Cz En

019916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Karolína Tittlová, Brandýs nad Labem

    Člen KA

Pes

  1. Lexie Mecseki Bundás, Mudi

Výsledky

  1. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  2. Agility 1 M: 29/64, 56.08 s, 17.08 tr. b., 3.87 m/s

  3. Agility 2 M: 14/55, 48.62 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  4. Jumping 1 M: 28/64, 52.07 s, 15.07 tr. b., 3.84 m/s

  5. Jumping 2 M: 30/62, 53.56 s, 12.56 tr. b., 3.57 m/s

  6. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  7. Agility 1 M: 25/72, 53.93 s, 7.93 tr. b., 4.02 m/s

  8. Agility 2 M: 28/72, 55.69 s, 10.69 tr. b., 3.88 m/s

  9. Jumping 1 M: 14/72, 47.54 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  10. Jumping 2 M: 18/69, 43.68 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  11. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 11. 05. 2022

  12. 1. zkouška A2 M: 1/4, 49.61 s, 6.61 tr. b., 3.65 m/s

  13. 2. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  14. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  15. Agility 1 M: Diskvalifikován

  16. Agility 2 M: Diskvalifikován

  17. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  18. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  19. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  20. III. Zk MA2: 2/4, 48.11 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  21. II. Zk MA2: Diskvalifikován

  22. I. Zk MA2: Diskvalifikován

  23. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  24. II. zkouška A2 M: 2/4, 55.18 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  25. I. zkouška A2 M: 1/4, 44.43 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  26. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  27. MA2 I.: 1/5, 53.19 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  28. MA2 II.: 3/5, 61.34 s, 10.34 tr. b., 3.37 m/s

  29. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  30. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  31. 2. Zkouška MA2: 4/4, 43.78 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  32. Jumping open M: Diskvalifikován

  33. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  34. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  35. ZkA. MA2 II.: 3/5, 50.52 s, 13.52 tr. b., 3.48 m/s

  36. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  37. II.zkouška MA2: Diskvalifikován

  38. I. zkouška MA2: 3/11, 38.23 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  39. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  40. 1. zkouška MA2: 1/6, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  41. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  42. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  43. 1. Zka - MA2: 3/4, 49.37 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  44. 2. Zka - MA2: Diskvalifikován

  45. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  46. ZkA II. MA2: 5/12, 42.85 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  47. ZkA I. MA2: Diskvalifikován

  48. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  49. Agility M: Diskvalifikován

  50. Jumping M: 8/17, 32.04 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  51. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  52. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2017, 27. 05. 2017

  53. Agility - mládež M: 1/4, 59.22 s, 11.22 tr. b., 3.04 m/s

  54. Jumping - mládež M: Diskvalifikován

  55. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  56. Agility open M: Diskvalifikován

  57. Jumping open M: Diskvalifikován

  58. ZkA. MA2: Diskvalifikován

  59. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  60. III. zkouška MA1: 1/3, 34.9 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  61. II. zkouška MA1: 1/3, 36.31 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  62. I. zkouška MA1: 1/3, 37.85 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  63. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  64. AGILITY: Diskvalifikován

  65. JUMPING: 8/21, 49.41 s, 7.41 tr. b., 3.64 m/s

  66. MA1: 1/3, 53.17 s, 17.17 tr. b., 2.71 m/s

  67. Řitka - Březen 2017 - zkoušky, 17. 03. 2017

  68. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  69. 2. zkouška MA1: 1/4, 40.31 s, 0.0 tr. b., 2.88 m/s

  70. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  71. Horní Počernice, 1. běh: 2/5, 39.85 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  72. Horní Počernice, 2. běh: 4/5, 56.59 s, 17.59 tr. b., 2.83 m/s

  73. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován