Cz En

012617

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Olga Kirshina, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. Crystal Dewdrop from Lavendermist Meadow, Německý špic vlčí

Výsledky

  1. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  2. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  3. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  4. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  5. Druhá zkouška: 2/6, 59.24 s, 12.24 tr. b., 3.0 m/s

  6. První zkouška: Diskvalifikován

  7. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  8. Druhá zkouška: 5/5, 45.95 s, 14.95 tr. b., 3.46 m/s

  9. První zkouška: Diskvalifikován

  10. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  11. 1. Zkouška MA3: 2/5, 51.47 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  12. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  13. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  14. Druhá zkouška MA3: 3/6, 40.02 s, 7.02 tr. b., 3.75 m/s

  15. První zkouška MA3: 3/6, 50.13 s, 13.13 tr. b., 3.47 m/s

  16. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  17. 1. Zkouška MA3: 5/8, 60.14 s, 16.14 tr. b., 3.16 m/s

  18. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  19. 3. Jumping MA3: Diskvalifikován

  20. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  21. Agility jednotlivci M: 9/11, 46.06 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  22. Jumping jednotlivci M: Diskvalifikován

  23. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  24. Zkouška MA3 1: 3/4, 67.1 s, 31.1 tr. b., 2.71 m/s

  25. Zkouška MA3 2: Diskvalifikován

  26. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  27. Zk MA3 I.: Diskvalifikován

  28. Zk MA3 II.: Diskvalifikován

  29. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  30. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  31. I. zkouška MA3: 2/5, 55.08 s, 3.08 tr. b., 3.63 m/s

  32. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  33. Jelenův Jumping M: 5/22, 39.69 s, 1.69 tr. b., 3.96 m/s

  34. PhysioDOG Agility M: 12/22, 57.22 s, 15.22 tr. b., 3.46 m/s

  35. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  36. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  37. 1. běh MA3: Diskvalifikován

  38. 2. běh MA3: 1/5, 52.16 s, 4.16 tr. b., 3.7 m/s

  39. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  40. MA3_1: 4/7, 58.2 s, 5.2 tr. b., 3.78 m/s

  41. MA3_2: Diskvalifikován

  42. MA3_3: Diskvalifikován

  43. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  44. II.zkouška MA3: Diskvalifikován

  45. I.zkouška MA3: Diskvalifikován

  46. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  47. Zkouška 1 MA2: 1/3, 43.99 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  48. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  49. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  50. Zkouska MA2 1: 6/7, 50.26 s, 20.0 tr. b., 3.74 m/s

  51. Zkouska MA2 2: Diskvalifikován

  52. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  53. ZkA. MA2 I.: 1/5, 50.33 s, 0.33 tr. b., 3.68 m/s

  54. ZkA. MA2 II.: 1/5, 49.83 s, 2.83 tr. b., 3.53 m/s

  55. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  56. MA2 I.: Diskvalifikován

  57. MA2 II.: Diskvalifikován

  58. MA2 III.: Diskvalifikován

  59. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  60. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  61. První zkouška MA2: 1/6, 46.59 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  62. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  63. ZkA. II. MA2: 1/9, 45.41 s, 6.41 tr. b., 3.66 m/s

  64. ZkA. I. MA2: 2/9, 49.22 s, 5.22 tr. b., 3.72 m/s

  65. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  66. Druhá zkouška MA2: 2/5, 42.35 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  67. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  68. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  69. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  70. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  71. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  72. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  73. První zkouška MA2: Diskvalifikován

  74. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  75. 1. Zka - MA2: Diskvalifikován

  76. 2. Zka - MA2: Diskvalifikován

  77. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  78. 1. běh MA2: 4/8, 45.66 s, 3.66 tr. b., 3.66 m/s

  79. 2. běh MA2: 2/8, 45.17 s, 8.17 tr. b., 3.63 m/s

  80. 3. běh MA2: Diskvalifikován

  81. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  82. Druhý běh MA2: Diskvalifikován

  83. První běh MA2: Diskvalifikován

  84. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  85. Zkouška II. MA2: 2/4, 49.35 s, 10.35 tr. b., 3.55 m/s

  86. Zkouška I. MA2: Diskvalifikován

  87. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  88. 1. zkouška MA2: 3/7, 55.94 s, 2.94 tr. b., 3.27 m/s

  89. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  90. 3. zkouška MA2: 4/7, 52.09 s, 8.09 tr. b., 3.21 m/s

  91. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  92. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  93. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  94. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  95. Zkouška 1 MA2 MA2: 1/5, 44.13 s, 2.13 tr. b., 3.54 m/s

  96. Zkouška 2 MA2 MA2: 1/5, 48.21 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  97. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  98. 1. zkouška MA2: 3/9, 42.01 s, 17.01 tr. b., 3.24 m/s

  99. 2. zkouška MA2: 1/9, 41.83 s, 2.83 tr. b., 3.56 m/s

  100. Okrouhlice (u Benešova) - 56. Dvojzkoušky + 1, 21. 04. 2018

  101. 1. běh MA2: Diskvalifikován

  102. 2. běh MA2: 1/3, 48.01 s, 1.01 tr. b., 3.35 m/s

  103. 3. běh MA2: 2/3, 51.72 s, 15.72 tr. b., 3.05 m/s

  104. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  105. AGILITY: 8/22, 58.51 s, 10.51 tr. b., 3.35 m/s

  106. JUMPING: Diskvalifikován

  107. MA2: Diskvalifikován

  108. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A2 + A3, 25. 03. 2018

  109. Druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  110. První zkouška MA2: 2/5, 50.4 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  111. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  112. II. Packa MA2: 13/16, 59.09 s, 16.09 tr. b., 2.79 m/s

  113. I. Packa MA2: 6/16, 50.88 s, 10.88 tr. b., 3.26 m/s

  114. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  115. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  116. 2.zkouška MA2: 1/6, 44.81 s, 2.81 tr. b., 3.35 m/s

  117. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  118. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  119. Horní Počernice, 2. běh: 7/14, 57.64 s, 20.64 tr. b., 3.0 m/s

  120. Horní Počernice, 3. běh: 7/14, 59.34 s, 17.34 tr. b., 3.05 m/s

  121. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  122. 1. zkouška MA2: 1/13, 40.2 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  123. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  124. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  125. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  126. ZkA. ll. MA2: 5/10, 53.19 s, 21.19 tr. b., 3.18 m/s

  127. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  128. III. zkouška MA1: 3/6, 37.58 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  129. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  130. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  131. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  132. Agility M: 3/8, 48.82 s, 14.82 tr. b., 2.85 m/s

  133. Hra M: 5/10, 21.86 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  134. Jumping M: 5/7, 45.73 s, 14.73 tr. b., 2.84 m/s

  135. Zkouška MA1: 2/3, 31.89 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  136. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  137. Druhá zkouška MA1: 2/7, 45.22 s, 0.0 tr. b., 3.07 m/s

  138. První zkouška MA1: 3/7, 61.03 s, 10.03 tr. b., 2.51 m/s