Cz En

II Agility Open

  1. Datum: 15. 04. 2018
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 73.0 s
  7. Délka: 193.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 083314 Barbora Banýrová Bungee Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 36.58 5.28 V V
2 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej 0 0 0.0 0.0 36.74 5.25 V V
3 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox 0 0 0.0 0.0 39.03 4.94 V V
4 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 0 0 0.0 0.0 39.1 4.94 V V
5 075817 Adéla Řeholová Calibré Fort Fox 0 0 0.0 0.0 39.45 4.89 V V
6 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice 0 0 0.0 0.0 39.54 4.88 V V
7 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux 0 0 0.0 0.0 39.61 4.87 V V
8 016514 Barbora Banýrová Rarity Jomgarden's 0 0 0.0 0.0 39.83 4.85 V V
9 009313 Nora Klapalová Agáta 0 0 0.0 0.0 40.02 4.82 V V
10 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 40.83 4.73 V V
11 007313 Ivana Kuglerová Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 41.03 4.7 V V
12 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 41.05 4.7 V V
13 047915 Kristýna Obstová Ruby 0 0 0.0 0.0 41.52 4.65 V V
14 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 41.69 4.63 V V
15 053814 Kateřina Terčová Embargo de Nigromanta 0 0 0.0 0.0 43.67 4.42 V V
16 081215 Jana Mikulová Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 43.69 4.42 V V
17 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 44.15 4.37 V V
18 019915 Nikola Hosmanová Nightin Gale Koryfej 0 0 0.0 0.0 44.42 4.34 V V
19 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 44.84 4.3 V V
20 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 45.28 4.26 V V
21 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 0.0 0.0 47.94 4.03 V V
22 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 1 0 0.0 5.0 36.56 5.28 V V
23 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 1 0 0.0 5.0 42.14 4.58 V V
24 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel 1 0 0.0 5.0 42.57 4.53 V V
25 035315 Jitka Humpolcová Asterix's amulet Bellamoon 1 0 0.0 5.0 42.72 4.52 V V
26 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 1 0 0.0 5.0 42.88 4.5 V V
27 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 1 0 0.0 5.0 42.91 4.5 V V
28 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer 1 0 0.0 5.0 44.3 4.36 V V
29 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie 0 1 0.0 5.0 45.35 4.26 V V
30 002316 Kateřina Matrasová Looby Loo Fort Fox 0 1 2.11 7.11 50.11 3.85 VD VD
31 027313 Karolína Smíšková Hermína 2 0 0.0 10.0 40.99 4.71 VD VD
32 003515 Ivana Suchardová Sookie von der Happy Horse Farm 2 0 0.0 10.0 42.75 4.51 VD VD
33 053813 Dan Pecháček Cheynee Lenfir 2 0 0.37 10.37 48.37 3.99 VD VD
34 074014 Lucie Růžičková Cetan z Nového Sedliště 0 1 8.47 13.47 56.47 3.42 VD VD
35 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost 0 1 9.82 14.82 57.82 3.34 VD VD
36 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber 3 1 0.12 20.12 48.12 4.01 D D
DIS 048415 Adéla Smetánková Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074415 Jana Kočová Gino DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001115 Karolína Vybíralová Iringó Köves-bérci Betyár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023617 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083917 Yveta Nezvalová Zochová Bond Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004716 Hanka Kryšpínová Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030116 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003317 Lukáš Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034616 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075515 Lenka Rambousková Dotty Dream Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053914 Dana Russová Calimero Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078109 Marie Wertheimová A3Ch Bystrouška Werneta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 095315 Klára Kokešová Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016715 Šárka Puldová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057716 Renata Novotná Action Bumi Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053317 Veronika Brišová Amazing Abigail Of Schmikes Yard DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020116 Pavlína Sedlmaierová Bonnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094415 Klára Jůdová Rézinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017618 Denisa Kopecká Darwin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO