Cz En

048217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Lustyková, ZKO Vysoké Mýto

    Člen KA

Pes

  1. Cockie MVs, Mudi

Výsledky

  1. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  2. Agility II M: Diskvalifikován

  3. Agility I M: Diskvalifikován

  4. Jumping II M: 11/27, 41.18 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  5. Jumping I M: Diskvalifikován

  6. Jumping IV MUDI M: Diskvalifikován

  7. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  8. Agility: Diskvalifikován

  9. Jumping : Diskvalifikován

  10. Zkoušky: Diskvalifikován

  11. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  12. Agility: Diskvalifikován

  13. Jumping M2: Diskvalifikován

  14. Zkouška M2: 1/4, 40.52 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  15. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  16. 1. Jumping A2/A3: 2/13, 23.72 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  17. 2. Jumping A2/A3: Diskvalifikován

  18. 3. jumping A2/A3: 8/12, 40.56 s, 11.56 tr. b., 3.94 m/s

  19. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  20. I. agility M: 13/67, 39.89 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  21. II. agility M: Diskvalifikován

  22. II. jumping M: Diskvalifikován

  23. I. jumping M: Diskvalifikován

  24. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  25. III. jumping M: 1/14, 29.67 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  26. II. jumping M: Diskvalifikován

  27. I. jumping M: Diskvalifikován

  28. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  29. Czech Imp Jump: 5/20, 20.89 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  30. Jumping 1: 2/21, 31.6 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  31. Jumping 2: Diskvalifikován

  32. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  33. Jumping I: Diskvalifikován

  34. Jumping II: Diskvalifikován

  35. Jumping III: 2/16, 29.05 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  36. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  37. Agility: Diskvalifikován

  38. Jumping: Diskvalifikován

  39. Jumping light: 11/18, 25.81 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  40. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  41. Agility 1: Diskvalifikován

  42. Jumping 1: 10/20, 34.55 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  43. Jumping 2: Diskvalifikován

  44. Zkouška 1: Diskvalifikován

  45. Zkouška 2: Diskvalifikován

  46. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  47. Agility: 2/10, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  48. Jumping: Diskvalifikován

  49. Zkouška: Diskvalifikován

  50. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  51. Agility Open: Diskvalifikován

  52. Agility Squads as Individual: 31/69, 47.39 s, 6.39 tr. b., 3.92 m/s

  53. Jumping Open: 4/69, 32.25 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  54. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  55. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  56. AGILITY: Diskvalifikován

  57. JUMPING: 1/11, 25.88 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  58. MA2: 2/3, 36.78 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  59. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  60. 1. běh MA2: 1/3, 30.2 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  61. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  62. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  63. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  64. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  65. 3. Jumping M: Diskvalifikován

  66. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  67. Ne. - Agility II. M: 14/52, 37.27 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  68. Ne. - Jumping II. M: 2/52, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  69. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  70. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  71. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  72. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  73. 2.zkouška MA1: 1/8, 27.68 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  74. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  75. Agility II M: Diskvalifikován

  76. Agility I M: 11/40, 44.08 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  77. Jumping III M: Diskvalifikován

  78. Jumping II M: Diskvalifikován

  79. Jumping I M: 2/36, 32.97 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  80. Jumping IV MUDI M: 5/7, 40.73 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  81. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  82. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  83. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  84. Jumping open M: 1/13, 26.36 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  85. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  86. Agility I: Diskvalifikován

  87. Agility II: Diskvalifikován

  88. Jumping I: 61/87, 36.2 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  89. Jumping II: 10/87, 36.92 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  90. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  91. AGILITY M: Diskvalifikován

  92. JUMPING M: 7/15, 32.16 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  93. Zkoušky MA1: 1/6, 27.87 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  94. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  95. AGILITY: Diskvalifikován

  96. JUMPING MA1: Diskvalifikován

  97. MA1: 3/5, 26.71 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  98. Brno - Brněnský Drak, 15. 07. 2018

  99. Agility Medium: 1/17, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  100. Jumping Medium: Diskvalifikován

  101. Zkouška MA1: 1/6, 30.01 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  102. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  103. 1. zkouška MA1: 2/6, 28.42 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  104. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  105. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  106. QA1 agility: 39/57, 45.75 s, 18.75 tr. b., 3.98 m/s

  107. QA2 agility: Diskvalifikován

  108. QA3 agility: Diskvalifikován

  109. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  110. QJ2 jumping: 29/58, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  111. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  112. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  113. Jumpy A1 - I.běh MA1: Diskvalifikován

  114. Jumpy A1 - II. běh MA1: Diskvalifikován

  115. Zkouška A1 MA1: 2/6, 33.31 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  116. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  117. I Agility Open: Diskvalifikován

  118. II Agility Open: Diskvalifikován

  119. II Jumping Open: Diskvalifikován

  120. I Jumping Open: 2/69, 34.8 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  121. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  122. Agility M: Diskvalifikován

  123. Jumping M: Diskvalifikován

  124. Zkouška MA1: 3/4, 36.12 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s