Cz En

014016

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Mazurková

    Člen KA

Pes

  1. Berie, Německý špic

Výsledky

  1. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  2. ZkA I: Diskvalifikován

  3. ZkA II: Diskvalifikován

  4. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  5. ZkA I: 4/9, 51.1 s, 5.1 tr. b., 3.66 m/s

  6. ZkA II: 2/9, 45.52 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  7. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  8. 1. zkouška: 2/7, 45.61 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  9. 2. zkouška: 1/7, 49.69 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  10. 3. zkouška: 5/7, 44.19 s, 3.19 tr. b., 3.76 m/s

  11. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  12. Agility Trial I: Diskvalifikován

  13. Agility Trial II: 4/12, 45.09 s, 5.09 tr. b., 4.01 m/s

  14. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  15. Agility Trial I: 3/9, 43.12 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  16. Agility Trial II: 3/9, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  17. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  18. Agility Trial I: Diskvalifikován

  19. Agility Trial II: 1/4, 48.86 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  20. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  21. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  22. J Agility: Diskvalifikován

  23. J Hra: Diskvalifikován

  24. J Jumping: 13/20, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  25. JUMPING DRUZSTVA: 10/26, 34.65 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  26. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  27. 1.zkouška MA3: 3/8, 52.86 s, 7.86 tr. b., 3.75 m/s

  28. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  29. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  30. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  31. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  32. 3. Zkouška MA3: 6/8, 57.32 s, 6.32 tr. b., 3.44 m/s

  33. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  34. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  35. 2.zkouška MA2: 1/6, 48.03 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  36. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  37. Ju Agility IV: 15/20, 51.23 s, 11.07 tr. b., 3.86 m/s

  38. Ju Agility V: 11/20, 44.83 s, 11.53 tr. b., 3.68 m/s

  39. Ju Agility VI: 12/20, 50.74 s, 11.16 tr. b., 3.71 m/s

  40. Ju Jumping IV: 13/20, 39.88 s, 14.31 tr. b., 4.09 m/s

  41. Ju Jumping V: 12/19, 43.18 s, 9.36 tr. b., 3.89 m/s

  42. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  43. Agility I: Diskvalifikován

  44. Agility II: 2/11, 49.7 s, 0.7 tr. b., 3.72 m/s

  45. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  46. Agility I: Diskvalifikován

  47. Agility II: Diskvalifikován

  48. Agility III: 14/21, 58.06 s, 15.14 tr. b., 3.43 m/s

  49. Jumping I: Diskvalifikován

  50. Jumping II: Diskvalifikován

  51. Jumping III: 9/20, 39.26 s, 8.85 tr. b., 4.25 m/s

  52. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  53. Jumping A2 + A3 M: 5/15, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  54. Trial II. MA2: Diskvalifikován

  55. Trial I. MA2: 2/8, 42.22 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  56. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  57. Agility Ju: 7/31, 48.92 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  58. Agility Squads: Diskvalifikován

  59. Hra Ju: 20/31, 33.05 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  60. Jumping Ju: 5/31, 46.11 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  61. Jumping Squads: 5/44, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  62. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  63. Agility Open: Diskvalifikován

  64. Agility Trial: Diskvalifikován

  65. Jumping Open: Diskvalifikován

  66. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  67. FALCO 1. zkouška MA2: 2/7, 44.52 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  68. FALCO 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  69. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  70. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  71. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  72. 3. zkouška MA2: Diskvalifikován

  73. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  74. 1. zkouška MA2: 2/7, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  75. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  76. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  77. Jump 1 M: 5/12, 43.62 s, 5.62 tr. b., 3.87 m/s

  78. Jump 2 M: Diskvalifikován

  79. Jump 3 M: 7/12, 37.49 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  80. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  81. Agility družstva: Diskvalifikován

  82. Agility - junioři: Diskvalifikován

  83. Jumping družstva: 11/41, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  84. Jumping - junioři: Diskvalifikován

  85. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  86. 1. Zkouška MA2: 3/5, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  87. 2. Zkouška MA2: 2/5, 43.75 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  88. 3. Zkouška MA2: 1/5, 43.2 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  89. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  90. 1. běh MA2 MA2: 3/4, 51.4 s, 10.4 tr. b., 3.39 m/s

  91. 2. běh MA2 MA2: 3/4, 46.83 s, 0.83 tr. b., 3.29 m/s

  92. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  93. Agility I: 1/5, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  94. Agility II: 1/5, 41.24 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  95. HCV Jumping: 2/22, 45.95 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  96. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  97. I Agility: 2/5, 37.66 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  98. II Agility: 1/5, 33.43 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  99. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  100. 1.zkouška MA1: 1/8, 44.37 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  101. 2.zkouška MA1: 3/8, 39.71 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  102. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  103. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  104. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  105. 3. zkouška MA1: 4/7, 38.54 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s