Cz En

062415

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Galbavá, ZKO Žamberk

    Člen KA

Pes

  1. Kiss from a rose of Green Borderline, Border kolie

Výsledky

  1. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  2. Zkouška1 A3: 2/4, 45.6 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  3. Zkouška2 A3: 1/4, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  4. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  5. 1.zkouška: Diskvalifikován

  6. 2.zkouška: 1/5, 39.39 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  7. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  8. 4.studenecká: Diskvalifikován

  9. 5.studenecká: Diskvalifikován

  10. 6.studenecká: Diskvalifikován

  11. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  12. ZkA. MLA3 I.: 3/6, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  13. ZkA. MLA3 II.: Diskvalifikován

  14. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  15. II. zkouška: 1/6, 42.41 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  16. I. zkouška: 4/6, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  17. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  18. Agility L: 10/28, 38.55 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  19. Jumping L: 3/29, 34.09 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  20. Zkoušky LA3: 1/7, 45.46 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  21. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  22. Agility: 4/14, 46.42 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  23. Jumping: 3/14, 35.59 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  24. Zkouška: 6/7, 50.08 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  25. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  26. Agility Open: Diskvalifikován

  27. Agility Squads as Individual: 49/137, 52.35 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  28. Jumping Open: 25/136, 43.2 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  29. Jumping Squads as Individual: 61/138, 39.78 s, 12.78 tr. b., 4.2 m/s

  30. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  31. Agility Open: 7/36, 48.95 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  32. Agility Zk: 3/15, 50.25 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  33. Jumping Open: 5/36, 33.71 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  34. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  35. AGILITY: 9/30, 44.84 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  36. JUMPING: 5/30, 28.65 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  37. LA3: 5/8, 43.53 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  38. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  39. Jumping So A2+3 L L: 3/17, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  40. Zkouška So-1 LA3: 1/5, 44.45 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  41. Zkouška So-2 LA3: Diskvalifikován

  42. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  43. 1.zkouška LA3: 5/10, 50.07 s, 20.07 tr. b., 3.87 m/s

  44. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  45. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  46. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 22/63, 47.89 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  47. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 19/109, 16.37 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  48. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 20/169, 45.38 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  49. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 15/110, 46.96 s, 2.96 tr. b., 4.15 m/s

  50. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 31/175, 44.6 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  51. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  52. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 20/170, 45.29 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  53. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  54. Agility Trial I: Diskvalifikován

  55. Agility Trial II: Diskvalifikován

  56. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  57. Agility I: 19/167, 49.88 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  58. Agility II: 75/165, 47.72 s, 6.06 tr. b., 4.11 m/s

  59. Jumping I: 72/169, 42.53 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  60. Jumping II: 44/161, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  61. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  62. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  63. I. zkouška LA3: 1/17, 47.23 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  64. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  65. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  66. 2. Zkouška LA3: 5/13, 54.69 s, 12.69 tr. b., 3.77 m/s

  67. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  68. Agility Trial I: 3/16, 44.83 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  69. Agility Trial II: 4/16, 50.63 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  70. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  71. 1. Zka - LA3: 6/16, 41.08 s, 2.08 tr. b., 4.19 m/s

  72. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  73. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  74. Jumping L 1: 18/41, 41.32 s, 23.32 tr. b., 3.39 m/s

  75. Jumping L 2: 10/41, 32.54 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  76. Jumping L 3: 11/41, 39.32 s, 1.32 tr. b., 3.76 m/s

  77. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  78. TRIAL II. LA3: 2/7, 52.66 s, 11.66 tr. b., 3.7 m/s

  79. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  80. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  81. TRIAL III. LA3: 6/10, 56.63 s, 16.63 tr. b., 3.18 m/s

  82. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  83. TRIAL I. LA3: 5/10, 42.05 s, 5.05 tr. b., 4.0 m/s

  84. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  85. AGILITY L: 5/31, 51.37 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  86. JUMPING L: 4/31, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  87. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  88. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  89. A3 LA3: 4/7, 49.26 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  90. Agility L: 4/16, 46.36 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  91. Jumping L: 2/17, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  92. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  93. Agility L: 8/30, 49.33 s, 5.33 tr. b., 3.85 m/s

