Cz En

034017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Kolegarová, DogSport CZ

    Člen KA

Pes

  1. Buddy, Kříženec

Výsledky

  1. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  2. QA4 Agility: 21/73, 44.48 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  3. QA5 Agility: Diskvalifikován

  4. QA6 Agility: Diskvalifikován

  5. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  6. QJ5 Jumping: 21/72, 39.53 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  7. QJ6 Jumping: 34/69, 40.33 s, 5.82 tr. b., 5.03 m/s

  8. Trutnov - Páteční rozjezd - A2 a A3, 03. 06. 2022

  9. II. zkouška: 1/4, 41.37 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  10. I. zkouška: Diskvalifikován

  11. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  12. Agility 1 ML: 8/45, 41.31 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  13. Agility 2 ML: 12/43, 43.39 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  14. Jumping 1 ML: 1/45, 37.71 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  15. Jumping 2 ML: 18/43, 41.64 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  16. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  17. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  18. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  19. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  20. QA1 Agility: 33/108, 47.37 s, 7.78 tr. b., 4.64 m/s

  21. QA2 Agility: 12/107, 40.99 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  22. QA3 Agility: Diskvalifikován

  23. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  24. QJ2 Jumping: 33/108, 42.17 s, 5.37 tr. b., 5.22 m/s

  25. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  26. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  27. 2. Zkouška LA3: 5/21, 44.46 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  28. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  29. Beroun - Velikonoční zkoušky, 18. 04. 2022

  30. 1. Zkouška LA3: 1/3, 42.27 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  31. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  32. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  33. 1. Zkouška MLA3: 1/2, 42.42 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  34. 2. Zkouška MLA3: 1/2, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  35. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  36. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  37. 1. Zkouška MLA3: 1/2, 46.65 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  38. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  39. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  40. Agility II 500: Diskvalifikován

  41. Agility III 500: Diskvalifikován

  42. Jumping I 500: 4/27, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  43. Jumping II 500: Diskvalifikován

  44. Jumping III 500: Diskvalifikován

  45. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  46. Agility Open L: Diskvalifikován

  47. Finále Agility L: Diskvalifikován

  48. Jumping L: 7/38, 36.39 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  49. Jumping L neděle : 12/35, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  50. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  51. Zkouška LA3 neděle : 1/21, 44.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  52. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  53. 1. Zkouška LA3: 4/11, 39.1 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  54. 2. Zkouška LA3: 1/11, 40.49 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  55. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 31. 10. 2021

  56. Agility Open: Diskvalifikován

  57. Jumping Open: 2/12, 38.79 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  58. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  59. 1. Zkouška LA3: 2/9, 42.82 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  60. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  61. Mrtník, Plzeň-sever - Květnové agility na Brabcovně, 26. 09. 2021

  62. Agility Open L: 5/19, 32.75 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  63. Agility Zkouška A3 L: 1/6, 46.34 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  64. Jumping Open L: 11/19, 48.16 s, 36.16 tr. b., 2.91 m/s

  65. Rokycany - Rokycanská skočná, 25. 09. 2021

  66. Agility L: 2/33, 40.18 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  67. Jumping L: 14/32, 36.23 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  68. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  69. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  70. Agility L: 4/22, 35.33 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  71. Jumping L: Diskvalifikován

  72. Neděle Agility L: 2/21, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  73. Neděle Jumping L: Diskvalifikován

  74. Neděle Zkouška L3: 2/8, 35.21 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  75. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  76. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most I., 04. 09. 2021

  77. Jumping L: 1/13, 30.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  78. Zkouška I. A3 L: Diskvalifikován

  79. Zkouška II. A3 L: 1/2, 36.09 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  80. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  81. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  82. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  83. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  84. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  85. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  86. Jumping I L: Diskvalifikován

  87. Ejpovice - Nejaknyt odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  88. Zkouška A3 L: 2/3, 44.79 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  89. Zkouška A3 L II.: Diskvalifikován

  90. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  91. Agility 1 L: Diskvalifikován

  92. Agility 2 L: Diskvalifikován

  93. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  94. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  95. Plzeň - Doubravka - Plzeňské dvojzkoušky, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  96. 1. Zkouška LA3 sobota: 4/9, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  97. 2. Zkouška LA3 sobota: 3/9, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  98. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  99. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  100. 2. Zkouška LA3: 3/20, 37.29 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  101. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  102. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  103. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  104. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  105. Jumping 2 - Large: 4/23, 36.19 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  106. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  107. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  108. 2. Zkouška LA3: 2/16, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  109. Rokycany - Rokycanská skočná, 03. 10. 2020

  110. Agility L: Diskvalifikován

  111. Jumping L: 6/28, 25.98 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  112. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  113. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  114. Agility Individual: 64/106, 49.47 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  115. Agility Squads as Individual: 33/109, 36.7 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  116. Jumping Individual: Diskvalifikován

  117. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  118. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  119. NE Agility L: Diskvalifikován

  120. NE Jumping L: 2/25, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  121. NE Zkouška LA3: 5/12, 45.71 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  122. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  123. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  124. I. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  125. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 09. 2020

  126. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  127. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  128. Zkouška LA3 III: 4/8, 38.1 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  129. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  130. Agility neděle L: 3/34, 31.92 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  131. Agility sobota L: 7/29, 41.76 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  132. Jumping neděle L: 12/31, 28.42 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  133. Jumping sobota L: 5/31, 28.35 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  134. ZkouškaLA3 neděle: Diskvalifikován

  135. ZkouškaLA3 sobota: Diskvalifikován

  136. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  137. Agility LVT L: Diskvalifikován

  138. Agility MR L: Diskvalifikován

  139. Jumping L: Diskvalifikován

  140. JUMPING MR L: Diskvalifikován

  141. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  142. 1. běh L: Diskvalifikován

  143. 2. běh L: Diskvalifikován

  144. 3. běh L: Diskvalifikován

  145. 4. běh L: 6/18, 25.62 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  146. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  147. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  148. I. zkouška A3 L: 2/6, 34.33 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  149. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  150. I. agility L: Diskvalifikován

  151. II. agility L: 11/90, 41.32 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  152. II. jumping L: Diskvalifikován

  153. I. jumping L: Diskvalifikován

  154. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  155. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  156. I. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  157. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  158. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  159. První zkouška: 3/7, 36.85 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  160. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  161. LA3 - I.: Diskvalifikován

  162. LA3 - II.: Diskvalifikován

  163. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  164. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  165. První zkouška: Diskvalifikován

  166. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  167. 1. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  168. 2. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  169. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  170. III. jumping L: 7/41, 31.51 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  171. II. jumping L: Diskvalifikován

  172. I. jumping L: Diskvalifikován

  173. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  174. Agility Spokojeného psa L: 8/34, 27.22 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  175. Jacob & Joseph Jumping L: 19/33, 21.73 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  176. Jelenův Jumping L: Diskvalifikován

  177. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  178. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  179. Zkouška1 LA3: Diskvalifikován

  180. Zkouška2 LA3: 2/13, 34.98 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  181. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  182. Agility L: Diskvalifikován

  183. Jumping L: Diskvalifikován

  184. Zkouška LA3: 6/16, 42.37 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  185. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2019

  186. 1. zkouška LA3: 1/5, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  187. 2. zkouška LA3 : Diskvalifikován

  188. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  189. Neděle Agility LA: Diskvalifikován

  190. Neděle Jumping LA: Diskvalifikován

  191. Neděle Zkouška LA3: Diskvalifikován

  192. Sobota Agility LA: Diskvalifikován

  193. Sobota Jumping LA: Diskvalifikován

  194. Sobota zkouška LA3: Diskvalifikován

  195. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  196. LA3- 1 běh: Diskvalifikován

  197. LA3- 2 běh: Diskvalifikován

  198. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  199. LA2 - I.: 1/6, 34.71 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  200. LA2 - II.: 2/6, 34.14 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  201. Spálené Poříčí - Letní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů, 14. 07. 2019

  202. 1. běh LA2: 2/10, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  203. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  204. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  205. QA4 Agility: Diskvalifikován

  206. QA5 Agility: Diskvalifikován

  207. QA6 Agility: 35/93, 43.52 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  208. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  209. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  210. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  211. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  212. QA1 agility: Diskvalifikován

  213. QA2 agility: 79/120, 42.17 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  214. QA3 agility: Diskvalifikován

  215. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  216. QJ2 jumping: 75/122, 37.01 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  217. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  218. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  219. Agility neděle L: Diskvalifikován

  220. Jumping neděle L: 6/42, 34.14 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  221. Zkouška neděle LA2: 1/11, 36.76 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  222. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  223. Zkouška III LA2: Diskvalifikován

  224. Zkouška II LA2: 2/13, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  225. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  226. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  227. Jumping L: Diskvalifikován

  228. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  229. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  230. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  231. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  232. I. zkouška LA2: 1/23, 37.06 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  233. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  234. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  235. Zkouška LA2 II: 5/18, 38.69 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  236. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  237. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  238. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  239. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  240. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  241. První zkouška LA1: 1/11, 25.75 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  242. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  243. Druhá zkouška LA1: 3/10, 32.5 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  244. První zkouška LA1: 5/10, 27.29 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  245. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  246. Zkouška 1 LA1: 2/19, 31.98 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  247. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  248. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  249. 1.LA1 LA1: 1/12, 28.67 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  250. 2.LA1 LA1: Diskvalifikován

  251. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  252. Agility II. L: Diskvalifikován

  253. Agility I. L: Diskvalifikován

  254. Jumping II. L: Diskvalifikován

  255. Jumping I. L: Diskvalifikován

  256. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  257. Zkouška 1 LA1: 4/17, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  258. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  259. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 2. kolo, 18. 03. 2018

  260. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  261. Zkouška 2 LA1: 2/12, 26.33 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  262. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 1. kolo, 28. 01. 2018

  263. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  264. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  265. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  266. Agility L: 18/44, 49.54 s, 23.54 tr. b., 3.13 m/s

  267. Jumping 2 Neděle L: Diskvalifikován

  268. Jumping L: Diskvalifikován

  269. Jumping Nedělě L: Diskvalifikován

  270. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  271. Zkoušky neděle LA1: 7/13, 24.58 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s