Cz En

034017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Kolegarová, DogSport CZ

    Člen KA

Pes

  1. Buddy, Kříženec

Výsledky

  1. Mrtník, Plzeň-sever - Květnové agility na Brabcovně, 26. 09. 2021

  2. Agility Open L: 5/19, 32.75 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  3. Agility Zkouška A3 L: 1/6, 46.34 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  4. Jumping Open L: 11/19, 48.16 s, 36.16 tr. b., 2.91 m/s

  5. Rokycany - Rokycanská skočná, 25. 09. 2021

  6. Agility L: 2/33, 40.18 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  7. Jumping L: 14/32, 36.23 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  8. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  9. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  10. Agility L: 4/22, 35.33 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  11. Jumping L: Diskvalifikován

  12. Neděle Agility L: 2/21, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  13. Neděle Jumping L: Diskvalifikován

  14. Neděle Zkouška L3: 2/8, 35.21 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  15. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  16. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most I., 04. 09. 2021

  17. Jumping L: 1/13, 30.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  18. Zkouška I. A3 L: Diskvalifikován

  19. Zkouška II. A3 L: 1/2, 36.09 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  20. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  21. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  23. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  24. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  25. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  26. Jumping I L: Diskvalifikován

  27. Ejpovice - Nejaknyt odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  28. Zkouška A3 L: 2/3, 44.79 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  29. Zkouška A3 L II.: Diskvalifikován

  30. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  31. Agility 1 L: Diskvalifikován

  32. Agility 2 L: Diskvalifikován

  33. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  34. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  35. Plzeň - Doubravka - Plzeňské dvojzkoušky, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  36. 1. Zkouška LA3 sobota: 4/9, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  37. 2. Zkouška LA3 sobota: 3/9, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  38. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  39. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška LA3: 3/20, 37.29 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  41. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  42. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  43. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  44. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  45. Jumping 2 - Large: 4/23, 36.19 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  46. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  47. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  48. 2. Zkouška LA3: 2/16, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  49. Rokycany - Rokycanská skočná, 03. 10. 2020

  50. Agility L: Diskvalifikován

  51. Jumping L: 6/28, 25.98 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  52. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  53. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  54. Agility Individual: 64/106, 49.47 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  55. Agility Squads as Individual: 33/109, 36.7 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  56. Jumping Individual: Diskvalifikován

  57. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  58. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  59. NE Agility L: Diskvalifikován

  60. NE Jumping L: 2/25, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  61. NE Zkouška LA3: 5/12, 45.71 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  62. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  63. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  64. I. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  65. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 09. 2020

  66. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  67. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  68. Zkouška LA3 III: 4/8, 38.1 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  69. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  70. Agility neděle L: 3/34, 31.92 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  71. Agility sobota L: 7/29, 41.76 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  72. Jumping neděle L: 12/31, 28.42 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  73. Jumping sobota L: 5/31, 28.35 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  74. ZkouškaLA3 neděle: Diskvalifikován

  75. ZkouškaLA3 sobota: Diskvalifikován

  76. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  77. Agility LVT L: Diskvalifikován

  78. Agility MR L: Diskvalifikován

  79. Jumping L: Diskvalifikován

  80. JUMPING MR L: Diskvalifikován

  81. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  82. 1. běh L: Diskvalifikován

  83. 2. běh L: Diskvalifikován

  84. 3. běh L: Diskvalifikován

  85. 4. běh L: 6/18, 25.62 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  86. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  87. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  88. I. zkouška A3 L: 2/6, 34.33 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  89. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  90. I. agility L: Diskvalifikován

  91. II. agility L: 11/90, 41.32 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  92. II. jumping L: Diskvalifikován

  93. I. jumping L: Diskvalifikován

  94. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  95. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  96. I. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  97. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  98. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  99. První zkouška: 3/7, 36.85 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  100. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  101. LA3 - I.: Diskvalifikován

  102. LA3 - II.: Diskvalifikován

  103. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  104. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  105. První zkouška: Diskvalifikován

  106. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  107. 1. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  108. 2. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  109. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  110. III. jumping L: 7/41, 31.51 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  111. II. jumping L: Diskvalifikován

  112. I. jumping L: Diskvalifikován

  113. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  114. Agility Spokojeného psa L: 8/34, 27.22 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  115. Jacob & Joseph Jumping L: 19/33, 21.73 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  116. Jelenův Jumping L: Diskvalifikován

  117. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  118. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  119. Zkouška1 LA3: Diskvalifikován

  120. Zkouška2 LA3: 2/13, 34.98 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  121. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  122. Agility L: Diskvalifikován

  123. Jumping L: Diskvalifikován

  124. Zkouška LA3: 6/16, 42.37 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  125. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2019

  126. 1. zkouška LA3: 1/5, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  127. 2. zkouška LA3 : Diskvalifikován

  128. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  129. Neděle Agility LA: Diskvalifikován

  130. Neděle Jumping LA: Diskvalifikován

  131. Neděle Zkouška LA3: Diskvalifikován

  132. Sobota Agility LA: Diskvalifikován

  133. Sobota Jumping LA: Diskvalifikován

  134. Sobota zkouška LA3: Diskvalifikován

  135. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  136. LA3- 1 běh: Diskvalifikován

  137. LA3- 2 běh: Diskvalifikován

  138. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  139. LA2 - I.: 1/6, 34.71 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  140. LA2 - II.: 2/6, 34.14 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  141. Spálené Poříčí - Letní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů, 14. 07. 2019

  142. 1. běh LA2: 2/10, 37.5 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  143. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  144. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  145. QA4 Agility: Diskvalifikován

  146. QA5 Agility: Diskvalifikován

  147. QA6 Agility: 35/93, 43.52 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  148. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  149. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  150. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  151. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  152. QA1 agility: Diskvalifikován

  153. QA2 agility: 79/120, 42.17 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  154. QA3 agility: Diskvalifikován

  155. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  156. QJ2 jumping: 75/122, 37.01 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  157. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  158. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  159. Agility neděle L: Diskvalifikován

  160. Jumping neděle L: 6/42, 34.14 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  161. Zkouška neděle LA2: 1/11, 36.76 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  162. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  163. Zkouška III LA2: Diskvalifikován

  164. Zkouška II LA2: 2/13, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  165. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  166. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  167. Jumping L: Diskvalifikován

  168. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  169. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  170. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  171. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  172. I. zkouška LA2: 1/23, 37.06 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  173. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  174. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  175. Zkouška LA2 II: 5/18, 38.69 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  176. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  177. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  178. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  179. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  180. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  181. První zkouška LA1: 1/11, 25.75 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  182. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  183. Druhá zkouška LA1: 3/10, 32.5 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  184. První zkouška LA1: 5/10, 27.29 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  185. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  186. Zkouška 1 LA1: 2/19, 31.98 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  187. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  188. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  189. 1.LA1 LA1: 1/12, 28.67 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  190. 2.LA1 LA1: Diskvalifikován

  191. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  192. Agility II. L: Diskvalifikován

  193. Agility I. L: Diskvalifikován

  194. Jumping II. L: Diskvalifikován

  195. Jumping I. L: Diskvalifikován

  196. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  197. Zkouška 1 LA1: 4/17, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  198. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  199. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 2. kolo, 18. 03. 2018

  200. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  201. Zkouška 2 LA1: 2/12, 26.33 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  202. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 1. kolo, 28. 01. 2018

  203. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  204. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  205. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  206. Agility L: 18/44, 49.54 s, 23.54 tr. b., 3.13 m/s

  207. Jumping 2 Neděle L: Diskvalifikován

  208. Jumping L: Diskvalifikován

  209. Jumping Nedělě L: Diskvalifikován

  210. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  211. Zkoušky neděle LA1: 7/13, 24.58 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s