Cz En

019218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marta Gregorová, Dingo

    Člen KA

Pes

  1. Agáta Vyhlídka Hedvika, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  2. II. zkouška A3 M: 3/6, 43.56 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  3. I. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  4. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  5. 1.zkouška: Diskvalifikován

  6. 2.zkouška: 2/7, 48.79 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  7. Jumping: Diskvalifikován

  8. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  9. agility open M: Diskvalifikován

  10. Jumping open M: 2/14, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  11. Zkouška A3 M: 2/7, 41.85 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  12. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  13. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  14. I. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  15. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 06. 2020

  16. Jumping M: Diskvalifikován

  17. Zkouška 1 MA3: 1/4, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  18. Zkouška 2 MA3: 1/4, 43.29 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  19. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  20. 1. Zkouška MA3: 1/4, 45.27 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  21. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  22. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  23. ZkA. MA3 I.: 4/12, 41.87 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  24. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  25. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  26. 1. zkouška A3: 1/9, 50.09 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  27. 2. zkouška A3: 1/9, 44.52 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  28. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  29. MA3 - I.: 1/6, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  30. MA3 - II.: 1/6, 48.76 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  31. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  32. MA3 - 1 běh: 4/11, 55.71 s, 15.0 tr. b., 3.95 m/s

  33. MA3 - 2 běh: Diskvalifikován

  34. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  35. Agility 1 M: Diskvalifikován

  36. Agility 2 M: Diskvalifikován

  37. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  38. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  39. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  40. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  41. II. zkouška A3 M: 6/12, 38.62 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  42. I. zkouška A3 M: 4/12, 48.26 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  43. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  44. Agility M: Diskvalifikován

  45. Jumping M: 12/22, 41.86 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  46. Zkouška MA3: 4/13, 53.09 s, 11.09 tr. b., 3.77 m/s

  47. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  48. Agility M: Diskvalifikován

  49. Jumping M: 7/27, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  50. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  51. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  52. III. jumping M: 6/29, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  53. II. jumping M: 2/29, 31.44 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  54. I. jumping M: 13/29, 34.3 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  55. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  56. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  57. I. zkouška MA3: 1/12, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  58. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  59. A3 II M: Diskvalifikován

  60. A3 I M: 6/9, 44.73 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  61. Senioři I M: Diskvalifikován

  62. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  63. III. zkouška MA3: 3/6, 32.78 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  64. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  65. I. zkouška MA3: 1/6, 35.02 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  66. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  67. A3 II M: 1/4, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  68. A3 I M: 3/4, 46.02 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  69. Senioři I M: Diskvalifikován

  70. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  71. 1. Zkouška MA3: 4/8, 44.21 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  72. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  73. 3. Jumping MA3: 1/7, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  74. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  75. Agility jednotlivci M: 8/11, 45.1 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  76. Jumping jednotlivci M: 1/11, 28.82 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  77. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  78. MA3 I: Diskvalifikován

  79. MA3 II: 3/4, 44.98 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  80. Senioři M: Diskvalifikován

  81. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  82. Batmanův jumping M: 3/18, 30.73 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  83. Jumping superhrdinů M: 3/18, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  84. Kapitánský jumping M: 5/18, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  85. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  86. Batmanova zkouška MA3: 1/5, 41.07 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  87. Supermanova zkouška MA3: 2/5, 44.85 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  88. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  89. Neděle Agility MA: 1/20, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  90. Neděle Jumping MA: 4/20, 32.52 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  91. Neděle Zkouška MA3: 2/10, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  92. Sobota Agility MA: 5/21, 41.2 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  93. Sobota Jumping MA: Diskvalifikován

  94. Sobota zkouška MA3: 5/11, 49.06 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  95. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  96. Agility Open: Diskvalifikován

  97. Agility Squads as Individual: 17/69, 49.61 s, 3.61 tr. b., 3.75 m/s

  98. Jumping Open: 44/69, 45.42 s, 18.42 tr. b., 3.65 m/s

  99. Jumping Squads as Individual: 27/69, 56.08 s, 25.08 tr. b., 3.71 m/s

  100. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  101. Jelenův Jumping M: 4/22, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  102. PhysioDOG Agility M: 11/22, 44.75 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  103. Zkouška MA2: 1/7, 37.49 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  104. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  105. Agility Open M: 10/25, 44.77 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  106. Jumping Open M: 8/23, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  107. ZkA. MA2: Diskvalifikován

  108. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  109. 1. běh MA2: 1/10, 47.0 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  110. 2. běh MA2 : Diskvalifikován

  111. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  112. II. zkouška MA2: 2/5, 44.24 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  113. I. zkouška MA2: 1/5, 40.85 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  114. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  115. 1.zkouška: Diskvalifikován

  116. 2.zkouška: 1/7, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  117. Jumping Light: 2/9, 32.25 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  118. Jumping Standard: Diskvalifikován

  119. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  120. Ne. - Agility II. M: Diskvalifikován

  121. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  122. So. - Agility I. M: 6/53, 47.1 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  123. So. - Jumping I. M: 10/52, 38.69 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  124. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  125. Zk MA2 I.: 1/4, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  126. Zk MA2 II.: 1/4, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  127. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  128. MA2: 1/5, 41.28 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  129. MA2-2: Diskvalifikován

  130. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  131. 1. běh MA2: Diskvalifikován

  132. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  133. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  134. Neděle Jumping M: 1/14, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  135. Neděle Zkouška II MA2: 1/5, 34.69 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  136. Neděle Zkouška I MA2: Diskvalifikován

  137. Sobota Jumping MA: Diskvalifikován

  138. Sobota Zkouška II MA2: 1/5, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  139. Sobota Zkouška I MA2: Diskvalifikován

  140. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  141. Zkouška 1 MA2: 2/12, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  142. Zkouška 2 MA2: 8/12, 39.55 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  143. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  144. Agility Finále: 2/8, 39.77 s, 1.77 tr. b., 4.58 m/s

  145. Agility I.: 13/23, 51.09 s, 9.09 tr. b., 4.21 m/s

  146. Agility II.: Diskvalifikován

  147. Agility III.: 2/22, 48.67 s, 1.67 tr. b., 4.5 m/s

  148. Jumping I.: 11/23, 46.82 s, 12.82 tr. b., 3.72 m/s

  149. Jumping II.: 7/23, 45.0 s, 8.0 tr. b., 4.27 m/s

  150. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  151. AGILITY M: Diskvalifikován

  152. JUMPING M: Diskvalifikován

  153. ZKOUŠKA MA2: 3/6, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  154. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  155. Zkouska MA2 1: Diskvalifikován

  156. Zkouska MA2 2: 1/7, 37.15 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  157. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  158. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  159. Jumping2 M: Diskvalifikován

  160. Zkouška MA2: 1/3, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  161. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  162. Agility Challenge M MA2: 9/19, 48.1 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  163. Agility I M M: Diskvalifikován

  164. Jumping Challenge M MA2: Diskvalifikován

  165. Jumping I M M: 8/31, 45.13 s, 1.13 tr. b., 3.94 m/s

  166. Tuneliáda M M: 13/31, 22.83 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  167. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  168. Zkouška MA2 I: 1/2, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  169. Zkouška MA2 II: 2/2, 40.39 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  170. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  171. 1. Zkouška MA2: 1/3, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  172. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  173. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  174. Jumping M: 2/8, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  175. MA2: 1/1, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  176. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  177. Agility 1: 8/29, 51.94 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  178. Agility 2: Diskvalifikován

  179. Jumping 1: Diskvalifikován

  180. Jumping 2: Diskvalifikován

  181. Zkouška: Diskvalifikován

  182. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  183. 1. Zkouška MA2: 1/7, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  184. 2. Zkouška MA2: 1/7, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  185. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  186. Zkouška MA2 I: 3/4, 39.9 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  187. Zkouška MA2 II: 2/4, 45.3 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  188. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  189. Agility: 5/25, 52.14 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  190. Jumping: Diskvalifikován

  191. Zkouška: 2/9, 46.2 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  192. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  193. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  194. Jumping 1: Diskvalifikován

  195. Jumping 2: Diskvalifikován

  196. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  197. II. zkouška MA2: 1/7, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  198. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  199. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  200. Agility klubů M: Diskvalifikován

  201. Jumping M: Diskvalifikován

  202. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  203. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  204. Agility: 7/23, 43.46 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  205. Jumping: 10/23, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  206. Zkouška: Diskvalifikován

  207. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  208. 1. Běh MA2: 4/8, 45.36 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  209. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  210. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  211. III. jumping M: Diskvalifikován

  212. II.jumping M: 10/24, 41.63 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  213. I. jumping M: Diskvalifikován

  214. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  215. II.zkouška MA2: 1/11, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  216. I. zkouška MA2: 4/11, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  217. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  218. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  219. 2. zkouška MA2: 2/4, 39.44 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  220. Heroutice u Neveklova - 11. VÁNOČNÍ DÁREK, 08. 12. 2018

  221. Agility M: Diskvalifikován

  222. Jumping M: Diskvalifikován

  223. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  224. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  225. Jumping DUO M: 1/9, 40.81 s, 3.81 tr. b., 4.07 m/s

  226. Jumping Open M: Diskvalifikován

  227. zkouška jumping J1 MA2: Diskvalifikován

  228. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  229. 1MJ2: Diskvalifikován

  230. 2MJ2: 1/2, 33.0 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  231. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  232. Jumping hra M: Diskvalifikován

  233. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  234. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  235. MA2 1: Diskvalifikován

  236. MA2 2: 1/8, 40.15 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  237. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  238. AGILITY: Diskvalifikován

  239. JUMPING: 8/17, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  240. MA2: 2/4, 40.87 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  241. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  242. 1. běh MA2: 3/8, 40.08 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  243. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  244. 3. běh MA2: 1/8, 43.1 s, 1.1 tr. b., 3.83 m/s

  245. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  246. Druhý běh MA2: 1/5, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  247. První běh MA2: Diskvalifikován

  248. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  249. Agility M: Diskvalifikován

  250. Jumping M: Diskvalifikován

  251. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  252. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  253. Agility M: Diskvalifikován

  254. Jumping M: 6/19, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  255. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  256. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  257. A2 MA2: Diskvalifikován

  258. Agility M: Diskvalifikován

  259. Jumping M: Diskvalifikován

  260. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  261. A2 - druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  262. A2 - první zkouška MA2: 2/5, 37.25 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  263. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  264. 1. běh MA2: 4/6, 45.09 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  265. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  266. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  267. Zkouška II. MA1: 1/6, 41.23 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  268. Zkouška I. MA1: Diskvalifikován

  269. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  270. II. zkouška MA1: 1/5, 29.78 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  271. I. zkouška MA1: 2/5, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  272. jumping MA1: 1/4, 28.11 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  273. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  274. 1. Zk MA1: 1/4, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  275. 2. Zk MA1: 2/4, 38.59 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  276. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  277. 1. BĚH MA1: 2/11, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  278. 2. BĚH MA1: 3/11, 33.89 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  279. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  280. A1 - 1. MA1: 2/9, 38.13 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  281. A1 - 2. MA1: Diskvalifikován

  282. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  283. MA1 - 1. MA1: 3/6, 38.0 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  284. MA1 - 2. MA1: 2/5, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  285. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  286. Nedele MA1 1: Diskvalifikován

  287. Nedele MA1 2: 1/2, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  288. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  289. 1.zkouška MA1: 1/4, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  290. 2.zkouška MA1: 1/4, 32.9 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  291. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  292. 1.běh MA1: Diskvalifikován

  293. 2. běh MA1: 1/7, 33.12 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  294. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  295. 1. zkouška MA1: 1/6, 37.01 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  296. 2. zkouška MA1: 3/6, 36.04 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  297. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  298. Agility A0 MA1: 2/6, 24.97 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  299. Jumping A0 MA1: 3/6, 23.72 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  300. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  301. Agility A0 MA1: 1/2, 26.82 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  302. Jumping A0 MA1: Diskvalifikován