Cz En

048415

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Smetánková, GODA

    Člen KA

Pes

  1. Angie, Beagle

Výsledky

  1. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  2. Agility: Diskvalifikován

  3. Jumping: Diskvalifikován

  4. Zkouška: Diskvalifikován

  5. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  6. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  7. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  8. Junioři M: 1/6, 43.54 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  9. Terezín - Vánoční AGI hraní, 15. 12. 2018

  10. Tuneliada M: 1/6, 36.21 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  11. Zkouška MA3: 1/2, 56.74 s, 8.74 tr. b., 3.72 m/s

  12. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  13. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  14. 2. Zkouška MA3: 1/11, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  15. Junioři jump M: 3/5, 33.44 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  16. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  17. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  18. J Agility: 15/20, 52.65 s, 22.65 tr. b., 3.68 m/s

  19. J Hra: Diskvalifikován

  20. J Jumping: 14/20, 32.92 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  21. JUMPING DRUZSTVA: 8/26, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  22. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  23. Agility M: Diskvalifikován

  24. Jumping M: 2/7, 37.67 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  25. Zkouška MA3: 1/3, 50.86 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  26. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  27. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  28. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  29. Ju Agility IV: Diskvalifikován

  30. Ju Agility V: 5/20, 36.26 s, 2.96 tr. b., 4.55 m/s

  31. Ju Agility VI: Diskvalifikován

  32. Ju Jumping IV: 7/20, 34.02 s, 3.45 tr. b., 4.79 m/s

  33. Ju Jumping V: Diskvalifikován

  34. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  35. I Agility Open: 24/69, 39.45 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  36. II Agility Open: Diskvalifikován

  37. II Jumping Open: Diskvalifikován

  38. I Jumping Open: Diskvalifikován

  39. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  40. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  41. 2. zkouška MA3: 2/8, 43.21 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  42. Junioři M: 4/8, 36.44 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  43. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  44. Agility I: 4/21, 47.79 s, 0.89 tr. b., 4.08 m/s

  45. Agility II: Diskvalifikován

  46. Agility III: 4/21, 51.46 s, 3.54 tr. b., 3.87 m/s

  47. Jumping I: Diskvalifikován

  48. Jumping II: 6/21, 42.99 s, 2.53 tr. b., 4.19 m/s

  49. Jumping III: Diskvalifikován

  50. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  51. Agility: 5/30, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  52. Agility: Diskvalifikován

  53. Finále: Diskvalifikován

  54. Jumping: 20/31, 35.74 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  55. Jumping: Diskvalifikován

  56. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  57. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  58. 1. zkouška MA3: 5/10, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  59. 2. zkouška MA3: 1/9, 46.38 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  60. Junioři M: 2/6, 34.51 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  61. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  62. Agility: 1/20, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  63. Jumping: Diskvalifikován

  64. Zkouška MA3: 5/10, 50.43 s, 9.43 tr. b., 3.59 m/s

  65. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  66. Agility: Diskvalifikován

  67. Jumping: Diskvalifikován

  68. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  69. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  70. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  71. 2. zkouška MA3: 3/9, 43.99 s, 13.99 tr. b., 3.46 m/s

  72. Junioři M: 2/8, 34.98 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  73. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  74. 1. zkouška MA2: 1/9, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  75. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  76. Junioři M: Diskvalifikován

  77. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  78. Agility Ju: 4/31, 44.51 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  79. Agility Squads: 14/44, 40.34 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  80. Hra Ju: Diskvalifikován

  81. Jumping Ju: 13/31, 46.82 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  82. Jumping Squads: Diskvalifikován

  83. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  84. Agility M: Diskvalifikován

  85. Jumping M: 4/18, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  86. Zkouska MA2: 1/6, 35.45 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  87. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  88. 1. Zka - MA2: 4/10, 32.5 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  89. 2. Zka - MA2: Diskvalifikován

  90. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  91. Agility 1: Diskvalifikován

  92. Agility 2: 9/50, 46.05 s, 1.05 tr. b., 4.1 m/s

  93. Jumping 1: 21/50, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  94. Jumping 2: Diskvalifikován

  95. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  96. Agility Trial I: Diskvalifikován

  97. Jumping Trial I: 2/9, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  98. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  99. Agility: 9/19, 48.31 s, 9.31 tr. b., 3.66 m/s

  100. Jumping: 2/19, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  101. Zkouška MA2: 1/5, 38.29 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  102. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  103. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  104. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  105. Junioři M: 1/7, 28.54 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  106. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  107. 1. ZK MA2: 1/9, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  108. 2. ZK MA2: 2/9, 32.18 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  109. Juniorský běh M: 2/6, 35.36 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  110. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  111. Agility družstva: 17/41, 39.83 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  112. Agility - junioři: 14/25, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  113. Jumping družstva: Diskvalifikován

  114. Jumping - junioři: Diskvalifikován

  115. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  116. Agility: Diskvalifikován

  117. Jumping: Diskvalifikován

  118. Zka - MA2: Diskvalifikován

  119. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  120. Agility - So: Diskvalifikován

  121. Jumping - So: Diskvalifikován

  122. ZkA - So: Diskvalifikován

  123. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  124. Jumping: 1/11, 28.14 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  125. Zka 1: 1/5, 36.2 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  126. Zka 2: 2/5, 32.15 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  127. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  128. Zka 1: 2/5, 31.42 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  129. Zka 2: 1/5, 31.34 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  130. Zka 3: 1/5, 27.74 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  131. Louny - Dvojzkoušky, 14. 05. 2016

  132. 1.běh Zka MA1: 2/7, 29.8 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  133. 2.běh Zka MA1: 2/7, 27.29 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  134. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  135. Zka 1: 3/10, 37.29 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  136. Zka 2: 1/10, 31.67 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  137. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  138. Agility - Ne: Diskvalifikován

  139. Agility - So: Diskvalifikován

  140. Jumping - Ne: 7/23, 37.95 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  141. Jumping - So: Diskvalifikován

  142. ZkA - Ne: 4/9, 39.23 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  143. ZkA - So: Diskvalifikován

  144. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  145. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  146. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  147. Zkoušky MA1 sobota: Diskvalifikován