Cz En

012617

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Olga Kirshina, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. Crystal Dewdrop from Lavendermist Meadow, Německý špic vlčí

Výsledky

  1. Kladno - Odpolední hurá zkoušky, 16. 06. 2022

  2. 1. Zkouška MA3: 6/9, 43.9 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  3. 2. Zkouška MA3: 7/9, 51.94 s, 6.94 tr. b., 3.87 m/s

  4. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  5. 1.zkouška MA3: 4/7, 54.73 s, 17.73 tr. b., 3.36 m/s

  6. 2.zkouška MA3: 3/7, 45.98 s, 5.98 tr. b., 4.09 m/s

  7. Pňov - Předhradí - 8. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 14. 05. 2022

  8. 1.Zkouska: Diskvalifikován

  9. 2.Zkouska: 4/4, 51.81 s, 11.81 tr. b., 3.86 m/s

  10. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  11. 1. Zkouška MA3: 1/9, 56.52 s, 2.52 tr. b., 3.89 m/s

  12. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  13. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  14. Lysá nad labem - Doxneo 2x zkoušky + 2 x A0, 30. 04. 2022

  15. Zkouška M A3 I: 5/7, 55.25 s, 7.25 tr. b., 3.96 m/s

  16. Zkouška M A3 II: 2/7, 57.21 s, 3.21 tr. b., 3.79 m/s

  17. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 04. 2022

  18. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  19. První zkouška: 1/3, 50.45 s, 1.45 tr. b., 3.87 m/s

  20. Beroun - Velikonoční zkoušky, 18. 04. 2022

  21. 1. Zkouška MA3: 4/6, 55.43 s, 5.43 tr. b., 3.97 m/s

  22. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  23. Dolní Počernice - Jarní dvojzkoušky, 16. 04. 2022

  24. MA3: Diskvalifikován

  25. MA3 II.: 2/7, 56.16 s, 1.16 tr. b., 3.92 m/s

  26. Beroun - Zkoušky - duben 2022, 01. 04. 2022

  27. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  28. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  29. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  30. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  31. 2. Zkouška MA3: 4/7, 51.7 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  32. 3. Zkouška MA3: 2/7, 50.14 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  33. Beroun - Moravský přídavek, 13. 03. 2022

  34. 1. Zkouška MA3: 3/8, 49.03 s, 2.03 tr. b., 4.12 m/s

  35. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  36. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 03. 2022

  37. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  38. První zkouška: 3/5, 47.05 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  39. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  40. 1. Zkouška MA3: 5/9, 56.2 s, 11.2 tr. b., 3.91 m/s

  41. 2. Zkouška MA3: 6/9, 51.32 s, 6.32 tr. b., 3.9 m/s

  42. 3. Zkouška MA3: 3/9, 58.53 s, 12.53 tr. b., 3.67 m/s

  43. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  44. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  46. 3. Zkouška MA3: 4/10, 55.37 s, 2.37 tr. b., 3.97 m/s

  47. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  48. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  49. 2. Zkouška MA3: 7/8, 55.47 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  50. Beroun - Zkoušky - únor 2022, 18. 02. 2022

  51. 1. zkouška MA3: 6/7, 52.77 s, 16.77 tr. b., 3.79 m/s

  52. 2. Zkouška MA3: 5/7, 46.07 s, 1.07 tr. b., 4.17 m/s

  53. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  54. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  55. 2. Zkouška MA3: 3/9, 56.18 s, 7.18 tr. b., 3.92 m/s

  56. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 02. 2022

  57. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  58. První zkouška: Diskvalifikován

  59. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (neděle), 23. 01. 2022

  60. 1. Zkouška MA3: 1/8, 53.07 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  61. 2. Zkouška MA3: 3/8, 53.22 s, 12.22 tr. b., 3.53 m/s

  62. 3. Zkouška MA3: 3/8, 51.14 s, 2.14 tr. b., 4.01 m/s

  63. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 01. 2022

  64. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  65. První zkouška: 2/3, 47.26 s, 6.26 tr. b., 3.96 m/s

  66. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  67. 1. Zkouška MA3: 3/4, 54.52 s, 6.52 tr. b., 3.65 m/s

  68. 2. Zkouška MA3: 3/4, 56.32 s, 18.32 tr. b., 3.48 m/s

  69. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  70. Zkouška MA3: 8/9, 59.45 s, 14.45 tr. b., 3.7 m/s

  71. Zkouška MA3 II : 4/9, 56.3 s, 6.3 tr. b., 3.91 m/s

  72. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  73. 1. Zkouška MA3: 5/9, 54.35 s, 22.35 tr. b., 3.53 m/s

  74. 2. Zkouška MA3: 4/9, 46.4 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  75. 3. Zkouška MA3: 3/9, 54.93 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  76. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 12. 2021

  77. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  78. První zkouška: 4/6, 51.42 s, 12.42 tr. b., 3.56 m/s

  79. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 26. 11. 2021

  80. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  81. První zkouška: Diskvalifikován

  82. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 19. 11. 2021

  83. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  84. První zkouška: Diskvalifikován

  85. Ejpovice - Nejaknyt podzimní trojzkoušky, 30. 10. 2021

  86. 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  87. 2. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  88. 3. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  89. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  90. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  91. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  92. 3. Zkouška MA3: 2/7, 44.39 s, 0.39 tr. b., 4.24 m/s

  93. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 10. 2021

  94. Druhá zkouška: 2/4, 52.8 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  95. První zkouška: 1/4, 53.74 s, 2.74 tr. b., 3.8 m/s

  96. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  97. Druhá zkouška: 2/3, 47.13 s, 6.13 tr. b., 3.93 m/s

  98. První zkouška: Diskvalifikován

  99. Dolní Počernice - Podzimní dvojzkoušky 2, 09. 10. 2021

  100. MA 3 I: Diskvalifikován

  101. MA 3 II: 1/1, 47.31 s, 2.31 tr. b., 3.8 m/s

  102. Karlovy Vary - KZPKV 2021, 04. 09. 2021

  103. 1. Zkouška MA3: 1/2, 48.12 s, 0.12 tr. b., 3.95 m/s

  104. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  105. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  106. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  107. 2. Zkouška MA3: 6/7, 63.97 s, 20.97 tr. b., 3.36 m/s

  108. 3. Zkouška MA3: 3/7, 46.01 s, 0.01 tr. b., 4.06 m/s

  109. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  110. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  111. 2. Jumping M: 6/11, 50.34 s, 7.34 tr. b., 3.66 m/s

  112. 2. Zkouška MA3: 6/8, 56.6 s, 8.6 tr. b., 3.78 m/s

  113. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  114. 1. Zkouška MA3: 4/6, 52.34 s, 7.34 tr. b., 4.01 m/s

  115. 2. Jumping M: 4/9, 48.03 s, 11.03 tr. b., 3.64 m/s

  116. 2. Zkouška MA3: 5/6, 48.97 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  117. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  118. 1. Zkouška MA3: 5/10, 49.23 s, 9.23 tr. b., 3.86 m/s

  119. 2. Zkouška MA3: 5/10, 53.97 s, 22.97 tr. b., 3.56 m/s

  120. 3. Zkouška MA3: 3/9, 52.62 s, 5.62 tr. b., 3.74 m/s

  121. Buštěhrad - Pohodové Dvojzkoušky, 09. 10. 2020

  122. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  123. První zkouška: 1/3, 51.29 s, 4.29 tr. b., 3.63 m/s

  124. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  125. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  126. První zkouška: Diskvalifikován

  127. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  128. Zkouška 1: Diskvalifikován

  129. Zkouška 2: Diskvalifikován

  130. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  131. Zkouška 1: Diskvalifikován

  132. Zkouška 2: Diskvalifikován

  133. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 06. 2020

  134. Jumping M: Diskvalifikován

  135. Zkouška 1 MA3: 2/4, 54.74 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  136. Zkouška 2 MA3: 3/4, 53.44 s, 10.44 tr. b., 3.8 m/s

  137. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  138. 1. zkouška: 3/9, 57.65 s, 6.65 tr. b., 3.69 m/s

  139. 2. zkouška: Diskvalifikován

  140. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  141. Jumping: 9/20, 44.64 s, 1.64 tr. b., 4.03 m/s

  142. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  143. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  144. První zkouška: 3/7, 48.94 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  145. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  146. Druhá zkouška: 1/6, 48.15 s, 5.15 tr. b., 3.41 m/s

  147. První zkouška: 3/6, 53.12 s, 20.12 tr. b., 3.11 m/s

  148. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  149. II. zkouška A3 M: 5/12, 52.96 s, 0.96 tr. b., 3.81 m/s

  150. I. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  151. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  152. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  153. První zkouška: 1/4, 55.37 s, 9.37 tr. b., 3.5 m/s

  154. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  155. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  156. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  157. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  158. Druhá zkouška: 1/2, 53.46 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  159. První zkouška: Diskvalifikován

  160. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  161. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  162. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  163. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  164. Druhá zkouška: 2/6, 59.24 s, 12.24 tr. b., 3.0 m/s

  165. První zkouška: Diskvalifikován

  166. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  167. Druhá zkouška: 5/5, 45.95 s, 14.95 tr. b., 3.46 m/s

  168. První zkouška: Diskvalifikován

  169. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  170. 1. Zkouška MA3: 2/5, 51.47 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  171. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  172. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  173. Druhá zkouška MA3: 3/6, 40.02 s, 7.02 tr. b., 3.75 m/s

  174. První zkouška MA3: 3/6, 50.13 s, 13.13 tr. b., 3.47 m/s

  175. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  176. 1. Zkouška MA3: 5/8, 60.14 s, 16.14 tr. b., 3.16 m/s

  177. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  178. 3. Jumping MA3: Diskvalifikován

  179. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  180. Agility jednotlivci M: 9/11, 46.06 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  181. Jumping jednotlivci M: Diskvalifikován

  182. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  183. Zkouška MA3 1: 3/4, 67.1 s, 31.1 tr. b., 2.71 m/s

  184. Zkouška MA3 2: Diskvalifikován

  185. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  186. Zk MA3 I.: Diskvalifikován

  187. Zk MA3 II.: Diskvalifikován

  188. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  189. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  190. I. zkouška MA3: 2/5, 55.08 s, 3.08 tr. b., 3.63 m/s

  191. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  192. Jelenův Jumping M: 5/22, 39.69 s, 1.69 tr. b., 3.96 m/s

  193. PhysioDOG Agility M: 12/22, 57.22 s, 15.22 tr. b., 3.46 m/s

  194. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  195. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  196. 1. běh MA3: Diskvalifikován

  197. 2. běh MA3: 1/5, 52.16 s, 4.16 tr. b., 3.7 m/s

  198. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  199. MA3_1: 4/7, 58.2 s, 5.2 tr. b., 3.78 m/s

  200. MA3_2: Diskvalifikován

  201. MA3_3: Diskvalifikován

  202. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  203. II.zkouška MA3: Diskvalifikován

  204. I.zkouška MA3: Diskvalifikován

  205. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  206. Zkouška 1 MA2: 1/3, 43.99 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  207. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  208. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  209. Zkouska MA2 1: 6/7, 50.26 s, 20.0 tr. b., 3.74 m/s

  210. Zkouska MA2 2: Diskvalifikován

  211. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  212. ZkA. MA2 I.: 1/5, 50.33 s, 0.33 tr. b., 3.68 m/s

  213. ZkA. MA2 II.: 1/5, 49.83 s, 2.83 tr. b., 3.53 m/s

  214. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  215. MA2 I.: Diskvalifikován

  216. MA2 II.: Diskvalifikován

  217. MA2 III.: Diskvalifikován

  218. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  219. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  220. První zkouška MA2: 1/6, 46.59 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  221. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  222. ZkA. II. MA2: 1/9, 45.41 s, 6.41 tr. b., 3.66 m/s

  223. ZkA. I. MA2: 2/9, 49.22 s, 5.22 tr. b., 3.72 m/s

  224. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  225. Druhá zkouška MA2: 2/5, 42.35 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  226. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  227. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  228. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  229. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  230. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  231. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  232. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  233. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  234. 1. Zka - MA2: Diskvalifikován

  235. 2. Zka - MA2: Diskvalifikován

  236. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  237. 1. běh MA2: 4/8, 45.66 s, 3.66 tr. b., 3.66 m/s

  238. 2. běh MA2: 2/8, 45.17 s, 8.17 tr. b., 3.63 m/s

  239. 3. běh MA2: Diskvalifikován

  240. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  241. Druhý běh MA2: Diskvalifikován

  242. První běh MA2: Diskvalifikován

  243. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  244. Zkouška II. MA2: 2/4, 49.35 s, 10.35 tr. b., 3.55 m/s

  245. Zkouška I. MA2: Diskvalifikován

  246. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  247. 1. zkouška MA2: 3/7, 55.94 s, 2.94 tr. b., 3.27 m/s

  248. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  249. 3. zkouška MA2: 4/7, 52.09 s, 8.09 tr. b., 3.21 m/s

  250. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  251. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  252. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  253. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  254. Zkouška 1 MA2 MA2: 1/5, 44.13 s, 2.13 tr. b., 3.54 m/s

  255. Zkouška 2 MA2 MA2: 1/5, 48.21 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  256. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  257. 1. zkouška MA2: 3/9, 42.01 s, 17.01 tr. b., 3.24 m/s

  258. 2. zkouška MA2: 1/9, 41.83 s, 2.83 tr. b., 3.56 m/s

  259. Okrouhlice (u Benešova) - 56. Dvojzkoušky + 1, 21. 04. 2018

  260. 1. běh MA2: Diskvalifikován

  261. 2. běh MA2: 1/3, 48.01 s, 1.01 tr. b., 3.35 m/s

  262. 3. běh MA2: 2/3, 51.72 s, 15.72 tr. b., 3.05 m/s

  263. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  264. AGILITY: 8/22, 58.51 s, 10.51 tr. b., 3.35 m/s

  265. JUMPING: Diskvalifikován

  266. MA2: Diskvalifikován

  267. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A2 + A3, 25. 03. 2018

  268. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  269. První zkouška MA2: 2/5, 50.4 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  270. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  271. II. Packa MA2: 13/16, 59.09 s, 16.09 tr. b., 2.79 m/s

  272. I. Packa MA2: 6/16, 50.88 s, 10.88 tr. b., 3.26 m/s

  273. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  274. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  275. 2.zkouška MA2: 1/6, 44.81 s, 2.81 tr. b., 3.35 m/s

  276. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  277. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  278. Horní Počernice, 2. běh: 7/14, 57.64 s, 20.64 tr. b., 3.0 m/s

  279. Horní Počernice, 3. běh: 7/14, 59.34 s, 17.34 tr. b., 3.05 m/s

  280. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  281. 1. zkouška MA2: 1/13, 40.2 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  282. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  283. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  284. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  285. ZkA. ll. MA2: 5/10, 53.19 s, 21.19 tr. b., 3.18 m/s

  286. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  287. III. zkouška MA1: 3/6, 37.58 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  288. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  289. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  290. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  291. Agility M: 3/8, 48.82 s, 14.82 tr. b., 2.85 m/s

  292. Hra M: 5/10, 21.86 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  293. Jumping M: 5/7, 45.73 s, 14.73 tr. b., 2.84 m/s

  294. Zkouška MA1: 2/3, 31.89 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  295. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  296. Druhá zkouška MA1: 2/7, 45.22 s, 0.0 tr. b., 3.07 m/s

  297. První zkouška MA1: 3/7, 61.03 s, 10.03 tr. b., 2.51 m/s