Cz En

I. agility M

  1. Datum: 20. 06. 2020
  2. Závod: Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Roháček, Pavol (SK)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 103.0 s
  7. Délka: 206.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.96 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant 0 0 0.0 0.0 34.36 6.0 V V
2 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej 0 0 0.0 0.0 38.35 5.37 V V
3 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel 0 0 0.0 0.0 38.81 5.31 V V
4 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 39.51 5.21 V V
5 035315 Jitka Humpolcová Asterix's amulet Bellamoon 0 0 0.0 0.0 40.78 5.05 V V
6 001819 Natálie Šišovská Beetroot Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 41.09 5.01 V V
7 066717 Veronika Humpolcová Ammon Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 41.78 4.93 V V
8 030216 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 43.47 4.74 V V
9 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.0 0.0 43.83 4.7 V V
10 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 45.88 4.49 V V
11 030116 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej 0 0 0.0 0.0 47.07 4.38 V V
12 044714 Věra Trnková Archico Alien Life Form 0 0 0.86 0.86 52.86 3.9 V V
13 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs 1 0 0.0 5.0 39.89 5.16 V V
14 055217 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 43.65 4.72 V V
15 074718 Eva Šlapáková Ayka Acaena 1 0 0.0 5.0 44.14 4.67 V V
16 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 1 0.0 5.0 44.35 4.64 V V
17 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 1 0 0.0 5.0 44.59 4.62 V V
18 056019 Michaela Hobzová Jigsaw Design z Lomu ve Skále 0 1 0.0 5.0 46.34 4.45 V V
19 040414 Kateřina Břízová A3Ch Brave Jeremy Anarchia 1 0 0.0 5.0 46.82 4.4 V V
20 042819 Lucie Šimerová Bellaria Destiny of Dunnottar 1 0 0.0 5.0 47.17 4.37 V V
21 065218 Veronika Tobolková Explosive Power z Vejřího hnízda 0 1 0.0 5.0 47.18 4.37 V V
22 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux 2 0 0.0 10.0 39.42 5.23 VD VD
23 010715 Denisa Kopicová A3Ch Damian z Lomu ve skále 2 0 0.0 10.0 43.28 4.76 VD VD
24 018816 Irena Hofmanová Helen of Troy Of Darkness 1 0 6.36 11.36 58.36 3.53 VD VD
25 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 1 2 0.23 15.23 52.23 3.94 VD VD
26 090818 Josef Žák Uragán von Schnappi Schnapp 0 2 6.56 16.56 58.56 3.52 D D
27 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 4 0 0.0 20.0 43.65 4.72 D D
DIS 051017 Michala Malá Wonder Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078218 Soňa Hurníková Félix Dog from Wonderland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016417 Kristýna Lérová Berenita Nella Belavia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050019 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014218 Petr Vajgl Letty Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039218 Julie Dušková Aréna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043819 Marie - Anna Kociánová Coca Cola Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043417 Lucie Peštová Ewelyn Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078019 Vendula Dolejší Exciting and Racy Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053317 Veronika Brišová Amazing Abigail Of Schmikes Yard DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002220 Stanislav Řehola Catlin Roxy Diamond DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091814 Pavlína Seyfriedová Akia of Anthony Be-Enki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035118 Bára Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083917 Yveta Nezvalová Zochová Bond Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021318 Veronika Belantová Saga pod Ořechem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090614 Eva Vostřáková A3Ch Finn Black Modrá Odysea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001015 Lenka Dušková A3Ch Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030518 Milan Jirásek Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075515 Lenka Kohoutková Dotty Dream Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094415 Klára Jůdová Rézinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053018 Denisa Sommerová Nougat Nutty Romy´s Choco DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074415 Jana Kočová Gino DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085218 Monika Plzáková Bibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO