004521

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Obrusníková, Klub Aktij z.s.

    Arrow_down

Pes

  1. Black Swan Gates of Heaven, Mudi

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  2. Agility III 400: Diskvalifikován

  3. Agility II 400: 2/24, 44.06 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  4. Agility I 400: 2/24, 33.8 s, 0.0 tr. b., 6.51 m/s

  5. Jumping III 400: 1/22, 35.51 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  6. Jumping II 400: 1/24, 34.75 s, 0.0 tr. b., 6.33 m/s

  7. Jumping I 400: 1/24, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  8. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  9. Jumping2+3 M: Diskvalifikován

  10. MA3 I: Diskvalifikován

  11. MA3 II: 4/16, 41.25 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  12. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  13. Czech Imp Jump Medium: 4/30, 23.07 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  14. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  15. Jumping 2 - Medium: 2/30, 34.54 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  16. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2022

  17. Jumping MA: 2/30, 31.26 s, 0.0 tr. b., 6.75 m/s

  18. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  19. Agility II / M: Diskvalifikován

  20. Agility I / M: 1/29, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  21. Finále / M: 6/17, 38.25 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  22. Jumping III / M: 2/29, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  23. Jumping II / M: 3/31, 31.77 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  24. Jumping I / M: 2/31, 34.43 s, 0.0 tr. b., 6.33 m/s

  25. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  26. Agility FINÁLE M : Diskvalifikován

  27. Agility OPEN sobota M: 2/18, 39.26 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  28. Jumping M neděle: Diskvalifikován

  29. Jumping sobota M: 2/18, 27.12 s, 0.0 tr. b., 6.16 m/s

  30. Zkouška MA3 sobota: Diskvalifikován

  31. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  32. Czech Imp Jump Medium: 2/27, 19.23 s, 0.0 tr. b., 6.19 m/s

  33. Jumping 1 - Medium: 2/27, 34.88 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  34. Jumping 2 - Medium: 11/27, 31.53 s, 5.0 tr. b., 6.34 m/s

  35. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  36. Jumping / M / 3: Diskvalifikován

  37. TACHYON AGILITY / M: 2/29, 35.83 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  38. TACHYON JUMPING / M: 2/29, 32.18 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  39. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  40. Agility III / M: 1/18, 38.32 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  41. Agility II / M: 1/18, 41.78 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  42. Agility I / M: 1/18, 40.8 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  43. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  44. 1.zkouška MA3: 1/11, 40.12 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  45. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  46. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  47. Agility: Diskvalifikován

  48. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 2/73, 32.7 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  49. Jumping: Diskvalifikován

  50. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  51. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  52. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  53. 2. Zkouška MA3: 2/12, 35.94 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  54. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  55. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  56. Finále MA: Diskvalifikován

  57. MA Agility 1: Diskvalifikován

  58. MA Agility 2: 1/77, 40.96 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  59. MA Agility 3: 1/54, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  60. MA Agility 4: 1/72, 40.57 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  61. MA Jumping 1: 8/77, 34.24 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  62. MA Jumping 2: 1/75, 38.49 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  63. Zkouška Exam M A3: Diskvalifikován

  64. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  65. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  66. Jumping OPEN M: 1/16, 42.18 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  67. ZkA. I. MA3: 1/11, 39.76 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  68. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  69. II. zkouška A3 M: 2/5, 39.44 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  70. I. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  71. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  72. QA4 Agility: 1/44, 39.68 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  73. QA5 Agility: Diskvalifikován

  74. QA6 Agility: Diskvalifikován

  75. QJ4 Jumping: 13/44, 36.95 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  76. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  77. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  78. Trutnov - Páteční rozjezd - A2 a A3, 03. 06. 2022

  79. II. zkouška: Diskvalifikován

  80. I. zkouška: 1/1, 41.72 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  81. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  82. QA1 Agility: Diskvalifikován

  83. QA2 Agility: 4/64, 39.69 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  84. QA3 Agility: 4/61, 38.84 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  85. QJ1 Jumping: 21/64, 37.52 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  86. QJ2 Jumping: 1/62, 33.57 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  87. QJ3 Jumping: 1/48, 30.95 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  88. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  89. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  90. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  91. AGILITY M: 2/24, 40.71 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  92. JUMPING M: 1/28, 32.54 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  93. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  94. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  95. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  96. 2.zkouška MA3: 1/6, 40.81 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  97. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  98. 1. Zkouška MA3: 1/13, 36.54 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  99. 2. Zkouška MA3: 1/13, 39.57 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  100. 3. Zkouška MA3: 2/12, 37.52 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  101. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  102. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  103. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  104. 3. Zkouška MA3: 1/5, 41.03 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  105. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  106. FINÁLE M: 1/13, 40.44 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  107. neděle Jumping2+3 M: 1/20, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  108. neděle MA3: Diskvalifikován

  109. Sobota Jumping2+3 M: 1/17, 35.49 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  110. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  111. Agility 1 - Medium: 7/36, 23.84 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  112. Agility 2 - Medium: 9/36, 23.7 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  113. Jumping 1 - Medium: 1/32, 22.24 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  114. Jumping 2 - Medium: 3/26, 20.74 s, 0.0 tr. b., 6.27 m/s

  115. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  116. Sobota Jumping2+3 M: 1/16, 35.89 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  117. Sobota MA2 I.: 1/5, 38.19 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  118. Sobota MA2 II.: 1/5, 36.64 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  119. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  120. Agility III 400: Diskvalifikován

  121. Agility II 400: Diskvalifikován

  122. Agility I 400: 1/15, 38.53 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  123. Jumping III 400: Diskvalifikován

  124. Jumping II 400: 13/16, 39.35 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  125. Jumping I 400: 11/16, 38.89 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  126. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  127. 1. Jumping M: 2/9, 29.15 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  128. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  129. 2. Jumping M: 1/15, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  130. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  131. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 01. 2022

  132. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  133. První zkouška: 1/1, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  134. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  135. Zkouška MA1: 1/1, 30.43 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  136. Zkouška MA1 II: 1/1, 29.83 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s