Cz En

053914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dana Svobodová, GODA

    Člen KA

Pes

  1. Calimero Zapa Moravia, Pudl

Výsledky

  1. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  2. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  3. ZkA. I. MA2: 3/4, 42.84 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  4. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  5. Agility 1 M: Diskvalifikován

  6. Agility 2 M: Diskvalifikován

  7. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  8. Jumping 2 M: 24/69, 49.16 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  9. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 15. 05. 2022

  10. 1. Zkouška MA2: 1/4, 44.38 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  11. 2. Zkouška MA2: 3/4, 58.06 s, 12.06 tr. b., 3.31 m/s

  12. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  13. QA1 Agility: Diskvalifikován

  14. QA2 Agility: Diskvalifikován

  15. QJ1 Jumping: 28/64, 49.6 s, 6.85 tr. b., 4.4 m/s

  16. QJ2 Jumping: 34/62, 52.06 s, 18.45 tr. b., 3.9 m/s

  17. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 17. 04. 2022

  18. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  19. 2. Zkouška MA3: 3/6, 55.43 s, 10.43 tr. b., 3.9 m/s

  20. Jumping A2+A3 M: 5/9, 37.15 s, 0.15 tr. b., 4.36 m/s

  21. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  22. Agility M: Diskvalifikován

  23. Jumping M: 7/17, 47.53 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  24. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  25. ZkA. II. MA3: 2/18, 45.39 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  26. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  27. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  28. Jumping III. M: 5/15, 44.25 s, 0.25 tr. b., 3.86 m/s

  29. Jumping II. M: 8/15, 46.59 s, 14.59 tr. b., 3.54 m/s

  30. Jumping I. M: Diskvalifikován

  31. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  32. Jumping 2+3 M: 3/21, 49.22 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  33. MA2 So I: Diskvalifikován

  34. MA2 So II: Diskvalifikován

  35. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  36. Agility Open M: 11/15, 49.84 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  37. Jumping M: Diskvalifikován

  38. Zkouška MA2: 3/4, 50.66 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  39. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  40. III. jumpng M: 10/22, 28.62 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  41. III. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  42. II. jumping M: 6/22, 35.22 s, 1.22 tr. b., 4.26 m/s

  43. II. zkouška A2 M: 4/7, 41.73 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  44. I. jumping M: Diskvalifikován

  45. IV. zkouška A2 M: 2/7, 40.47 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  46. I. zkouška A2 M: 4/7, 50.95 s, 8.95 tr. b., 3.43 m/s

  47. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  48. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  49. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  50. 3. Zkouška MA2: 4/7, 43.24 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  51. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  52. 1. Agility M: 4/12, 37.42 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  53. 1. Jumping M: 7/12, 32.7 s, 7.7 tr. b., 4.22 m/s

  54. 2. Agility M: 3/12, 31.29 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  55. 2. Jumping M: 7/12, 35.21 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  56. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  57. MA2 I.: 1/6, 43.71 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  58. MA2 II.: 3/6, 58.6 s, 10.6 tr. b., 3.34 m/s

  59. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  60. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” M: 6/24, 51.46 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  61. Jumping FirstAnimal M: Diskvalifikován

  62. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. M: 2/7, 43.0 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  63. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  64. 1. Zkouška MA2: 1/3, 55.73 s, 14.73 tr. b., 3.14 m/s

  65. 2. Zkouška MA2: 2/3, 43.53 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  66. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  67. Agility M: 5/26, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  68. Jumping M: 12/27, 40.9 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  69. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  70. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  71. Agility Open: 30/65, 47.37 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  72. Agility Squads as Individual: 33/69, 50.68 s, 9.68 tr. b., 3.67 m/s

  73. Jumping Open: 26/69, 41.08 s, 4.08 tr. b., 4.04 m/s

  74. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  75. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  76. Ne. - Agility II. M: Diskvalifikován

  77. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  78. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  79. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  80. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  81. 1.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  82. 2.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  83. Jumping MA2+MA3: 3/8, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  84. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  85. Agility MA: 3/23, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  86. Jumping MA: Diskvalifikován

  87. Zkouška MA3: 1/11, 42.23 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  88. Terezín - Velikonoční hrátky, 22. 04. 2019

  89. Tuneliáda M: 2/5, 35.1 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  90. Zkouška MA3: 1/1, 47.81 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  91. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  92. Jumping 1 M: 2/10, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  93. Jumping2 M: 2/10, 36.45 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  94. Zkouška MA3: 1/4, 43.23 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  95. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  96. Agility I: 23/88, 45.76 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  97. Agility II: 15/84, 44.72 s, 0.72 tr. b., 4.29 m/s

  98. Jumping I: 43/87, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  99. Jumping II: 24/87, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  100. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  101. Zkouška MA3 I: Diskvalifikován

  102. Zkouška MA3 II: 2/6, 41.23 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  103. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  104. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  105. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  106. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  107. Jumping M: 4/8, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  108. MA3: Diskvalifikován

  109. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  110. Agility 2: Diskvalifikován

  111. Jumping 2: Diskvalifikován

  112. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  113. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  114. 2. Zkouška MA3: 6/12, 40.49 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  115. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  116. 1. zkouška MA3: 3/6, 47.4 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  117. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  118. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  119. Agility klubů M: 5/17, 46.43 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  120. Jumping M: Diskvalifikován

  121. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  122. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  123. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  124. 2. zkouška MA3: 2/8, 47.72 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  125. Terezín - Vánoční AGI hraní, 15. 12. 2018

  126. Tuneliada M: 2/6, 37.17 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  127. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  128. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  129. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  130. 2. Zkouška MA3: 4/11, 41.04 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  131. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  132. Jumping M: Diskvalifikován

  133. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  134. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  135. 1.ZK MA3: 1/7, 40.02 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  136. 2.ZK MA3: 5/7, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  137. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  138. Agility M: Diskvalifikován

  139. Jumping M: 7/19, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  140. Zkoušky MA3: 3/8, 51.79 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  141. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  142. Agility M: 2/24, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  143. Jumping M: 6/24, 30.71 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  144. Zkouška - MA3: 3/6, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  145. Praha - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky I., 14. 09. 2018

  146. 1. Zka - MA3: Diskvalifikován

  147. 2. Zka - MA3: 1/2, 37.82 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  148. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  149. Agility M: Diskvalifikován

  150. Jumping M: 3/7, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  151. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  152. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  153. Zkouška MA3: 1/2, 47.43 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  154. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  155. 1. zkouška MA3: 3/8, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  156. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  157. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  158. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  159. 1. Zk MA3: Diskvalifikován

  160. 2. Zk MA3: 2/6, 45.84 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  161. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  162. Speed&Power hra M: 1/6, 13.7 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  163. Tunelovo-barelový běh M: 1/6, 33.84 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  164. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  165. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  166. 1. Zka - MA3: 4/8, 38.76 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  167. 2. Zka - MA3: 1/8, 34.36 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  168. Jumping - Medium: Diskvalifikován

  169. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  170. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  171. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  172. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  173. Agility I. M: Diskvalifikován

  174. Jumping II. M: Diskvalifikován

  175. Jumping I. M: Diskvalifikován

  176. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  177. Speed&Power hra M: 5/10, 22.44 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  178. Tunelovo-barelový běh M: 2/10, 35.06 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  179. Zkouška MA3: 1/1, 53.47 s, 6.47 tr. b., 3.68 m/s

  180. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  181. Speed&Power hra M: 1/5, 15.38 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  182. Tunelovo-barelový běh M: 1/5, 31.73 s, 3.73 tr. b., 4.1 m/s

  183. Zkouška MA3: 1/1, 47.32 s, 8.32 tr. b., 3.34 m/s

  184. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  185. QA1 agility: Diskvalifikován

  186. QA2 agility: Diskvalifikován

  187. QA3 agility: Diskvalifikován

  188. QJ1 jumping: 20/58, 39.09 s, 0.09 tr. b., 4.27 m/s

  189. QJ2 jumping: 20/58, 44.32 s, 2.32 tr. b., 4.4 m/s

  190. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  191. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  192. Agility Trial: 2/3, 43.45 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  193. Jumping Trial: Diskvalifikován

  194. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  195. Agility_: 3/19, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  196. Jumping_: 6/19, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  197. Zkouška - MA3: 1/6, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  198. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  199. Agility M: 3/13, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  200. Jumping M: Diskvalifikován

  201. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  202. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  203. I Agility Open: 9/69, 37.91 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  204. II Agility Open: Diskvalifikován

  205. II Jumping Open: 22/66, 38.32 s, 0.32 tr. b., 4.25 m/s

  206. I Jumping Open: 24/69, 42.8 s, 0.8 tr. b., 4.11 m/s

  207. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  208. 1. zkouška MA3: 3/8, 46.99 s, 0.99 tr. b., 3.85 m/s

  209. 2. zkouška MA3: 3/8, 45.22 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  210. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  211. Agility: 4/30, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  212. Agility: Diskvalifikován

  213. Jumping: 5/30, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  214. Jumping: 13/31, 38.96 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  215. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  216. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  217. 1. zkouška MA3: 4/10, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  218. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  219. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  220. Agility: Diskvalifikován

  221. Jumping: Diskvalifikován

  222. Zkouška MA3: 4/10, 45.91 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  223. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  224. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  225. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  226. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  227. Agility: Diskvalifikován

  228. Jumping: Diskvalifikován

  229. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  230. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  231. 1. zkouška MA3: 1/9, 46.7 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  232. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  233. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  234. Agility_: Diskvalifikován

  235. Jumping_: Diskvalifikován

  236. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  237. 1. zkouška MA3: 1/9, 43.25 s, 2.25 tr. b., 3.82 m/s

  238. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  239. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  240. II. zkouška MA3: 3/5, 36.34 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  241. I. zkouška MA3: 1/5, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  242. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  243. 1. zkouška MA3: 2/7, 51.16 s, 18.16 tr. b., 3.38 m/s

  244. 2. zkouška MA3: 3/7, 43.41 s, 6.41 tr. b., 3.43 m/s

  245. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  246. Agility M: 10/23, 47.97 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  247. Jumping M: 5/23, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  248. Zkouška - MA3: 2/9, 47.52 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  249. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  250. Zkouška MA3: 3/5, 50.15 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  251. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  252. Agility So - MA: 8/23, 31.29 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  253. Jumping So - MA: Diskvalifikován

  254. Zka So - MA3: Diskvalifikován

  255. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  256. Agility M: Diskvalifikován

  257. Hra M: 8/10, 18.57 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  258. Jumping M: Diskvalifikován

  259. Zkouška MA3: 1/6, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  260. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  261. Agility NE M: Diskvalifikován

  262. Agility So M: 1/10, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  263. Finále M: 3/6, 42.06 s, 6.06 tr. b., 4.18 m/s

  264. Jumping NE M: 1/11, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  265. Jumping So M: Diskvalifikován

  266. Zkouška So MA3: 3/4, 46.57 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  267. Zkoušky NE MA3: 1/3, 43.79 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  268. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  269. Agility M: 3/7, 32.32 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  270. Hra M: 3/7, 17.41 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  271. Jumping M: Diskvalifikován

  272. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  273. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  274. Agility - Ne: Diskvalifikován

  275. Agility - So: 24/53, 50.44 s, 24.44 tr. b., 3.23 m/s

  276. Jumping - Ne: 35/52, 46.77 s, 13.77 tr. b., 3.4 m/s

  277. Jumping - So: Diskvalifikován

  278. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  279. QA4 agility: Diskvalifikován

  280. QA5 agility: 18/49, 51.16 s, 11.16 tr. b., 3.64 m/s

  281. QA6 agility: Diskvalifikován

  282. QJ4 jumping: 20/48, 38.5 s, 3.5 tr. b., 3.79 m/s

  283. QJ5 jumping: 21/49, 40.78 s, 1.78 tr. b., 3.92 m/s

  284. QJ6 jumping: 21/49, 37.73 s, 0.73 tr. b., 4.13 m/s

  285. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  286. QA1 agility: Diskvalifikován

  287. QA2 agility: Diskvalifikován

  288. QA3 agility: Diskvalifikován

  289. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  290. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  291. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  292. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  293. Agility M: 1/7, 43.06 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  294. Hra M: 4/6, 27.0 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  295. Jumping M: Diskvalifikován

  296. Zkouška MA3: 1/3, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  297. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  298. AGI Kategorie A2+A3 M: 1/6, 38.92 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  299. AGI Kategorie A2+A3 M: 3/6, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  300. JUMP Kategorie A2+A3 M: 4/6, 32.22 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  301. JUMP Kategorie A2+A3 M: Diskvalifikován

  302. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  303. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  304. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  305. Agility - Medium: 3/22, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  306. Jumping - Medium: 10/23, 39.41 s, 5.41 tr. b., 3.93 m/s

  307. ZkA - MA3: Diskvalifikován

  308. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  309. Agility 1: Diskvalifikován

  310. Agility 2: Diskvalifikován

  311. Jumping 1: 28/50, 40.5 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  312. Jumping 2: Diskvalifikován

  313. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  314. Agility Trial I: Diskvalifikován

  315. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  316. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  317. 1. ZK MA3: 6/9, 53.26 s, 19.26 tr. b., 3.57 m/s

  318. 2. ZK MA3: 3/9, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  319. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  320. Agility: 9/22, 59.63 s, 18.63 tr. b., 3.02 m/s

  321. Agility: 12/22, 59.65 s, 25.65 tr. b., 3.1 m/s

  322. Jumping: 8/22, 44.18 s, 4.18 tr. b., 3.44 m/s

  323. Jumping: Diskvalifikován

  324. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  325. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  326. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  327. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  328. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  329. Agility: Diskvalifikován

  330. Jumping: 8/19, 51.55 s, 12.55 tr. b., 3.3 m/s

  331. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  332. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  333. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  334. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  335. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  336. Agility: Diskvalifikován

  337. Jumping: 5/22, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  338. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  339. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  340. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  341. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  342. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  343. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  344. 2. ZK MA3: 3/7, 52.8 s, 14.8 tr. b., 3.24 m/s

  345. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  346. 1. zkouška MA3: 2/7, 62.65 s, 31.65 tr. b., 2.84 m/s

  347. 2. zkouška MA3: 2/8, 45.69 s, 1.69 tr. b., 3.66 m/s

  348. 3. zkouška MA3: 4/8, 52.03 s, 19.03 tr. b., 3.09 m/s

  349. Agility M: 3/14, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  350. Jumping M: 6/13, 37.96 s, 11.96 tr. b., 3.19 m/s

  351. Ne-zkouška MA3: Diskvalifikován

  352. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  353. 1. ZK MA3: 1/4, 47.3 s, 12.3 tr. b., 3.28 m/s

  354. 2. ZK MA3: 3/4, 44.73 s, 6.73 tr. b., 3.71 m/s

  355. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  356. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  357. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  358. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  359. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  360. 2. Zkouška MA3: 1/2, 42.98 s, 3.98 tr. b., 3.51 m/s

  361. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  362. QA5 Agility: Diskvalifikován

  363. QA6 Agility: Diskvalifikován

  364. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  365. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  366. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  367. I Agility: 6/13, 55.04 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  368. II Agility: Diskvalifikován

  369. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  370. QA3 Agility: Diskvalifikován

  371. QA4 Agility: Diskvalifikován

  372. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  373. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  374. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  375. Agility: Diskvalifikován

  376. Jumping: Diskvalifikován

  377. ZkA: 1/5, 45.54 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  378. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  379. Agility II Medium: 7/28, 40.95 s, 1.95 tr. b., 3.91 m/s

  380. Agility I Medium: 17/29, 51.23 s, 18.23 tr. b., 3.12 m/s

  381. Jumping III Medium: 17/28, 47.94 s, 8.94 tr. b., 3.09 m/s

  382. Jumping II Medium: Diskvalifikován

  383. Jumping I Medium: 18/28, 36.89 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  384. MR pudlů (medium) - 2.kolo: Diskvalifikován

  385. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  386. QA1 Agility: Diskvalifikován

  387. QA2 Agility: Diskvalifikován

  388. QJ1 Jumping: 24/88, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  389. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  390. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  391. Agility I: 4/11, 48.67 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  392. Agility II: Diskvalifikován

  393. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  394. Agility: 1/19, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  395. Jumping: 4/19, 33.69 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  396. ZkA: Diskvalifikován

  397. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  398. Tunelový běh M: Diskvalifikován

  399. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  400. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  401. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  402. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  403. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  404. Agility: 20/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  405. Agility 2: 14/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  406. Jumping: 6/21, 44.61 s, 2.61 tr. b., 4.03 m/s

  407. Jumping 2: 17/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  408. Zkouška: 2/9, 42.22 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  409. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  410. Agility Open M: Diskvalifikován

  411. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  412. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  413. Zkouska IV MA2: Diskvalifikován

  414. Zkouska VI MA2: Diskvalifikován

  415. Zkouska V MA2: 1/8, 48.2 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  416. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  417. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  418. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  419. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  420. Agility: 8/23, 46.99 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  421. Jumping: 9/23, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  422. Zkouška: Diskvalifikován

  423. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  424. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  425. 2. ZK MA2: 3/10, 42.09 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  426. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  427. 5.prorubská: Diskvalifikován

  428. 6.prorubská: Diskvalifikován

  429. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  430. ZkA 1 Ne: 9/9, 48.55 s, 14.55 tr. b., 3.19 m/s

  431. ZkA 2 Ne: 2/9, 35.11 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  432. ZkA 3 Ne: 4/9, 37.8 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  433. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  434. agility: Diskvalifikován

  435. jumping: Diskvalifikován

  436. zkouška: 5/11, 46.27 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  437. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  438. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  439. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  440. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  441. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  442. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  443. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  444. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  445. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  446. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  447. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  448. Tunelový běh M: 4/16, 35.55 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  449. ZK MA2: 1/4, 44.16 s, 0.16 tr. b., 3.76 m/s

  450. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  451. 1. ZK MA2: 1/3, 45.39 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  452. 2. ZK MA2: 1/3, 40.79 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  453. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  454. AGILITY: Diskvalifikován

  455. JUMPING: 9/15, 42.96 s, 13.96 tr. b., 3.47 m/s

  456. MA2: Diskvalifikován

  457. Dobříš - FitDog Open 2015, 18. 07. 2015 - 19. 07. 2015

  458. Agility 1: 3/9, 46.31 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  459. Agility 2: Diskvalifikován

  460. Finále: Diskvalifikován

  461. Jumping 1: Diskvalifikován

  462. Jumping 2: Diskvalifikován

  463. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  464. 1.ZK MA2: Diskvalifikován

  465. 2.ZK MA2: 2/2, 60.01 s, 21.01 tr. b., 2.38 m/s

  466. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  467. Agility So: Diskvalifikován

  468. Jumping So: Diskvalifikován

  469. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  470. Agility: 1/8, 27.69 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  471. Agility II Open: 33/67, 51.16 s, 11.16 tr. b., 3.52 m/s

  472. Agility I Open: 28/71, 43.9 s, 9.9 tr. b., 3.74 m/s

  473. Jumping II Open: 28/68, 39.8 s, 1.8 tr. b., 3.64 m/s

  474. Jumping I Open: Diskvalifikován

  475. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  476. Agility Open II Medium: Diskvalifikován

  477. Agility Open I Medium: Diskvalifikován

  478. Jumping IV, MR-pudl M: 7/10, 45.71 s, 11.71 tr. b., 3.13 m/s

  479. Jumping Open III Medium: Diskvalifikován

  480. Jumping Open II Medium: Diskvalifikován

  481. Jumping Open I Medium: Diskvalifikován

  482. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  483. Agility 1: 22/62, 59.61 s, 21.61 tr. b., 3.12 m/s

  484. Agility 2: Diskvalifikován

  485. Finále: Diskvalifikován

  486. Jumping 1: Diskvalifikován

  487. Jumping 2: Diskvalifikován

  488. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  489. Zkouška 1: 10/13, 41.62 s, 11.62 tr. b., 3.15 m/s

  490. Zkouška 2: 1/13, 28.66 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  491. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  492. 1. ZK MA1: 1/4, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  493. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  494. 3. ZK MA1: Diskvalifikován

  495. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  496. 1. ZK MA1: 5/10, 54.72 s, 15.72 tr. b., 2.56 m/s

  497. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  498. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  499. Agility: Diskvalifikován

  500. Agility: Diskvalifikován

  501. Jumping: 8/19, 49.11 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  502. Jumping: Diskvalifikován

  503. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  504. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  505. 1. ZK MA1: 3/7, 50.88 s, 23.88 tr. b., 2.57 m/s

  506. 2. ZK MA1: 2/7, 46.67 s, 14.67 tr. b., 2.79 m/s

  507. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  508. 1.ZK MA1: Diskvalifikován

  509. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  510. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  511. Agility: 7/19, 54.95 s, 23.95 tr. b., 3.06 m/s

  512. Jumping: 12/19, 54.12 s, 29.12 tr. b., 2.62 m/s

  513. Zkouška MA1: 1/6, 37.64 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  514. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  515. ZkA II MA1 MA1: 1/2, 55.5 s, 19.5 tr. b., 2.88 m/s

  516. ZkA I MA1 MA1: Diskvalifikován

  517. ZkA NE II MA1 MA1: Diskvalifikován

  518. ZkA NE I MA1 MA1: Diskvalifikován

  519. ZkJ MA1 MA1: 1/2, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  520. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  521. 1. zkouška MA1: 4/7, 28.53 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  522. 2. zkouška MA1: 6/7, 58.94 s, 27.94 tr. b., 1.97 m/s

  523. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  524. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  525. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  526. Jumping MA sobota: 10/24, 44.36 s, 9.36 tr. b., 3.65 m/s

  527. Zkoušky MA1 neděle: Diskvalifikován

  528. Zkoušky MA1 sobota: 3/6, 41.25 s, 0.25 tr. b., 3.54 m/s