Cz En

038914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Lukeslová

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Silver Monty, Pudl střední

Výsledky

  1. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  2. A3 MA3: 3/5, 46.17 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  3. Agility M: Diskvalifikován

  4. Jumping M: 5/14, 45.82 s, 7.82 tr. b., 3.73 m/s

  5. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  6. Agility M: 7/15, 47.68 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  7. Jumping M: 3/15, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  8. ZKOUŠKY MA3: 3/7, 48.43 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  9. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  10. AGILITY: 2/20, 35.4 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  11. JUMPING: Diskvalifikován

  12. MA3: Diskvalifikován

  13. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  14. Jumping II M: 5/14, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  15. Jumping I M: Diskvalifikován

  16. ZkA. I. MA3: 2/7, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  17. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  18. Zkouška: 2/2, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  19. Zkouška II: Diskvalifikován

  20. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  21. Agility I: Diskvalifikován

  22. Agility II: 6/35, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  23. Jumping I: 24/37, 32.93 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  24. Jumping II: Diskvalifikován

  25. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  26. QA4 Agility: 21/44, 41.14 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  27. QA5 Agility: Diskvalifikován

  28. QA6 Agility: Diskvalifikován

  29. QJ4 Jumping: 10/44, 43.38 s, 5.38 tr. b., 4.15 m/s

  30. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  31. QJ6 Jumping: 16/38, 45.04 s, 1.04 tr. b., 4.04 m/s

  32. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  33. AGILITY: 1/14, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  34. AGILITY: 1/14, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  35. JUMPING: 2/14, 31.25 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  36. JUMPING: 7/14, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  37. MA3: 2/6, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  38. MA3: 6/7, 34.5 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  39. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  40. A3 zkouška MA3 MA3: 2/5, 46.26 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  41. Agility M M: 5/14, 46.56 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  42. Jumping M M: 3/14, 39.25 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  43. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  44. QA1 agility: Diskvalifikován

  45. QA2 agility: 18/57, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  46. QA3 agility: 16/56, 45.26 s, 1.26 tr. b., 4.2 m/s

  47. QJ1 jumping: 26/58, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  48. QJ2 jumping: 21/58, 44.84 s, 2.84 tr. b., 4.35 m/s

  49. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  50. Okrouhlice (u Benešova) - 11. Májová cena, 08. 05. 2018

  51. Agility M: 5/10, 44.17 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  52. Jumping M: 6/10, 37.98 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  53. Zkouška MA3: 2/5, 44.58 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  54. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  55. Agility II Medium: 8/32, 35.19 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  56. Agility I Medium: 16/33, 43.68 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  57. Jumping III Medium: 6/30, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  58. Jumping II Medium: Diskvalifikován

  59. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  60. MR pudl Medium - II. kolo: 6/11, 33.74 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  61. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  62. Agility Open: Diskvalifikován

  63. Agility Trial: 3/9, 45.0 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  64. Jumping Open: 2/19, 35.27 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  65. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  66. Agility M Ne: 17/48, 41.03 s, 7.03 tr. b., 3.95 m/s

  67. Agility M So: Diskvalifikován

  68. Jumping M Ne: 13/46, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  69. Jumping M So: 17/47, 36.13 s, 6.13 tr. b., 4.07 m/s

  70. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  71. Agility Open M: 1/28, 33.9 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  72. Jumping Open M: 2/28, 23.77 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  73. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  74. 1. BĚH MA3: Diskvalifikován

  75. 2. BĚH MA3: Diskvalifikován

  76. 3. BĚH MA3: 2/4, 45.35 s, 7.35 tr. b., 3.4 m/s

  77. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  78. TRIAL II. MA3: 2/6, 45.51 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  79. TRIAL I. MA3: Diskvalifikován

  80. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  81. Agility_: 2/22, 37.94 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  82. Jumping_: 7/22, 35.79 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  83. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  84. Agility - 1. kolo Medium: 2/14, 47.05 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  85. Jumping - 2. kolo Medium: 3/13, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  86. Jumping - hra Medium: 4/14, 27.35 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  87. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  88. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  89. Agility Trial I: 1/10, 50.63 s, 2.63 tr. b., 3.57 m/s

  90. Agility Trial II: Diskvalifikován

  91. Jumping 2+3: 3/20, 37.14 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  92. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  93. Agility M: 2/17, 35.49 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  94. Jumping M: 3/17, 27.05 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  95. Zkoušky MA3: 2/6, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  96. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  97. AGILITY: 7/19, 42.23 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  98. JUMPING: 2/19, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  99. MA3: Diskvalifikován

  100. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  101. MA3 - 1. MA3: 1/2, 42.98 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  102. MA3 - 2. MA3: Diskvalifikován

  103. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  104. Agility M: 7/11, 39.24 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  105. Jumping M: 2/11, 34.54 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  106. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  107. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  108. A3 1. běh MA3: 1/4, 45.54 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  109. A3 2. běh MA3: Diskvalifikován

  110. A3 3. běh MA3: Diskvalifikován

  111. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  112. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  113. 2. zkouška MA3: 2/7, 37.63 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  114. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  115. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  116. AGILITY: Diskvalifikován

  117. JUMPING MA3: 3/4, 32.89 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  118. MA3: Diskvalifikován

  119. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  120. Agility open M: Diskvalifikován

  121. Jump II. M: 7/18, 33.24 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  122. Jump I. M: 6/19, 28.75 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  123. ZkA. Ne MA3: Diskvalifikován

  124. ZkA. So MA3: 4/10, 46.62 s, 7.62 tr. b., 3.37 m/s

  125. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  126. MA3/1 MA3: Diskvalifikován

  127. MA3/2 MA3: 1/2, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  128. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  129. Agility Trial I: 3/4, 43.17 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  130. Agility Trial II: 3/4, 58.25 s, 21.25 tr. b., 3.4 m/s

  131. Agility Trial III: Diskvalifikován

  132. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  133. Zkouška I MA3: Diskvalifikován

  134. Zkoušky II MA3: 1/2, 39.89 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  135. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  136. 1.zkouška: 1/2, 51.73 s, 5.73 tr. b., 3.81 m/s

  137. 2.zkouška: Diskvalifikován

  138. Jumping: 4/6, 48.29 s, 18.29 tr. b., 3.69 m/s

  139. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  140. ZkA. I. MA3: 3/7, 45.99 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  141. ZkA. ll. MA3: 7/7, 53.11 s, 16.11 tr. b., 3.71 m/s

  142. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  143. Zkouška: Diskvalifikován

  144. Zkouška II: Diskvalifikován

  145. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  146. Agility - Ne: 17/50, 44.01 s, 14.01 tr. b., 3.61 m/s

  147. Agility - So: Diskvalifikován

  148. Jumping - Ne: 21/52, 42.39 s, 4.39 tr. b., 3.75 m/s

  149. Jumping - So: Diskvalifikován

  150. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  151. Ne-: Diskvalifikován

  152. Ne-Agility: Diskvalifikován

  153. Ne-Jumping: 7/17, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  154. So-: 3/4, 41.78 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  155. So-Agility: Diskvalifikován

  156. So-Jumping: Diskvalifikován

  157. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  158. AGILITY: 1/17, 44.9 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  159. AGILITY: Diskvalifikován

  160. JUMPING: 6/16, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  161. JUMPING: Diskvalifikován

  162. MA3: Diskvalifikován

  163. MA3: Diskvalifikován

  164. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  165. Agility M: Diskvalifikován

  166. Jumping M: 6/15, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  167. zkouška 1 MA3: 5/12, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  168. zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  169. zkouška 3 MA3: Diskvalifikován

  170. zkouška 4 MA3: 1/8, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  171. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  172. 1. Agility: Diskvalifikován

  173. 2. Agility: 3/8, 41.25 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  174. 3. Agility: 1/8, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  175. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  176. 1.vítězná: 2/4, 48.46 s, 6.46 tr. b., 4.07 m/s

  177. 2.vítězná: 2/4, 43.4 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  178. Jumping: 4/10, 34.73 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  179. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  180. Agility II Medium: Diskvalifikován

  181. Agility I Medium: 14/44, 42.49 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  182. Jumping III Medium: 18/36, 37.03 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  183. Jumping II Medium: 9/41, 33.75 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  184. Jumping I Medium: 11/41, 39.22 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  185. Jumping IV - pudl (M): 3/16, 29.42 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  186. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  187. 1. zkouška A3 MA3: 2/4, 47.59 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  188. 2. zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  189. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: Diskvalifikován

  190. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  191. A2+A3 Jump II. M: 2/6, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  192. A2+A3 Jump I. M: 4/6, 44.01 s, 20.01 tr. b., 3.04 m/s

  193. Zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  194. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  195. Druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  196. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  197. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  198. Agility Trial I: 3/12, 51.45 s, 19.45 tr. b., 3.6 m/s

  199. Agility Trial II: 6/12, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  200. Agility Trial III: Diskvalifikován

  201. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  202. 13.prorubská: 1/1, 45.17 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  203. 14.prorubská: 1/1, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  204. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  205. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  206. 2. zkouška MA3: 3/10, 45.78 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  207. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  208. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  209. Agility 2.kolo Medium: 1/4, 49.17 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  210. Jumping 1.kolo Medium: 3/4, 41.21 s, 13.21 tr. b., 3.64 m/s

  211. Jumping hra Medium: 2/5, 24.58 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  212. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  213. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  214. Agility Trial I: Diskvalifikován

  215. Agility Trial II: 3/12, 48.97 s, 0.97 tr. b., 3.55 m/s

  216. Jumping 2+3: 4/21, 38.59 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  217. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálními soutěžemi pro kategorii XS a pro veterány, 28. 10. 2016

  218. Agility Open: Diskvalifikován

  219. Agility Trial: Diskvalifikován

  220. Jumping Open: Diskvalifikován

  221. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  222. AGILITY: 3/10, 35.55 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  223. JUMPING: 5/10, 36.3 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  224. MA3: Diskvalifikován

  225. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  226. Jumping (1): Diskvalifikován

  227. Jumping (2): 5/11, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  228. Zkouška: Diskvalifikován

  229. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  230. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  231. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  232. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  233. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  234. Agility 1 M: 3/8, 44.2 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  235. Finálový běh M: Diskvalifikován

  236. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  237. Jumping 2 M: 3/10, 38.78 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  238. Zkouška 1 MA3: 1/3, 45.96 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  239. Zkouška 2 MA3: 1/5, 49.64 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  240. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  241. Agility M: 8/14, 45.67 s, 17.67 tr. b., 3.39 m/s

  242. Jumping M: 3/14, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  243. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  244. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  245. Agility: Diskvalifikován

  246. Agility II: 2/3, 45.74 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  247. Jumping Open: 2/12, 35.9 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  248. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  249. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  250. Horní Počernice, 2. běh: 1/3, 44.3 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  251. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  252. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  253. Agility M: Diskvalifikován

  254. Jumping M: 7/21, 33.93 s, 8.93 tr. b., 3.57 m/s

  255. Zkouška MA3: 7/8, 46.57 s, 22.57 tr. b., 3.35 m/s

  256. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  257. AGILITY: 2/11, 49.53 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  258. JUMPING: Diskvalifikován

  259. MA3: Diskvalifikován

  260. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  261. Agility I: Diskvalifikován

  262. Agility II: 5/11, 50.66 s, 12.66 tr. b., 3.87 m/s

  263. HCV Jumping: 5/22, 44.26 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  264. Jumping 1: Diskvalifikován

  265. Jumping 2: 7/16, 40.27 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  266. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 7/12, 58.97 s, 5.0 tr. b., 3.12 m/s

  267. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  268. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  269. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  270. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  271. Jumping: 5/14, 35.67 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  272. Zkouška: 2/4, 54.93 s, 17.93 tr. b., 3.39 m/s

  273. Zkouška II: Diskvalifikován

  274. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  275. Agility I: Diskvalifikován

  276. Agility II: Diskvalifikován

  277. TUNELIADA: Diskvalifikován

  278. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  279. Ne-: 2/3, 45.79 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  280. Ne-Agility: 6/21, 42.91 s, 10.0 tr. b., 3.31 m/s

  281. Ne-Jumping: 3/21, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  282. So-: Diskvalifikován

  283. So-Agility: Diskvalifikován

  284. So-Jumping: 8/19, 40.51 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  285. Třešť - Fitmin K.A.T. cup, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  286. AGILITY ne: 6/11, 45.24 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  287. AGILITY so: Diskvalifikován

  288. JUMPING ne: Diskvalifikován

  289. JUMPING so: 4/15, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  290. MA3: Diskvalifikován

  291. MA3: Diskvalifikován

  292. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  293. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  294. 2. zkouška MA3: 2/5, 48.29 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  295. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  296. 1.zkouška MA3: 2/3, 37.42 s, 15.0 tr. b., 3.82 m/s

  297. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  298. Třešť - zTřeštěnky - trojzkoušky, 14. 05. 2016

  299. MA3 I.: Diskvalifikován

  300. MA3 II.: 1/2, 48.66 s, 12.66 tr. b., 3.53 m/s

  301. MA3 III.: Diskvalifikován

  302. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  303. Jarní závody agility 2016: 2/4, 38.41 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  304. Jarní závody agility 2016: 7/20, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  305. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  306. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 08. 11. 2015

  307. Agility I: 2/4, 49.03 s, 22.03 tr. b., 3.55 m/s

  308. Agility II: 3/4, 43.83 s, 8.83 tr. b., 3.86 m/s

  309. Jumping 2+3: 2/17, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  310. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  311. Agility I: Diskvalifikován

  312. Agility III: Diskvalifikován

  313. Aglility II: 1/3, 43.97 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  314. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  315. II.zkouška MA3: 1/7, 47.82 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  316. I.zkouška MA3: Diskvalifikován

  317. JUMPING M: 7/17, 42.66 s, 10.66 tr. b., 3.66 m/s

  318. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  319. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  320. Zkouška 2 MA3: 2/4, 47.84 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  321. Zkouška 3 MA3: 4/4, 54.61 s, 13.61 tr. b., 3.63 m/s

  322. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  323. MA3 I.: 2/5, 44.24 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  324. MA3 II.: 4/5, 38.18 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  325. MA3 III.: Diskvalifikován

  326. Třebíč - Podzimky zkoušky, 26. 09. 2015

  327. MA3 - druhá: 2/2, 45.12 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  328. MA3 - první: 2/2, 43.03 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  329. MA3 - třetí: Diskvalifikován

  330. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 19. 09. 2015

  331. Agility M: Diskvalifikován

  332. Jumping M: 3/17, 34.21 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  333. Zk MA3: Diskvalifikován

  334. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  335. Agility M: 3/11, 41.97 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  336. Jumping M: 3/11, 46.34 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  337. Zkouška MA3: 2/2, 49.2 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  338. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  339. Agility Open M: 4/13, 41.0 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  340. Jump Open M: 3/15, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  341. Zkouška III MA3: Diskvalifikován

  342. Zkouška II MA3: Diskvalifikován

  343. Zkouška I MA3: 3/6, 44.95 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  344. Mitrov (Strážek) - dvojzkoušky Podmitrov, 20. 08. 2015

  345. druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  346. první zkouška MA3: 1/4, 41.78 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  347. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  348. AGILITY: 5/15, 41.33 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  349. JUMPING: 1/15, 31.11 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  350. MA3: 5/5, 43.96 s, 14.96 tr. b., 3.57 m/s

  351. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  352. II. zkouška MA3: 4/6, 42.09 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  353. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  354. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  355. Tuneliáda A2 + A3 M: 7/14, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  356. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  357. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  358. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  359. Agility: 7/13, 38.09 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  360. Jumping: 2/12, 30.97 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  361. Zkouška: 3/4, 41.66 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  362. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  363. Jumping: 3/11, 30.69 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  364. Zkouška: Diskvalifikován

  365. Zkouška II: Diskvalifikován

  366. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  367. AGILITY: Diskvalifikován

  368. JUMPING: 3/16, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  369. MA3: Diskvalifikován

  370. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  371. Ne-Agility: Diskvalifikován

  372. Nedělní zkouška: Diskvalifikován

  373. Ne-Jumping: 5/14, 38.52 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  374. Sobotní zkouška: 1/1, 44.77 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  375. So-Jumping: 1/12, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  376. Třešť - K.A.T. cup, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  377. AGILITY: 1/14, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  378. AGILITY: 1/13, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  379. JUMPING: 3/13, 32.24 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  380. JUMPING: 3/14, 32.03 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  381. MA3: 3/3, 52.23 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  382. MA3: Diskvalifikován

  383. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  384. Agility Ne: 4/15, 32.83 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  385. Agility So: Diskvalifikován

  386. Jumping Ne: Diskvalifikován

  387. Jumping So: 3/16, 34.54 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  388. Zka Ne: Diskvalifikován

  389. Zka So: Diskvalifikován

  390. Lounky - TOP OUTDOOR CUP 2015 + SENIOR CUP 2015, 10. 05. 2015

  391. Agility M: Diskvalifikován

  392. Finále seniorů M: 2/5, 43.29 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  393. Finále - Top Cup M: 4/7, 37.33 s, 14.33 tr. b., 3.51 m/s

  394. Zkouška MA3: 2/6, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  395. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  396. Agility M: Diskvalifikován

  397. Jumping M: Diskvalifikován

  398. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  399. Petrov nad Desnou - JK Animals Cup, 03. 05. 2015

  400. II. zkouška MA3: 4/4, 54.58 s, 13.58 tr. b., 3.41 m/s

  401. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  402. Jumping M: 8/13, 50.15 s, 16.15 tr. b., 3.53 m/s

  403. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  404. Prvomájové závody agility 2015 - A: 5/25, 57.99 s, 19.99 tr. b., 3.21 m/s

  405. Prvomájové závody agility 2015 - J: Diskvalifikován

  406. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: 1/7, 53.89 s, 18.89 tr. b., 3.4 m/s

  407. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  408. 1. Zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  409. 2. Zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  410. Hra - tuneliáda A2 MA2: 3/7, 41.1 s, 6.1 tr. b., 4.14 m/s

  411. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  412. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  413. 2. zkouška MA2: 2/5, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  414. Louny - O sněhovou vločku, 04. 01. 2015

  415. Agility: Diskvalifikován

  416. Jumping: Diskvalifikován

  417. Zka MA2: 1/3, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  418. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  419. ZkA NE II MA2 MA2: Diskvalifikován

  420. ZkA NE I MA2 MA2: Diskvalifikován

  421. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  422. Agility M: 2/7, 41.03 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  423. Jumping M: 3/7, 40.55 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  424. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 30. 11. 2014

  425. Agility I: 1/6, 41.25 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  426. Agility II: 2/6, 48.96 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  427. Jumping 2+3: 2/8, 37.06 s, 6.06 tr. b., 3.86 m/s

  428. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 09. 11. 2014

  429. I. Agility: 5/6, 37.76 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  430. II. Agility: Diskvalifikován

  431. Olomouc Nové Sady - Podzimní Psí Hrátky Olomouc, 01. 11. 2014 - 02. 11. 2014

  432. Jumping Ne M: 4/10, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  433. Jumping So M: Diskvalifikován

  434. Zkouška II Ne MA2: 1/3, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  435. Zkouška II So MA2: Diskvalifikován

  436. Zkouška I Ne MA2: Diskvalifikován

  437. Zkouška I So MA2: 1/5, 31.34 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  438. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  439. AGILITY: 5/10, 42.19 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  440. JUMPING: Diskvalifikován

  441. MA1: 1/3, 30.57 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  442. Třebíč - Podzimky-dvojzkoušky, 27. 09. 2014

  443. Zkouška MA1 - I.: 1/3, 38.4 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  444. Zkouška MA1 - II.: 1/3, 40.37 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  445. Zkouška MA1 - III.: Diskvalifikován

  446. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  447. AGILITY M: Diskvalifikován

  448. JUMPING M: 2/10, 41.54 s, 2.54 tr. b., 3.68 m/s

  449. ZKOUŠKA MA1: 2/2, 40.58 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  450. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  451. (1) Bertíkova zkouška: 1/1, 27.74 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  452. (2) Noisy zkouška: 1/1, 26.75 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  453. (3) Audiho zkouška: 1/1, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  454. Žamberk - O pohár Fitmin, 16. 08. 2014

  455. AGILITY: Diskvalifikován

  456. JUMPING MA1: Diskvalifikován

  457. MA1: Diskvalifikován

  458. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  459. Zkouška III. MA1: Diskvalifikován

  460. Zkouška II. MA1: 3/6, 36.33 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  461. Zkouška I. MA1: 2/6, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  462. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  463. NE - Acana jumping M: 4/6, 45.76 s, 14.76 tr. b., 3.02 m/s

  464. NE - Holdye Memorial Agility M: 5/8, 42.38 s, 8.38 tr. b., 3.52 m/s

  465. NE - zkouška MA1 MA1: 2/2, 46.17 s, 15.0 tr. b., 3.31 m/s

  466. SO - Acana agility M: 3/10, 41.03 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  467. SO - Acana jumping M: 5/11, 43.91 s, 13.91 tr. b., 3.37 m/s

  468. SO - zkouška MA1 MA1: Diskvalifikován

  469. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + Veterán hop, 29. 06. 2014

  470. Zkouška: 2/5, 41.73 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  471. Zkouška II: Diskvalifikován

  472. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  473. Agility M: Diskvalifikován

  474. Jumping M: 4/11, 43.78 s, 7.78 tr. b., 3.43 m/s

  475. Jumping ne M: Diskvalifikován

  476. Zkouška II MA1: 1/5, 54.04 s, 16.04 tr. b., 3.42 m/s

  477. Zkouška I MA1: 1/5, 39.67 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  478. Zkouška MA1: 1/4, 40.86 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s