045220

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Květa Sálusová, Grant agility

    Arrow_down

Pes

  1. Bara Tajfú Sobasan, Mudi

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Odpolední Kladno (středa), 23. 11. 2022

  2. 1. Zkouška MA2: 2/6, 34.84 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  3. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  4. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  5. Czech Imp Jump Medium: 11/27, 22.76 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  6. Jumping 1 - Medium: 15/27, 44.78 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  7. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  8. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  9. 1. Zkouška MA2: 1/7, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  10. 2. Zkouška MA2: 1/7, 39.02 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  11. 3. Zkouška MA2: 1/7, 38.11 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  12. Lysá nad Labem - Podzimní klasika, 15. 10. 2022

  13. Agility Open M: 9/20, 42.54 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  14. Jumping Open M: 6/20, 37.21 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  15. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  16. Agility III / M: 3/18, 41.5 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  17. Agility II / M: Diskvalifikován

  18. Agility I / M: 6/18, 46.69 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  19. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  20. 1.zkouška MA2: 5/10, 35.15 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  21. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  22. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  23. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  24. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  25. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  26. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  27. 1.zkouška: Diskvalifikován

  28. 2.zkouška: 3/6, 46.86 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  29. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  30. Agility 1 M: Diskvalifikován

  31. Jumping 1 M: 15/64, 38.42 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  32. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  33. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  34. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  35. 2.zkouška MA2: 1/9, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  36. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  37. QA4 Agility: Diskvalifikován

  38. QA5 Agility: Diskvalifikován

  39. QA6 Agility: Diskvalifikován

  40. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  41. QJ5 Jumping: 18/44, 43.83 s, 4.79 tr. b., 4.91 m/s

  42. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  43. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 28. 05. 2022

  44. 1. Zkouška MA2: 2/4, 44.65 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  45. 2. Zkouška MA2: 1/4, 39.37 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  46. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  47. Agility 1 M: 17/72, 44.29 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  48. Agility 2 M: Diskvalifikován

  49. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  50. Jumping 2 M: 9/69, 39.63 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  51. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  52. 1. Zkouška MA2: 3/6, 39.64 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  53. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  54. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  55. Agility II M: Diskvalifikován

  56. Agility I M: Diskvalifikován

  57. Jumping III M: Diskvalifikován

  58. Jumping II M: 6/43, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  59. Jumping I M: Diskvalifikován

  60. Jumping IV M - mudi: Diskvalifikován

  61. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  62. QA1 Agility: Diskvalifikován

  63. QA2 Agility: Diskvalifikován

  64. QA3 Agility: Diskvalifikován

  65. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  66. QJ2 Jumping: 5/62, 36.19 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  67. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  68. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  69. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  70. 2. Zkouška MA2: 1/3, 36.32 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  71. Beroun - Velikonoční zkoušky, 18. 04. 2022

  72. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  73. 2. Zkouška MA2: 1/5, 32.3 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  74. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  75. 1.zkouška MA2: 2/7, 36.76 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  76. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  77. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  78. 1. Zkouška MA2: 1/5, 41.23 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  79. 2. Zkouška MA2: 1/5, 35.52 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  80. 3. Zkouška MA2: 2/5, 36.09 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  81. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  82. 1.Zk. MA2 neděle: 1/3, 40.61 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  83. 2.Zk. MA2 neděle: Diskvalifikován

  84. 3.Zk. MA2 neděle: Diskvalifikován

  85. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  86. Jumping 1 - M: 4/12, 35.33 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  87. Jumping 2 - M: 4/12, 34.74 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  88. Jumping 3 - M: 3/12, 37.74 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  89. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  90. 1. Zkouška MA2: 2/3, 32.44 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  91. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  92. 3. Zkouška MA2: 1/3, 35.57 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  93. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  94. I. JUMPING M: 5/17, 25.99 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  95. 2. JUMPING M: 2/17, 29.45 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  96. 3. JUMPING M: Diskvalifikován

  97. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 12. 03. 2022

  98. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  99. 2. Zkouška MA2: 1/1, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  100. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 03. 2022

  101. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  102. První zkouška: Diskvalifikován

  103. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  104. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  105. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  106. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  107. Čerčany - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE u 1. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  108. Agility I: Diskvalifikován

  109. Agility II: 7/11, 46.38 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  110. Agility III: 6/8, 40.4 s, 15.0 tr. b., 5.17 m/s

  111. Jumping I: Diskvalifikován

  112. Jumping II: 4/8, 42.25 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  113. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  114. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  115. 2. Jumping M: 5/14, 33.88 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  116. 3. Jumping M: 4/14, 31.75 s, 6.75 tr. b., 4.57 m/s

