Cz En

Jumping Squads

  1. Datum: 23. 09. 2017
  2. Závod: Přerov - Mistrovství České republiky mládeže
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 176.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.83 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 095315 Klára Kokešová Roxy 0 0 0.0 0.0 32.98 5.34 V V
2 010616 Lucie Brilová Best Mondeo 0 0 0.0 0.0 34.77 5.06 V V
3 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 0 0 0.0 0.0 35.83 4.91 V V
4 004716 Hanka Kryšpínová Sára 0 0 0.0 0.0 35.84 4.91 V V
5 014016 Eva Mazurková Berie 0 0 0.0 0.0 36.06 4.88 V V
6 053813 Dan Pecháček Cheynee Lenfir 0 0 0.0 0.0 37.05 4.75 V V
7 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo 0 0 0.0 0.0 37.64 4.68 V V
8 060115 Markéta Koloničná Edie Color Jewel 0 0 0.0 0.0 39.2 4.49 V V
9 014015 Klára Zachová Andy Ulja Morava 0 0 0.0 0.0 40.51 4.34 V V
10 070414 Kateřina Veselá Amy 0 0 0.0 0.0 41.1 4.28 V V
11 094214 Kristýna Živná Žofinka 0 0 0.0 0.0 41.23 4.27 V V
12 001514 Michaela Dostálová Benno Mandolina 0 0 0.0 0.0 42.01 4.19 V V
13 085613 Zuzana Jelínková Nicolas Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 43.25 4.07 V V
14 070113 Jakub Kolman Carrie Chaverim 0 0 0.2 0.2 46.2 3.81 V V
15 048414 Aneta Fricová Jessie 0 0 1.52 1.52 47.52 3.7 V V
16 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 1 0 0.0 5.0 36.11 4.87 V V
17 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 1 0 0.0 5.0 38.01 4.63 V V
18 090216 Adéla Benešová Moja Mija Koryfej 1 0 0.0 5.0 38.2 4.61 V V
19 023615 Nikola Hanušová Yunior Yustin Z Benešovské zahrady 1 0 0.0 5.0 40.76 4.32 V V
20 073713 Terezie Lenková A3Ch Debora Chips Duhová aura 1 0 0.0 5.0 42.78 4.11 V V
21 040415 Adela Hoňková Ajša 1 0 1.48 6.48 47.48 3.71 VD VD
22 013015 Martina Glogarová Eduarda 0 1 2.58 7.58 48.58 3.62 VD VD
23 016116 Monika Koutná Roky 0 0 9.58 9.58 55.58 3.17 VD VD
24 047916 Martina Hlaváčková Bobina 0 0 9.67 9.67 55.67 3.16 VD VD
25 017115 Adéla Maršálková Míša 1 1 0.0 10.0 35.98 4.89 VD VD
26 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe 1 1 0.0 10.0 36.15 4.87 VD VD
27 034111 Eliška Mayerová Beníto Blue od Naděje 1 1 0.0 10.0 39.41 4.47 VD VD
28 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 0 2 0.0 10.0 42.4 4.15 VD VD
29 001916 Zuzana Kelnarová Alcarmo Eriien 1 2 0.0 15.0 43.33 4.06 VD VD
30 038815 Karolína Doskočilová Fanny 0 2 6.4 16.4 52.4 3.36 D D
31 059114 Tereza Zatloukalová Tobi 4 0 0.0 20.0 42.2 4.17 D D
DIS 050915 Arnošt Malenovský Culann z Pirkštejnského hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071014 Barbora Štachová Bred Zli-Rů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086216 Zuzana Kelnarová Ron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026317 Klára Čoupková Misterio z Koloru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033617 Simona Janošková Camilca z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007914 Barbora Šejvlová Betka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019314 Olga Chvátalová Lover of Life Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017916 Anežka Kolmanová Faia Chaverim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021717 Lucie Džuvarovská Ajda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036116 Hana Kubíčková Dragon Lady Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048415 Adéla Smetánková Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089715 Bára Radostová Dickens Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO