Cz En

023615

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nikola Hanušová, Dingo

    Člen KA

Pes

  1. Yunior Yustin Z Benešovské zahrady, Sheltie

Výsledky

  1. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  2. Jumping M: Diskvalifikován

  3. Zkouška MA3 I: 3/4, 71.05 s, 35.05 tr. b., 2.76 m/s

  4. Zkouška MA3 II: 3/3, 58.38 s, 10.38 tr. b., 3.46 m/s

  5. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  6. J Agility I: 8/15, 48.73 s, 14.11 tr. b., 3.92 m/s

  7. J Agility II: Diskvalifikován

  8. J Agility III: 7/15, 46.91 s, 13.37 tr. b., 3.97 m/s

  9. J Jumping I: 11/15, 39.69 s, 1.1 tr. b., 4.38 m/s

  10. J Jumping II: 9/15, 45.42 s, 8.26 tr. b., 4.23 m/s

  11. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  12. Jumping M: 3/8, 41.1 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  13. MA3: 2/6, 55.68 s, 14.68 tr. b., 3.84 m/s

  14. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  15. AGILITY DRUZSTVA: 16/26, 50.16 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  16. J Agility: 7/20, 46.71 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  17. J Hra: 8/19, 39.07 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  18. J Jumping: 9/20, 33.32 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  19. JUMPING DRUZSTVA: 22/26, 37.35 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  20. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  21. AGILITY: 1/11, 46.2 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  22. JUMPING MA3: 2/4, 34.18 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  23. MA3: 2/4, 37.98 s, 6.98 tr. b., 4.21 m/s

  24. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  25. MA3-Zk1 MA3: 1/2, 42.56 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  26. MA3-Zk2 MA3: 1/2, 48.7 s, 19.7 tr. b., 3.7 m/s

  27. MA3-Zk3 MA3: 1/2, 39.27 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  28. Okrouhlice (u Benešova) - 11. Májová cena, 08. 05. 2018

  29. Agility M: 7/10, 50.09 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  30. Jumping M: 4/10, 39.07 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  31. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  32. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  33. III. zkouška MA3: Diskvalifikován

  34. II. zkouška MA3: 2/4, 46.37 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  35. I. zkouška MA3: 3/4, 41.79 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  36. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  37. MA2-1 MA2: 2/3, 41.47 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  38. MA2-2 MA2: 1/3, 36.53 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  39. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  40. 1 MA2: Diskvalifikován

  41. 2 MA2: 2/12, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  42. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  43. II. Packa MA2: 10/16, 37.5 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  44. I. Packa MA2: 2/16, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  45. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  46. Agility D: 2/13, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  47. Agility Squads: 8/44, 44.44 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  48. Hra D: 5/13, 37.84 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  49. Jumping D: 8/13, 37.27 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  50. Jumping Squads: 19/44, 40.76 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  51. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  52. Horní Počernice, 1. běh: 3/14, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  53. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  54. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  55. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  56. AGILITY: Diskvalifikován

  57. JUMPING MA2: Diskvalifikován

  58. MA2: Diskvalifikován

  59. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  60. 1. Zka - MA2: 4/7, 35.09 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  61. 2. Zka - MA2: 4/7, 55.73 s, 14.73 tr. b., 3.07 m/s

  62. 3. Zka - MA2: Diskvalifikován

  63. Zbraslav u Brna - JUNIOR OPEN ČMKU, 18. 06. 2017

  64. Agility - děti M: 1/2, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  65. Jumping - děti M: 1/2, 27.16 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  66. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  67. Zkouska 1 MA2: 3/6, 37.55 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  68. Zkouska 2 MA2: 1/6, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  69. Řepčice - Řepčice dvouzkoušky, 06. 05. 2017

  70. Druhý běh MA2: 1/5, 39.72 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  71. První běh MA2: 3/5, 40.59 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  72. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  73. Agility 1 D: 2/7, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  74. Agility 2 D: 4/6, 48.34 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  75. Agility 3 D: Diskvalifikován

  76. Agility 4 D: 3/6, 42.35 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  77. Jumping 1 D: 4/7, 37.15 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  78. Jumping 2 D: Diskvalifikován

  79. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  80. Agility M: 5/17, 52.2 s, 10.2 tr. b., 3.56 m/s

  81. Fun Jumping M: 5/16, 28.45 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  82. Jumping M: 6/17, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  83. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  84. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  85. ZkA II. MA2: Diskvalifikován

  86. ZkA I. MA2: 1/7, 49.98 s, 10.98 tr. b., 3.24 m/s

  87. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  88. JUMPING_MA2 MA2: 3/4, 38.88 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  89. MA2_1 MA2: 2/4, 45.5 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  90. MA2_2 MA2: 3/4, 61.09 s, 26.09 tr. b., 2.95 m/s

  91. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  92. Agility - děti: 3/16, 43.55 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  93. Agility družstva: 15/41, 51.96 s, 0.0 tr. b., 3.31 m/s

  94. Hra - děti: 9/15, 32.05 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  95. Jumping - děti: 2/16, 32.62 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  96. Jumping družstva: 21/41, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  97. Praha - Horní Počernice - Svatováclavský závod, 28. 09. 2016

  98. SVATOVÁCLAVSKÝ ZÁVOD AGILITY, Horní Počernice, Zkoušky: Diskvalifikován

  99. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  100. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: 7/14, 43.31 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  101. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: Diskvalifikován

  102. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: Diskvalifikován

  103. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  104. ZkA. II. MA2: 1/3, 43.61 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  105. ZkA. I MA2: 1/3, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  106. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  107. 1. ZK MA1: Diskvalifikován

  108. 2. ZK MA1: 1/7, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  109. Junioři M: Diskvalifikován

  110. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  111. zkouška_1 MA1: 2/3, 28.52 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  112. zkouška_2 MA1: 1/3, 26.15 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  113. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  114. 1. zkouška MA1: 4/5, 29.57 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  115. 2. zkouška MA1: 3/5, 32.46 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  116. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  117. 1. ZK MA1: Diskvalifikován

  118. 2. ZK MA1: 5/8, 38.48 s, 15.48 tr. b., 2.91 m/s

  119. JUNIOŘI M: Diskvalifikován