Cz En

057716

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Renata Novotná, Agility Sezemice

    Člen KA

Pes

  1. Action Bumi Jump Jett Team, Pudl střední

Výsledky

  1. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  2. AGILITY M: 5/15, 51.37 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  3. JUMPING M: 10/15, 45.63 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  4. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  5. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  6. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  7. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  8. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  9. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  10. 2.zkouška MA2: 3/8, 35.8 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  11. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  12. Agility II Medium: Diskvalifikován

  13. Agility I Medium: Diskvalifikován

  14. Jumping III Medium: Diskvalifikován

  15. Jumping II Medium: Diskvalifikován

  16. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  17. MR pudl Medium - II. kolo: Diskvalifikován

  18. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  19. 1. Zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  21. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: 9/12, 33.54 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  22. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  23. I Agility Open: Diskvalifikován

  24. II Agility Open: Diskvalifikován

  25. II Jumping Open: Diskvalifikován

  26. I Jumping Open: 31/69, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  27. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  28. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  29. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  30. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  31. Agility M: Diskvalifikován

  32. Jumping M: Diskvalifikován

  33. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  34. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  35. MA2 - 1. MA2: 4/6, 41.51 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  36. MA2 - 2. MA2: Diskvalifikován

  37. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  38. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  39. 2. zkouška MA2: 3/8, 35.03 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  40. 3. zkouška MA2: Diskvalifikován

  41. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  42. MA2/1 MA2: 5/9, 37.82 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  43. MA2/2 MA2: 4/9, 37.91 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  44. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  45. III. zkouška MA2: Diskvalifikován

  46. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  47. IV. zkouška MA2: Diskvalifikován

  48. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  49. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  50. Agility II Medium: Diskvalifikován

  51. Agility I Medium: 18/44, 46.79 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  52. Jumping III Medium: 9/36, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  53. Jumping II Medium: Diskvalifikován

  54. Jumping I Medium: 9/41, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  55. Jumping IV - pudl (M): Diskvalifikován

  56. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  57. 1. zkouška A1 MA1: 3/5, 35.6 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  58. 2. zkouška A1 MA1: 1/5, 38.22 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  59. Hra - tuneliáda pro A1 M: 4/6, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  60. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  61. Agility M: Diskvalifikován

  62. Jumping M: 8/18, 41.82 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  63. Zkoušky MA1: 3/6, 27.85 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  64. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  65. Agility 1 M: Diskvalifikován

  66. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  67. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  68. Zkouška 1 MA1: 2/3, 35.55 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  69. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován