Cz En

009119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Řezníčková, PETRIS

    Člen KA

Pes

  1. Hennesy Ballarat, Border kolie

Výsledky

  1. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  2. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  3. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  4. 2. zkouška A3 L: 1/13, 45.77 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  5. 2. zkouška A3 L: 1/13, 45.77 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  6. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  7. 1. Agility L: Diskvalifikován

  8. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  9. 2. Agility L: 5/33, 30.74 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  10. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  11. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  12. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  13. První zkouška: 3/8, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  14. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  15. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  16. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  17. Jumping 2 - Large: 11/23, 45.58 s, 13.58 tr. b., 3.93 m/s

  18. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  19. Agility L: Diskvalifikován

  20. Jumping L: 11/25, 40.6 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  21. Zkouška LA2: 3/9, 44.0 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  22. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  23. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  24. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  25. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  26. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  27. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  28. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  29. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  30. Jumping: 5/33, 28.92 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  31. Zkouška 1: Diskvalifikován

  32. Zkouška 2: 5/8, 57.28 s, 26.28 tr. b., 3.11 m/s

  33. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  34. Druhá zkouška: 1/8, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  35. První zkouška: Diskvalifikován

  36. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  37. Druhá zkouška: 1/6, 32.55 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  38. První zkouška: Diskvalifikován

  39. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  40. Jumping Open L: 13/31, 37.5 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  41. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  42. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  43. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  44. 1. Zkouška LA2: 5/8, 40.17 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  45. 2. Zkouška LA2: 2/8, 36.62 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  46. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  47. LA2 - I.: Diskvalifikován

  48. LA2 - II.: 6/11, 38.66 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  49. LA2 - III.: Diskvalifikován

  50. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  51. LA2 I: Diskvalifikován

  52. LA2 II: Diskvalifikován

  53. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  54. Zkouška 1: 4/12, 34.58 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  55. Zkouška 2: Diskvalifikován

  56. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  57. I. agility L: 30/95, 55.86 s, 18.86 tr. b., 3.87 m/s

  58. II. agility L: Diskvalifikován

  59. II. jumping L: Diskvalifikován

  60. I. jumping L: Diskvalifikován

  61. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  62. II. zkouška A2 L: 4/11, 45.41 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  63. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  64. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  65. 1.Zkouška: 1/9, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  66. 2.Zkouška: Diskvalifikován

  67. Jumping: Diskvalifikován

  68. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  69. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  70. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  71. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  72. Agility Open L_sobota: Diskvalifikován

  73. Jumping L_sobota: Diskvalifikován

  74. LA1_sobota: 2/7, 34.53 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  75. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  76. 1. Zkouška LA1: 4/7, 34.08 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  77. 2. Zkouška LA1: 2/7, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  78. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  79. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  80. První zkouška LA1: 2/5, 31.35 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  81. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  82. Zkouška1 LA1: 1/7, 30.88 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  83. Zkouška2 LA1: 1/7, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  84. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  85. Zkouška1 LA1: Diskvalifikován

  86. Zkouška2 LA1: Diskvalifikován

  87. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  88. LA1 - I.: Diskvalifikován

  89. LA1 - II.: Diskvalifikován

  90. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  91. 1.kvalifikace: 7/38, 30.36 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  92. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  93. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  94. Zkouška II LA1: 4/6, 50.17 s, 10.0 tr. b., 3.19 m/s

  95. Zkouška I LA1: Diskvalifikován

  96. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  97. III. jumping L: Diskvalifikován

  98. II. jumping L: 17/32, 40.73 s, 14.73 tr. b., 3.49 m/s

  99. I. jumping L: Diskvalifikován