Cz En

048217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Lustyková, ZKO Vysoké Mýto

    Člen KA

Pes

  1. Cockie MVs, Mudi

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  2. Czech Imp Jump: 5/20, 20.89 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  3. Jumping 1: 2/21, 31.6 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  4. Jumping 2: Diskvalifikován

  5. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  6. Jumping I: Diskvalifikován

  7. Jumping II: Diskvalifikován

  8. Jumping III: 2/16, 29.05 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  9. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  10. Agility: Diskvalifikován

  11. Jumping: Diskvalifikován

  12. Jumping light: 11/18, 25.81 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  13. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  14. Agility 1: Diskvalifikován

  15. Jumping 1: 10/20, 34.55 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  16. Jumping 2: Diskvalifikován

  17. Zkouška 1: Diskvalifikován

  18. Zkouška 2: Diskvalifikován

  19. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  20. Agility: 2/10, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  21. Jumping: Diskvalifikován

  22. Zkouška: Diskvalifikován

  23. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  24. Agility Open: Diskvalifikován

  25. Agility Squads as Individual: 31/69, 47.39 s, 6.39 tr. b., 3.92 m/s

  26. Jumping Open: 4/69, 32.25 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  27. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  28. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  29. AGILITY: Diskvalifikován

  30. JUMPING: 1/11, 25.88 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  31. MA2: 2/3, 36.78 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  32. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  33. 1. běh MA2: 1/3, 30.2 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  34. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  35. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  36. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  37. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  38. 3. Jumping M: Diskvalifikován

  39. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  40. Ne. - Agility II. M: 14/52, 37.27 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  41. Ne. - Jumping II. M: 2/52, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  42. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  43. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  44. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  45. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  46. 2.zkouška MA1: 1/8, 27.68 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  47. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  48. Agility II M: Diskvalifikován

  49. Agility I M: 11/40, 44.08 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  50. Jumping III M: Diskvalifikován

  51. Jumping II M: Diskvalifikován

  52. Jumping I M: 2/36, 32.97 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  53. Jumping IV MUDI M: 5/7, 40.73 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  54. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  55. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  56. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  57. Jumping open M: 1/13, 26.36 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  58. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  59. Agility I: Diskvalifikován

  60. Agility II: Diskvalifikován

  61. Jumping I: 61/87, 36.2 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  62. Jumping II: 10/87, 36.92 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  63. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  64. AGILITY M: Diskvalifikován

  65. JUMPING M: 7/15, 32.16 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  66. Zkoušky MA1: 1/6, 27.87 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  67. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  68. AGILITY: Diskvalifikován

  69. JUMPING MA1: Diskvalifikován

  70. MA1: 3/5, 26.71 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  71. Brno - Brněnský Drak, 15. 07. 2018

  72. Agility Medium: 1/17, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  73. Jumping Medium: Diskvalifikován

  74. Zkouška MA1: 1/6, 30.01 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  75. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  76. 1. zkouška MA1: 2/6, 28.42 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  77. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  78. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  79. QA1 agility: 39/57, 45.75 s, 18.75 tr. b., 3.98 m/s

  80. QA2 agility: Diskvalifikován

  81. QA3 agility: Diskvalifikován

  82. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  83. QJ2 jumping: 29/58, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  84. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  85. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  86. Jumpy A1 - I.běh MA1: Diskvalifikován

  87. Jumpy A1 - II. běh MA1: Diskvalifikován

  88. Zkouška A1 MA1: 2/6, 33.31 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  89. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  90. I Agility Open: Diskvalifikován

  91. II Agility Open: Diskvalifikován

  92. II Jumping Open: Diskvalifikován

  93. I Jumping Open: 2/69, 34.8 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  94. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  95. Agility M: Diskvalifikován

  96. Jumping M: Diskvalifikován

  97. Zkouška MA1: 3/4, 36.12 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s