  117. 4. Jumping M: 9/13, 32.0 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  118. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  119. Agility 1 - Medium: 23/36, 25.64 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  120. Agility 2 - Medium: 15/36, 30.55 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  121. Jumping 1 - Medium: 8/32, 24.47 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  122. Jumping 2 - Medium: 5/26, 21.71 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  123. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 02. 2022

  124. Druhá zkouška: 1/3, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  125. První zkouška: 1/3, 32.87 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  126. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  127. Czech Imp Jump Medium: 2/18, 21.01 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  128. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  129. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  130. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  131. Czech Imp Jump Medium: 5/28, 22.82 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  132. Jumping 1 - Medium: 2/28, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  133. Jumping 2 - Medium: 15/28, 40.62 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  134. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  135. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  136. 2.zkouška MA2: 1/8, 36.48 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  137. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  138. Agility Spokojenypes.cz M: Diskvalifikován

  139. Jelení Agility M: 4/17, 35.28 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  140. Jumping M: 2/17, 32.66 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  141. Jumping Short M: 3/17, 22.66 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  142. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  143. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  144. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  145. Jumping 2 - Medium: 16/29, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  146. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  147. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  148. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  149. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  150. III. jumpng M: 13/22, 26.74 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  151. II. jumping M: 3/22, 27.34 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  152. I. jumping M: 7/22, 28.61 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  153. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  154. Czech Imp Jump Medium: 4/24, 22.7 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  155. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  156. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  157. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 10. 2021

  158. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  159. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  160. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  161. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  162. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  163. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  164. III. jumping M: 4/12, 32.22 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  165. II. jumping M: 2/12, 29.68 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  166. I. jumping M: 1/12, 23.95 s, 0.0 tr. b., 6.22 m/s

  167. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  168. 1. Zkouška MA2: 5/7, 31.1 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  169. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  170. 3. Zkouška MA2: 5/7, 43.68 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  171. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 10. 2021

  172. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  173. První zkouška: Diskvalifikován

  174. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  175. 1. Zkouška MA2: 3/5, 33.69 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  176. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  177. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  178. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  179. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  180. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  181. Finále: Diskvalifikován

  182. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  183. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  184. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  185. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  186. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” M: Diskvalifikován

  187. Jumping FirstAnimal M: Diskvalifikován

  188. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. M: 1/7, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  189. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  190. Agility M: Diskvalifikován

  191. Jumping M: Diskvalifikován

  192. Neděle Agility M: Diskvalifikován

  193. Neděle Jumping M: 9/20, 34.46 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  194. Neděle Zkouška M2: Diskvalifikován

  195. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  196. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  197. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  198. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  199. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  200. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  201. 1. Zkouška MA2: 1/5, 42.86 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  202. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  203. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  204. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  205. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  206. 2.zkouška MA2: 2/3, 35.33 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  207. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  208. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  209. Jumping OPEN I. M: Diskvalifikován

  210. Zkouška MA2: 2/4, 35.96 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  211. Zkouška MA2 Neděle: Diskvalifikován

  212. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  213. 1.zkouška MA1: 1/6, 33.96 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  214. 2.zkouška MA1: 2/6, 31.38 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  215. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  216. 1.zkouška: 1/7, 29.03 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  217. 2.zkouška: Diskvalifikován

  218. Čerčany - Pytloun Cup, 26. 06. 2021

  219. AGILITY II M: Diskvalifikován

  220. AGILITY I M: 2/6, 41.39 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  221. FINÁLE - jumping M: 1/5, 34.14 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  222. Zkouška A1 M: Diskvalifikován

  223. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  224. Agility 1 M: Diskvalifikován

  225. Agility 2 M: Diskvalifikován

  226. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  227. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  228. II. zkouška A1 M: 2/5, 35.82 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  229. II. zkouška A1 M: 2/5, 35.82 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  230. I. zkouška A1 M: Diskvalifikován

  231. I. zkouška A1 M: Diskvalifikován

  232. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  233. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  234. 2. Zkouška MA1: 3/7, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  235. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  236. 1.zkouška MA1: 2/6, 38.92 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  237. 2.zkouška MA1: 1/6, 27.81 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  238. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  239. 1. Agility M: 1/22, 29.05 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  240. 1. Jumping M: 7/22, 38.01 s, 2.01 tr. b., 3.81 m/s

  241. 2. Agility M: Diskvalifikován

  242. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  243. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  244. Agility MA: 3/19, 48.1 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  245. Jumping MA: Diskvalifikován

  246. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  247. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  248. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  249. První zkouška: Diskvalifikován

  250. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  251. Jumping I: 5/14, 44.34 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  252. Jumping II: 9/14, 37.0 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  253. Jumping light: 3/14, 24.78 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  254. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  255. Czech Imp Jump Medium: 9/19, 25.39 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  256. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  257. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován