Cz En

KLADNO - Jahodová BOWLE

Přihlašování na tento závod už skončilo.

  1. Číslo závodu: 21015
  2. Datum: 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021
  3. Terén: umělá tráva
  4. Uvnitř: Ano
  5. Třídy: Speciální, Jumping, Agility
  6. Rozhodčí: Grunder, Sascha (CH)
  7. Zodpovědná osoba: Petra Vyplelová
  8. Upřesnění místa: Kynologická Hala Kladno
  9. GPS: 50.1416986, 14.1067465

Kontakt

Zveme Vás na tradiční halové závody v Kladně.

Tentokrát Vás na parkurech prověří Sascha Grunder.

Startovné:

Člen KAČR 800,- Kč (Na oba dny, přihlašování na jeden den není možné).

Nečlen KAČR 1 000,- Kč (Na oba dny, přihlašování na jeden den není možné).

Startovné posílejte na účet: 2502042074/2010 (IBAN: CZ7420100000002502042074; BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX), VS - číslo přihlášky vygenerované KACR.info

Podmínky:

Předložení VP u prezence, platná očkování, stáří psa nad 18 měsíců, pes musí být klinicky zdráv. Pořadatel neodpovídá za škody způsobené psem nebo psovodem, za úhyn nebo ztrátu psa ani za věci ponechané přes noc v hale. Na celém území města Kladna se pes musí vodit na vodítku nebo s náhubkem dle platné Vyhlášky o chovu psů.

Program:

Sobota:

o do 8:30 prezence A3 (XS - S - M - ML - L; toto pořadí bude zachováno po celé závody)

o 8:40 prohlídka trati pro A3

o 9:00 START ZÁVODŮ

o do 10:00 prezence závodníků kategorie A2 a A1

o Jumping

o Agility

o zkouška A2

o zkouška A1

Neděle:

o 8:45 prohlídka trati zkouška A2 (S - M - L)

o 9:00 START ZÁVODŮ - Zkouška A2

o cca 9:35 prohlídka Zkoušky A1

o cca 10:30 prohlídka Jumping

o Finále AGILITY

o Zkouška A3

• Do finále postupuje v každé velikostní kategorii první 1/4 z výsledkové listiny ze sobotního a nedělního jumpingu s max. 10 tr. body; první 1/4 z výsledkové listiny ze sobotního agility s max. 10 tr. body a ze sobotních zkoušek týmy na 1. a 2. místě s max. 10 tr body. Přesný počet postupujících do finále bude stanoven po prezenci dle počtu zaprezentovaných týmů – 1/4 startovního pole, matematicky zaokrouhleno na celé závodníky dolů. Pokud se tým kvalifikuje ve všech kvalifikačních bězích, nevzniká tím nárok na postup dalšímu týmu v pořadí, postup do finále je nepřenosný na jiný tým.

Změna programu vyhrazena!!!

Ceny:

Samozřejmě tradiční „jahodová bowle“ (i pro řidiče!) a mnoho krásných věcných cen.

• V sobotu vyhlašujeme zkoušky samostatně a součet kvalifikačních běhů jumping a agility.

• V neděli vyhlašujeme zkoušky samostatně. Jako hlavní vítěz Jahodové BOWLE bude vyhlášen vítěz nedělního finálového agility v každé velikosti. Obdrží mimo jiné startovné zdarma na jedny naše další závody s automatickou nominací do finále daného závodu.

Kontaktní osoba:

Petra Vyplelová: vyplelovap@centrum.cz (přihlášky mailem nepřijímáme - pouze řešíme dotazy a změny)

Poznámka

‼️Upozornění k našim závodům‼️

Vážení závodníci, musíme Vás upozornit, že nadcházející víkendové závody Jahodová bowle musí proběhnout v souladu s aktuálními vládními opatřeními a zákony. Pokud tyto podmínky nesplňujete, kontaktujte nás prosím do středy. Aktuální nařízení najdete zde: covid.gov.cz

Statistika přihlášených

27. 11. 2021
A1 A2 A3 V Celkem
XS 1 1 1 0 3
S 1 0 7 0 8
M 1 4 11 0 16
ML 4 2 5 0 11
L 9 7 24 0 40
Celkem 16 14 48 0 78
22 volných míst
28. 11. 2021
A1 A2 A3 V Celkem
XS 1 1 1 0 3
S 1 0 7 0 8
M 1 4 11 0 16
ML 4 2 5 0 11
L 8 7 23 0 38
Celkem 15 14 47 0 76
24 volných míst

Přihlášky

Člen KA
023020 LA1 Pavla Brabencová Psuki des Lutins du Darigat
Člen KA
075220 LA1 Martina Endlerová Last Chance Ari
068919 LA1 Dominika Fajtová Blue Moon Ambra Professional
Člen KA
072320 LA1 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant
LA1 Leszek Kalisz PINK PANTHER Na Przyklad
Člen KA
081020 LA1 Ilona Liebichová Mash Quick Angel
019821 LA1 Markéta Růna Cooper Caniterra
Člen KA
056919 LA1 Andrea Tomicová Cookie Porta Bohemica
060018 LA1 Zuzana Vodičková Frodo Baggins Royal Fellow
Člen KA
012621 LA2 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever
020320 LA2 Marta Horná Bedelia z Podhořanských kopců
Člen KA
008519 LA2 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých
Člen KA
077120 LA2 Lenka Rapantová Teddy Bear Tenant
Člen KA
019419 LA2 Lucie Růžičková Django Hola Hopa
Člen KA
007221 LA2 Kateřina Terčová Gahan DM Loving Gaze
Člen KA
056819 LA2 Andrea Tomicová Bacardi Porta Bohemica
Člen KA
017119 LA3 Markéta Adam Zunerry Aeddan
Člen KA
078814 LA3 Patricia Beran Amy
Člen KA
057316 LA3 Kateřina Burdová A3Ch Cayenne Clever Fox
Člen KA
001116 LA3 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska
Člen KA
021218 LA3 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant
Člen KA
005914 LA3 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké
Člen KA
044115 LA3 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark
Člen KA
051719 LA3 Martina Jírová Big Shock Breembark
Člen KA
034017 LA3 Petra Kolegarová Buddy
Člen KA
004217 LA3 Tereza Kropáčová Tessi
Člen KA
029413 LA3 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých
Člen KA
029714 LA3 Ilona Liebichová Vince Gulden Land
Člen KA
053119 LA3 Eliška Ludvíková Kiwi Quick Angel
Člen KA
087617 LA3 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil
Člen KA
032016 LA3 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů
Člen KA
000220 LA3 Zdeněk Straka Case Neverending Force
Člen KA
071116 LA3 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure
Člen KA
068220 LA3 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil
Člen KA
036016 LA3 Pavlína Zitová Arberry von Morseli
Člen KA
067714 LA3 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky
Člen KA
071618 LA3 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois
Člen KA
009119 LA3 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat
Člen KA
001919 LA3 Natálie Šišovská Banana Happy Javelai
Člen KA
078719 LA3 Jakub Štýbr Apple Deabei
Člen KA
051920 MA1 Nora Klapalová Xtra Tonic Koryfej
Člen KA
075713 MA2 Jan Fiala A3Ch Embargo de Nigromanta
Člen KA
024220 MA2 Romana Jirásková Rory Black Neraka
Člen KA
053914 MA2 Dana Svobodová Calimero Zapa Moravia
Člen KA
017420 MA2 Dana Svobodová Celestin Bred with love
Člen KA
001515 MA3 Anna Jarošová Annabelle Bleu Colline
Člen KA
030518 MA3 Milan Jirásek A3Ch Yantanee ze Shetlandů
Člen KA
009313 MA3 Nora Klapalová A3Ch Agáta
Člen KA
081717 MA3 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej
Člen KA
079217 MA3 Veronika Krupková A3Ch Brave Guinness Little Guardian Angel
MA3 Olga Kwiecien A'PUCK Nangabet
MA3 Roman Maruszczak AMAZING REVOLUTION Nangabet
Člen KA
021412 MA3 Lucie Milichovská A3Ch Cherry
Člen KA
021418 MA3 Lucie Milichovská Bolette Nejaknyt Empire
Člen KA
052118 MA3 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia
Člen KA
001819 MA3 Natálie Šišovská Beetroot Happy Javelai
Člen KA
019421 MLA1 Lenka Boubelíková Valentýnka
Člen KA
020221 MLA1 Pavlína Kotzová Nikitis Lusika
MLA1 Roman Maruszczak SOLAR STORM Crazy Barking Monsters
Člen KA
071418 MLA1 Lucie Nováková Colour of Sunshine Segibo
Člen KA
040019 MLA2 Alena Makovičková Orisa z Letinské kovárny
Člen KA
004720 MLA2 Iva Rácová Lily
Člen KA
002520 MLA3 Jan Fiala Kirlie Mawlch
Člen KA
065317 MLA3 Andrea Hanousková Alou Devětsil
MLA3 Olga Kwiecien BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart
Člen KA
007417 MLA3 Jana Pošvářová A3Ch Cassie
Člen KA
020717 MLA3 Kristýna Stolcová Atractive Princess from Their Hearts
Člen KA
081420 SA1 Alena Vocelková Niké Moravské srdce
Člen KA
049818 SA3 Roman Bernatský Asta
Člen KA
063119 SA3 Martina Chytilová Daiquiri Aura Fantasia
Člen KA
068912 SA3 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P
SA3 Olga Kwiecien ALL I NEED Runrunrun
Člen KA
066813 SA3 Lucie Milichovská Daisy
Člen KA
031717 SA3 Eva Trtková Fantastica Lararony
Člen KA
000718 SA3 Monika Šaling A3Ch Azure Pure Nature
Člen KA
064620 XSA1 Patricia Beran Dory
Člen KA
006517 XSA2 Lucie Nováková Nela
Člen KA
021518 XSA3 Ilona Pánková A3Ch Loty

Nepotvrzené přihlášky (37)

029521 LA1 Barbora Bouchalová Barney De Bumerin
Člen KA
047320 LA1 Lenka Fürstlová Flamingo James Fast and Foolish
Člen KA
004219 LA1 Andrea Mastíková Monty
Člen KA
020620 LA1 Roman Polačko Jasmínka z Nového Světa
Člen KA
022920 LA2 Michaela Havlíková Azuritta Minikiss for Anys
LA2 Hella Illényiová Blaze
035519 LA2 Petra Pekařová Willy
Člen KA
078819 LA2 Jakub Štýbr Quiana Deabei
Člen KA
031916 LA3 Monika Bystrianská A3Ch Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů
Člen KA
096915 LA3 Pavlína Doležalová A3Ch Ida Emean Emiel Regis
Člen KA
000318 LA3 Klára Hančová Floss Ballarat
LA3 Hella Illényiová Brill
Člen KA
061318 LA3 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile
Člen KA
082117 LA3 Kristýna Nováková Dion Hvězda Els
Člen KA
002215 LA3 Nikola Vitulová Colette Quick Angel
Člen KA
043518 LA3 Arnošt Vojíř Free Spirit Bohemia Grant
Člen KA
004117 LA3 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer
Člen KA
054421 MA1 Rudolf Broulík Annie Rose Štěstí ze severu
Člen KA
072220 MA2 Rudolf Broulík Essi Daven Dancing in the Wind
Člen KA
095019 MA3 Rudolf Broulík Halle Berry Sněžný tygr
Člen KA
014519 MA3 Aneta Obrusníková Arrya Gates of Heaven
Člen KA
004517 MA3 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s
Člen KA
061118 MA3 Pavlína Sedlmaierová Courageous Bougie Fast Happiness
Člen KA
000621 MLA1 Klára Hančová Go for Drink Bohemia Grant
051519 MLA1 Alena Ondřejová Beruška Cor de Montes
048219 MLA2 Adéla Kušková Eli
Člen KA
082419 MLA2 Dana Mixová Valerie Shadow of Aire
Člen KA
076118 MLA2 Eva Vostřáková Whisper Kogito Easter
Člen KA
023519 SA2 Barbora Lerlová Hidden treasure Lukato Gold
Člen KA
013320 SA2 Petra Nečásková Jupííí Via Bohemica
Člen KA
070620 SA2 Kateřina Šimáková Everlasting Daisy Dancing in the Wind
Člen KA
059214 SA3 Lenka Fürstlová A3Ch Bungee Nexee z Elsameru
Člen KA
061015 SA3 Anna Gaierová A3Ch Delilah Královský dar
Člen KA
087415 SA3 Hana Schmiederová Jenny
Člen KA
002820 XSA2 Ivana Storchová Phoebe Nový krystal
Člen KA
029519 XSA3 Tereza Sobotková Juliette Motýlek z Nevady
Člen KA
003818 XSA3 Ivana Storchová Akima Belami-Feebee