Cz En

053914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dana Russová, GODA

    Člen KA

Pes

  1. Calimero Zapa Moravia, Pudl

Výsledky

  1. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  2. Agility I: 23/88, 45.76 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  3. Agility II: 15/84, 44.72 s, 0.72 tr. b., 4.29 m/s

  4. Jumping I: 43/87, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  5. Jumping II: 24/87, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  6. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  7. Zkouška MA3 I: Diskvalifikován

  8. Zkouška MA3 II: 2/6, 41.23 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  9. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  10. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  12. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  13. Jumping M: 4/8, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  14. MA3: Diskvalifikován

  15. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  16. Agility 2: Diskvalifikován

  17. Jumping 2: Diskvalifikován

  18. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  19. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška MA3: 6/12, 40.49 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  21. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  22. 1. zkouška MA3: 3/6, 47.4 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  23. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  24. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  25. Agility klubů M: 5/17, 46.43 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  26. Jumping M: Diskvalifikován

  27. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  28. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  29. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  30. 2. zkouška MA3: 2/8, 47.72 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  31. Terezín - Vánoční AGI hraní, 15. 12. 2018

  32. Tuneliada M: 2/6, 37.17 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  33. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  34. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  35. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  36. 2. Zkouška MA3: 4/11, 41.04 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  37. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  38. Jumping M: Diskvalifikován

  39. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  40. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  41. 1.ZK MA3: 1/7, 40.02 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  42. 2.ZK MA3: 5/7, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  43. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  44. Agility M: Diskvalifikován

  45. Jumping M: 7/19, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  46. Zkoušky MA3: 3/8, 51.79 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  47. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  48. Agility M: 2/24, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  49. Jumping M: 6/24, 30.71 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  50. Zkouška - MA3: 3/6, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  51. Praha - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky I., 14. 09. 2018

  52. 1. Zka - MA3: Diskvalifikován

  53. 2. Zka - MA3: 1/2, 37.82 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  54. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  55. Agility M: Diskvalifikován

  56. Jumping M: 3/7, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  57. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  58. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  59. Zkouška MA3: 1/2, 47.43 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  60. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  61. 1. zkouška MA3: 3/8, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  62. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  63. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  64. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  65. 1. Zk MA3: Diskvalifikován

  66. 2. Zk MA3: 2/6, 45.84 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  67. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  68. Speed&Power hra M: 1/6, 13.7 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  69. Tunelovo-barelový běh M: 1/6, 33.84 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  70. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  71. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  72. 1. Zka - MA3: 4/8, 38.76 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  73. 2. Zka - MA3: 1/8, 34.36 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  74. Jumping - Medium: Diskvalifikován

  75. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  76. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  77. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  78. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  79. Agility I. M: Diskvalifikován

  80. Jumping II. M: Diskvalifikován

  81. Jumping I. M: Diskvalifikován

  82. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  83. Speed&Power hra M: 5/10, 22.44 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  84. Tunelovo-barelový běh M: 2/10, 35.06 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  85. Zkouška MA3: 1/1, 53.47 s, 6.47 tr. b., 3.68 m/s

  86. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  87. Speed&Power hra M: 1/5, 15.38 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  88. Tunelovo-barelový běh M: 1/5, 31.73 s, 3.73 tr. b., 4.1 m/s

  89. Zkouška MA3: 1/1, 47.32 s, 8.32 tr. b., 3.34 m/s

  90. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  91. QA1 agility: Diskvalifikován

  92. QA2 agility: Diskvalifikován

  93. QA3 agility: Diskvalifikován

  94. QJ1 jumping: 20/58, 39.09 s, 0.09 tr. b., 4.27 m/s

  95. QJ2 jumping: 20/58, 44.32 s, 2.32 tr. b., 4.4 m/s

  96. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  97. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  98. Agility Trial: 2/3, 43.45 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  99. Jumping Trial: Diskvalifikován

  100. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  101. Agility_: 3/19, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  102. Jumping_: 6/19, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  103. Zkouška - MA3: 1/6, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  104. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  105. Agility M: 3/13, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  106. Jumping M: Diskvalifikován

  107. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  108. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  109. I Agility Open: 9/69, 37.91 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  110. II Agility Open: Diskvalifikován

  111. II Jumping Open: 22/66, 38.32 s, 0.32 tr. b., 4.25 m/s

  112. I Jumping Open: 24/69, 42.8 s, 0.8 tr. b., 4.11 m/s

  113. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  114. 1. zkouška MA3: 3/8, 46.99 s, 0.99 tr. b., 3.85 m/s

  115. 2. zkouška MA3: 3/8, 45.22 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  116. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  117. Agility: 4/30, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  118. Agility: Diskvalifikován

  119. Jumping: 5/30, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  120. Jumping: 13/31, 38.96 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  121. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  122. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  123. 1. zkouška MA3: 4/10, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  124. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  125. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  126. Agility: Diskvalifikován

  127. Jumping: Diskvalifikován

  128. Zkouška MA3: 4/10, 45.91 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  129. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  130. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  131. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  132. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  133. Agility: Diskvalifikován

  134. Jumping: Diskvalifikován

  135. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  136. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  137. 1. zkouška MA3: 1/9, 46.7 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  138. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  139. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  140. Agility_: Diskvalifikován

  141. Jumping_: Diskvalifikován

  142. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  143. 1. zkouška MA3: 1/9, 43.25 s, 2.25 tr. b., 3.82 m/s

  144. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  145. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  146. II. zkouška MA3: 3/5, 36.34 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  147. I. zkouška MA3: 1/5, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  148. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  149. 1. zkouška MA3: 2/7, 51.16 s, 18.16 tr. b., 3.38 m/s

  150. 2. zkouška MA3: 3/7, 43.41 s, 6.41 tr. b., 3.43 m/s

  151. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  152. Agility M: 10/23, 47.97 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  153. Jumping M: 5/23, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  154. Zkouška - MA3: 2/9, 47.52 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  155. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  156. Zkouška MA3: 3/5, 50.15 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  157. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  158. Agility So - MA: 8/23, 31.29 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  159. Jumping So - MA: Diskvalifikován

  160. Zka So - MA3: Diskvalifikován

  161. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  162. Agility M: Diskvalifikován

  163. Hra M: 8/10, 18.57 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  164. Jumping M: Diskvalifikován

  165. Zkouška MA3: 1/6, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  166. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  167. Agility NE M: Diskvalifikován

  168. Agility So M: 1/10, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  169. Finále M: 3/6, 42.06 s, 6.06 tr. b., 4.18 m/s

  170. Jumping NE M: 1/11, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  171. Jumping So M: Diskvalifikován

  172. Zkouška So MA3: 3/4, 46.57 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  173. Zkoušky NE MA3: 1/3, 43.79 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  174. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  175. Agility M: 3/7, 32.32 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  176. Hra M: 3/7, 17.41 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  177. Jumping M: Diskvalifikován

  178. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  179. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  180. Agility - Ne: Diskvalifikován

  181. Agility - So: 24/53, 50.44 s, 24.44 tr. b., 3.23 m/s

  182. Jumping - Ne: 35/52, 46.77 s, 13.77 tr. b., 3.4 m/s

  183. Jumping - So: Diskvalifikován

  184. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  185. QA4 agility: Diskvalifikován

  186. QA5 agility: 18/49, 51.16 s, 11.16 tr. b., 3.64 m/s

  187. QA6 agility: Diskvalifikován

  188. QJ4 jumping: 20/48, 38.5 s, 3.5 tr. b., 3.79 m/s

  189. QJ5 jumping: 21/49, 40.78 s, 1.78 tr. b., 3.92 m/s

  190. QJ6 jumping: 21/49, 37.73 s, 0.73 tr. b., 4.13 m/s

  191. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  192. QA1 agility: Diskvalifikován

  193. QA2 agility: Diskvalifikován

  194. QA3 agility: Diskvalifikován

  195. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  196. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  197. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  198. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  199. Agility M: 1/7, 43.06 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  200. Hra M: 4/6, 27.0 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  201. Jumping M: Diskvalifikován

  202. Zkouška MA3: 1/3, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  203. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  204. AGI Kategorie A2+A3 M: 1/6, 38.92 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  205. AGI Kategorie A2+A3 M: 3/6, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  206. JUMP Kategorie A2+A3 M: 4/6, 32.22 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  207. JUMP Kategorie A2+A3 M: Diskvalifikován

  208. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  209. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  210. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  211. Agility - Medium: 3/22, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  212. Jumping - Medium: 10/23, 39.41 s, 5.41 tr. b., 3.93 m/s

  213. ZkA - MA3: Diskvalifikován

  214. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  215. Agility 1: Diskvalifikován

  216. Agility 2: Diskvalifikován

  217. Jumping 1: 28/50, 40.5 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  218. Jumping 2: Diskvalifikován

  219. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  220. Agility Trial I: Diskvalifikován

  221. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  222. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  223. 1. ZK MA3: 6/9, 53.26 s, 19.26 tr. b., 3.57 m/s

  224. 2. ZK MA3: 3/9, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  225. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  226. Agility: 9/22, 59.63 s, 18.63 tr. b., 3.02 m/s

  227. Agility: 12/22, 59.65 s, 25.65 tr. b., 3.1 m/s

  228. Jumping: 8/22, 44.18 s, 4.18 tr. b., 3.44 m/s

  229. Jumping: Diskvalifikován

  230. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  231. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  232. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  233. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  234. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  235. Agility: Diskvalifikován

  236. Jumping: 8/19, 51.55 s, 12.55 tr. b., 3.3 m/s

  237. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  238. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  239. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  240. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  241. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  242. Agility: Diskvalifikován

  243. Jumping: 5/22, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  244. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  245. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  246. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  247. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  248. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  249. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  250. 2. ZK MA3: 3/7, 52.8 s, 14.8 tr. b., 3.24 m/s

  251. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  252. 1. zkouška MA3: 2/7, 62.65 s, 31.65 tr. b., 2.84 m/s

  253. 2. zkouška MA3: 2/8, 45.69 s, 1.69 tr. b., 3.66 m/s

  254. 3. zkouška MA3: 4/8, 52.03 s, 19.03 tr. b., 3.09 m/s

  255. Agility M: 3/14, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  256. Jumping M: 6/13, 37.96 s, 11.96 tr. b., 3.19 m/s

  257. Ne-zkouška MA3: Diskvalifikován

  258. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  259. 1. ZK MA3: 1/4, 47.3 s, 12.3 tr. b., 3.28 m/s

  260. 2. ZK MA3: 3/4, 44.73 s, 6.73 tr. b., 3.71 m/s

  261. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  262. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  263. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  264. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  265. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  266. 2. Zkouška MA3: 1/2, 42.98 s, 3.98 tr. b., 3.51 m/s

  267. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  268. QA5 Agility: Diskvalifikován

  269. QA6 Agility: Diskvalifikován

  270. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  271. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  272. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  273. I Agility: 6/13, 55.04 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  274. II Agility: Diskvalifikován

  275. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  276. QA3 Agility: Diskvalifikován

  277. QA4 Agility: Diskvalifikován

  278. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  279. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  280. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  281. Agility: Diskvalifikován

  282. Jumping: Diskvalifikován

  283. ZkA: 1/5, 45.54 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  284. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  285. Agility II Medium: 7/28, 40.95 s, 1.95 tr. b., 3.91 m/s

  286. Agility I Medium: 17/29, 51.23 s, 18.23 tr. b., 3.12 m/s

  287. Jumping III Medium: 17/28, 47.94 s, 8.94 tr. b., 3.09 m/s

  288. Jumping II Medium: Diskvalifikován

  289. Jumping I Medium: 18/28, 36.89 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  290. MR pudlů (medium) - 2.kolo: Diskvalifikován

  291. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  292. QA1 Agility: Diskvalifikován

  293. QA2 Agility: Diskvalifikován

  294. QJ1 Jumping: 24/88, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  295. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  296. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  297. Agility I: 4/11, 48.67 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  298. Agility II: Diskvalifikován

  299. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  300. Agility: 1/19, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  301. Jumping: 4/19, 33.69 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  302. ZkA: Diskvalifikován

  303. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  304. Tunelový běh M: Diskvalifikován

  305. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  306. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  307. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  308. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  309. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  310. Agility: 20/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  311. Agility 2: 14/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  312. Jumping: 6/21, 44.61 s, 2.61 tr. b., 4.03 m/s

  313. Jumping 2: 17/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  314. Zkouška: 2/9, 42.22 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  315. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  316. Agility Open M: Diskvalifikován

  317. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  318. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  319. Zkouska IV MA2: Diskvalifikován

  320. Zkouska VI MA2: Diskvalifikován

  321. Zkouska V MA2: 1/8, 48.2 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  322. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  323. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  324. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  325. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  326. Agility: 8/23, 46.99 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  327. Jumping: 9/23, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  328. Zkouška: Diskvalifikován

  329. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  330. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  331. 2. ZK MA2: 3/10, 42.09 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  332. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  333. 5.prorubská: Diskvalifikován

  334. 6.prorubská: Diskvalifikován

  335. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  336. ZkA 1 Ne: 9/9, 48.55 s, 14.55 tr. b., 3.19 m/s

  337. ZkA 2 Ne: 2/9, 35.11 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  338. ZkA 3 Ne: 4/9, 37.8 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  339. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  340. agility: Diskvalifikován

  341. jumping: Diskvalifikován

  342. zkouška: 5/11, 46.27 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  343. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  344. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  345. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  346. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  347. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  348. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  349. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  350. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  351. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  352. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  353. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  354. Tunelový běh M: 4/16, 35.55 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  355. ZK MA2: 1/4, 44.16 s, 0.16 tr. b., 3.76 m/s

  356. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  357. 1. ZK MA2: 1/3, 45.39 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  358. 2. ZK MA2: 1/3, 40.79 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  359. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  360. AGILITY: Diskvalifikován

  361. JUMPING: 9/15, 42.96 s, 13.96 tr. b., 3.47 m/s

  362. MA2: Diskvalifikován

  363. Dobříš - FitDog Open 2015, 18. 07. 2015 - 19. 07. 2015

  364. Agility 1: 3/9, 46.31 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  365. Agility 2: Diskvalifikován

  366. Finále: Diskvalifikován

  367. Jumping 1: Diskvalifikován

  368. Jumping 2: Diskvalifikován

  369. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  370. 1.ZK MA2: Diskvalifikován

  371. 2.ZK MA2: 2/2, 60.01 s, 21.01 tr. b., 2.38 m/s

  372. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  373. Agility So: Diskvalifikován

  374. Jumping So: Diskvalifikován

  375. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  376. Agility: 1/8, 27.69 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  377. Agility II Open: 33/67, 51.16 s, 11.16 tr. b., 3.52 m/s

  378. Agility I Open: 28/71, 43.9 s, 9.9 tr. b., 3.74 m/s

  379. Jumping II Open: 28/68, 39.8 s, 1.8 tr. b., 3.64 m/s

  380. Jumping I Open: Diskvalifikován

  381. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  382. Agility Open II Medium: Diskvalifikován

  383. Agility Open I Medium: Diskvalifikován

  384. Jumping IV, MR-pudl M: 7/10, 45.71 s, 11.71 tr. b., 3.13 m/s

  385. Jumping Open III Medium: Diskvalifikován

  386. Jumping Open II Medium: Diskvalifikován

  387. Jumping Open I Medium: Diskvalifikován

  388. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  389. Agility 1: 22/62, 59.61 s, 21.61 tr. b., 3.12 m/s

  390. Agility 2: Diskvalifikován

  391. Finále: Diskvalifikován

  392. Jumping 1: Diskvalifikován

  393. Jumping 2: Diskvalifikován

  394. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  395. Zkouška 1: 10/13, 41.62 s, 11.62 tr. b., 3.15 m/s

  396. Zkouška 2: 1/13, 28.66 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  397. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  398. 1. ZK MA1: 1/4, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  399. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  400. 3. ZK MA1: Diskvalifikován

  401. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  402. 1. ZK MA1: 5/10, 54.72 s, 15.72 tr. b., 2.56 m/s

  403. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  404. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  405. Agility: Diskvalifikován

  406. Agility: Diskvalifikován

  407. Jumping: 8/19, 49.11 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  408. Jumping: Diskvalifikován

  409. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  410. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  411. 1. ZK MA1: 3/7, 50.88 s, 23.88 tr. b., 2.57 m/s

  412. 2. ZK MA1: 2/7, 46.67 s, 14.67 tr. b., 2.79 m/s

  413. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  414. 1.ZK MA1: Diskvalifikován

  415. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  416. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  417. Agility: 7/19, 54.95 s, 23.95 tr. b., 3.06 m/s

  418. Jumping: 12/19, 54.12 s, 29.12 tr. b., 2.62 m/s

  419. Zkouška MA1: 1/6, 37.64 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  420. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  421. ZkA II MA1 MA1: 1/2, 55.5 s, 19.5 tr. b., 2.88 m/s

  422. ZkA I MA1 MA1: Diskvalifikován

  423. ZkA NE II MA1 MA1: Diskvalifikován

  424. ZkA NE I MA1 MA1: Diskvalifikován

  425. ZkJ MA1 MA1: 1/2, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  426. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  427. 1. zkouška MA1: 4/7, 28.53 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  428. 2. zkouška MA1: 6/7, 58.94 s, 27.94 tr. b., 1.97 m/s

  429. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  430. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  431. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  432. Jumping MA sobota: 10/24, 44.36 s, 9.36 tr. b., 3.65 m/s

  433. Zkoušky MA1 neděle: Diskvalifikován

  434. Zkoušky MA1 sobota: 3/6, 41.25 s, 0.25 tr. b., 3.54 m/s