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  93. PetExpert Jumping M: Diskvalifikován

  94. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  95. 1. Zkouška MA1: 2/7, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  96. 2. Zkouška MA1: 4/7, 32.15 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  97. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  98. 1. Zkouška MA1: 1/6, 29.94 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  99. 2. Zkouška MA1: 1/6, 53.51 s, 22.51 tr. b., 2.99 m/s

  100. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  101. Agility M: 4/31, 38.14 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  102. Jumping M: Diskvalifikován

  103. Zkouška A1 M: 2/13, 27.23 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  104. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  105. Agility M: 1/12, 31.17 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  106. Jumping M: Diskvalifikován

  107. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  108. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  109. agility open M: 6/15, 48.31 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  110. Jumping open M: 3/15, 37.12 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  111. Zkouška A1 M: 2/4, 33.33 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  112. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  113. dr.A1: Diskvalifikován

  114. pr.A1: Diskvalifikován

  115. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  116. agility open M: Diskvalifikován

  117. Jumping open M: 1/14, 36.39 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  118. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  119. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  120. Open AGI M: Diskvalifikován

  121. Open JUMP M: Diskvalifikován

  122. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  123. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  124. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  125. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován