054121

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Nováková, Just for Joy Brandýs nad Labem

    Arrow_down

Pes

  1. Aurora Bailey Ray, Mudi

    Arrow_down

Výsledky

  1. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky + A0, 18. 05. 2024

  2. II. Zkouška A3 M: 1/6, 43.75 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  3. Zkouška A3 M: 2/6, 38.4 s, 15.0 tr. b., 5.39 m/s

  4. Žamberk - MR plemen, 27. 04. 2024 - 28. 04. 2024

  5. Agility II M: 8/50, 35.46 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  6. Agility I. M: 5/54, 37.05 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  7. Jumping III M: Diskvalifikován

  8. Jumping II. M: 14/50, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  9. Jumping I. M: Diskvalifikován

  10. Jumping IV M - mudi: Diskvalifikován

  11. Kutná Hora - O kutnohorský groš, 13. 04. 2024

  12. Agility Open M: Diskvalifikován

  13. Jumping 1 Vlastní výběr M: Diskvalifikován

  14. Jumping 2 První šance M: 10/18, 32.74 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  15. Jumping 3 Druhá šance M: 13/18, 30.15 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  16. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + A0, 01. 04. 2024

  17. III. Jumping M: 1/11, 28.98 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  18. II. Jumping M: Diskvalifikován

  19. I. Jumping M: 2/11, 29.39 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  20. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  21. Agility 1 - Medium: 2/23, 23.47 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  22. Agility 2 - Medium: 8/21, 25.0 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  23. Jumping 1 - Medium: 14/23, 20.75 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  24. Jumping 2 - Medium: 1/23, 19.06 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  25. Ratenice - Ratenice 3x zkoušky, 03. 03. 2024

  26. 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  27. 2. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  28. 3. zkouška A3 M: 7/9, 35.43 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  29. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2024 - 18. 02. 2024

  30. 1. zkouška A3 M: 4/5, 33.5 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  31. 2. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  32. 3. zkouška A3 M: 1/5, 35.44 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  33. Studenec u Trutnova - OPSION 090, 03. 02. 2024

  34. 1.zkouška: Diskvalifikován

  35. 2.zkouška: 2/5, 40.61 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  36. 3.zkouška: Diskvalifikován

  37. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  38. Agility III 400: 13/32, 40.48 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  39. Agility II 400: Diskvalifikován

  40. Agility I 400: Diskvalifikován

  41. Jumping III 400: Diskvalifikován

  42. Jumping II 400: Diskvalifikován

  43. Jumping I 400: 14/31, 34.7 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  44. Ratenice - Silvestrovské dvojzkoušky, 31. 12. 2023

  45. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  46. ZkA. I. MA3: 1/10, 41.01 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  47. Ratenice - 3x zkoušky, 10. 12. 2023

  48. 1. zkouška A3 M: 8/10, 35.95 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  49. 2. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  50. 3. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  51. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 17. 11. 2023

  52. 1. Zkouška MA3: 1/10, 40.56 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  53. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  54. Hrádek u Pardubic - Pohodové JUMPY, 15. 10. 2023

  55. II. Jump 2/3 M: 5/6, 30.3 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  56. I. Jump 2/3 M: 2/6, 30.26 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  57. Ratenice - Sváteční dvojzkoušky, 28. 09. 2023

  58. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  59. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  60. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  61. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  62. Pňov - Předhradí - 10. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 23. 09. 2023

  63. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  64. 2.Zkouška: 1/2, 37.34 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  65. Hrádek u Pardubic - 5. Zkoušky, 02. 09. 2023

  66. Zkouška MA3 I.: 1/5, 40.5 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  67. Zkouška MA3 II.: Diskvalifikován

  68. Kladno - Jelení trojzkoušky (neděle), 06. 08. 2023

  69. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  70. 2. Zkouška MA3: 2/4, 41.24 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  71. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  72. Liberec - 2x zkoušky, 04. 08. 2023 - 05. 08. 2023

  73. SO - 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  74. SO - 2. zkouška A3 M: 3/7, 48.01 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  75. Srch - Hradek - Brit Jump Cup, 22. 07. 2023

  76. Jump III. MA2 + A3: Diskvalifikován

  77. Jump II. MA2 + A3: 5/8, 30.66 s, 5.0 tr. b., 5.9 m/s

  78. Jump I. MA2 + A3: Diskvalifikován

  79. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 30. 06. 2023

  80. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  81. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  82. Ratenice - Letní párty 2023, 24. 06. 2023 - 25. 06. 2023

  83. ZkA. II. MA3: 3/6, 41.28 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  84. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  85. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  86. Agility 1 M: Diskvalifikován

  87. Agility 2 M: Diskvalifikován

  88. Jumping 1 M: 27/74, 36.2 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  89. Jumping 2 M: 23/75, 30.65 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  90. Pňov - Předhradí - 9. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 27. 05. 2023

  91. 1.Zkouška: 1/4, 39.83 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  92. 2.Zkouška: Diskvalifikován

  93. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  94. Agility 1 M: Diskvalifikován

  95. Agility 2 M: Diskvalifikován

  96. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  97. Jumping 2 M: 24/68, 37.28 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  98. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2023

  99. Zkouška I A3 M: 2/9, 37.47 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  100. Zkouška II A3 M: Diskvalifikován

  101. Jičín - Dvojzkoušky, 08. 05. 2023

  102. Zkouška agility 1: Diskvalifikován

  103. Zkouška agility 2: 2/9, 36.54 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  104. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  105. Agility II M: 12/47, 37.06 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  106. Agility I. M: Diskvalifikován

  107. Jumping III M: Diskvalifikován

  108. Jumping II. M: Diskvalifikován

  109. Jumping I. M: Diskvalifikován

  110. Jumping IV M - mudi: 6/12, 33.74 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  111. Kutná Hora - Grošované dvojzkoušky, 16. 04. 2023

  112. 1. zkouška MA3: 1/8, 37.08 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  113. 2. zkouška MA3: 1/8, 40.8 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  114. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  115. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  116. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  117. Nymburk - Velikonoční dvojzkoušky + A0, 26. 03. 2023

  118. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  119. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  120. Studenec u Trutnova - Březnové jumpingy + A0, 25. 03. 2023

  121. III. jumping: Diskvalifikován

  122. II. jumping: 2/12, 30.72 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  123. I. jumping: 1/12, 29.93 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  124. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  125. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  126. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  127. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  128. Studenec u Trutnova - OPSION 085, 04. 02. 2023

  129. 1.zkouška: 2/10, 38.17 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  130. 2.zkouška: Diskvalifikován

  131. 3.zkouška: 6/10, 45.01 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  132. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  133. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  134. ZkA. I. MA3: 2/11, 42.71 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  135. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 08. 01. 2023

  136. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  137. 2. Zkouška MA2: 1/6, 36.83 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  138. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  139. 1. Zkouška MA2: 3/4, 37.3 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  140. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  141. 3. Zkouška MA2: 1/4, 35.93 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  142. Ratenice - Vánoce přicházejí (dvojzkoušky), 18. 12. 2022

  143. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  144. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  145. KLADNO - Jahodová zahřívačka, 25. 11. 2022

  146. Zkouška MA2: 1/3, 35.49 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  147. 2. zkouška MA2: 3/3, 42.71 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  148. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  149. 1. zkouška A2 M: 1/1, 31.22 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  150. 2. zkouška A2 M: 1/1, 32.22 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  151. 3. zkouška A2 M: 1/4, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  152. 4. zkouška MA2: 2/4, 31.76 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  153. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 10. 2022

  154. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  155. 2. Zkouška MA2: 1/3, 40.33 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  156. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy + 2x Jump A0 - sobota, 22. 10. 2022

  157. 1. Zkouška MA2: 1/8, 35.37 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  158. 2. Zkouška MA2: 1/8, 34.54 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  159. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  160. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 3, 08. 10. 2022

  161. Zkouška MA2 I.: Diskvalifikován

  162. Zkouška MA2 II.: 1/4, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  163. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 19.ročník a Speciál BŠO v agility 15.ročník Sezemice, 28. 09. 2022

  164. Agility M: Diskvalifikován

  165. Jumping M: 1/13, 30.32 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  166. Zkouška MA2: 2/4, 37.44 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  167. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 25. 09. 2022

  168. 1. zkouška MA2: 1/4, 40.33 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  169. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  170. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 10. 09. 2022

  171. 1. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  172. 2. zkouška A2 M: 4/6, 40.27 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  173. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  174. 1. Zkouška MA2: 4/6, 47.73 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  175. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  176. Praha - Uhříněves - 15. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 20. 08. 2022

  177. 1. Zkouška MA2: 1/1, 41.72 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  178. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  179. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 08. 08. 2022

  180. II. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  181. I. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  182. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  183. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  184. ZkA. I. MA2: 1/4, 36.08 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  185. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  186. ZkA. III. MA1: 1/4, 29.57 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  187. ZkA. II. MA1: 1/4, 32.09 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  188. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  189. Agility 1 M: Diskvalifikován

  190. Agility 2 M: Diskvalifikován

  191. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  192. Jumping 2 M: 28/62, 37.78 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  193. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  194. ZkA. II. MA1: 1/4, 30.28 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  195. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  196. Pňov - Předhradí - 8. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 14. 05. 2022

  197. 1.Zkouska: 1/2, 33.57 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  198. 2.Zkouska: 1/2, 27.72 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  199. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 11. 05. 2022

  200. 1. zkouška A1 M: 1/3, 32.55 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  201. 2 zkouška A1 M: 1/3, 39.19 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  202. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  203. 1. Zkouška MA1: 1/2, 28.31 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  204. 2. Zkouška MA1: 2/2, 32.05 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  205. 3. Zkouška MA1: 1/2, 38.35 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  206. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  207. Agility II M: Diskvalifikován

  208. Agility I M: Diskvalifikován

  209. Jumping III M: Diskvalifikován

  210. Jumping II M: Diskvalifikován

  211. Jumping I M: Diskvalifikován

  212. Jumping IV M - mudi: Diskvalifikován

  213. Dolní Počernice - Jarní dvojzkoušky, 16. 04. 2022

  214. MA1: Diskvalifikován

  215. MA1 II.: 1/3, 31.54 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  216. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  217. 1. Zkouška MA1: 1/2, 28.88 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  218. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  219. 3. Zkouška MA1: 2/2, 31.51 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  220. Osenice - Osenické zkoušky a jumpingy + A0, 12. 03. 2022 - 13. 03. 2022

  221. 1. Zkouška MA1: 2/5, 35.74 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  222. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  223. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  224. 1. Zkouška MA1: 1/6, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  225. 2. Zkouška MA1: 4/6, 37.49 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  226. 3. Zkouška MA1: 3/6, 31.67 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  227. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  228. 1.zkouška: Diskvalifikován

  229. 2.zkouška: 1/3, 32.31 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  230. 3.zkouška: Diskvalifikován

  231. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  232. 1. Zkouška MA1: 1/5, 34.83 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  233. 2. Zkouška MA1: 5/5, 33.72 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  234. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  235. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  236. 2. Zkouška MA1: 4/4, 40.31 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  237. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  238. II. Jumping A0: 2/4, 21.01 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  239. I. Jumping A0: 2/4, 16.15 s, 5.0 tr. b., 6.63 m/s