Cz En

Agility II Medium

  1. Datum: 30. 04. 2017
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 59.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 188.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.19 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 050414 Petra Sekerová Agi Bestagility 0 0 0.0 0.0 40.01 4.7 V V
2 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 40.3 4.67 V V
3 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 0 0.0 0.0 40.59 4.63 V V
4 067716 Věnceslava Šlechtová Ruda z Derže 0 0 0.0 0.0 44.37 4.24 V V
5 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 0.0 0.0 45.88 4.1 V V
6 081215 Jana Mikulová Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 49.01 3.84 V V
7 041816 Marie Sedláková Because I Love You Vivacious Diamonds 0 0 0.0 0.0 51.98 3.62 V V
8 048613 Jana Traxmandlová Aura z Minického hradiště 0 0 0.0 0.0 52.88 3.56 V V
9 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 1 0 0.0 5.0 43.79 4.29 V V
10 074812 Tereza Vaverová Quency Boy Braunkönigin 0 1 0.0 5.0 44.99 4.18 V V
11 034616 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej 0 1 0.0 5.0 46.14 4.07 V V
12 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 1 0.0 5.0 46.25 4.06 V V
13 034111 Eliška Mayerová Beníto Blue od Naděje 0 1 0.0 5.0 47.71 3.94 V V
14 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka 2 0 0.0 10.0 40.72 4.62 VD VD
15 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 1 1 0.0 10.0 45.62 4.12 VD VD
16 026615 Alena Krejčová Afrodité Happy Vision 2 0 0.0 10.0 51.9 3.62 VD VD
17 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 2 1 0.0 15.0 43.74 4.3 VD VD
DIS 043414 Romana Novosádová Culík Ze Stehelčevského statku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066914 Mirka Mihoková Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044714 Věra Trnková Archico Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073116 Jana Šebestová Over the Moon Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013216 Tereza Vaverová Joyful Jeffrey Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049013 Michaela Mruvčinská Rikki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Cunderlikova Dana Grippen von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022609 Markéta Šulcová A3Ch Agent Flip Goraiko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057716 Renata Novotná Action Bumi Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019216 Lenka Tittlová Lexie Mecseki Bundás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018816 Irena Hofmanová Helen of Troy Of Darkness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058616 Anna Štěpánková Francis Fantazia Brown DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084115 Jana Traxmandlová Edgar z Falenky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073011 Mirka Mihoková A3Ch Ennie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS