Agility 1 M

  1. Datum: 18. 06. 2022
  2. Závod: Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Woss, Christian (AT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 54.0 s
  6. Maximální čas: 109.0 s
  7. Délka: 217.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon 0 0 0.0 0.0 41.38 5.24 V
2 075817 Adéla Řeholová A3Ch Calibré Fort Fox 0 0 0.0 0.0 41.81 5.19 V
3 050019 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 43.13 5.03 V
4 052921 Hana Malá Chuck z Ušákova 0 0 0.0 0.0 44.69 4.86 V
5 030920 Zuzana Sobková Biscotto Borneo la Vera Felicitá 0 0 0.0 0.0 45.78 4.74 V
6 059518 Eva Chmelíková Trust in Me Koryfej 0 0 0.0 0.0 46.53 4.66 V
7 067118 Klára Vratislavová Taut 0 0 0.0 0.0 46.64 4.65 V
8 001819 Natálie Šišovská Beetroot Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 46.82 4.63 V
9 035315 Jitka Humpolcová A3Ch Asterix's amulet Bellamoon 0 0 0.0 0.0 48.06 4.52 V
10 070720 Kristýna Hrůza Bársony Sobasan 0 0 0.0 0.0 48.72 4.45 V
11 021318 Veronika Belantová A3Ch Saga pod Ořechem 0 0 0.0 0.0 51.88 4.18 V
12 054421 Rudolf Broulík Annie Rose Štěstí ze severu 0 0 1.89 1.89 55.89 3.88 V
13 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant 1 0 0.0 5.0 40.53 5.35 V
14 030518 Milan Jirásek A3Ch Yantanee ze Shetlandů 1 0 0.0 5.0 40.72 5.33 V
15 002220 Stanislav Řehola Catlin Roxy Diamond 0 1 0.0 5.0 44.39 4.89 V
16 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 1 0 0.0 5.0 44.78 4.85 V
17 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon 1 0 0.0 5.0 46.68 4.65 V
18 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer 0 1 0.0 5.0 49.52 4.38 V
19 010119 Petra Haspeklová Vixi Devil Drink z Laviny 0 1 0.0 5.0 49.75 4.36 V
20 001015 Lenka Dušková A3Ch Iris Black z Vesničky u hranic 1 0 0.2 5.2 54.2 4.0 V
21 065218 Veronika Tobolková Explosive Power z Vejřího hnízda 1 0 2.53 7.53 56.53 3.84 VD
22 056020 Kateřina Břízová French Kiss Anarchia 2 0 0.0 10.0 41.51 5.23 VD
23 016417 Kristýna Lérová Berenita Nella Belavia 2 0 0.0 10.0 43.43 5.0 VD
24 031120 Kristýna Zástěrová Mr.Bombastic Z Heřmanova Dvora 2 0 0.0 10.0 43.6 4.98 VD
25 017420 Dana Svobodová Celestin Bred with love 1 1 0.0 10.0 46.79 4.64 VD
26 034616 Tomáš Ješke A3Ch Norma Jean Koryfej 3 0 0.0 15.0 46.2 4.7 VD
27 001416 Markéta Šulcová A3Ch Nesquik Black Neraka 2 1 0.0 15.0 51.52 4.21 VD
28 055819 Lucie Kubíková Farid Fort Fox 0 2 6.24 16.24 60.24 3.6 D
29 019916 Karolína Tittlová Lexie Mecseki Bundás 1 2 2.08 17.08 56.08 3.87 D
30 067120 Kristýna Zástěrová Sable Spirit ze Shetlandů Ze Shetlandů 2 1 6.69 21.69 60.69 3.58 D
31 054420 Nikol Kubicová Juster Sněžný tygr 5 0 0.0 25.0 50.61 4.29 D
DIS 078019 Vendula Dolejší Exciting and Racy Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039218 Julie Dušková Aréna DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049320 Lenka Fuksová Explosion of Skills Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094415 Klára Jůdová Rézinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076612 Anna Koťátková A3Ch Arielle Hak Ami DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079217 Veronika Krupková A3Ch Brave Guinness Little Guardian Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006121 Věra Kuchtová Astien Harlekin Prague Campanile DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046421 Veronika Tobolková Go on Gaya z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031421 Pavlína Seyfriedová Batgirl Peryhelium DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054121 Michaela Nováková Aurora Bailey Ray DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056821 Dominika Korintová Amazing Amber Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085218 Monika Rückaufová Bibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041621 Lucie Dušková Klark z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045220 Květa Sálusová Bara Tajfú Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072119 Kateřina Matrasová Goldilocks Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024220 Romana Jirásková Rory Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061118 Pavlína Sedlmaierová Courageous Bougie Fast Happiness DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044019 Dana Holíková Dream Joker Z Arcamony DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081717 Barbora Kozlová A3Ch Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055217 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083917 Yveta Nezvalová Zochová A3Ch Bond Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 811118 Petr Pupík Fly High ElViva La Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072220 Rudolf Broulík Essi Daven Dancing in the Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055221 Julie Dušková Fifty Shades Bazooka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066817 Jitka Humpolcová Ammon Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025720 Anna Koťátková Zora z Koněprus DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082018 Lenka Krejčí Archie Richmond Silky Dafnee DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004716 Hanka Kryšpínová A3Ch Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044714 Věra Kuchtová A3Ch Archico Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080721 Martina Sigmundová Arash Little Sweetie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO