019218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marta Gregorová, Dingo

    Arrow_down

Pes

  1. Agáta Vyhlídka Hedvika, Parson Russell Teriér

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Odpolední Kladno (středa), 23. 11. 2022

  2. 1. Zkouška MA3: 2/6, 40.99 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  3. 2. Zkouška MA3: 1/6, 42.63 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  4. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  5. Agility / M: 12/29, 44.04 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  6. Jumping / M: 2/29, 37.01 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  7. Zkouška A3 / M: Diskvalifikován

  8. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  9. Agility III / M: Diskvalifikován

  10. Agility II / M: 6/18, 46.21 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  11. Agility I / M: 6/18, 46.69 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  12. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  13. 1.zkouška MA3: 6/11, 43.94 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  14. 2.zkouška MA3: 4/11, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  15. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  16. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  18. Praha - Uhříněves - 15. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 20. 08. 2022

  19. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška MA3: 2/5, 46.3 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  21. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  22. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  23. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  24. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  25. 1.zkouška MA3: 2/7, 42.01 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  26. 2.zkouška MA3: 4/7, 42.83 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  27. Kosmonosy - Odpolední dvojzkoušky, 08. 06. 2022

  28. 1. zkouška A3 M: 1/3, 42.66 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  29. 2. zkouška A3 M: 1/3, 43.94 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  30. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  31. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  32. ZkA. I. MA3: 2/18, 48.54 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  33. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  34. 1. Zkouška MA3: 1/5, 43.52 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  35. 2. Zkouška MA3: 1/5, 46.17 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  36. 3. Zkouška MA3: 2/5, 47.84 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  37. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  38. Neděle MA3 I: Diskvalifikován

  39. Neděle MA3 II: 6/11, 50.69 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  40. Beroun - Moravský přídavek, 13. 03. 2022

  41. 1. Zkouška MA3: 5/8, 40.14 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  42. 2. Zkouška MA3: 3/8, 40.21 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  43. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  44. sobota MA3 I: Diskvalifikován

  45. sobota MA3 II: 6/13, 48.07 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  46. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  47. 1. Zkouška MA3: 3/8, 41.85 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  48. 2. Zkouška MA3: 2/8, 47.25 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  49. Rožnov pod Radhoštěm - Rožnovský Dvojboj, 20. 02. 2022

  50. Rožnovský dvojboj 1. A3: Diskvalifikován

  51. Rožnovský dvojboj 2. A3: Diskvalifikován

  52. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  53. 1. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  54. 2. Zkouška A3 M: 3/7, 40.26 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  55. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  56. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  57. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  58. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  59. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  60. 1. Zkouška MA3: 2/7, 44.1 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  61. 2. Zkouška MA3: 2/7, 45.48 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  62. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  63. 1. Zkouška MA3: 1/11, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  64. 2. Zkouška MA3: 6/11, 42.71 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  65. Strážiště - 2x zkoušky, 13. 01. 2022

  66. 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  67. 2. zkouška A3 M: 4/8, 45.6 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  68. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  69. Zkouška MA3: 4/9, 48.67 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  70. Zkouška MA3 II : 2/9, 47.03 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  71. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  72. Czech Imp Jump Medium: 8/28, 23.19 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  73. Jumping 1 - Medium: 12/28, 41.07 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  74. Jumping 2 - Medium: 5/28, 38.58 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  75. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  76. 1. Zkouška MA3: 1/8, 44.99 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  77. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  78. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  79. 1. Zkouška MA3: 4/12, 52.96 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  80. 2. Zkouška MA3: 1/12, 38.14 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  81. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  82. 1. Zkouška MA3: 3/11, 43.9 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  83. 2. Zkouška MA3: 4/11, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  84. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  85. Czech Imp Jump Medium: 11/28, 24.84 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  86. Jumping 1 - Medium: 14/29, 45.66 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  87. Jumping 2 - Medium: 18/29, 41.25 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  88. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  89. 1. Zkouška MA3: 2/10, 44.67 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  90. 2. Zkouška MA3: 1/10, 44.74 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  91. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 10. 2021

  92. 1. Zkouška MA3: 5/8, 37.65 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  93. 2. Zkouška MA3: 2/8, 51.48 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  94. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  95. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  96. První zkouška: Diskvalifikován

  97. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  98. Czech Imp Jump Medium: 10/19, 26.09 s, 0.09 tr. b., 4.22 m/s

  99. Jumping 1 - Medium: 9/21, 37.65 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  100. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  101. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  102. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  103. 2. Zkouška MA3: 6/13, 47.01 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  104. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  105. Agility Open M: Diskvalifikován

  106. Jumping Open M: 1/8, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  107. ZkA. MA3: 2/4, 45.33 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  108. Řepčice u Velkých Popovic - 2v1 + zkouška, 28. 09. 2020

  109. Jumping A2,3: 1/5, 26.14 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  110. Zkoušky Agility: 4/4, 34.47 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  111. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  112. II. zkouška A3 M: 4/5, 48.27 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  113. I. zkouška A3 M: 1/5, 47.39 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  114. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  115. agility open M: Diskvalifikován

  116. Jumping open M: 1/15, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  117. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  118. Praha - Uhříněves - 10. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 29. 08. 2020

  119. 1. běh MA3: Diskvalifikován

  120. 2. běh MA3: 1/5, 45.13 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  121. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  122. Druhá zkouška: 1/2, 42.71 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  123. První zkouška: Diskvalifikován

  124. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  125. Zkouška 1: 2/7, 48.26 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  126. Zkouška 2: 1/7, 46.23 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  127. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  128. II. zkouška A3 M: 3/6, 43.56 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  129. I. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  130. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  131. Jumping: Diskvalifikován

  132. 1.zkouška: Diskvalifikován

  133. 2.zkouška: 2/7, 48.79 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  134. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  135. agility open M: Diskvalifikován

  136. Jumping open M: 2/14, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  137. Zkouška A3 M: 2/7, 41.85 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  138. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  139. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  140. I. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  141. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 06. 2020

  142. Jumping M: Diskvalifikován

  143. Zkouška 1 MA3: 1/4, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  144. Zkouška 2 MA3: 1/4, 43.29 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  145. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  146. 1. Zkouška MA3: 1/4, 45.27 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  147. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  148. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  149. ZkA. MA3 I.: 4/12, 41.87 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  150. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  151. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  152. 1. zkouška A3: 1/9, 50.09 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  153. 2. zkouška A3: 1/9, 44.52 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  154. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  155. MA3 - I.: 1/6, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  156. MA3 - II.: 1/6, 48.76 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  157. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  158. MA3 - 1 běh: 4/11, 55.71 s, 15.0 tr. b., 3.95 m/s

  159. MA3 - 2 běh: Diskvalifikován

  160. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  161. Agility 1 M: Diskvalifikován

  162. Agility 2 M: Diskvalifikován

  163. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  164. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  165. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  166. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  167. II. zkouška A3 M: 6/12, 38.62 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  168. I. zkouška A3 M: 4/12, 48.26 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  169. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  170. Agility M: Diskvalifikován

  171. Jumping M: 12/22, 41.86 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  172. Zkouška MA3: 4/13, 53.09 s, 11.09 tr. b., 3.77 m/s

  173. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  174. Agility M: Diskvalifikován

  175. Jumping M: 7/27, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  176. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  177. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  178. III. jumping M: 6/29, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  179. II. jumping M: 2/29, 31.44 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  180. I. jumping M: 13/29, 34.3 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  181. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  182. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  183. I. zkouška MA3: 1/12, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  184. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  185. A3 II M: Diskvalifikován

  186. A3 I M: 6/9, 44.73 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  187. Senioři I M: Diskvalifikován

  188. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  189. III. zkouška MA3: 3/6, 32.78 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  190. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  191. I. zkouška MA3: 1/6, 35.02 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  192. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  193. A3 II M: 1/4, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  194. A3 I M: 3/4, 46.02 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  195. Senioři I M: Diskvalifikován

  196. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  197. 1. Zkouška MA3: 4/8, 44.21 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  198. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  199. 3. Jumping MA3: 1/7, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  200. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  201. Agility jednotlivci M: 8/11, 45.1 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  202. Jumping jednotlivci M: 1/11, 28.82 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  203. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  204. MA3 I: Diskvalifikován

  205. MA3 II: 3/4, 44.98 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  206. Senioři M: Diskvalifikován

  207. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  208. Batmanův jumping M: 3/18, 30.73 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  209. Jumping superhrdinů M: 3/18, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  210. Kapitánský jumping M: 5/18, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  211. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  212. Batmanova zkouška MA3: 1/5, 41.07 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  213. Supermanova zkouška MA3: 2/5, 44.85 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  214. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  215. Neděle Agility MA: 1/20, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  216. Neděle Jumping MA: 4/20, 32.52 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  217. Neděle Zkouška MA3: 2/10, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  218. Sobota Agility MA: 5/21, 41.2 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  219. Sobota Jumping MA: Diskvalifikován

  220. Sobota zkouška MA3: 5/11, 49.06 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  221. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  222. Agility Open: Diskvalifikován

  223. Agility Squads as Individual: 17/69, 49.61 s, 3.61 tr. b., 3.75 m/s

  224. Jumping Open: 44/69, 45.42 s, 18.42 tr. b., 3.65 m/s

  225. Jumping Squads as Individual: 27/69, 56.08 s, 25.08 tr. b., 3.71 m/s

  226. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  227. Jelenův Jumping M: 4/22, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  228. PhysioDOG Agility M: 11/22, 44.75 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  229. Zkouška MA2: 1/7, 37.49 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  230. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  231. Agility Open M: 10/25, 44.77 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  232. Jumping Open M: 8/23, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  233. ZkA. MA2: Diskvalifikován

  234. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  235. 1. běh MA2: 1/10, 47.0 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  236. 2. běh MA2 : Diskvalifikován

  237. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  238. II. zkouška MA2: 2/5, 44.24 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  239. I. zkouška MA2: 1/5, 40.85 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  240. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  241. Jumping Light: 2/9, 32.25 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  242. Jumping Standard: Diskvalifikován

  243. 1.zkouška: Diskvalifikován

  244. 2.zkouška: 1/7, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  245. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  246. Ne. - Agility II. M: Diskvalifikován

  247. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  248. So. - Agility I. M: 6/53, 47.1 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  249. So. - Jumping I. M: 10/52, 38.69 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  250. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  251. Zk MA2 I.: 1/4, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  252. Zk MA2 II.: 1/4, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  253. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  254. MA2: 1/5, 41.28 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  255. MA2-2: Diskvalifikován

  256. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  257. 1. běh MA2: Diskvalifikován

  258. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  259. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  260. Neděle Jumping M: 1/14, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  261. Neděle Zkouška II MA2: 1/5, 34.69 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  262. Neděle Zkouška I MA2: Diskvalifikován

  263. Sobota Jumping MA: Diskvalifikován

  264. Sobota Zkouška II MA2: 1/5, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  265. Sobota Zkouška I MA2: Diskvalifikován

  266. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  267. Zkouška 1 MA2: 2/12, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  268. Zkouška 2 MA2: 8/12, 39.55 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  269. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  270. Agility Finále: 2/8, 39.77 s, 1.77 tr. b., 4.58 m/s

  271. Agility I.: 13/23, 51.09 s, 9.09 tr. b., 4.21 m/s

  272. Agility II.: Diskvalifikován

  273. Agility III.: 2/22, 48.67 s, 1.67 tr. b., 4.5 m/s

  274. Jumping I.: 11/23, 46.82 s, 12.82 tr. b., 3.72 m/s

  275. Jumping II.: 7/23, 45.0 s, 8.0 tr. b., 4.27 m/s

  276. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  277. AGILITY M: Diskvalifikován

  278. JUMPING M: Diskvalifikován

  279. ZKOUŠKA MA2: 3/6, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  280. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  281. Zkouska MA2 1: Diskvalifikován

  282. Zkouska MA2 2: 1/7, 37.15 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  283. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  284. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  285. Jumping2 M: Diskvalifikován

  286. Zkouška MA2: 1/3, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  287. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  288. Agility Challenge M MA2: 9/19, 48.1 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  289. Agility I M M: Diskvalifikován

  290. Jumping Challenge M MA2: Diskvalifikován

  291. Jumping I M M: 8/31, 45.13 s, 1.13 tr. b., 3.94 m/s

  292. Tuneliáda M M: 13/31, 22.83 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  293. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  294. Zkouška MA2 I: 1/2, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  295. Zkouška MA2 II: 2/2, 40.39 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  296. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  297. 1. Zkouška MA2: 1/3, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  298. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  299. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  300. Jumping M: 2/8, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  301. MA2: 1/1, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  302. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  303. Agility 1: 8/29, 51.94 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  304. Agility 2: Diskvalifikován

  305. Jumping 1: Diskvalifikován

  306. Jumping 2: Diskvalifikován

  307. Zkouška: Diskvalifikován

  308. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  309. 1. Zkouška MA2: 1/7, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  310. 2. Zkouška MA2: 1/7, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  311. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  312. Zkouška MA2 I: 3/4, 39.9 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  313. Zkouška MA2 II: 2/4, 45.3 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  314. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  315. Agility: 5/25, 52.14 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  316. Jumping: Diskvalifikován

  317. Zkouška: 2/9, 46.2 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  318. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  319. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  320. Jumping 1: Diskvalifikován

  321. Jumping 2: Diskvalifikován

  322. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  323. II. zkouška MA2: 1/7, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  324. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  325. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  326. Agility klubů M: Diskvalifikován

  327. Jumping M: Diskvalifikován

  328. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  329. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  330. Agility: 7/23, 43.46 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  331. Jumping: 10/23, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  332. Zkouška: Diskvalifikován

  333. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  334. 1. Běh MA2: 4/8, 45.36 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  335. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  336. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  337. III. jumping M: Diskvalifikován

  338. II.jumping M: 10/24, 41.63 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  339. I. jumping M: Diskvalifikován

  340. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  341. II.zkouška MA2: 1/11, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  342. I. zkouška MA2: 4/11, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  343. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  344. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  345. 2. zkouška MA2: 2/4, 39.44 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  346. Heroutice u Neveklova - 11. VÁNOČNÍ DÁREK, 08. 12. 2018

  347. Agility M: Diskvalifikován

  348. Jumping M: Diskvalifikován

  349. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  350. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  351. Jumping DUO M: 1/9, 40.81 s, 3.81 tr. b., 4.07 m/s

  352. Jumping Open M: Diskvalifikován

  353. zkouška jumping J1 MA2: Diskvalifikován

  354. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  355. 1MJ2: Diskvalifikován

  356. 2MJ2: 1/2, 33.0 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  357. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  358. Jumping hra M: Diskvalifikován

  359. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  360. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  361. MA2 1: Diskvalifikován

  362. MA2 2: 1/8, 40.15 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  363. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  364. AGILITY: Diskvalifikován

  365. JUMPING: 8/17, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  366. MA2: 2/4, 40.87 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  367. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  368. 1. běh MA2: 3/8, 40.08 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  369. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  370. 3. běh MA2: 1/8, 43.1 s, 1.1 tr. b., 3.83 m/s

  371. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  372. Druhý běh MA2: 1/5, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  373. První běh MA2: Diskvalifikován

  374. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  375. Agility M: Diskvalifikován

  376. Jumping M: Diskvalifikován

  377. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  378. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  379. Agility M: Diskvalifikován

  380. Jumping M: 6/19, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  381. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  382. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  383. Agility M: Diskvalifikován

  384. A2 MA2: Diskvalifikován

  385. Jumping M: Diskvalifikován

  386. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  387. A2 - druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  388. A2 - první zkouška MA2: 2/5, 37.25 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  389. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  390. 1. běh MA2: 4/6, 45.09 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  391. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  392. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  393. Zkouška II. MA1: 1/6, 41.23 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  394. Zkouška I. MA1: Diskvalifikován

  395. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  396. II. zkouška MA1: 1/5, 29.78 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  397. I. zkouška MA1: 2/5, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  398. jumping MA1: 1/4, 28.11 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  399. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  400. 1. Zk MA1: 1/4, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  401. 2. Zk MA1: 2/4, 38.59 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  402. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  403. 1. BĚH MA1: 2/11, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  404. 2. BĚH MA1: 3/11, 33.89 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  405. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  406. A1 - 1. MA1: 2/9, 38.13 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  407. A1 - 2. MA1: Diskvalifikován

  408. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  409. MA1 - 1. MA1: 3/6, 38.0 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  410. MA1 - 2. MA1: 2/5, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  411. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  412. Nedele MA1 1: Diskvalifikován

  413. Nedele MA1 2: 1/2, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  414. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  415. 1.zkouška MA1: 1/4, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  416. 2.zkouška MA1: 1/4, 32.9 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  417. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  418. 1.běh MA1: Diskvalifikován

  419. 2. běh MA1: 1/7, 33.12 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  420. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  421. 1. zkouška MA1: 1/6, 37.01 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  422. 2. zkouška MA1: 3/6, 36.04 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  423. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  424. Agility A0 MA1: 2/6, 24.97 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  425. Jumping A0 MA1: 3/6, 23.72 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  426. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  427. Agility A0 MA1: 1/2, 26.82 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  428. Jumping A0 MA1: Diskvalifikován