Cz En

811118

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petr Pupík, ZKO Luková

    Člen KA

Pes

  1. Fly High ElViva La Vita, Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Výsledky

  1. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  2. JUMPING I. A2 + A3: Diskvalifikován

  3. JUMPING II. A2 + A3: 1/9, 40.77 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  4. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  5. Agility I: 7/64, 42.25 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  6. Agility II: 29/62, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  7. Jumping I: Diskvalifikován

  8. Jumping II: Diskvalifikován

  9. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  10. Agility Trial I: Diskvalifikován

  11. Agility Trial II: Diskvalifikován

  12. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  13. 1. zkouška: 1/6, 36.48 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  14. 2. zkouška: Diskvalifikován

  15. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  16. Agility Trial I: Diskvalifikován

  17. Agility Trial II: Diskvalifikován

  18. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  19. II. zkouška: Diskvalifikován

  20. I. zkouška: Diskvalifikován

  21. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  22. TRIAL I.: Diskvalifikován

  23. TRIAL II.: 1/3, 31.39 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  24. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  25. 4.studenecká: Diskvalifikován

  26. 5.studenecká: Diskvalifikován

  27. 6.studenecká: Diskvalifikován

  28. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  29. MA1 - I.: Diskvalifikován

  30. MA1 II.: 1/8, 25.01 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  31. MA1 - III.: 1/7, 26.75 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  32. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  33. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  34. Jumping 1: Diskvalifikován

  35. Jumping 2 : Diskvalifikován

  36. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  37. 1.studenecká: 1/7, 26.3 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  38. 2.studenecká: Diskvalifikován

  39. 3.studenecká: Diskvalifikován

  40. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  41. 1. Zkouška M A1: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška M A1: Diskvalifikován

  43. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  44. II. zkouška: Diskvalifikován

  45. I. zkouška: 1/8, 23.24 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  46. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  47. Zkouška MA1 I: Diskvalifikován

  48. Zkouška MA1 II: Diskvalifikován