Cz En

038914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Lukeslová

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Silver Monty, Pudl střední

Výsledky

  1. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  2. Agility družstva M: 1/9, 39.39 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  3. Agility jednotlivci M: 2/11, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  4. Jumping družstva M: 7/9, 40.13 s, 15.13 tr. b., 3.46 m/s

  5. Jumping jednotlivci M: Diskvalifikován

  6. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  7. II. zkouška: 1/3, 44.38 s, 6.38 tr. b., 4.06 m/s

  8. I. zkouška: Diskvalifikován

  9. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  10. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  11. Zkouška MA3: 1/15, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  12. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  13. Agility M: 7/15, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  14. Jumping M: Diskvalifikován

  15. Zkoušky MA3: 4/6, 44.88 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  16. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  17. Agility: Diskvalifikován

  18. Jumping: 2/10, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  19. Zkouška: Diskvalifikován

  20. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  21. Agility Open: 33/65, 52.03 s, 11.03 tr. b., 3.94 m/s

  22. Agility Squads as Individual: 25/69, 42.57 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  23. Jumping Open: 25/69, 38.82 s, 1.82 tr. b., 4.28 m/s

  24. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  25. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  26. Agility: 2/12, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  27. Jumping: Diskvalifikován

  28. Zkouška A3: Diskvalifikován

  29. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  30. AGILITY: Diskvalifikován

  31. JUMPING: Diskvalifikován

  32. MA3: Diskvalifikován

  33. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  34. 1. běh MA3: Diskvalifikován

  35. 2. běh MA3: Diskvalifikován

  36. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  37. Zkouška: 2/4, 47.29 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  38. Zkouška II: 2/4, 57.17 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  39. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  40. 1.zkouška: Diskvalifikován

  41. 2.zkouška: Diskvalifikován

  42. Jumping Standard: Diskvalifikován

  43. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  44. II. zkouška MA3: 1/3, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  45. I. zkouška MA3: 2/3, 44.51 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  46. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  47. A3M neděle: 1/7, 45.01 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  48. A3M sobota: 1/7, 50.08 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  49. Agility neděle: Diskvalifikován

  50. Agility sobota: 1/13, 34.58 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  51. Jumping nedělě: 3/15, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  52. Jumping sobota: 3/13, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  53. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  54. Agility - MA: 3/14, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  55. Jumping - MA: 2/15, 33.91 s, 0.91 tr. b., 4.13 m/s

  56. ZkA - MA3: Diskvalifikován

  57. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  58. QA1 agility: Diskvalifikován

  59. QA2 agility: Diskvalifikován

  60. QA3 agility: 17/60, 46.73 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  61. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  62. QJ2 jumping: 20/61, 46.6 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  63. QJ3 jumping: 22/60, 43.7 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  64. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  65. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  66. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  67. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  68. Agility II M: Diskvalifikován

  69. Agility I M: 3/40, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  70. Jumping III M: 4/30, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  71. Jumping II M: 5/35, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  72. Jumping I M: 5/36, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  73. Jumping IV pudlové M: Diskvalifikován

  74. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  75. 1. Zkouška MA3: 1/5, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  76. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  77. Jumping open M: Diskvalifikován

  78. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  79. 1. zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  80. 2. zkouška A3 MA3: 2/5, 46.62 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  81. Hra - tuneliáda A2+A3 M: 6/7, 29.69 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  82. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  83. Agility I: 21/88, 44.38 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  84. Agility II: Diskvalifikován

  85. Jumping I: 57/87, 40.7 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  86. Jumping II: 29/87, 43.68 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  87. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  88. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  89. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  90. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  91. Agility open M: Diskvalifikován

  92. Jumping open M: Diskvalifikován

  93. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  94. Agility - 1.kolo M: 9/12, 40.08 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  95. Jumping - 2.kolo M: Diskvalifikován

  96. Jumping hra M: 2/14, 19.95 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  97. Zkoušky MA3: 1/5, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  98. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  99. Jumping 1: Diskvalifikován

  100. Jumping 2: Diskvalifikován

  101. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  102. Agility Open: 2/7, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  103. Agility Trial I: Diskvalifikován

  104. Agility Trial II: Diskvalifikován

  105. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  106. Agility open M: 2/15, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  107. Agility Special kříženci M: 1/8, 45.97 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  108. Jumping open M: 4/15, 33.44 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  109. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  110. A3 MA3: 3/5, 46.17 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  111. Agility M: Diskvalifikován

  112. Jumping M: 5/14, 45.82 s, 7.82 tr. b., 3.73 m/s

  113. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  114. Agility M: 7/15, 47.68 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  115. Jumping M: 3/15, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  116. ZKOUŠKY MA3: 3/7, 48.43 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  117. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  118. AGILITY: 2/20, 35.4 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  119. JUMPING: Diskvalifikován

  120. MA3: Diskvalifikován

  121. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  122. Jumping II M: 5/14, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  123. Jumping I M: Diskvalifikován

  124. ZkA. I. MA3: 2/7, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  125. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  126. Zkouška: 2/2, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  127. Zkouška II: Diskvalifikován

  128. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  129. Agility I: Diskvalifikován

  130. Agility II: 6/35, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  131. Jumping I: 24/37, 32.93 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  132. Jumping II: Diskvalifikován

  133. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  134. QA4 Agility: 21/44, 41.14 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  135. QA5 Agility: Diskvalifikován

  136. QA6 Agility: Diskvalifikován

  137. QJ4 Jumping: 10/44, 43.38 s, 5.38 tr. b., 4.15 m/s

  138. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  139. QJ6 Jumping: 16/38, 45.04 s, 1.04 tr. b., 4.04 m/s

  140. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  141. AGILITY: 1/14, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  142. AGILITY: 1/14, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  143. JUMPING: 2/14, 31.25 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  144. JUMPING: 7/14, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  145. MA3: 2/6, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  146. MA3: 6/7, 34.5 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  147. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  148. A3 zkouška MA3 MA3: 2/5, 46.26 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  149. Agility M M: 5/14, 46.56 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  150. Jumping M M: 3/14, 39.25 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  151. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  152. QA1 agility: Diskvalifikován

  153. QA2 agility: 18/57, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  154. QA3 agility: 16/56, 45.26 s, 1.26 tr. b., 4.2 m/s

  155. QJ1 jumping: 26/58, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  156. QJ2 jumping: 21/58, 44.84 s, 2.84 tr. b., 4.35 m/s

  157. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  158. Okrouhlice (u Benešova) - 11. Májová cena, 08. 05. 2018

  159. Agility M: 5/10, 44.17 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  160. Jumping M: 6/10, 37.98 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  161. Zkouška MA3: 2/5, 44.58 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  162. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  163. Agility II Medium: 8/32, 35.19 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  164. Agility I Medium: 16/33, 43.68 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  165. Jumping III Medium: 6/30, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  166. Jumping II Medium: Diskvalifikován

  167. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  168. MR pudl Medium - II. kolo: 6/11, 33.74 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  169. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  170. Agility Open: Diskvalifikován

  171. Agility Trial: 3/9, 45.0 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  172. Jumping Open: 2/19, 35.27 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  173. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  174. Agility M Ne: 17/48, 41.03 s, 7.03 tr. b., 3.95 m/s

  175. Agility M So: Diskvalifikován

  176. Jumping M Ne: 13/46, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  177. Jumping M So: 17/47, 36.13 s, 6.13 tr. b., 4.07 m/s

  178. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  179. Agility Open M: 1/28, 33.9 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  180. Jumping Open M: 2/28, 23.77 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  181. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  182. 1. BĚH MA3: Diskvalifikován

  183. 2. BĚH MA3: Diskvalifikován

  184. 3. BĚH MA3: 2/4, 45.35 s, 7.35 tr. b., 3.4 m/s

  185. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  186. TRIAL II. MA3: 2/6, 45.51 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  187. TRIAL I. MA3: Diskvalifikován

  188. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  189. Agility_: 2/22, 37.94 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  190. Jumping_: 7/22, 35.79 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  191. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  192. Agility - 1. kolo Medium: 2/14, 47.05 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  193. Jumping - 2. kolo Medium: 3/13, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  194. Jumping - hra Medium: 4/14, 27.35 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  195. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  196. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  197. Agility Trial I: 1/10, 50.63 s, 2.63 tr. b., 3.57 m/s

  198. Agility Trial II: Diskvalifikován

  199. Jumping 2+3: 3/20, 37.14 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  200. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  201. Agility M: 2/17, 35.49 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  202. Jumping M: 3/17, 27.05 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  203. Zkoušky MA3: 2/6, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  204. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  205. AGILITY: 7/19, 42.23 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  206. JUMPING: 2/19, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  207. MA3: Diskvalifikován

  208. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  209. MA3 - 1. MA3: 1/2, 42.98 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  210. MA3 - 2. MA3: Diskvalifikován

  211. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  212. Agility M: 7/11, 39.24 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  213. Jumping M: 2/11, 34.54 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  214. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  215. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  216. A3 1. běh MA3: 1/4, 45.54 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  217. A3 2. běh MA3: Diskvalifikován

  218. A3 3. běh MA3: Diskvalifikován

  219. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  220. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  221. 2. zkouška MA3: 2/7, 37.63 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  222. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  223. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  224. AGILITY: Diskvalifikován

  225. JUMPING MA3: 3/4, 32.89 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  226. MA3: Diskvalifikován

  227. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  228. Agility open M: Diskvalifikován

  229. Jump II. M: 7/18, 33.24 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  230. Jump I. M: 6/19, 28.75 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  231. ZkA. Ne MA3: Diskvalifikován

  232. ZkA. So MA3: 4/10, 46.62 s, 7.62 tr. b., 3.37 m/s

  233. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  234. MA3/1 MA3: Diskvalifikován

  235. MA3/2 MA3: 1/2, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  236. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  237. Agility Trial I: 3/4, 43.17 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  238. Agility Trial II: 3/4, 58.25 s, 21.25 tr. b., 3.4 m/s

  239. Agility Trial III: Diskvalifikován

  240. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  241. Zkouška I MA3: Diskvalifikován

  242. Zkoušky II MA3: 1/2, 39.89 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  243. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  244. 1.zkouška: 1/2, 51.73 s, 5.73 tr. b., 3.81 m/s

  245. 2.zkouška: Diskvalifikován

  246. Jumping: 4/6, 48.29 s, 18.29 tr. b., 3.69 m/s

  247. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  248. ZkA. I. MA3: 3/7, 45.99 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  249. ZkA. ll. MA3: 7/7, 53.11 s, 16.11 tr. b., 3.71 m/s

  250. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  251. Zkouška: Diskvalifikován

  252. Zkouška II: Diskvalifikován

  253. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  254. Agility - Ne: 17/50, 44.01 s, 14.01 tr. b., 3.61 m/s

  255. Agility - So: Diskvalifikován

  256. Jumping - Ne: 21/52, 42.39 s, 4.39 tr. b., 3.75 m/s

  257. Jumping - So: Diskvalifikován

  258. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  259. Ne-: Diskvalifikován

  260. Ne-Agility: Diskvalifikován

  261. Ne-Jumping: 7/17, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  262. So-: 3/4, 41.78 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  263. So-Agility: Diskvalifikován

  264. So-Jumping: Diskvalifikován

  265. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  266. AGILITY: 1/17, 44.9 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  267. AGILITY: Diskvalifikován

  268. JUMPING: 6/16, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  269. JUMPING: Diskvalifikován

  270. MA3: Diskvalifikován

  271. MA3: Diskvalifikován

  272. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  273. Agility M: Diskvalifikován

  274. Jumping M: 6/15, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  275. zkouška 1 MA3: 5/12, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  276. zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  277. zkouška 3 MA3: Diskvalifikován

  278. zkouška 4 MA3: 1/8, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  279. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  280. 1. Agility: Diskvalifikován

  281. 2. Agility: 3/8, 41.25 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  282. 3. Agility: 1/8, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  283. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  284. 1.vítězná: 2/4, 48.46 s, 6.46 tr. b., 4.07 m/s

  285. 2.vítězná: 2/4, 43.4 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  286. Jumping: 4/10, 34.73 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  287. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  288. Agility II Medium: Diskvalifikován

  289. Agility I Medium: 14/44, 42.49 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  290. Jumping III Medium: 18/36, 37.03 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  291. Jumping II Medium: 9/41, 33.75 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  292. Jumping I Medium: 11/41, 39.22 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  293. Jumping IV - pudl (M): 3/16, 29.42 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  294. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  295. 1. zkouška A3 MA3: 2/4, 47.59 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  296. 2. zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  297. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: Diskvalifikován

  298. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  299. A2+A3 Jump II. M: 2/6, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  300. A2+A3 Jump I. M: 4/6, 44.01 s, 20.01 tr. b., 3.04 m/s

  301. Zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  302. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  303. Druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  304. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  305. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  306. Agility Trial I: 3/12, 51.45 s, 19.45 tr. b., 3.6 m/s

  307. Agility Trial II: 6/12, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  308. Agility Trial III: Diskvalifikován

  309. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  310. 13.prorubská: 1/1, 45.17 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  311. 14.prorubská: 1/1, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  312. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  313. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  314. 2. zkouška MA3: 3/10, 45.78 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  315. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  316. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  317. Agility 2.kolo Medium: 1/4, 49.17 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  318. Jumping 1.kolo Medium: 3/4, 41.21 s, 13.21 tr. b., 3.64 m/s

  319. Jumping hra Medium: 2/5, 24.58 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  320. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  321. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  322. Agility Trial I: Diskvalifikován

  323. Agility Trial II: 3/12, 48.97 s, 0.97 tr. b., 3.55 m/s

  324. Jumping 2+3: 4/21, 38.59 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  325. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálními soutěžemi pro kategorii XS a pro veterány, 28. 10. 2016

  326. Agility Open: Diskvalifikován

  327. Agility Trial: Diskvalifikován

  328. Jumping Open: Diskvalifikován

  329. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  330. AGILITY: 3/10, 35.55 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  331. JUMPING: 5/10, 36.3 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  332. MA3: Diskvalifikován

  333. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  334. Jumping (1): Diskvalifikován

  335. Jumping (2): 5/11, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  336. Zkouška: Diskvalifikován

  337. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  338. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  339. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  340. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  341. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  342. Agility 1 M: 3/8, 44.2 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  343. Finálový běh M: Diskvalifikován

  344. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  345. Jumping 2 M: 3/10, 38.78 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  346. Zkouška 1 MA3: 1/3, 45.96 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  347. Zkouška 2 MA3: 1/5, 49.64 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  348. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  349. Agility M: 8/14, 45.67 s, 17.67 tr. b., 3.39 m/s

  350. Jumping M: 3/14, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  351. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  352. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  353. Agility: Diskvalifikován

  354. Agility II: 2/3, 45.74 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  355. Jumping Open: 2/12, 35.9 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  356. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  357. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  358. Horní Počernice, 2. běh: 1/3, 44.3 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  359. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  360. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  361. Agility M: Diskvalifikován

  362. Jumping M: 7/21, 33.93 s, 8.93 tr. b., 3.57 m/s

  363. Zkouška MA3: 7/8, 46.57 s, 22.57 tr. b., 3.35 m/s

  364. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  365. AGILITY: 2/11, 49.53 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  366. JUMPING: Diskvalifikován

  367. MA3: Diskvalifikován

  368. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  369. Agility I: Diskvalifikován

  370. Agility II: 5/11, 50.66 s, 12.66 tr. b., 3.87 m/s

  371. HCV Jumping: 5/22, 44.26 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  372. Jumping 1: Diskvalifikován

  373. Jumping 2: 7/16, 40.27 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  374. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 7/12, 58.97 s, 5.0 tr. b., 3.12 m/s

  375. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  376. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  377. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  378. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  379. Jumping: 5/14, 35.67 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  380. Zkouška: 2/4, 54.93 s, 17.93 tr. b., 3.39 m/s

  381. Zkouška II: Diskvalifikován

  382. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  383. Agility I: Diskvalifikován

  384. Agility II: Diskvalifikován

  385. TUNELIADA: Diskvalifikován

  386. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  387. Ne-: 2/3, 45.79 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  388. Ne-Agility: 6/21, 42.91 s, 10.0 tr. b., 3.31 m/s

  389. Ne-Jumping: 3/21, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  390. So-: Diskvalifikován

  391. So-Agility: Diskvalifikován

  392. So-Jumping: 8/19, 40.51 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  393. Třešť - Fitmin K.A.T. cup, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  394. AGILITY ne: 6/11, 45.24 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  395. AGILITY so: Diskvalifikován

  396. JUMPING ne: Diskvalifikován

  397. JUMPING so: 4/15, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  398. MA3: Diskvalifikován

  399. MA3: Diskvalifikován

  400. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  401. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  402. 2. zkouška MA3: 2/5, 48.29 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  403. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  404. 1.zkouška MA3: 2/3, 37.42 s, 15.0 tr. b., 3.82 m/s

  405. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  406. Třešť - zTřeštěnky - trojzkoušky, 14. 05. 2016

  407. MA3 I.: Diskvalifikován

  408. MA3 II.: 1/2, 48.66 s, 12.66 tr. b., 3.53 m/s

  409. MA3 III.: Diskvalifikován

  410. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  411. Jarní závody agility 2016: 2/4, 38.41 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  412. Jarní závody agility 2016: 7/20, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  413. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  414. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 08. 11. 2015

  415. Agility I: 2/4, 49.03 s, 22.03 tr. b., 3.55 m/s

  416. Agility II: 3/4, 43.83 s, 8.83 tr. b., 3.86 m/s

  417. Jumping 2+3: 2/17, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  418. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  419. Agility I: Diskvalifikován

  420. Agility III: Diskvalifikován

  421. Aglility II: 1/3, 43.97 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  422. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  423. II.zkouška MA3: 1/7, 47.82 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  424. I.zkouška MA3: Diskvalifikován

  425. JUMPING M: 7/17, 42.66 s, 10.66 tr. b., 3.66 m/s

  426. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  427. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  428. Zkouška 2 MA3: 2/4, 47.84 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  429. Zkouška 3 MA3: 4/4, 54.61 s, 13.61 tr. b., 3.63 m/s

  430. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  431. MA3 I.: 2/5, 44.24 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  432. MA3 II.: 4/5, 38.18 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  433. MA3 III.: Diskvalifikován

  434. Třebíč - Podzimky zkoušky, 26. 09. 2015

  435. MA3 - druhá: 2/2, 45.12 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  436. MA3 - první: 2/2, 43.03 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  437. MA3 - třetí: Diskvalifikován

  438. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 19. 09. 2015

  439. Agility M: Diskvalifikován

  440. Jumping M: 3/17, 34.21 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  441. Zk MA3: Diskvalifikován

  442. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  443. Agility M: 3/11, 41.97 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  444. Jumping M: 3/11, 46.34 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  445. Zkouška MA3: 2/2, 49.2 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  446. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  447. Agility Open M: 4/13, 41.0 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  448. Jump Open M: 3/15, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  449. Zkouška III MA3: Diskvalifikován

  450. Zkouška II MA3: Diskvalifikován

  451. Zkouška I MA3: 3/6, 44.95 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  452. Mitrov (Strážek) - dvojzkoušky Podmitrov, 20. 08. 2015

  453. druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  454. první zkouška MA3: 1/4, 41.78 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  455. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  456. AGILITY: 5/15, 41.33 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  457. JUMPING: 1/15, 31.11 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  458. MA3: 5/5, 43.96 s, 14.96 tr. b., 3.57 m/s

  459. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  460. II. zkouška MA3: 4/6, 42.09 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  461. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  462. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  463. Tuneliáda A2 + A3 M: 7/14, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  464. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  465. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  466. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  467. Agility: 7/13, 38.09 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  468. Jumping: 2/12, 30.97 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  469. Zkouška: 3/4, 41.66 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  470. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  471. Jumping: 3/11, 30.69 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  472. Zkouška: Diskvalifikován

  473. Zkouška II: Diskvalifikován

  474. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  475. AGILITY: Diskvalifikován

  476. JUMPING: 3/16, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  477. MA3: Diskvalifikován

  478. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  479. Ne-Agility: Diskvalifikován

  480. Nedělní zkouška: Diskvalifikován

  481. Ne-Jumping: 5/14, 38.52 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  482. Sobotní zkouška: 1/1, 44.77 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  483. So-Jumping: 1/12, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  484. Třešť - K.A.T. cup, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  485. AGILITY: 1/13, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  486. AGILITY: 1/14, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  487. JUMPING: 3/13, 32.24 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  488. JUMPING: 3/14, 32.03 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  489. MA3: 3/3, 52.23 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  490. MA3: Diskvalifikován

  491. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  492. Agility Ne: 4/15, 32.83 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  493. Agility So: Diskvalifikován

  494. Jumping Ne: Diskvalifikován

  495. Jumping So: 3/16, 34.54 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  496. Zka Ne: Diskvalifikován

  497. Zka So: Diskvalifikován

  498. Lounky - TOP OUTDOOR CUP 2015 + SENIOR CUP 2015, 10. 05. 2015

  499. Agility M: Diskvalifikován

  500. Finále seniorů M: 2/5, 43.29 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  501. Finále - Top Cup M: 4/7, 37.33 s, 14.33 tr. b., 3.51 m/s

  502. Zkouška MA3: 2/6, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  503. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  504. Agility M: Diskvalifikován

  505. Jumping M: Diskvalifikován

  506. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  507. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  508. II. zkouška MA3: 4/4, 54.58 s, 13.58 tr. b., 3.41 m/s

  509. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  510. Jumping M: 8/13, 50.15 s, 16.15 tr. b., 3.53 m/s

  511. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  512. Prvomájové závody agility 2015 - A: 5/25, 57.99 s, 19.99 tr. b., 3.21 m/s

  513. Prvomájové závody agility 2015 - J: Diskvalifikován

  514. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: 1/7, 53.89 s, 18.89 tr. b., 3.4 m/s

  515. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  516. 1. Zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  517. 2. Zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  518. Hra - tuneliáda A2 MA2: 3/7, 41.1 s, 6.1 tr. b., 4.14 m/s

  519. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  520. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  521. 2. zkouška MA2: 2/5, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  522. Louny - O sněhovou vločku, 04. 01. 2015

  523. Agility: Diskvalifikován

  524. Jumping: Diskvalifikován

  525. Zka MA2: 1/3, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  526. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  527. ZkA NE II MA2 MA2: Diskvalifikován

  528. ZkA NE I MA2 MA2: Diskvalifikován

  529. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  530. Agility M: 2/7, 41.03 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  531. Jumping M: 3/7, 40.55 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  532. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 30. 11. 2014

  533. Agility I: 1/6, 41.25 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  534. Agility II: 2/6, 48.96 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  535. Jumping 2+3: 2/8, 37.06 s, 6.06 tr. b., 3.86 m/s

  536. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  537. I. Agility: 5/6, 37.76 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  538. II. Agility: Diskvalifikován

  539. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  540. Jumping Ne M: 4/10, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  541. Jumping So M: Diskvalifikován

  542. Zkouška II Ne MA2: 1/3, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  543. Zkouška II So MA2: Diskvalifikován

  544. Zkouška I Ne MA2: Diskvalifikován

  545. Zkouška I So MA2: 1/5, 31.34 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  546. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  547. AGILITY: 5/10, 42.19 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  548. JUMPING: Diskvalifikován

  549. MA1: 1/3, 30.57 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  550. Třebíč - Podzimky-dvojzkoušky, 27. 09. 2014

  551. Zkouška MA1 - I.: 1/3, 38.4 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  552. Zkouška MA1 - II.: 1/3, 40.37 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  553. Zkouška MA1 - III.: Diskvalifikován

  554. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  555. AGILITY M: Diskvalifikován

  556. JUMPING M: 2/10, 41.54 s, 2.54 tr. b., 3.68 m/s

  557. ZKOUŠKA MA1: 2/2, 40.58 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  558. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  559. (1) Bertíkova zkouška: 1/1, 27.74 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  560. (2) Noisy zkouška: 1/1, 26.75 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  561. (3) Audiho zkouška: 1/1, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  562. Žamberk - O pohár Fitmin, 16. 08. 2014

  563. AGILITY: Diskvalifikován

  564. JUMPING MA1: Diskvalifikován

  565. MA1: Diskvalifikován

  566. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  567. Zkouška III. MA1: Diskvalifikován

  568. Zkouška II. MA1: 3/6, 36.33 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  569. Zkouška I. MA1: 2/6, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  570. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  571. NE - Acana jumping M: 4/6, 45.76 s, 14.76 tr. b., 3.02 m/s

  572. NE - Holdye Memorial Agility M: 5/8, 42.38 s, 8.38 tr. b., 3.52 m/s

  573. NE - zkouška MA1 MA1: 2/2, 46.17 s, 15.0 tr. b., 3.31 m/s

  574. SO - Acana agility M: 3/10, 41.03 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  575. SO - Acana jumping M: 5/11, 43.91 s, 13.91 tr. b., 3.37 m/s

  576. SO - zkouška MA1 MA1: Diskvalifikován

  577. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + Veterán hop, 29. 06. 2014

  578. Zkouška: 2/5, 41.73 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  579. Zkouška II: Diskvalifikován

  580. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  581. Agility M: Diskvalifikován

  582. Jumping M: 4/11, 43.78 s, 7.78 tr. b., 3.43 m/s

  583. Jumping ne M: Diskvalifikován

  584. Zkouška II MA1: 1/5, 54.04 s, 16.04 tr. b., 3.42 m/s

  585. Zkouška I MA1: 1/5, 39.67 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  586. Zkouška MA1: 1/4, 40.86 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s