Cz En

Dana Svobodová

  1. Číslo: 001331
  2. OSA: GODA
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 29. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 035606 (M), Betyna

  2. 018809 (L), Goody Goody Ambra Profesional

  3. 041611 (S), A3Ch Bonnie Gold Lenfir

  4. 053914 (M), Calimero Zapa Moravia

  5. 046915 (S), Ťapka

  6. 033918, Beetlejuice Bimblu Eriien

  7. 017420 (M), Celestin Bred with love

  8. 017520 (ML), Agatha Christie Schay County

Výsledky

  1. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  2. 1. Zkouška MA1, Celestin Bred with love: 1/6, 29.94 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  3. 1. Zkouška MA2, Calimero Zapa Moravia: 1/3, 55.73 s, 14.73 tr. b., 3.14 m/s

  4. 1. Zkouška MLA1, Agatha Christie Schay County: 6/10, 30.69 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  5. 2. Zkouška MA1, Celestin Bred with love: 1/6, 53.51 s, 22.51 tr. b., 2.99 m/s

  6. 2. Zkouška MA2, Calimero Zapa Moravia: 2/3, 43.53 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  7. 2. Zkouška MLA1, Agatha Christie Schay County: Diskvalifikován

  8. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  9. Agility M, Celestin Bred with love: 4/31, 38.14 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  10. Jumping M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  11. Zkouška A1 M, Celestin Bred with love: 2/13, 27.23 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  12. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  13. Agility M, Celestin Bred with love: 1/12, 31.17 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  14. Jumping M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  15. Zkouška MA1, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  16. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  17. agility open M, Celestin Bred with love: 6/15, 48.31 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  18. Jumping open M, Celestin Bred with love: 3/15, 37.12 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  19. Zkouška A1 M, Celestin Bred with love: 2/4, 33.33 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  20. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  21. dr.A1, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  22. pr.A1, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  23. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  24. agility open M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  25. Jumping open M, Celestin Bred with love: 1/14, 36.39 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  26. Zkouška A1 M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  27. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  28. Open AGI M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  29. Open JUMP M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  30. Zkouška A1 M, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  31. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  32. 1. Zkouška MA1, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  33. 2. Zkouška MA1, Celestin Bred with love: Diskvalifikován

  34. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  35. Agility 1 ML, Agatha Christie Schay County: 5/11, 42.54 s, 20.0 tr. b., 4.35 m/s

  36. Agility 2 ML, Agatha Christie Schay County: Diskvalifikován

  37. Finále ML, Agatha Christie Schay County: 7/8, 39.13 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  38. Jumping 1 ML, Agatha Christie Schay County: Diskvalifikován

  39. Jumping 2 ML, Agatha Christie Schay County: 6/10, 39.05 s, 30.0 tr. b., 4.48 m/s

  40. Zkouška MLA1, Agatha Christie Schay County: 1/3, 42.54 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  41. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  42. II. zkouška ML1, Agatha Christie Schay County: 7/9, 43.15 s, 15.0 tr. b., 3.62 m/s

  43. I. zkouška ML1, Agatha Christie Schay County: 1/9, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  44. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  45. Agility M, Calimero Zapa Moravia: 5/26, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  46. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: 12/27, 40.9 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  47. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  48. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  49. Agility Open, Calimero Zapa Moravia: 30/65, 47.37 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  50. Agility Squads as Individual, Calimero Zapa Moravia: 33/69, 50.68 s, 9.68 tr. b., 3.67 m/s

  51. Jumping Open, Calimero Zapa Moravia: 26/69, 41.08 s, 4.08 tr. b., 4.04 m/s

  52. Jumping Squads as Individual, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  53. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  54. Ne. - Agility II. M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  55. Ne. - Jumping II. M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  56. So. - Agility I. M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  57. So. - Jumping I. M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  58. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  59. 1.Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  60. 2.Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  61. Jumping MA2+MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/8, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  62. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  63. Agility MA, Calimero Zapa Moravia: 3/23, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  64. Jumping MA, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  65. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/11, 42.23 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  66. Terezín - Velikonoční hrátky, 22. 04. 2019

  67. Tuneliáda L, Goody Goody Ambra Profesional: 10/13, 41.65 s, 6.65 tr. b., 3.82 m/s

  68. Tuneliáda M, Calimero Zapa Moravia: 2/5, 35.1 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  69. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/1, 47.81 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  70. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  71. Jumping 1 M, Calimero Zapa Moravia: 2/10, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  72. Jumping2 M, Calimero Zapa Moravia: 2/10, 36.45 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  73. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/4, 43.23 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  74. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  75. Agility I, Calimero Zapa Moravia: 23/88, 45.76 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  76. Agility II, Calimero Zapa Moravia: 15/84, 44.72 s, 0.72 tr. b., 4.29 m/s

  77. Jumping I, Calimero Zapa Moravia: 43/87, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  78. Jumping II, Calimero Zapa Moravia: 24/87, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  79. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  80. Zkouška MA3 I, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  81. Zkouška MA3 II, Calimero Zapa Moravia: 2/6, 41.23 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  82. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  83. 1. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  84. 2. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  85. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  86. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: 4/8, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  87. MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  88. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  89. Agility 2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  90. Jumping 2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  91. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  92. 1. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  93. 2. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 6/12, 40.49 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  94. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  95. 1. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/6, 47.4 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  96. 2. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  97. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  98. Agility klubů M, Calimero Zapa Moravia: 5/17, 46.43 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  99. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  100. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  101. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  102. 1. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  103. 2. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 2/8, 47.72 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  104. Terezín - Vánoční AGI hraní, 15. 12. 2018

  105. Tuneliada L, Goody Goody Ambra Profesional: 6/15, 38.27 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  106. Tuneliada M, Calimero Zapa Moravia: 2/6, 37.17 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  107. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  108. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  109. 1. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  110. 2. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 4/11, 41.04 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  111. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  112. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  113. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  114. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  115. 1.ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/7, 40.02 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  116. 2.ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: 5/7, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  117. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  118. Agility M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  119. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: 7/19, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  120. Zkoušky MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/8, 51.79 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  121. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  122. Agility M, Calimero Zapa Moravia: 2/24, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  123. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: 6/24, 30.71 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  124. Zkouška - MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/6, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  125. Praha - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky I., 14. 09. 2018

  126. 1. Zka - MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  127. 2. Zka - MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/2, 37.82 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  128. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  129. Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  130. Agility M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  131. Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  132. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: 3/7, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  133. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  134. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  135. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/2, 47.43 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  136. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  137. 1. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/8, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  138. 2. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  139. 3. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  140. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  141. 1. Zk MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  142. 2. Zk MA3, Calimero Zapa Moravia: 2/6, 45.84 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  143. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  144. Speed&Power hra M, Calimero Zapa Moravia: 1/6, 13.7 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  145. Tunelovo-barelový běh M, Calimero Zapa Moravia: 1/6, 33.84 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  146. Tunelovo-barelový běh S, Ťapka: 8/18, 33.92 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  147. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  148. Zkouška SA2, Ťapka: 2/7, 43.63 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  149. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  150. 1. Zka - MA3, Calimero Zapa Moravia: 4/8, 38.76 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  151. 2. Zka - MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/8, 34.36 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  152. Jumping - Medium, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  153. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  154. 1.zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  155. 2.zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  156. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  157. Agility I. M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  158. Jumping II. M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  159. Jumping I. M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  160. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  161. Speed&Power hra LV, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  162. Speed&Power hra M, Calimero Zapa Moravia: 5/10, 22.44 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  163. Speed&Power hra S, Ťapka: Diskvalifikován

  164. Tunelovo-barelový běh LV, Goody Goody Ambra Profesional: 2/2, 34.28 s, 10.0 tr. b., 5.83 m/s

  165. Tunelovo-barelový běh M, Calimero Zapa Moravia: 2/10, 35.06 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  166. Tunelovo-barelový běh S, Ťapka: 6/14, 32.39 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  167. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/1, 53.47 s, 6.47 tr. b., 3.68 m/s

  168. Zkouška SA2, Ťapka: 1/5, 43.45 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  169. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  170. Speed&Power hra LV, Goody Goody Ambra Profesional: 2/2, 15.7 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  171. Speed&Power hra M, Calimero Zapa Moravia: 1/5, 15.38 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  172. Tunelovo-barelový běh LV, Goody Goody Ambra Profesional: 1/2, 30.97 s, 2.97 tr. b., 4.2 m/s

  173. Tunelovo-barelový běh M, Calimero Zapa Moravia: 1/5, 31.73 s, 3.73 tr. b., 4.1 m/s

  174. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/1, 47.32 s, 8.32 tr. b., 3.34 m/s

  175. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  176. QA1 agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  177. QA2 agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  178. QA3 agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  179. QJ1 jumping, Calimero Zapa Moravia: 20/58, 39.09 s, 0.09 tr. b., 4.27 m/s

  180. QJ2 jumping, Calimero Zapa Moravia: 20/58, 44.32 s, 2.32 tr. b., 4.4 m/s

  181. QJ3 jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  182. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  183. Agility Trial, Calimero Zapa Moravia: 2/3, 43.45 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  184. Jumping Trial, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  185. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  186. Agility_, Calimero Zapa Moravia: 3/19, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  187. Jumping_, Calimero Zapa Moravia: 6/19, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  188. Zkouška - MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/6, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  189. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  190. Agility M, Calimero Zapa Moravia: 3/13, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  191. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  192. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  193. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  194. I Agility Open, Calimero Zapa Moravia: 9/69, 37.91 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  195. II Agility Open, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  196. II Jumping Open, Calimero Zapa Moravia: 22/66, 38.32 s, 0.32 tr. b., 4.25 m/s

  197. I Jumping Open, Calimero Zapa Moravia: 24/69, 42.8 s, 0.8 tr. b., 4.11 m/s

  198. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  199. 1. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/8, 46.99 s, 0.99 tr. b., 3.85 m/s

  200. 2. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/8, 45.22 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  201. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  202. Agility, Calimero Zapa Moravia: 4/30, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  203. Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  204. Jumping, Calimero Zapa Moravia: 5/30, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  205. Jumping, Calimero Zapa Moravia: 13/31, 38.96 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  206. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  207. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  208. 1. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 4/10, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  209. 2. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  210. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  211. Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  212. Jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  213. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 4/10, 45.91 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  214. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  215. 1. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  216. 2. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  217. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  218. Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  219. Jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  220. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  221. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  222. 1. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/9, 46.7 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  223. 2. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  224. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  225. Agility_, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  226. Jumping_, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  227. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  228. 1. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/9, 43.25 s, 2.25 tr. b., 3.82 m/s

  229. 2. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  230. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  231. II. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/5, 36.34 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  232. I. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/5, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  233. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  234. 1. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 2/7, 51.16 s, 18.16 tr. b., 3.38 m/s

  235. 2. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/7, 43.41 s, 6.41 tr. b., 3.43 m/s

  236. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  237. Agility M, Calimero Zapa Moravia: 10/23, 47.97 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  238. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: 5/23, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  239. Zkouška - MA3, Calimero Zapa Moravia: 2/9, 47.52 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  240. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  241. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/5, 50.15 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  242. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  243. Agility So - MA, Calimero Zapa Moravia: 8/23, 31.29 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  244. Jumping So - MA, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  245. Zka So - MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  246. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  247. Agility M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  248. Hra L, Goody Goody Ambra Profesional: 11/18, 17.71 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  249. Hra M, Calimero Zapa Moravia: 8/10, 18.57 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  250. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  251. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/6, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  252. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  253. Agility NE M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  254. Agility So M, Calimero Zapa Moravia: 1/10, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  255. Finále M, Calimero Zapa Moravia: 3/6, 42.06 s, 6.06 tr. b., 4.18 m/s

  256. Jumping NE M, Calimero Zapa Moravia: 1/11, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  257. Jumping So M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  258. Zkouška So MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/4, 46.57 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  259. Zkoušky NE MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/3, 43.79 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  260. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  261. Agility M, Calimero Zapa Moravia: 3/7, 32.32 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  262. Hra M, Calimero Zapa Moravia: 3/7, 17.41 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  263. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  264. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  265. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  266. Agility - Ne, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  267. Agility - So, Calimero Zapa Moravia: 24/53, 50.44 s, 24.44 tr. b., 3.23 m/s

  268. Jumping - Ne, Calimero Zapa Moravia: 35/52, 46.77 s, 13.77 tr. b., 3.4 m/s

  269. Jumping - So, Ťapka: Diskvalifikován

  270. Jumping - So, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  271. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  272. QA4 agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  273. QA4 agility, Ťapka: Diskvalifikován

  274. QA5 agility, Calimero Zapa Moravia: 18/49, 51.16 s, 11.16 tr. b., 3.64 m/s

  275. QA6 agility, Ťapka: 6/56, 47.19 s, 2.19 tr. b., 4.13 m/s

  276. QA6 agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  277. QJ4 jumping, Calimero Zapa Moravia: 20/48, 38.5 s, 3.5 tr. b., 3.79 m/s

  278. QJ5 jumping, Calimero Zapa Moravia: 21/49, 40.78 s, 1.78 tr. b., 3.92 m/s

  279. QJ5 jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  280. QJ6 jumping, Calimero Zapa Moravia: 21/49, 37.73 s, 0.73 tr. b., 4.13 m/s

  281. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  282. QA1 agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  283. QA1 agility, Ťapka: Diskvalifikován

  284. QA2 agility, Ťapka: 19/64, 46.54 s, 1.54 tr. b., 4.23 m/s

  285. QA2 agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  286. QA3 agility, Ťapka: 28/68, 45.58 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  287. QA3 agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  288. QJ1 jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  289. QJ1 jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  290. QJ2 jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  291. QJ2 jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  292. QJ3 jumping, Ťapka: 28/66, 44.38 s, 6.38 tr. b., 3.65 m/s

  293. QJ3 jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  294. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  295. Agility M, Calimero Zapa Moravia: 1/7, 43.06 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  296. Agility S, Ťapka: 4/8, 42.26 s, 15.0 tr. b., 3.79 m/s

  297. Hra M, Calimero Zapa Moravia: 4/6, 27.0 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  298. Hra S, Ťapka: 11/16, 26.47 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  299. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  300. Jumping S, Ťapka: Diskvalifikován

  301. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/3, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  302. Zkouška SA2, Ťapka: 1/4, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  303. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  304. AGI Kategorie A2+A3 M, Calimero Zapa Moravia: 1/6, 38.92 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  305. AGI Kategorie A2+A3 M, Calimero Zapa Moravia: 3/6, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  306. AGI Kategorie A2+A3 S, Ťapka: 1/9, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  307. AGI Kategorie A2+A3 S, Ťapka: 7/10, 38.9 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  308. JUMP Kategorie A2+A3 M, Calimero Zapa Moravia: 4/6, 32.22 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  309. JUMP Kategorie A2+A3 M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  310. JUMP Kategorie A2+A3 S, Ťapka: 6/11, 47.16 s, 7.16 tr. b., 3.6 m/s

  311. JUMP Kategorie A2+A3 S, Ťapka: Diskvalifikován

  312. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  313. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  314. Zkouška SA2, Ťapka: 3/4, 31.75 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  315. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  316. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  317. Agility - Medium, Calimero Zapa Moravia: 3/22, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  318. Agility - Small, Ťapka: 14/32, 43.33 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  319. Jumping - Medium, Calimero Zapa Moravia: 10/23, 39.41 s, 5.41 tr. b., 3.93 m/s

  320. Jumping - Small, Ťapka: 5/32, 32.51 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  321. ZkA - MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  322. ZkA - SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  323. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  324. Agility 1, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  325. Agility 1, Ťapka: Diskvalifikován

  326. Agility 2, Ťapka: Diskvalifikován

  327. Agility 2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  328. Jumping 1, Calimero Zapa Moravia: 28/50, 40.5 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  329. Jumping 1, Ťapka: Diskvalifikován

  330. Jumping 2, Ťapka: Diskvalifikován

  331. Jumping 2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  332. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  333. Agility Trial I, Ťapka: Diskvalifikován

  334. Agility Trial I, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  335. Jumping Trial I, Ťapka: Diskvalifikován

  336. Jumping Trial I, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  337. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  338. 1. ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: 6/9, 53.26 s, 19.26 tr. b., 3.57 m/s

  339. 1. ZK SA2, Ťapka: 6/12, 52.94 s, 12.94 tr. b., 3.55 m/s

  340. 2. ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/9, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  341. 2. ZK SA2, Ťapka: 3/12, 38.23 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  342. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  343. Agility, Calimero Zapa Moravia: 9/22, 59.63 s, 18.63 tr. b., 3.02 m/s

  344. Agility, Calimero Zapa Moravia: 12/22, 59.65 s, 25.65 tr. b., 3.1 m/s

  345. Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  346. Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  347. Jumping, Calimero Zapa Moravia: 8/22, 44.18 s, 4.18 tr. b., 3.44 m/s

  348. Jumping, Ťapka: 13/25, 52.99 s, 22.99 tr. b., 2.94 m/s

  349. Jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  350. Jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  351. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  352. Zkouška SA2, Ťapka: 1/5, 41.36 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  353. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  354. 1. ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  355. 1. ZK SA2, Ťapka: 4/8, 42.63 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  356. 2. ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  357. 2. ZK SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  358. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  359. Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  360. Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  361. Jumping, Calimero Zapa Moravia: 8/19, 51.55 s, 12.55 tr. b., 3.3 m/s

  362. Jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  363. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  364. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  365. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  366. 1. ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  367. 1. ZK SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  368. 2. ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  369. 2. ZK SA2, Ťapka: 6/11, 57.47 s, 24.47 tr. b., 2.52 m/s

  370. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  371. Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  372. Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  373. Jumping, Calimero Zapa Moravia: 5/22, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  374. Jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  375. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  376. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  377. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  378. 1. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  379. 1. zkouška SA2, Ťapka: 2/12, 37.92 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  380. 2. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  381. 2. zkouška SA2, Ťapka: 6/12, 45.1 s, 12.1 tr. b., 3.77 m/s

  382. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  383. 1. ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  384. 1. ZK SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  385. 2. ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/7, 52.8 s, 14.8 tr. b., 3.24 m/s

  386. 2. ZK SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  387. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  388. 1. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 2/7, 62.65 s, 31.65 tr. b., 2.84 m/s

  389. 1. zkouška SA2, Ťapka: 3/7, 43.26 s, 12.26 tr. b., 3.56 m/s

  390. 2. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 2/8, 45.69 s, 1.69 tr. b., 3.66 m/s

  391. 2. zkouška SA2, Ťapka: 1/7, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  392. 3. zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 4/8, 52.03 s, 19.03 tr. b., 3.09 m/s

  393. 3. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  394. Agility M, Calimero Zapa Moravia: 3/14, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  395. Agility S, Ťapka: Diskvalifikován

  396. Jumping M, Calimero Zapa Moravia: 6/13, 37.96 s, 11.96 tr. b., 3.19 m/s

  397. Jumping S, Ťapka: 5/13, 32.04 s, 1.04 tr. b., 3.78 m/s

  398. Ne-zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  399. Ne-zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  400. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  401. 1. ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/4, 47.3 s, 12.3 tr. b., 3.28 m/s

  402. 1. ZK SA2, Ťapka: 6/20, 40.78 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  403. 2. ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: 3/4, 44.73 s, 6.73 tr. b., 3.71 m/s

  404. 2. ZK SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  405. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  406. 1. ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  407. 1. ZK SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  408. 2. ZK MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  409. 2. ZK SA2, Ťapka: 2/5, 44.37 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  410. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  411. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  412. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  413. 1. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  414. 1. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  415. 2. Zkouška MA3, Calimero Zapa Moravia: 1/2, 42.98 s, 3.98 tr. b., 3.51 m/s

  416. 2. Zkouška SA2, Ťapka: 2/7, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  417. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  418. QA5 Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  419. QA5 Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  420. QA6 Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  421. QA6 Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  422. QJ5 Jumping, Ťapka: 34/96, 40.78 s, 9.78 tr. b., 3.68 m/s

  423. QJ5 Jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  424. QJ6 Jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  425. QJ6 Jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  426. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  427. I Agility, Calimero Zapa Moravia: 6/13, 55.04 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  428. I Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  429. II Agility, Ťapka: 7/13, 58.43 s, 23.43 tr. b., 3.08 m/s

  430. II Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  431. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  432. QA3 Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  433. QA3 Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  434. QA4 Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  435. QA4 Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  436. QJ3 Jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  437. QJ3 Jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  438. QJ4 Jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  439. QJ4 Jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  440. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  441. Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  442. Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  443. Jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  444. ZkA, Calimero Zapa Moravia: 1/5, 45.54 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  445. ZkA, Ťapka: Diskvalifikován

  446. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  447. Agility II Large, Ťapka: Diskvalifikován

  448. Agility II Medium, Calimero Zapa Moravia: 7/28, 40.95 s, 1.95 tr. b., 3.91 m/s

  449. Agility II Small, Ťapka: Diskvalifikován

  450. Agility I Medium, Calimero Zapa Moravia: 17/29, 51.23 s, 18.23 tr. b., 3.12 m/s

  451. Agility I Small, Ťapka: 43/61, 58.34 s, 28.34 tr. b., 2.74 m/s

  452. Jumping III Large, Ťapka: 13/25, 38.33 s, 11.33 tr. b., 3.86 m/s

  453. Jumping III Medium, Calimero Zapa Moravia: 17/28, 47.94 s, 8.94 tr. b., 3.09 m/s

  454. Jumping III Small, Ťapka: Diskvalifikován

  455. Jumping II Medium, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  456. Jumping II Small, Ťapka: Diskvalifikován

  457. Jumping I Medium, Calimero Zapa Moravia: 18/28, 36.89 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  458. Jumping I Small, Ťapka: Diskvalifikován

  459. MR pudlů (medium) - 2.kolo, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  460. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  461. QA1 Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  462. QA1 Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  463. QA2 Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  464. QA2 Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  465. QJ1 Jumping, Calimero Zapa Moravia: 24/88, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  466. QJ1 Jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  467. QJ2 Jumping, Ťapka: 53/109, 45.83 s, 23.83 tr. b., 3.51 m/s

  468. QJ2 Jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  469. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  470. Agility I, Calimero Zapa Moravia: 4/11, 48.67 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  471. Agility I, Ťapka: Diskvalifikován

  472. Agility II, Ťapka: 8/15, 55.3 s, 7.3 tr. b., 3.44 m/s

  473. Agility II, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  474. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  475. Agility, Calimero Zapa Moravia: 1/19, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  476. Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  477. Jumping, Calimero Zapa Moravia: 4/19, 33.69 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  478. Jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  479. ZkA, Ťapka: 5/10, 38.39 s, 10.39 tr. b., 3.83 m/s

  480. ZkA, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  481. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  482. Tunelový běh M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  483. Tunelový běh S, Ťapka: 10/21, 29.18 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  484. Zkouška MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  485. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  486. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  487. 1. ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  488. 1. ZK SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  489. 2. ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  490. 2. ZK SA2, Ťapka: 2/8, 50.73 s, 1.73 tr. b., 3.49 m/s

  491. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  492. Agility, Ťapka: 7/29, 49.51 s, 1.51 tr. b., 3.64 m/s

  493. Agility, Calimero Zapa Moravia: 20/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  494. Agility 2, Calimero Zapa Moravia: 14/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  495. Agility 2, Ťapka: 22/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  496. Jumping, Calimero Zapa Moravia: 6/21, 44.61 s, 2.61 tr. b., 4.03 m/s

  497. Jumping, Ťapka: 8/29, 45.97 s, 3.97 tr. b., 3.92 m/s

  498. Jumping 2, Ťapka: 11/28, 52.43 s, 19.43 tr. b., 3.28 m/s

  499. Jumping 2, Calimero Zapa Moravia: 17/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  500. Zkouška, Calimero Zapa Moravia: 2/9, 42.22 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  501. Zkouška, Ťapka: 6/11, 47.66 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  502. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  503. Agility Open M, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  504. Agility Open S, Ťapka: 7/15, 44.85 s, 5.85 tr. b., 3.3 m/s

  505. Finále S, Ťapka: Diskvalifikován

  506. Zkouška MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  507. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  508. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  509. Zkouska IV MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  510. Zkouska IV SA2, Ťapka: 3/8, 49.44 s, 1.44 tr. b., 3.72 m/s

  511. Zkouska VI MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  512. Zkouska VI SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  513. Zkouska V MA2, Calimero Zapa Moravia: 1/8, 48.2 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  514. Zkouska V SA2, Ťapka: 2/8, 57.37 s, 13.37 tr. b., 3.36 m/s

  515. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  516. 1. ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  517. 1. ZK SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  518. 2. ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  519. 2. ZK SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  520. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  521. Agility, Calimero Zapa Moravia: 8/23, 46.99 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  522. Jumping, Calimero Zapa Moravia: 9/23, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  523. Zkouška, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  524. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  525. 1. ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  526. 2. ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: 3/10, 42.09 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  527. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  528. 5.prorubská, Ťapka: Diskvalifikován

  529. 5.prorubská, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  530. 6.prorubská, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  531. 6.prorubská, Ťapka: Diskvalifikován

  532. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  533. ZkA 1 Ne, Calimero Zapa Moravia: 9/9, 48.55 s, 14.55 tr. b., 3.19 m/s

  534. ZkA 1 Ne, Ťapka: Diskvalifikován

  535. ZkA 2 Ne, Calimero Zapa Moravia: 2/9, 35.11 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  536. ZkA 2 Ne, Ťapka: 9/9, 58.03 s, 35.03 tr. b., 2.34 m/s

  537. ZkA 3 Ne, Calimero Zapa Moravia: 4/9, 37.8 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  538. ZkA 3 Ne, Ťapka: Diskvalifikován

  539. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  540. agility, Ťapka: 16/34, 44.15 s, 12.15 tr. b., 3.92 m/s

  541. agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  542. jumping, Ťapka: 5/34, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  543. jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  544. zkouška, Ťapka: 2/5, 30.93 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  545. zkouška, Calimero Zapa Moravia: 5/11, 46.27 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  546. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  547. Czech Imp Jump Medium, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  548. Jumping 1 Medium, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  549. Jumping 2 Medium, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  550. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  551. 1. ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  552. 1. ZK SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  553. 2. ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  554. 2. ZK SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  555. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  556. 1. ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  557. 1. ZK SA1, Ťapka: 1/7, 43.65 s, 6.65 tr. b., 3.62 m/s

  558. 2. ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  559. 2. ZK SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  560. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  561. Tunelový běh M, Calimero Zapa Moravia: 4/16, 35.55 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  562. Tunelový běh S, Ťapka: Diskvalifikován

  563. ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: 1/4, 44.16 s, 0.16 tr. b., 3.76 m/s

  564. ZK SA1, Ťapka: 5/8, 53.5 s, 33.5 tr. b., 2.6 m/s

  565. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  566. 1. ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: 1/3, 45.39 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  567. 1. ZK SA1, Ťapka: 1/7, 42.72 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  568. 2. ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: 1/3, 40.79 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  569. 2. ZK SA1, Ťapka: 2/7, 43.31 s, 0.0 tr. b., 3.28 m/s

  570. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  571. AGILITY, Ťapka: Diskvalifikován

  572. AGILITY, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  573. JUMPING, Calimero Zapa Moravia: 9/15, 42.96 s, 13.96 tr. b., 3.47 m/s

  574. JUMPING, Ťapka: 19/32, 41.9 s, 12.9 tr. b., 3.56 m/s

  575. MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  576. SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  577. Dobříš - FitDog Open 2015, 18. 07. 2015 - 19. 07. 2015

  578. Agility 1, Calimero Zapa Moravia: 3/9, 46.31 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  579. Agility 2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  580. Finále, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  581. Jumping 1, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  582. Jumping 2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  583. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  584. 1.ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  585. 1. ZK SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  586. 2.ZK MA2, Calimero Zapa Moravia: 2/2, 60.01 s, 21.01 tr. b., 2.38 m/s

  587. 2.ZK SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  588. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  589. Agility So, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  590. Jumping So, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  591. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  592. Agility, Calimero Zapa Moravia: 1/8, 27.69 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  593. Agility II Open, Calimero Zapa Moravia: 33/67, 51.16 s, 11.16 tr. b., 3.52 m/s

  594. Agility I Open, Calimero Zapa Moravia: 28/71, 43.9 s, 9.9 tr. b., 3.74 m/s

  595. Jumping II Open, Calimero Zapa Moravia: 28/68, 39.8 s, 1.8 tr. b., 3.64 m/s

  596. Jumping I Open, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  597. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  598. Agility Open II Medium, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  599. Agility Open I Medium, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  600. Jumping IV, MR-pudl M, Calimero Zapa Moravia: 7/10, 45.71 s, 11.71 tr. b., 3.13 m/s

  601. Jumping Open III Medium, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  602. Jumping Open II Medium, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  603. Jumping Open I Medium, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  604. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  605. Agility 1, Calimero Zapa Moravia: 22/62, 59.61 s, 21.61 tr. b., 3.12 m/s

  606. Agility 2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  607. Finále, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  608. Jumping 1, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  609. Jumping 2, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  610. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  611. Zkouška 1, Calimero Zapa Moravia: 10/13, 41.62 s, 11.62 tr. b., 3.15 m/s

  612. Zkouška 2, Calimero Zapa Moravia: 1/13, 28.66 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  613. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  614. 1. ZK MA1, Calimero Zapa Moravia: 1/4, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  615. 2. ZK MA1, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  616. 3. ZK MA1, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  617. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  618. 1. ZK MA1, Calimero Zapa Moravia: 5/10, 54.72 s, 15.72 tr. b., 2.56 m/s

  619. 2. ZK MA1, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  620. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  621. Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  622. Agility, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  623. Jumping, Calimero Zapa Moravia: 8/19, 49.11 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  624. Jumping, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  625. Zkouška MA1, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  626. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  627. 1. ZK MA1, Calimero Zapa Moravia: 3/7, 50.88 s, 23.88 tr. b., 2.57 m/s

  628. 2. ZK MA1, Calimero Zapa Moravia: 2/7, 46.67 s, 14.67 tr. b., 2.79 m/s

  629. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  630. 1.ZK MA1, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  631. 2. ZK MA1, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  632. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  633. Agility, Calimero Zapa Moravia: 7/19, 54.95 s, 23.95 tr. b., 3.06 m/s

  634. Jumping, Calimero Zapa Moravia: 12/19, 54.12 s, 29.12 tr. b., 2.62 m/s

  635. Zkouška MA1, Calimero Zapa Moravia: 1/6, 37.64 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  636. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  637. ZkA II MA1 MA1, Calimero Zapa Moravia: 1/2, 55.5 s, 19.5 tr. b., 2.88 m/s

  638. ZkA I MA1 MA1, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  639. ZkA NE II MA1 MA1, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  640. ZkA NE I MA1 MA1, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  641. ZkJ MA1 MA1, Calimero Zapa Moravia: 1/2, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  642. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  643. 1. zkouška MA1, Calimero Zapa Moravia: 4/7, 28.53 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  644. 2. zkouška MA1, Calimero Zapa Moravia: 6/7, 58.94 s, 27.94 tr. b., 1.97 m/s

  645. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  646. Agility MA sobota, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  647. Jumping MA neděle, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  648. Jumping MA sobota, Calimero Zapa Moravia: 10/24, 44.36 s, 9.36 tr. b., 3.65 m/s

  649. Zkoušky MA1 neděle, Calimero Zapa Moravia: Diskvalifikován

  650. Zkoušky MA1 sobota, Calimero Zapa Moravia: 3/6, 41.25 s, 0.25 tr. b., 3.54 m/s

  651. Ústí nad Labem - II. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 22. 09. 2013

  652. Zka ne1, Goody Goody Ambra Profesional: 4/9, 41.92 s, 30.0 tr. b., 3.77 m/s

  653. Zka ne2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  654. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  655. Zka so1, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  656. Zka so2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  657. Zka so3, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  658. Česká Lípa - Buřt Cup 2013, 14. 09. 2013

  659. Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: 11/37, 32.75 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  660. Zkouška LA3, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  661. Horní Počernice - Trojzkoušky „Sbohem prázdniny“, 31. 08. 2013

  662. 1. zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 2/19, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  663. 2. zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  664. 3. zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 11/19, 34.02 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  665. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  666. Ne-1, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  667. Ne-2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  668. So-1, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  669. So-2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  670. So-3, Goody Goody Ambra Profesional: 6/22, 38.93 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  671. Trmice - Ústecký psí festival - trojzkoušky, 03. 08. 2013

  672. Zkouška 1 LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 1/14, 35.61 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  673. Zkouška 2 LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  674. Zkouška 3 LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  675. Horní Počernice - 2. dvojzkoušky Zviratanakupuji.cz, 14. 07. 2013

  676. 1. zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 5/16, 38.71 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  677. 2. zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 5/16, 37.31 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  678. 3. zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 4/14, 36.13 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  679. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  680. AGILITY-L, Goody Goody Ambra Profesional: 1/46, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  681. AGILITY-VETERAN, Betyna: Diskvalifikován

  682. JUMPING-L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  683. JUMPING-L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  684. JUMPING-VETERAN, Betyna: 3/5, 70.13 s, 10.13 tr. b., 2.55 m/s

  685. JUMPING-VETERAN, Betyna: 4/6, 70.09 s, 30.09 tr. b., 2.57 m/s

  686. LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  687. LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  688. Velké finále LA neděle, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  689. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  690. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, Goody Goody Ambra Profesional: 50/113, 38.13 s, 15.0 tr. b., 5.14 m/s

  691. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, Goody Goody Ambra Profesional: 56/121, 36.19 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  692. Power a Speed - Hra A2/A3, Goody Goody Ambra Profesional: 39/100, 21.92 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  693. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  694. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  695. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  696. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  697. Agility, Goody Goody Ambra Profesional: 26/82, 38.58 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  698. Agility, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  699. Jumping, Goody Goody Ambra Profesional: 30/84, 40.23 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  700. Jumping , Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  701. LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 10/30, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  702. LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  703. Čebín u Brna - Čebínský král 2013, 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  704. Agility sobota L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  705. Jumping neděle L, Goody Goody Ambra Profesional: 15/43, 38.19 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  706. Jumping sobota L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  707. zkouška neděle LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 3/16, 32.19 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  708. Zkouška sobota LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  709. Praha 5 - Lahovičky - 1. Dvojzkoušky Zvířatanakupují.cz, 01. 05. 2013

  710. 2. zkouška LA2 LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 10/29, 33.38 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  711. zkouška LA2 LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  712. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  713. Agility 1, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  714. Agility 2, Goody Goody Ambra Profesional: 34/85, 39.88 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  715. Jumping 1, Goody Goody Ambra Profesional: 37/90, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  716. Jumping 2, Goody Goody Ambra Profesional: 60/85, 34.08 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  717. Zkouška, Goody Goody Ambra Profesional: 14/33, 36.71 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  718. Ratenice - Závody "O Ratenickou Blechu", 07. 04. 2013

  719. Agility open L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  720. Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: 13/28, 40.57 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  721. zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  722. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  723. Zkouška 1 LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  724. Zkouška 2 LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 8/12, 36.98 s, 12.98 tr. b., 3.95 m/s

  725. Zkouška 3 LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  726. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  727. Agility - neděle L, Goody Goody Ambra Profesional: 10/26, 37.94 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  728. Agility - neděle M, Betyna: 8/9, 63.18 s, 28.18 tr. b., 2.25 m/s

  729. Agility - sobota L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  730. Agility - sobota M, Betyna: 6/11, 56.56 s, 12.56 tr. b., 2.49 m/s

  731. Finále L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  732. Finále M, Betyna: Diskvalifikován

  733. Jumping - neděle L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  734. Jumping - neděle M, Betyna: Diskvalifikován

  735. Jumping - sobota L, Goody Goody Ambra Profesional: 13/28, 30.74 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  736. Jumping - sobota M, Betyna: 7/11, 47.28 s, 12.28 tr. b., 2.86 m/s

  737. Zkouška So LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 5/10, 31.99 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  738. Zkouška So MA2, Betyna: 1/3, 53.23 s, 7.23 tr. b., 2.69 m/s

  739. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  740. Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  741. Agility M, Betyna: Diskvalifikován

  742. Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: 21/40, 25.44 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  743. Jumping M, Betyna: Diskvalifikován

  744. Zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  745. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2013, 08. 02. 2013

  746. Zkouška1 LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  747. Zkouška2 LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  748. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  749. Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  750. Agility M, Betyna: Diskvalifikován

  751. Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  752. Jumping M, Betyna: 8/9, 46.28 s, 14.28 tr. b., 2.98 m/s

  753. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2013, 11. 01. 2013

  754. Zkouška1 LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  755. Zkouška2 LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  756. Mikulov - Podpálavská drkotačka II., 15. 12. 2012

  757. Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  758. Agility M, Betyna: 12/21, 63.03 s, 39.03 tr. b., 2.3 m/s

  759. Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  760. Jumping M, Betyna: Diskvalifikován

  761. Zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  762. Zkouška MA2, Betyna: Diskvalifikován

  763. Louny - Závody při LVT Louny, CACAg., MR špiců, 28. 07. 2012 - 29. 07. 2012

  764. Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: 20/33, 42.29 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  765. Jumping I-denní L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  766. Jumping II-noční L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  767. Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: 12/34, 32.98 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  768. Zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 5/11, 40.17 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  769. Zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  770. Louny - Závody agility Horké léto a Mistrovství ČR v agility dlouhosrstých a krátkosrstých kolií, 05. 07. 2012

  771. Agility, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  772. Jumping, Goody Goody Ambra Profesional: 10/22, 38.74 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  773. ZkA, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  774. Oldřichov - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství KCHN čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 09. 06. 2012

  775. 1. Zkouška, Goody Goody Ambra Profesional: 1/10, 29.4 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  776. 2. Zkouška, Goody Goody Ambra Profesional: 6/10, 36.12 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  777. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  778. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: 31/88, 39.87 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  779. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  780. Power & Speed A2/A3 L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  781. Speciální závod Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: 13/136, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  782. Speciální závod Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  783. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: 33/82, 36.36 s, 25.0 tr. b., 5.09 m/s

  784. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  785. Agility 1 L, Goody Goody Ambra Profesional: 33/79, 48.98 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  786. Agility 2 L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  787. Jumping 1 L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  788. Jumping 2 L, Goody Goody Ambra Profesional: 54/79, 37.03 s, 20.0 tr. b., 4.54 m/s

  789. Jumping 3 L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  790. Čebín u Brna - Čebínský král 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  791. Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: 11/34, 38.05 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  792. Finále Čebínský král L, Goody Goody Ambra Profesional: 12/20, 46.47 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  793. Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: 2/34, 29.76 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  794. Jumping neděle L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  795. Zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  796. Zkouška neděle LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  797. Most - Prvomájové dvojzkoušky, 01. 05. 2012

  798. 1.zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 8/12, 38.08 s, 16.08 tr. b., 3.57 m/s

  799. 2.zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  800. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  801. AGILITY I, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  802. AGILITY II, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  803. JUMPING I, Goody Goody Ambra Profesional: 49/109, 40.59 s, 16.59 tr. b., 4.34 m/s

  804. JUMPING II, Goody Goody Ambra Profesional: 62/124, 39.86 s, 20.0 tr. b., 4.47 m/s

  805. JUMPING III, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  806. Kutná Hora - Kutnohorský groš - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 22. 04. 2012

  807. Agility CACAg L, Goody Goody Ambra Profesional: 8/46, 40.95 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  808. Jumping 1 L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  809. Jumping 2 CACAg L, Goody Goody Ambra Profesional: 22/37, 38.9 s, 30.0 tr. b., 5.06 m/s

  810. Ústí nad Labem - Trmice - I. Trmické dvojzkoušky agility a I. kolo soutěže klubů, 21. 04. 2012

  811. Zkouška II. LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  812. Zkouška II. MA2, Betyna: Diskvalifikován

  813. Zkouška I. LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  814. Zkouška I. MA2, Betyna: 1/6, 57.94 s, 9.94 tr. b., 3.09 m/s

  815. Brno - Jarní Brno 2012, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  816. Agility II L, Goody Goody Ambra Profesional: 12/35, 44.09 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  817. Agility I L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  818. Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: 20/39, 43.85 s, 15.0 tr. b., 3.99 m/s

  819. Jumping II L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  820. Jumping I L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  821. Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: 12/36, 42.86 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  822. Domažlice - Horšovský týn - O Kozinův čakan, 17. 03. 2012 - 18. 03. 2012

  823. Ne_agility L, Goody Goody Ambra Profesional: 19/39, 44.87 s, 25.0 tr. b., 4.12 m/s

  824. Ne_agility M, Betyna: 5/15, 57.68 s, 17.68 tr. b., 3.21 m/s

  825. Ne_jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: 16/38, 29.01 s, 25.0 tr. b., 5.14 m/s

  826. Ne_jumping M, Betyna: Diskvalifikován

  827. Ne_zkoušky LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 6/14, 44.06 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  828. Ne_zkoušky MA2, Betyna: Diskvalifikován

  829. So_agility L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  830. So_agility M, Betyna: 7/12, 75.56 s, 39.56 tr. b., 2.33 m/s

  831. So_jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  832. So_jumping M, Betyna: 5/12, 53.75 s, 12.75 tr. b., 3.0 m/s

  833. So_zkoušky LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  834. So_zkoušky MA2, Betyna: 2/5, 61.22 s, 13.22 tr. b., 2.86 m/s

  835. Hradec Králové - OPSION 023, 25. 02. 2012 - 26. 02. 2012

  836. Ne-Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: 14/41, 48.01 s, 20.0 tr. b., 3.81 m/s

  837. Ne-Agility M, Betyna: 5/9, 81.56 s, 40.56 tr. b., 2.24 m/s

  838. Ne-Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  839. Ne-Jumping M, Betyna: 6/9, 68.35 s, 37.35 tr. b., 2.28 m/s

  840. Ne- LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 3/19, 44.69 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  841. Ne- MA2, Betyna: Diskvalifikován

  842. So-Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  843. So-Agility M, Betyna: 5/16, 74.1 s, 32.1 tr. b., 2.28 m/s

  844. So-Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  845. So-Jumping M, Betyna: Diskvalifikován

  846. So- LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  847. So- MA2, Betyna: 4/6, 63.25 s, 19.25 tr. b., 2.5 m/s

  848. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (3/4), 12. 02. 2012

  849. Zk1, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  850. Zk1, Betyna: Diskvalifikován

  851. Zk2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  852. Hradec Králové - OPSION 022, 21. 01. 2012 - 22. 01. 2012

  853. Ne-Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  854. Ne-Agility M, Betyna: 2/11, 53.32 s, 9.32 tr. b., 2.74 m/s

  855. Ne-Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  856. Ne-Jumping M, Betyna: Diskvalifikován

  857. Ne- LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  858. Ne- MA2, Betyna: Diskvalifikován

  859. So-Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  860. So-Agility M, Betyna: Diskvalifikován

  861. So-Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  862. So-Jumping M, Betyna: 8/12, 52.68 s, 22.68 tr. b., 2.64 m/s

  863. So- LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  864. So- MA2, Betyna: 4/5, 61.0 s, 28.0 tr. b., 2.59 m/s

  865. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (2/4), 15. 01. 2012

  866. Zk 1, Betyna: 2/7, 79.35 s, 35.35 tr. b., 2.24 m/s

  867. Zk 1, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  868. Zk 2, Betyna: 1/7, 73.29 s, 35.29 tr. b., 2.54 m/s

  869. Zk 2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  870. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  871. Ne-Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  872. Ne-Agility M, Betyna: 3/10, 60.23 s, 9.23 tr. b., 2.87 m/s

  873. Ne-Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  874. Ne-Jumping M, Betyna: Diskvalifikován

  875. Ne-Zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  876. Ne-Zkouška MA2, Betyna: Diskvalifikován

  877. So-Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  878. So-Agility M, Betyna: Diskvalifikován

  879. So-Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  880. So-Jumping M, Betyna: 4/11, 54.64 s, 20.64 tr. b., 2.96 m/s

  881. So-Zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  882. So-Zkouška MA2, Betyna: 2/4, 62.55 s, 11.55 tr. b., 2.75 m/s

  883. Louny - 2x zkoušky, 16. 07. 2011

  884. 1.zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  885. 1.zkouška MA2, Betyna: Diskvalifikován

  886. 1.zkouška SA2, A3Ch Bonnie Gold Lenfir: 7/15, 42.26 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  887. 2.zkouška LA2, Goody Goody Ambra Profesional: 1/16, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  888. 2.zkouška MA2, Betyna: 4/5, 55.84 s, 15.84 tr. b., 2.79 m/s

  889. 2.zkouška SA2, A3Ch Bonnie Gold Lenfir: 1/15, 40.62 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  890. Kutná Hora - Kutnohorský groš + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 17. 04. 2011

  891. AGILITY, Betyna: 2/16, 52.38 s, 7.38 tr. b., 3.26 m/s

  892. AGILITY, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  893. JUMPING, Betyna: 7/16, 47.41 s, 14.41 tr. b., 3.42 m/s

  894. LA1, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  895. MA2, Betyna: Diskvalifikován

  896. Krupka - Chlumecký lvíček, 16. 04. 2011

  897. agility L, Goody Goody Ambra Profesional: 16/27, 39.89 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  898. agility M, Betyna: 1/8, 47.85 s, 1.85 tr. b., 3.57 m/s

  899. jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  900. jumping M, Betyna: 3/8, 46.42 s, 7.42 tr. b., 3.25 m/s

  901. Zkouška LA1, Goody Goody Ambra Profesional: 3/9, 31.12 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  902. Zkouška MA2, Betyna: Diskvalifikován

  903. Hradec Králové - OPSION 016, 19. 03. 2011 - 20. 03. 2011

  904. So-Agility L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  905. So-Agility M, Betyna: Diskvalifikován

  906. So-Jumping L, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  907. So-Jumping M, Betyna: Diskvalifikován

  908. So-Zkouška LA1, Goody Goody Ambra Profesional: 2/13, 33.43 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  909. So-Zkouška MA2, Betyna: Diskvalifikován

  910. Ústí nad Labem - Dvoje zkoušky, 13. 02. 2011

  911. 1. zkouška LA1, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  912. 1. zkouška MA2, Betyna: 4/8, 48.19 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  913. 2. zkouška LA1, Goody Goody Ambra Profesional: 3/19, 29.53 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  914. 2. zkouška MA2, Betyna: 1/8, 52.37 s, 5.02 tr. b., 3.4 m/s

  915. cvičiště ZKO Chlumec - Chlumecké dvojzkoušky, 05. 06. 2010

  916. LA1, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  917. LA1 - 2., Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  918. MA2, Betyna: 2/6, 47.39 s, 12.39 tr. b., 3.1 m/s

  919. MA2 - 2., Betyna: Diskvalifikován

  920. Kutná Hora - Kutnohorský groš, 25. 04. 2010

  921. AGILITY, Betyna: Diskvalifikován

  922. AGILITY, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  923. JUMPING, Betyna: 7/13, 69.08 s, 42.08 tr. b., 2.2 m/s

  924. JUMPING, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  925. LA1, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  926. MA2, Betyna: 1/6, 58.98 s, 7.98 tr. b., 2.85 m/s

  927. Jičín - Jarní závody agility, 24. 04. 2010

  928. Jarní závody agility 2010, Betyna: 5/9, 68.75 s, 21.75 tr. b., 2.47 m/s

  929. Jarní závody agility 2010, Betyna: 13/20, 60.35 s, 14.35 tr. b., 2.8 m/s

  930. Jarní závody agility 2010, Betyna: 15/20, 43.11 s, 9.11 tr. b., 3.6 m/s

  931. Jarní závody agility 2010, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  932. Jarní závody agility 2010, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  933. Jarní závody agility 2010, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  934. Praha Kyje - Jarní dvojzkoušky, 27. 03. 2010

  935. Agility LA1, Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován

  936. Agility LA1 - 2., Goody Goody Ambra Profesional: Diskvalifikován