Cz En

010119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Haspeklová, Agi Lounky

    Člen KA

Pes

  1. Vixi Devil Drink z Laviny, Kříženec

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  2. III. Jumping A2&A3: Diskvalifikován

  3. II. Jumping A2&A3: Diskvalifikován

  4. I. Jumping A2&A3: 5/10, 31.03 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  5. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  6. 1.zkouška MA2: 2/7, 38.07 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  7. 2.zkouška MA2: 1/7, 34.18 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  8. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  9. Jumping M: Diskvalifikován

  10. Zkouška M A2 - Ne: Diskvalifikován

  11. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  12. 1.zkouška MA2: 1/6, 40.76 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  13. 2.zkouška MA2: 1/6, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  14. Ratenice - Ratenické červencové dvojzkoušky, 10. 07. 2021

  15. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  17. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  18. 1. Jumping M: 6/14, 35.83 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  19. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  20. 3. Jumping M: 8/15, 27.21 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  21. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  22. Agility I: Diskvalifikován

  23. Agility II: Diskvalifikován

  24. Jumping I: 34/71, 41.46 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  25. Jumping II: Diskvalifikován

  26. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  27. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  28. 2. Zkouška MA1: 1/7, 34.75 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  29. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  30. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  31. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  32. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  33. 1. Agility M: Diskvalifikován

  34. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  35. 2. Agility M: Diskvalifikován

  36. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  37. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  38. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  39. První zkouška: Diskvalifikován

  40. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  41. Agility MA: Diskvalifikován

  42. Jumping MA: Diskvalifikován

  43. Zkouška MA1: 1/7, 32.15 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  44. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  45. 1. Zkouška MA1: 1/5, 31.21 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  46. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  47. 3. Zkouška MA1: 1/5, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  48. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 13. 12. 2020

  49. Zkouška MA1 I.: Diskvalifikován

  50. Zkouška MA1 II.: 1/4, 37.2 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  51. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  52. ZkA. MA1 I.: 1/5, 30.82 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  53. ZkA. MA1 II.: 1/5, 27.29 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  54. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  55. Czech Imp Jump Medium: 13/19, 31.38 s, 10.38 tr. b., 3.51 m/s

  56. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  57. Jumping 2 - Medium: 9/19, 41.94 s, 1.94 tr. b., 4.1 m/s

  58. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  59. Agility Open M: Diskvalifikován

  60. Jumping Open M: Diskvalifikován

  61. ZkA. MA1: Diskvalifikován

  62. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  63. Agility M: Diskvalifikován

  64. Jumping M: Diskvalifikován

  65. Zkouška A1 M: 1/13, 25.23 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  66. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  67. Jumping: Diskvalifikován

  68. Zkouška 1: 3/8, 33.48 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  69. Zkouška 2: 3/8, 31.68 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  70. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  71. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: Diskvalifikován

  72. Agility Spokojenypes.cz M: Diskvalifikován

  73. Jelení Jumping M: 3/21, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  74. Jumping Short M Jacob & Joseph: 14/21, 23.32 s, 10.0 tr. b., 5.57 m/s

  75. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  76. Agility 1 M: Diskvalifikován

  77. Jumping 1 M: 3/22, 31.46 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  78. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  79. II. zkouška M1: 1/16, 31.42 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  80. I. zkouška M1: 1/16, 32.57 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  81. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  82. A1 II M: Diskvalifikován

  83. A1 I M: 3/10, 28.05 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  84. Praha Štěrboholy - Duo speciál a tři oříšky pro jedničky, 16. 02. 2020

  85. M A1 I.: Diskvalifikován

  86. M A1 II.: Diskvalifikován

  87. M A1 III.: 1/7, 31.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  88. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  89. Agility M: Diskvalifikován

  90. Jumping M: Diskvalifikován

  91. Zkouška MA1: 1/5, 29.94 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  92. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  93. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  94. První zkouška: 3/6, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  95. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  96. Czech Imp Jump: 7/28, 25.81 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  97. Jumping 1: 2/29, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  98. Jumping 2: Diskvalifikován

  99. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  100. A1 II M: Diskvalifikován

  101. A1 I M: Diskvalifikován

  102. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  103. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  104. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  105. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  106. Jumping M: Diskvalifikován

  107. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  108. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  109. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  110. Jumping 1: 3/21, 32.39 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  111. Jumping 2: Diskvalifikován

  112. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  113. III. jumping M: Diskvalifikován

  114. II. jumping M: 13/29, 33.92 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  115. I. jumping M: Diskvalifikován

  116. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  117. ZkA. MA1 I.: Diskvalifikován

  118. ZkA. MA1 II.: Diskvalifikován

  119. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  120. Jumping I: 7/16, 34.6 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  121. Jumping II: Diskvalifikován

  122. Jumping III: Diskvalifikován

  123. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  124. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  125. Jumping 1: 8/17, 36.77 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  126. Jumping 2 : Diskvalifikován

  127. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  128. III. jumping M: 1/7, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  129. II. jumping M: 3/9, 28.36 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  130. I. jumping M: Diskvalifikován

  131. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  132. Jump Zk MA1 I.: Diskvalifikován

  133. Jump Zk MA1 II.: 3/7, 31.04 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  134. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  135. A0 II M: Diskvalifikován

  136. A0 I M: Diskvalifikován

  137. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  138. Agility: 8/17, 35.38 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  139. Jumping: Diskvalifikován

  140. Jumping light: 12/18, 26.78 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  141. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  142. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  143. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  144. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován