Cz En

004716

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Hanka Kryšpínová, Mladá Boleslav

    Člen KA

Pes

  1. Sára, Kříženec

Výsledky

  1. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  2. ZkA. MA3 I.: 4/15, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  3. ZkA. MA3 II.: 2/15, 44.89 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  4. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  5. Czech Imp Jump: 17/28, 37.2 s, 13.2 tr. b., 3.23 m/s

  6. Jumping 1: 17/29, 43.35 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  7. Jumping 2: 21/29, 46.18 s, 5.18 tr. b., 4.11 m/s

  8. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  9. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  10. ZkA. MA3 II.: 4/9, 45.81 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  11. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  12. Czech Imp Jump: 13/20, 32.52 s, 8.52 tr. b., 3.11 m/s

  13. Jumping 1: 6/21, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  14. Jumping 2: Diskvalifikován

  15. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  16. ZkA. MA3 I.: 2/13, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  17. ZkA. MA3 II.: 3/13, 41.4 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  18. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  19. Czech Imp Jump: 7/17, 24.38 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  20. Jumping 1: 6/17, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  21. Jumping 2 : 7/17, 41.55 s, 1.55 tr. b., 3.87 m/s

  22. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  23. Druhá zkouška: 3/5, 42.96 s, 1.96 tr. b., 3.7 m/s

  24. První zkouška: 1/5, 47.32 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  25. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  26. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  27. Jumping 1 - Medium: 3/23, 38.45 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  28. Jumping 2 - Medium: 8/22, 31.13 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  29. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  30. ZkA. MA3 I.: 6/10, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  31. ZkA. MA3 II.: 3/10, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  32. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  33. Batmanův jumping M: Diskvalifikován

  34. Jumping superhrdinů M: 7/18, 40.78 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  35. Kapitánský jumping M: 6/18, 39.82 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  36. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  37. Agility Open M: 3/7, 44.96 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  38. Jumping Open M: 3/8, 46.0 s, 1.0 tr. b., 4.13 m/s

  39. Zkouška MA3: 2/4, 49.29 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  40. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  41. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  42. I. zkouška MA3: 1/5, 44.61 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  43. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  44. Jelenův Jumping M: 12/22, 47.51 s, 9.51 tr. b., 3.3 m/s

  45. PhysioDOG Agility M: 7/22, 59.81 s, 7.81 tr. b., 3.31 m/s

  46. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  47. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  48. 1.Zkouška - MA3: 1/5, 48.83 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  49. 2.Zkouška - MA3: 1/5, 52.04 s, 5.04 tr. b., 4.07 m/s

  50. Agility M: Diskvalifikován

  51. Jumping M: Diskvalifikován

  52. Zkouška - MA3: Diskvalifikován

  53. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  54. MA3_1: 2/7, 50.77 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  55. MA3_2: 2/7, 47.27 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  56. MA3_3: Diskvalifikován

  57. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  58. Agility finale medium: 3/7, 47.51 s, 2.51 tr. b., 3.68 m/s

  59. Mistrovske agility medium: 3/13, 47.77 s, 6.77 tr. b., 3.87 m/s

  60. Nedele Jumping medium: 5/22, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  61. Nedele zkouska MA3: 1/4, 45.92 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  62. Sobota Agility medium: Diskvalifikován

  63. Sobota Jumping medium: 6/10, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  64. Sobota zkouška MA3: Diskvalifikován

  65. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  66. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  67. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  68. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  69. MA3 I.: 7/11, 42.54 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  70. MA3 II.: 5/11, 42.14 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  71. MA3 III.: 3/11, 42.97 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  72. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  73. Zkouška MA3 I: 1/6, 51.04 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  74. Zkouška MA3 II: Diskvalifikován

  75. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  76. MA3 1. MA3: Diskvalifikován

  77. MA3 2. MA3: 2/6, 51.02 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  78. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  79. Druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  80. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  81. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  82. Czech Imp Jump: 8/20, 24.27 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  83. Jumping 1: Diskvalifikován

  84. Jumping 2: 9/20, 40.64 s, 10.64 tr. b., 4.31 m/s

  85. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  86. Zkouška MA3 I: Diskvalifikován

  87. Zkouška MA3 II: Diskvalifikován

  88. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  89. Czech Imp Jump: 6/24, 25.14 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  90. Jumping 1: Diskvalifikován

  91. Jumping 2: 6/24, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  92. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  93. II.zkouška MA3: 4/8, 44.74 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  94. I. zkouška MA3: 1/8, 48.67 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  95. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  96. Druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  97. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  98. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  99. Czech Imp Jump: 14/21, 21.82 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  100. Jumping 1: 5/23, 29.03 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  101. Jumping 2: 13/23, 31.47 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  102. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  103. Jumping: 5/9, 42.18 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  104. Zkouška 1.: 4/4, 43.87 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  105. Zkouška 2.: 1/4, 48.2 s, 7.2 tr. b., 3.65 m/s

  106. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  107. Czech Imp Jump: 8/23, 26.11 s, 1.11 tr. b., 3.83 m/s

  108. Jumping 1: 4/24, 37.93 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  109. Jumping 2: Diskvalifikován

  110. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  111. Agility open M: 6/15, 50.39 s, 5.39 tr. b., 3.77 m/s

  112. Agility Special kříženci M: Diskvalifikován

  113. Jumping open M: 6/15, 34.21 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  114. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  115. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  116. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  117. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  118. 1.ZkA - MA3: 3/7, 49.48 s, 7.48 tr. b., 3.72 m/s

  119. 2. ZkA - MA3: Diskvalifikován

  120. 3. ZkA - MA3: Diskvalifikován

  121. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  122. II.zkouška MA3: Diskvalifikován

  123. I. zkouška MA3: 2/5, 54.89 s, 17.89 tr. b., 3.04 m/s

  124. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  125. Agility II. M: Diskvalifikován

  126. Agility I. M: 1/48, 41.43 s, 0.43 tr. b., 4.1 m/s

  127. Jumping II. M: Diskvalifikován

  128. Jumping I. M: 10/48, 42.25 s, 2.25 tr. b., 3.98 m/s

  129. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  130. Zkouška 1 - MA3: Diskvalifikován

  131. Zkouška 2 - MA3: 2/5, 50.14 s, 10.14 tr. b., 3.61 m/s

  132. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  133. 1.zkouška MA3: 5/9, 45.87 s, 8.87 tr. b., 3.92 m/s

  134. 2.zkouška MA3: 6/9, 51.05 s, 13.05 tr. b., 3.39 m/s

  135. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  136. Agility_: 5/19, 46.26 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  137. Jumping_: 4/19, 34.4 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  138. Zkouška - MA3: 2/6, 52.48 s, 6.48 tr. b., 3.68 m/s

  139. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  140. I Agility Open: Diskvalifikován

  141. II Agility Open: Diskvalifikován

  142. II Jumping Open: 35/66, 38.83 s, 5.83 tr. b., 4.2 m/s

  143. I Jumping Open: 23/69, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  144. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  145. III. jumping M: 6/23, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  146. II. jumping M: Diskvalifikován

  147. I. jumping M: 7/23, 31.14 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  148. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  149. ZkA. II. MA3: 2/8, 44.74 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  150. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  151. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  152. Zk.A II. MA3: 4/10, 38.6 s, 0.6 tr. b., 3.99 m/s

  153. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  154. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  155. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  156. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  157. Jumping 2 Medium: 12/24, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  158. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  159. Czech Imp Jump Medium: 9/21, 24.53 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  160. Jumping 1 Medium: 3/21, 27.18 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  161. Jumping 2 Medium: 5/21, 27.51 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  162. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  163. III. zkouška MA3: 3/12, 36.52 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  164. II. Zkouška MA3: 4/12, 48.03 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  165. I. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  166. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  167. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  168. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  169. Jumping 2 Medium: 10/29, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  170. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  171. Agility_: 1/22, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  172. Jumping_: Diskvalifikován

  173. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  174. Agility - hra Medium: 1/11, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  175. Agility SuperG - Challenge Medium: Diskvalifikován

  176. Jumping - hra Medium: 5/11, 34.78 s, 12.78 tr. b., 3.11 m/s

  177. Jumping SuperG - Challenge Medium: 4/7, 61.65 s, 12.65 tr. b., 3.34 m/s

  178. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  179. 1.zkouška MA2: 1/10, 34.6 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  180. 2.zkouška MA2: 2/10, 33.31 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  181. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  182. Agility Ju: 5/31, 46.21 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  183. Agility Squads: Diskvalifikován

  184. Hra Ju: 16/31, 35.4 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  185. Jumping Ju: 4/31, 45.5 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  186. Jumping Squads: 4/44, 35.84 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  187. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  188. 1. zkouška MA2: 3/13, 28.68 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  189. 2. zkouška MA2: 3/12, 41.18 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  190. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  191. 1. zkouška MA2: 1/8, 32.41 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  192. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  193. 3. zkouška MA2: 2/8, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  194. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  195. 1. Zka - MA2: 2/7, 32.48 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  196. 2. Zka - MA2: 1/7, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  197. 3. Zka - MA2: 2/7, 51.44 s, 7.44 tr. b., 3.54 m/s

  198. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  199. 1. Agility M: 3/15, 52.14 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  200. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  201. 2. Agility M: 2/15, 44.83 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  202. 2. Jumping M: 4/15, 41.37 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  203. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  204. 1. běh MA2: 1/10, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  205. 2. běh MA2: 1/10, 42.3 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  206. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  207. QA1 agility: Diskvalifikován

  208. QA2 agility: Diskvalifikován

  209. QA3 agility: 39/70, 53.32 s, 10.32 tr. b., 3.24 m/s

  210. QJ1 jumping: 35/70, 61.52 s, 29.52 tr. b., 2.75 m/s

  211. QJ2 jumping: 20/69, 34.98 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  212. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  213. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  214. Agility 1 Ju: 8/17, 51.71 s, 10.2 tr. b., 3.67 m/s

  215. Agility 2 Ju: 11/17, 43.14 s, 10.82 tr. b., 3.94 m/s

  216. Agility 3 Ju: 9/17, 47.01 s, 9.99 tr. b., 4.17 m/s

  217. Agility 4 Ju: Diskvalifikován

  218. Jumping 1 Ju: Diskvalifikován

  219. Jumping 2 Ju: Diskvalifikován

  220. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  221. Agility open M: Diskvalifikován

  222. Jumping open M: Diskvalifikován

  223. Zkoušky MA2: 3/5, 59.01 s, 22.01 tr. b., 3.05 m/s

  224. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  225. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  226. I. zkouška MA2: 1/6, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  227. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  228. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  229. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  230. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  231. 1. běh M: Diskvalifikován

  232. 2. běh M: Diskvalifikován

  233. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  234. zkouška 1 MA1: 2/7, 37.14 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  235. zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  236. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  237. ZkA II. MA1: Diskvalifikován

  238. ZkA I. MA1: 1/3, 33.74 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  239. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  240. Agility: Diskvalifikován

  241. Jumping: Diskvalifikován

  242. Zkouška MA1: 1/4, 43.25 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  243. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  244. Druhá zkouška MA1: 1/3, 38.89 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  245. První zkouška MA1: 1/3, 31.44 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  246. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  247. ZkA II. MA1: Diskvalifikován

  248. ZkA I. MA1: 1/6, 26.23 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  249. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  250. 1. zkouška MA1: 3/7, 35.88 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  251. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  252. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  253. Agility M: Diskvalifikován

  254. Jumping M: 12/19, 54.32 s, 23.32 tr. b., 2.98 m/s

  255. Zkouška MA1: 3/5, 36.71 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  256. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  257. Agility M: Diskvalifikován

  258. Jumping M: Diskvalifikován

  259. Zkouška MA1: 1/1, 58.63 s, 24.63 tr. b., 2.78 m/s

  260. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  261. Jumping Ne Medium: Diskvalifikován

  262. MA1 Ne: 2/3, 55.2 s, 20.2 tr. b., 2.72 m/s

  263. Mistrovské Agility Medium: Diskvalifikován

  264. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  265. A1 M MA1: Diskvalifikován

  266. Agility M M: 8/13, 60.09 s, 18.09 tr. b., 3.01 m/s

  267. Jumping M M: Diskvalifikován

  268. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  269. Jarní závody agility 2016: 13/20, 59.78 s, 24.78 tr. b., 2.49 m/s

  270. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  271. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  272. Praha 9 - Horní Počernice - 44. Dvojzkoušky + 1, 24. 04. 2016

  273. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  274. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  275. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  276. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  277. Zkouska MA1 1: Diskvalifikován

  278. Zkouska MA1 2: Diskvalifikován

  279. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  280. 1. ZK MA1: Diskvalifikován

  281. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  282. Junioři M: Diskvalifikován

  283. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  284. Zkouska III MA1: Diskvalifikován

  285. Zkouška II MA1: 1/4, 40.71 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  286. Zkouška I MA1: Diskvalifikován

  287. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  288. 1. zkouška MA1: 3/5, 37.96 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  289. 2. zkouška MA1: 1/5, 31.98 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s