  94. Jumping L: 7/30, 37.68 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  95. ZKOUŠKY LA2: 2/8, 50.45 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  96. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  97. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  98. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  99. 3. zkouška LA2: 4/12, 47.13 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  100. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  101. AGILITY: Diskvalifikován

  102. JUMPING LA2: 3/6, 35.8 s, 5.8 tr. b., 3.88 m/s

  103. LA2: 2/6, 45.37 s, 10.37 tr. b., 3.5 m/s

  104. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  105. A2 - 1. LA2: 7/17, 46.84 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  106. A2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  107. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  108. Zkouška: Diskvalifikován

  109. Zkouška II: 2/5, 43.48 s, 7.48 tr. b., 3.54 m/s

  110. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  111. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  112. 2.zkouška LA2: 3/16, 48.95 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  113. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  114. III. zkouška LA2: 8/15, 40.26 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  115. II. zkouška LA2: 5/15, 38.45 s, 6.45 tr. b., 3.64 m/s

  116. I. zkouška LA2: 5/15, 31.79 s, 11.79 tr. b., 3.65 m/s

  117. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  118. TRIAL II. LA2: 3/23, 53.79 s, 2.79 tr. b., 3.68 m/s

  119. TRIAL I. LA2: 3/23, 48.35 s, 0.35 tr. b., 3.87 m/s

  120. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  121. II. zkouška LA2: 2/18, 44.21 s, 2.21 tr. b., 3.55 m/s

  122. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  123. Jumping A2 + A3 L: 4/27, 33.54 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  124. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  125. Jumping A2 + A3 L: 7/22, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  126. Trial II. LA2: Diskvalifikován

  127. Trial I. LA2: 7/11, 49.45 s, 27.45 tr. b., 3.2 m/s

  128. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  129. II. zkouška LA2: 3/20, 36.5 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  130. I. zkouška LA2: 3/21, 34.27 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  131. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  132. Agility Trial I: 3/25, 43.34 s, 5.34 tr. b., 3.46 m/s

  133. Agility Trial II: 5/24, 42.24 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  134. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  135. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  136. 1. jumping: Diskvalifikován

  137. 2.jumping: 10/39, 33.82 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  138. 3.jumping: 17/40, 22.92 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  139. Východočeské finále: Diskvalifikován

  140. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  141. AGILITY: 11/40, 52.97 s, 18.97 tr. b., 3.15 m/s

  142. JUMPING LA2: 2/17, 36.19 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  143. LA2: 6/17, 36.49 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  144. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  145. II. zkouška LA2: 1/18, 56.44 s, 14.44 tr. b., 3.3 m/s

  146. I. zkouška LA2: 4/18, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  147. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  148. LA2/1 LA2: 12/24, 42.06 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  149. LA2/2 LA2: 3/24, 35.9 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  150. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  151. Zkouška: Diskvalifikován

  152. Zkouška II: 2/21, 49.03 s, 1.03 tr. b., 3.32 m/s

  153. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  154. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  155. 2Q Agility: 58/157, 60.33 s, 16.33 tr. b., 3.32 m/s

  156. Jednotlivci A1 - Agility: 3/46, 45.21 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  157. Jednotlivci A1 - Jumping: 6/46, 33.74 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  158. Power & speed A1: 13/45, 21.17 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  159. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 8/46, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  160. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  161. A2+A3 Jump II. L: Diskvalifikován

  162. A2+A3 Jump I. L: 9/28, 33.62 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  163. Zkouška A2 LA2: 1/16, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  164. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  165. Agility: 1/12, 33.65 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  166. Agility II: 2/12, 42.2 s, 7.2 tr. b., 2.96 m/s

  167. Jumping Open: 5/26, 41.8 s, 3.8 tr. b., 3.59 m/s

  168. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  169. AGILITY: Diskvalifikován

  170. JUMPING: 4/27, 37.16 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  171. LA1: 2/7, 51.2 s, 0.0 tr. b., 3.28 m/s

  172. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2016, 28. 05. 2016

  173. Agility junioři L: Diskvalifikován

  174. Jumping junioři L: 6/7, 36.16 s, 9.16 tr. b., 3.4 m/s

  175. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  176. 1.prorubská: 2/18, 53.0 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  177. 2.prorubská: 5/18, 48.53 s, 11.53 tr. b., 3.48 m/s