Cz En

Agility Squads

  1. Datum: 23. 09. 2017
  2. Závod: Přerov - Mistrovství České republiky mládeže
  3. Rozhodčí: Semkat, Stefanie (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.64 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 095315 Klára Kokešová Roxy 0 0 0.0 0.0 34.31 5.3 V V
2 017115 Adéla Maršálková Míša 0 0 0.0 0.0 36.11 5.04 V V
3 071014 Barbora Štachová Bred Zli-Rů 0 0 0.0 0.0 36.87 4.94 V V
4 090216 Adéla Benešová Moja Mija Koryfej 0 0 0.0 0.0 38.11 4.78 V V
5 073713 Terezie Lenková A3Ch Debora Chips Duhová aura 0 0 0.0 0.0 39.41 4.62 V V
6 033617 Simona Janošková Camilca z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 40.37 4.51 V V
7 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo 0 0 0.0 0.0 43.9 4.15 V V
8 023615 Nikola Hanušová Yunior Yustin Z Benešovské zahrady 0 0 0.0 0.0 44.44 4.1 V V
9 070414 Kateřina Veselá Amy 0 0 0.0 0.0 47.6 3.82 V V
10 085613 Zuzana Jelínková Nicolas Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 49.59 3.67 V V
11 048414 Aneta Fricová Jessie 0 0 4.24 4.24 54.24 3.36 V V
12 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 1 0 0.0 5.0 37.65 4.83 V V
13 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox 1 0 0.0 5.0 38.28 4.75 V V
14 048415 Adéla Smetánková Angie 1 0 0.0 5.0 40.34 4.51 V V
15 001916 Zuzana Kelnarová Alcarmo Eriien 1 0 0.0 5.0 40.58 4.48 V V
16 053813 Dan Pecháček Cheynee Lenfir 1 0 0.0 5.0 41.14 4.42 V V
17 034111 Eliška Mayerová Beníto Blue od Naděje 1 0 0.0 5.0 41.19 4.42 V V
18 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 0 1 0.0 5.0 41.9 4.34 V V
19 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 0 1 0.0 5.0 41.96 4.34 V V
20 036116 Hana Kubíčková Dragon Lady Alkyra 0 1 0.0 5.0 43.89 4.15 V V
21 013015 Martina Glogarová Eduarda 1 0 0.0 5.0 44.03 4.13 V V
22 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe 1 1 0.0 10.0 37.73 4.82 VD VD
23 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 1 1 0.0 10.0 37.88 4.8 VD VD
24 014015 Klára Zachová Andy Ulja Morava 2 0 0.0 10.0 45.95 3.96 VD VD
25 019314 Olga Chvátalová Lover of Life Perla z Polabí 0 2 0.0 10.0 49.07 3.71 VD VD
26 007914 Barbora Šejvlová Betka 1 1 0.91 10.91 50.91 3.57 VD VD
27 086216 Zuzana Kelnarová Ron 0 2 3.66 13.66 53.66 3.39 VD VD
28 016116 Monika Koutná Roky 0 1 10.44 15.44 60.44 3.01 VD VD
29 038815 Karolína Doskočilová Fanny 1 2 5.88 20.88 55.88 3.26 D D
DIS 001514 Michaela Dostálová Benno Mandolina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089715 Bára Radostová Dickens Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004716 Hanka Kryšpínová Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059114 Tereza Zatloukalová Tobi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010616 Lucie Brilová Best Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014016 Eva Mazurková Berie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060115 Markéta Koloničná Edie Color Jewel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094214 Kristýna Živná Žofinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040415 Adela Hoňková Ajša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070113 Jakub Kolman Carrie Chaverim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047916 Martina Hlaváčková Bobina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050915 Arnošt Malenovský Culann z Pirkštejnského hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026317 Klára Čoupková Misterio z Koloru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017916 Anežka Kolmanová Faia Chaverim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021717 Lucie Džuvarovská Ajda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO