Cz En

070819

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anastázie Ondrúšová

    Člen KA

Pes

  1. Elodie Alkyra, Sheltie

Výsledky

  1. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 12. 06. 2021

  2. 1. Zkouška MA2: 1/7, 57.6 s, 7.6 tr. b., 3.82 m/s

  3. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  4. Zlín - O Zlínský ranec XVI., 05. 06. 2021

  5. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška MA2: 1/5, 46.04 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  7. Rohatec - Rohatecký koláček, 30. 05. 2021

  8. Canviťácký jumping M: Diskvalifikován

  9. Husse jumping M: 8/18, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  10. Stávečkovo jumping M: 3/18, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  11. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  12. Zk. 1: 1/1, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  13. Zk. 2: 1/1, 36.9 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  14. Zk. 3: Diskvalifikován

  15. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  16. 1. Agility M Děti: Diskvalifikován

  17. 2. Agility M Děti: Diskvalifikován

  18. 3. Jumping M Děti: 2/5, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  19. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  20. 1. Zkouška MA1: 2/3, 37.66 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  21. 2. Zkouška MA1: 1/3, 38.31 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  22. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 19. 09. 2020

  23. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  24. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  25. 3. Zkouška MA1: 2/4, 30.41 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  26. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  27. 1. zkouška: 1/2, 33.0 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  28. 2. zkouška: 1/2, 33.12 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  29. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  30. Agility D Individual: Diskvalifikován

  31. Agility Squads: Diskvalifikován

  32. Jumping D Individual: Diskvalifikován

  33. Jumping Squads: 20/34, 48.43 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  34. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  35. Agility Open: Diskvalifikován

  36. Agility Trial: Diskvalifikován

  37. Jumping Open: 3/18, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  38. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  39. ZkA I Agility: 3/5, 41.69 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  40. ZkA II Agility: Diskvalifikován

  41. ZkA III Agility: Diskvalifikován

  42. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  43. 1. Zkouška MA1: 2/8, 41.36 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  44. 2. Zkouška MA1: 3/8, 39.26 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  45. 3. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  46. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  47. 1. zkouška: Diskvalifikován

  48. 2. zkouška: Diskvalifikován

  49. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  50. ZkA I: Diskvalifikován

  51. ZkA II: Diskvalifikován

  52. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  53. Zkouška I.: 4/8, 42.69 s, 10.0 tr. b., 3.28 m/s

  54. Zkouška II: Diskvalifikován