017420

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dana Svobodová, GODA

    Arrow_down

Pes

  1. Celestin Bred with love, Americký bezsrstý teriér

    Arrow_down

Výsledky

  1. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 06. 11. 2022

  2. Agility Open: Diskvalifikován

  3. Jumping Open: 2/23, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  4. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  5. Czech Imp Jump Medium: 8/27, 21.71 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  6. Jumping 1 - Medium: 5/27, 39.06 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  7. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  8. Kladno - Zkoušky trochu jinak, 02. 10. 2022

  9. 1. Zkouška MA3: 1/7, 44.22 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  10. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  11. Chlumec - Podzimní dvojzkoušky, 01. 10. 2022

  12. 1. zkouška MA3: 1/3, 42.37 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  13. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  14. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  15. Jumping M Grešík: Diskvalifikován

  16. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  17. ZkA. II. MA3: 3/4, 44.22 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  18. ZkA. I. MA3: 1/4, 42.88 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  19. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  20. ZkA. II. MA3: 3/11, 40.54 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  21. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  22. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  23. 1. Zkouška MA3: 2/6, 46.17 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  24. 2. Zkouška MA3: 1/6, 51.65 s, 5.65 tr. b., 4.12 m/s

  25. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  26. Agility 1 M: 25/64, 46.79 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  27. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  28. Kladno - Odpolední hurá zkoušky, 16. 06. 2022

  29. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  30. 2. Zkouška MA3: 2/9, 44.26 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  31. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  32. Agility 1 M: 3/72, 45.14 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  33. Agility 2 M: 27/72, 49.36 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  34. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  35. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  36. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  37. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  39. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 15. 05. 2022

  40. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  42. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  43. QA1 Agility: Diskvalifikován

  44. QA2 Agility: 11/64, 42.64 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  45. QA3 Agility: 20/61, 43.27 s, 10.03 tr. b., 5.08 m/s

  46. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  47. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  48. QJ3 Jumping: 15/48, 35.26 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  49. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 17. 04. 2022

  50. Jumping A2+A3 M: Diskvalifikován

  51. 1. Zkouška MA3: 1/6, 45.66 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  52. 2. Zkouška MA3: 2/6, 45.46 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  53. Dolní Počernice - Jarní dvojzkoušky, 16. 04. 2022

  54. MA3: Diskvalifikován

  55. MA3 II.: 4/7, 46.59 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  56. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  57. Agility M: Diskvalifikován

  58. Jumping M: Diskvalifikován

  59. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  60. ZkA. II. MA3: 3/18, 53.73 s, 15.73 tr. b., 3.54 m/s

  61. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  62. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  63. Jumping III. M: 6/15, 38.95 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  64. Jumping II. M: 1/15, 33.04 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  65. Jumping I. M: Diskvalifikován

  66. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  67. FINÁLE M: Diskvalifikován

  68. neděle Jumping2+3 M: Diskvalifikován

  69. neděle MA2: Diskvalifikován

  70. Sobota Jumping2+3 M: Diskvalifikován

  71. sobota MA2 I: 1/4, 42.91 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  72. sobota MA2 II: Diskvalifikován

  73. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  74. Pátek MA2 I.: 2/3, 36.19 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  75. Pátek MA2 II.: 2/3, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  76. Sobota Jumping2+3 M: 7/16, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  77. Sobota MA2 I.: Diskvalifikován

  78. Sobota MA2 II.: 2/5, 41.3 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  79. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  80. Jumping 2+3 M: Diskvalifikován

  81. MA2 I: Diskvalifikován

  82. MA2 II: Diskvalifikován

  83. MA2 So I: 2/7, 45.62 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  84. MA2 So II: Diskvalifikován

  85. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  86. Agility Open M: 7/15, 47.1 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  87. Jumping M: 9/15, 38.71 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  88. Jumping M neděle : 4/14, 39.17 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  89. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  90. Zkouška MA2 neděle : 3/3, 50.36 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  91. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  92. III. jumpng M: 7/22, 22.9 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  93. III. zkouška A2 M: 2/7, 48.31 s, 7.31 tr. b., 3.5 m/s

  94. II. jumping M: Diskvalifikován

  95. II. zkouška A2 M: 2/7, 35.92 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  96. I. jumping M: 14/22, 31.82 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  97. IV. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  98. I. zkouška A2 M: 2/7, 36.18 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  99. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  100. 1. Zkouška MA2: 1/7, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  101. 2. Zkouška MA2: 1/7, 33.47 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  102. 3. Zkouška MA2: 2/7, 39.25 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  103. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  104. 1. Agility M: 2/12, 33.76 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  105. 1. Jumping M: 1/12, 25.15 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  106. 2. Agility M: Diskvalifikován

  107. 2. Jumping M: 6/12, 29.88 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  108. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  109. 1. Zkouška MA2: 2/6, 43.72 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  110. 2. Zkouška MA2: 2/6, 48.0 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  111. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  112. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  113. MA2 I.: Diskvalifikován

  114. MA2 II.: Diskvalifikován

  115. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  116. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” M: Diskvalifikován

  117. Jumping FirstAnimal M: Diskvalifikován

  118. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. M: Diskvalifikován

  119. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  120. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: 11/19, 36.53 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  121. Agility Spokojenypes.cz M: Diskvalifikován

  122. Jelení Jumping Short M: 3/21, 20.14 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  123. PetExpert Jumping M: Diskvalifikován

  124. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  125. 1. Zkouška MA1: 2/7, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  126. 2. Zkouška MA1: 4/7, 32.15 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  127. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  128. 1. Zkouška MA1: 1/6, 29.94 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  129. 2. Zkouška MA1: 1/6, 53.51 s, 22.51 tr. b., 2.99 m/s

  130. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  131. Agility M: 4/31, 38.14 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  132. Jumping M: Diskvalifikován

  133. Zkouška A1 M: 2/13, 27.23 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  134. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  135. Agility M: 1/12, 31.17 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  136. Jumping M: Diskvalifikován

  137. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  138. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  139. agility open M: 6/15, 48.31 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  140. Jumping open M: 3/15, 37.12 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  141. Zkouška A1 M: 2/4, 33.33 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  142. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  143. dr.A1: Diskvalifikován

  144. pr.A1: Diskvalifikován

  145. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  146. agility open M: Diskvalifikován

  147. Jumping open M: 1/14, 36.39 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  148. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  149. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  150. Open AGI M: Diskvalifikován

  151. Open JUMP M: Diskvalifikován

  152. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  153. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  154. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  155. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován