Cz En

Jumping L neděle

  1. Datum: 28. 11. 2021
  2. Závod: KLADNO - Jahodová BOWLE
  3. Rozhodčí: Grunder, Sascha (CH)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 197.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.94 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 0 0.0 0.0 35.09 5.61 V V
2 053119 Eliška Ludvíková Kiwi Quick Angel 0 0 0.0 0.0 35.38 5.57 V V
3 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei 0 0 0.0 0.0 35.6 5.53 V V
4 051719 Martina Jírová A3Ch Big Shock Breembark 0 0 0.0 0.0 36.24 5.44 V V
5 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 36.31 5.43 V V
6 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 0 0 0.0 0.0 36.84 5.35 V V
7 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 37.52 5.25 V V
8 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 37.98 5.19 V V
9 001919 Natálie Šišovská Banana Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 38.55 5.11 V V
10 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan 0 0 0.0 0.0 38.58 5.11 V V
11 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat 0 0 0.0 0.0 38.66 5.1 V V
12 034017 Petra Kolegarová Buddy 0 0 0.0 0.0 39.47 4.99 V V
13 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 39.78 4.95 V V
14 056819 Andrea Tomicová Bacardi Porta Bohemica 0 0 0.0 0.0 44.26 4.45 V V
15 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých 0 0 0.0 0.0 45.48 4.33 V V
16 056919 Andrea Tomicová Cookie Porta Bohemica 0 0 0.64 0.64 50.64 3.89 V V
17 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 1 0 0.0 5.0 36.99 5.33 V V
18 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 1 0 0.0 5.0 37.15 5.3 V V
19 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil 1 0 0.0 5.0 37.7 5.23 V V
20 078814 Patricia Beran Amy 1 0 0.0 5.0 39.07 5.04 V V
21 081020 Ilona Liebichová Mash Quick Angel 0 1 0.0 5.0 42.34 4.65 V V
22 020320 Marta Horná Bedelia z Podhořanských kopců 1 0 0.0 5.0 43.99 4.48 V V
23 077120 Lenka Rapantová Teddy Bear Tenant 0 1 0.0 5.0 47.46 4.15 V V
24 004217 Tereza Kropáčová Tessi 1 0 0.0 5.0 49.18 4.01 V V
25 007221 Kateřina Terčová Gahan DM Loving Gaze 0 0 8.77 8.77 58.77 3.35 VD VD
26 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých 1 1 0.0 10.0 44.06 4.47 VD VD
27 036016 Pavlína Zitová A3Ch Arberry von Morseli 2 1 0.0 15.0 45.56 4.32 VD VD
28 068919 Dominika Fajtová Blue Moon Ambra Professional 3 0 2.93 17.93 52.93 3.72 D D
DIS 057316 Kateřina Burdová A3Ch Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038621 Lucie Růžičková Cooper Caniterra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Leszek Kalisz PINK PANTHER Na Przyklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023020 Pavla Brabencová Psuki des Lutins du Darigat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO