Cz En

Agility 1 M

  1. Datum: 19. 06. 2021
  2. Závod: Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Lukáč, Roman (SK)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 54.0 s
  6. Maximální čas: 108.0 s
  7. Délka: 218.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.04 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 079217 Veronika Krupková A3Ch Brave Guinness Little Guardian Angel 0 0 0.0 0.0 40.82 5.34 V V
2 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon 0 0 0.0 0.0 41.2 5.29 V V
3 074415 Jana Kočová A3Ch Gino 0 0 0.0 0.0 42.4 5.14 V V
4 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 42.95 5.08 V V
5 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej 0 0 0.0 0.0 43.36 5.03 V V
6 053018 Denisa Sommerová Nougat Nutty Romy´s Choco 0 0 0.0 0.0 44.51 4.9 V V
7 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 0 0 0.0 0.0 44.81 4.86 V V
8 030116 Michaela Hobzová A3Ch Oudie See Koryfej 0 0 0.0 0.0 45.22 4.82 V V
9 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 45.23 4.82 V V
10 009313 Nora Klapalová A3Ch Agáta 0 0 0.0 0.0 45.4 4.8 V V
11 056019 Michaela Hobzová Jigsaw Design z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 46.67 4.67 V V
12 090818 Josef Žák Uragán von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 48.43 4.5 V V
13 076612 Anna Koťátková A3Ch Arielle Hak Ami 0 0 0.0 0.0 50.18 4.34 V V
14 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.0 0.0 50.47 4.32 V V
15 078218 Soňa Hurníková Félix Dog from Wonderland 0 0 0.0 0.0 50.88 4.28 V V
16 055217 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 51.41 4.24 V V
17 002220 Stanislav Řehola Catlin Roxy Diamond 1 0 0.0 5.0 40.93 5.33 V V
18 030518 Milan Jirásek A3Ch Yantanee ze Shetlandů 0 1 0.0 5.0 42.61 5.12 V V
19 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 1 0.0 5.0 44.32 4.92 V V
20 051017 Michala Malá Wonder Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 44.62 4.89 V V
21 083917 Yveta Nezvalová Zochová A3Ch Bond Bleu Colline 1 0 0.0 5.0 45.87 4.75 V V
22 017718 Lucie Melounková Furioso Victoria Festiva 0 1 0.0 5.0 47.75 4.57 V V
23 021318 Veronika Belantová Saga pod Ořechem 0 1 0.0 5.0 52.95 4.12 V V
24 085218 Monika Rückaufová Bibi 1 0 0.0 5.0 53.48 4.08 V V
25 001015 Lenka Dušková A3Ch Iris Black z Vesničky u hranic 0 1 1.42 6.42 55.42 3.93 VD VD
26 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 1 1 0.0 10.0 46.22 4.72 VD VD
27 070720 Kristýna Hrůza Bársony Sobasan 1 1 0.0 10.0 46.36 4.7 VD VD
28 030216 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 1 1 0.0 10.0 47.29 4.61 VD VD
29 043819 Marie - Anna Kociánová Coca Cola Perla z Polabí 0 2 0.0 10.0 49.38 4.41 VD VD
30 091814 Pavlína Seyfriedová Akia of Anthony Be-Enki 0 1 5.65 10.65 59.65 3.65 VD VD
31 001416 Markéta Šulcová A3Ch Nesquik Black Neraka 3 1 0.0 20.0 45.54 4.79 D D
32 047916 Martina Hlaváčková Bobina 1 0 29.39 34.39 83.39 2.61 BO BO
DIS 002321 Kateřina Marešová Coudy Czech Maparo Active DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025720 Anna Koťátková Zora z Koněprus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045220 Květa Sálusová Bara Tajfú Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026620 Marie Beerová Vetka Fidgeta Verby DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078019 Vendula Dolejší Exciting and Racy Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018621 Veronika Maryníková Esta Loca Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022220 Lenka Prokešová E´Chia Carassou DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056020 Kateřina Břízová French Kiss Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020420 Adéla Drejčková Haribo Big Scotty´s Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061118 Pavlína Sedlmaierová Courageous Bougie Fast Happiness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015516 Tomáš Jindra Born to Track Fawn Dancing with Fire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029618 Miroslava Kolínská Cuprum Essence Gold Ray DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039218 Julie Dušková Aréna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065218 Veronika Tobolková Explosive Power z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019916 Karolína Tittlová Lexie Mecseki Bundás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074718 Eva Šlapáková Ayka Acaena DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066817 Jitka Humpolcová Ammon Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010715 Denisa Kopicová A3Ch Damian z Lomu ve skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042819 Lucie Šimerová Bellaria Destiny of Dunnottar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094415 Klára Jůdová Rézinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001819 Natálie Šišovská Beetroot Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004716 Hanka Kryšpínová A3Ch Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034616 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020116 Pavlína Sedlmaierová Bonnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035315 Jitka Humpolcová A3Ch Asterix's amulet Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO