039815

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nikola Pokorná, Klub agility Třešť

    Arrow_down

Pes

  1. Andromeda Czech Dreamer, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

    Arrow_down

Výsledky

  1. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 01. 10. 2022

  2. Agility Open M: Diskvalifikován

  3. Jumping Open M: 1/24, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  4. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  5. Třebíč - MČR bearded collií v agility open, 25. 09. 2022

  6. Agility open M: 2/3, 49.17 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  7. Jumping open M: 2/3, 41.2 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  8. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  9. Agility: 19/73, 47.55 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  10. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  11. Jumping: 9/73, 41.55 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  12. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 48/73, 47.2 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  13. Třešť - Ztřeštěnec 2022, 20. 08. 2022

  14. Jumping 1 M: 1/9, 40.51 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  15. Jumping 2 M: 1/9, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  16. Jumping 3 M: 3/9, 48.66 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  17. Třešť - Červencové odpolední zkoušky, 30. 07. 2022

  18. 1. zkouška MA3: 2/3, 43.3 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  19. 2.zkouška MA3: 2/3, 39.74 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  20. Třešť - Sváteční zkoušky, 05. 07. 2022

  21. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  22. 2. zkouška MA3: 2/3, 45.2 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  23. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  24. Agility 1 M: 18/64, 49.52 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  25. Agility 2 M: Diskvalifikován

  26. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  27. Jumping 2 M: 9/62, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  28. Třešť - K.A.T. Cup 2022, 28. 05. 2022 - 29. 05. 2022

  29. Agility M neděle: Diskvalifikován

  30. Agility M sobota: 4/13, 42.21 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  31. Jumping M neděle: 2/10, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  32. Jumping M sobota: 1/13, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  33. Zkouška MA3 neděle: Diskvalifikován

  34. Zkouška MA3 sobota: 2/5, 41.89 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  35. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  36. Agility 1 M: Diskvalifikován

  37. Agility 2 M: Diskvalifikován

  38. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  39. Jumping 2 M: 27/69, 42.83 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  40. Tis u Havlíčkova Brodu - Jarní AgiFestival - Dvojzkoušky, 01. 05. 2022

  41. Zkouška MA3: 2/6, 51.52 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  42. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  43. AGILITY M: 4/24, 47.3 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  44. JUMPING M: 5/28, 37.47 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  45. Zkoušky MA3: 2/16, 53.2 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  46. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  47. Agility Open M: 2/18, 41.28 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  48. Jumping Open M: 4/18, 34.12 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  49. Zkouška MA3: 3/11, 57.31 s, 8.31 tr. b., 3.84 m/s

  50. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  51. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  52. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  53. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  54. 1. Zkouška MA3: 2/10, 48.88 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  55. 2. Zkouška MA3: 4/10, 45.32 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  56. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  57. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  58. Sobota Jumping2+3 M: 5/16, 41.52 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  59. Sobota MA3 I.: Diskvalifikován

  60. Sobota MA3 II.: Diskvalifikován

  61. Třebíč - Dvojzkoušky, 16. 10. 2021

  62. II. Zkouška MA3: 2/7, 45.59 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  63. I. Zkouška MA3: 3/8, 46.98 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  64. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  65. Agility M: 5/18, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  66. Jumping M: 2/18, 27.85 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  67. Zkouška MA3: 1/7, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  68. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  69. Agility Individual: Diskvalifikován

  70. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  71. Jumping Individual: Diskvalifikován

  72. Jumping Squads as Individual: 15/73, 40.56 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  73. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  74. Sobota Agility M: Diskvalifikován

  75. Sobota Jumping M: 5/17, 44.67 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  76. Sobota zkouška M A3: 4/11, 55.01 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  77. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  78. Agility M: Diskvalifikován

  79. Jumping M : 1/21, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  80. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  81. Třešť - Ztřeštěnec, 07. 08. 2021

  82. Jumping II M: Diskvalifikován

  83. Jumping I M: 3/16, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  84. Jumping spec. M: 2/16, 29.28 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  85. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  86. Druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  87. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  88. Třetí zkouška MA3: 1/6, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  89. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  90. Agility I: Diskvalifikován

  91. Agility II: 17/67, 52.88 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  92. Jumping I: Diskvalifikován

  93. Jumping II: 3/62, 40.63 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  94. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  95. 1.zkouška MA3 NE: 4/9, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  96. 1.zkouška MA3 SO: 5/10, 46.29 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  97. 2.zkouška MA3 ne: 3/9, 37.14 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  98. 2. zkouška MA3 SO: 6/10, 48.67 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  99. 3. zkouška MA3 SO: 2/10, 41.85 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  100. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  101. 1. Zkouška MA3: 5/7, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  102. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  103. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  104. Agility Individual: 24/67, 44.15 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  105. Agility Squads as Individual: 39/72, 50.08 s, 10.08 tr. b., 4.11 m/s

  106. Jumping Individual: 25/70, 32.17 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  107. Jumping Squads as Individual: 20/72, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  108. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  109. Agility open: Diskvalifikován

  110. Jumping light: 10/18, 25.58 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  111. Jumping open: 5/18, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  112. PYRENÍ AGILITY: Diskvalifikován

  113. PYRENÍ JUMPING: 4/13, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  114. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  115. Agility M: 4/15, 54.62 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  116. Jumping M: 1/15, 35.04 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  117. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  118. Třešť - Ztřeštěnky, 18. 07. 2020

  119. Druhá MA3: Diskvalifikován

  120. První MA3: Diskvalifikován

  121. Třetí MA3: 4/6, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  122. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  123. Agility I: Diskvalifikován

  124. Agility II: 18/62, 48.59 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  125. Jumping I: 22/64, 39.82 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  126. Jumping II: 41/58, 38.14 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  127. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  128. Agility M neděle : 3/12, 44.64 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  129. Agility M sobota: 4/15, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  130. Jumping M neděle: Diskvalifikován

  131. Jumping M sobota: Diskvalifikován

  132. Zkouška MA3 neděle: Diskvalifikován

  133. Zkouška MA3 sobota: 1/6, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  134. Střítež u Třebíče - Halové dvojzkoušky Třebíč, 26. 01. 2020

  135. 1. Zkouška MA3: 1/4, 41.73 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  136. 2. Zkouška MA3: 3/4, 40.04 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  137. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  138. Agility Open Medium: Diskvalifikován

  139. Agility Open Medium: Diskvalifikován

  140. A3 Medium: Diskvalifikován

  141. A3 Medium: Diskvalifikován

  142. Jumping Open Medium: 3/10, 43.7 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  143. Jumping Open Medium: Diskvalifikován

  144. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  145. Agility: 4/12, 32.87 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  146. Jumping: Diskvalifikován

  147. Zkouška A3: 1/7, 34.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  148. Trutnov - B.A.S.E. - Berger agility sommer event, 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  149. AGILITY II: 24/38, 48.2 s, 10.2 tr. b., 3.8 m/s

  150. JUMPING I: Diskvalifikován

  151. JUMPING II: Diskvalifikován

  152. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  153. Agility I: Diskvalifikován

  154. Agility II: 15/39, 46.1 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  155. Jumping I: 16/40, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  156. Jumping II: 9/40, 45.14 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  157. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  158. Agility neděle: 2/15, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  159. Agility sobota: Diskvalifikován

  160. A3M neděle: 4/7, 55.91 s, 20.91 tr. b., 3.67 m/s

  161. A3M sobota: Diskvalifikován

  162. Jumping nedělě: 8/15, 38.47 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  163. Jumping sobota: 2/13, 33.68 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  164. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  165. Jumping MA3 - I: 1/7, 38.17 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  166. Jumping MA3 - II: 2/7, 38.76 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  167. Jumping speciál MA3: 2/7, 35.89 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  168. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  169. Jumping 1: 5/13, 31.9 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  170. JUMPING 2: Diskvalifikován

  171. JUMPING 3 : 2/13, 35.57 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  172. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  173. Agility Challenge M MA2: Diskvalifikován

  174. Agility I M M: Diskvalifikován

  175. Jumping Challenge M MA2: Diskvalifikován

  176. Jumping I M M: 14/31, 40.65 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  177. Tuneliáda M M: Diskvalifikován

  178. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  179. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  180. 2. Zkouška MA3: 5/12, 40.16 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  181. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  182. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  183. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  184. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  185. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  186. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  187. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  188. 1. zkouška MA3: 3/11, 51.6 s, 16.6 tr. b., 3.51 m/s

  189. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  190. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  191. 1.ZK MA3: 3/7, 37.23 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  192. 2.ZK MA3: Diskvalifikován

  193. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  194. AGILITY: 4/11, 33.91 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  195. JUMPING: Diskvalifikován

  196. MA3: 2/3, 39.43 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  197. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  198. AGILITY: 1/20, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  199. JUMPING: 7/20, 32.84 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  200. MA3: 4/7, 51.49 s, 16.49 tr. b., 3.53 m/s

  201. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  202. JUMPING: 6/17, 39.34 s, 7.34 tr. b., 3.46 m/s

  203. Jumping II: Diskvalifikován

  204. Ztřeštěnec: Diskvalifikován

  205. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  206. AGILITY: 2/14, 40.8 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  207. AGILITY: 5/14, 47.57 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  208. JUMPING: 6/14, 30.29 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  209. JUMPING: 7/14, 38.27 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  210. MA3: 1/7, 40.27 s, 0.27 tr. b., 4.17 m/s

  211. MA3: 3/6, 50.47 s, 12.47 tr. b., 3.41 m/s

  212. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  213. agility MA: 1/9, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  214. jumping MA: 1/9, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  215. zkouška MA3: Diskvalifikován

  216. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  217. MA I: 2/5, 50.56 s, 15.56 tr. b., 3.64 m/s

  218. MA II: Diskvalifikován

  219. MA III: 1/5, 48.25 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  220. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  221. I Agility Open: Diskvalifikován

  222. II Agility Open: 28/66, 44.3 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  223. II Jumping Open: 34/66, 37.76 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  224. I Jumping Open: Diskvalifikován

  225. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  226. Agility MA: Diskvalifikován

  227. Jumping MA: 10/22, 38.46 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  228. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  229. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  230. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  231. 2. zkouška MA3: 4/8, 41.67 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  232. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  233. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  234. 2. zkouška MA3: 4/9, 45.75 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  235. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  236. Agility M: Diskvalifikován

  237. Jumping M: 6/16, 29.32 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  238. Zkouška MA3: 1/8, 42.06 s, 0.06 tr. b., 3.76 m/s

  239. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  240. 1. zkouška MA3: 2/9, 49.8 s, 19.8 tr. b., 3.63 m/s

  241. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  242. Mikulov - Písečné jumpy s tuneliádou, 13. 01. 2018

  243. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  244. 2. Jumping M: 12/17, 32.56 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  245. 3. Jumping M: Diskvalifikován

  246. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  247. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  248. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  249. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  250. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  251. 2. zkouška MA3: 1/8, 44.13 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  252. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  253. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  254. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  255. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  256. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  257. 1. zkouška MA3: 3/7, 49.69 s, 21.69 tr. b., 3.48 m/s

  258. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  259. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  260. Agility M: 3/17, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  261. Jumping M: 12/17, 36.98 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  262. Zkoušky MA3: 5/6, 41.23 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  263. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  264. Agility družstev: Diskvalifikován

  265. Agility jednotlivců: 17/47, 41.67 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  266. Jumping družstev: Diskvalifikován

  267. Jumping jednotlivců: 31/47, 35.53 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  268. Třešť - Poslední prázdninový skok, 26. 08. 2017

  269. AGILITY: Diskvalifikován

  270. JUMPING: 6/8, 34.35 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  271. MA3: Diskvalifikován

  272. TUNELIÁDA MEDIUM: 1/7, 23.45 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  273. Třešť - Šiškobraní, 19. 08. 2017

  274. AGILITY: 4/14, 45.77 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  275. JUMPING: 1/14, 42.71 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  276. MA3: Diskvalifikován

  277. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  278. Agility open M: Diskvalifikován

  279. Jump I. M: Diskvalifikován

  280. ZkA. So MA3: Diskvalifikován

  281. Třešť - Ztřeštěnec, 24. 06. 2017

  282. AGILITY: 1/15, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  283. JUMPING: 2/15, 31.91 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  284. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  285. AGILITY: 1/16, 41.61 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  286. AGILITY: Diskvalifikován

  287. JUMPING: 2/16, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  288. JUMPING: Diskvalifikován

  289. MA3: Diskvalifikován

  290. MA3: Diskvalifikován

  291. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 13. 05. 2017

  292. Agility : 2/8, 42.64 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  293. Jumping: 1/8, 35.3 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  294. Zkouška A3: 2/3, 43.47 s, 7.47 tr. b., 4.09 m/s

  295. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  296. MA I: Diskvalifikován

  297. MA II: Diskvalifikován

  298. MA III: Diskvalifikován

  299. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  300. AGILITY: Diskvalifikován

  301. JUMPING: Diskvalifikován

  302. MA2: Diskvalifikován

  303. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  304. Agility 1: 14/50, 52.43 s, 15.43 tr. b., 3.81 m/s

  305. Agility 2: 14/50, 44.71 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  306. Jumping 1: 16/50, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  307. Jumping 2: 4/50, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  308. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  309. 1. ZK MA2: 2/10, 45.92 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  310. 2. ZK MA2: 2/10, 39.79 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  311. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  312. Heroutice, 1. běh: 4/7, 37.0 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  313. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  314. Heroutice, 3. běh: 1/7, 38.87 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  315. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  316. 1. ZK MA2: 1/4, 38.54 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  317. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  318. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  319. Agility M: Diskvalifikován

  320. Jumping M: 7/29, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  321. Zk MA2: Diskvalifikován

  322. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  323. Agility MA M: Diskvalifikován

  324. Jumping II MA M: Diskvalifikován

  325. Jumping I MA M: Diskvalifikován

  326. Zkouška MA2 MA2: 3/5, 51.22 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  327. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  328. 1. zkouška MA2: 2/7, 43.59 s, 7.59 tr. b., 3.67 m/s

  329. 2. zkouška MA2: 2/7, 38.77 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  330. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  331. 1. zkouška MA2: 2/9, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  332. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  333. 3. zkouška MA2: Diskvalifikován

  334. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  335. AGILITY: 4/16, 41.63 s, 13.63 tr. b., 3.48 m/s

  336. JUMPING: 1/16, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  337. MA2: Diskvalifikován

  338. Brno - Cacovice - Podzimní Robinsonáda 2016, 03. 09. 2016

  339. Agility: 3/30, 46.47 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  340. Jumping: 2/30, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  341. Zk MA2: 2/11, 42.31 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  342. Třešť - Poslední prázdninový skok, 27. 08. 2016

  343. Agility: 3/10, 41.98 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  344. Jumping: Diskvalifikován

  345. Zkouška MA2: 1/4, 44.16 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  346. Třešť - Šiškobraní, 20. 08. 2016

  347. Agility: Diskvalifikován

  348. Jumping: 2/14, 41.84 s, 7.84 tr. b., 3.8 m/s

  349. Zkouška MA2: 1/7, 33.83 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  350. Třešť - zTřeštěnec - včetně kategorie XS, 18. 06. 2016

  351. Agility : Diskvalifikován

  352. Jumping: Diskvalifikován

  353. Rokycany - Rokycanská skočná, 11. 06. 2016

  354. Agility zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  355. Agility zkouška 2 MA2: 4/6, 47.48 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  356. jumping M: Diskvalifikován

  357. Třešť - Fitmin K.A.T. cup, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  358. AGILITY ne: Diskvalifikován

  359. AGILITY so: 6/15, 42.78 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  360. JUMPING ne: 1/11, 38.62 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  361. JUMPING so: 2/15, 36.64 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  362. MA2: 1/5, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  363. MA2: 2/7, 40.76 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  364. Třešť - zTřeštěnky - trojzkoušky, 14. 05. 2016

  365. MA2 I.: Diskvalifikován

  366. MA2 II.: Diskvalifikován

  367. MA2 III.: 4/5, 57.53 s, 13.53 tr. b., 2.87 m/s

  368. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 07. 05. 2016

  369. AGILITY: 2/14, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  370. JUMPING: 2/14, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  371. MA1: 1/4, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  372. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  373. Agility I: 4/4, 34.44 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  374. Agility II: 3/5, 32.39 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  375. Agility III: Diskvalifikován

  376. Agility Open: Diskvalifikován

  377. Agility Pyrsheep: Diskvalifikován

  378. Jumping II Pyrsheep: 9/10, 48.83 s, 12.83 tr. b., 3.52 m/s

  379. Jumping Open: 9/26, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  380. Jumping Open II: 21/25, 48.83 s, 12.83 tr. b., 3.52 m/s

  381. Jumping Pyrsheep: 4/10, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  382. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  383. AGILITY: Diskvalifikován

  384. JUMPING: 11/16, 39.57 s, 15.57 tr. b., 3.41 m/s

  385. Zkoušky MA1: 3/4, 42.5 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  386. Brno - Zimní Brno I., 09. 01. 2016

  387. Agility M M: 11/18, 56.96 s, 6.96 tr. b., 3.3 m/s

  388. Jumping M M: Diskvalifikován

  389. Zk MA1 MA1: 1/4, 47.01 s, 9.01 tr. b., 3.34 m/s

  390. Třebíč - Podzimky zkoušky, 26. 09. 2015

  391. MA1 - druhá: 1/8, 33.35 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  392. MA1 - první: Diskvalifikován

  393. MA1 - třetí: Diskvalifikován

  394. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  395. Agility: 16/34, 40.22 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  396. Agility - J: 11/21, 48.89 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  397. Jumping: Diskvalifikován

  398. Jumping - J: 5/21, 33.63 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  399. Třešť - Šiškobraní, 22. 08. 2015

  400. Agility : Diskvalifikován

  401. Jumping: 4/16, 48.12 s, 0.12 tr. b., 3.74 m/s

  402. MA1: 2/5, 34.3 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  403. Prostějov - Skok za skokem VIII. + MR chodských psů v agility, 15. 08. 2015 - 16. 08. 2015

  404. Agility: 2/5, 34.27 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  405. Agility: Diskvalifikován

  406. Agility FINAL: 2/9, 58.34 s, 28.34 tr. b., 2.69 m/s

  407. Agility Open (so): 7/13, 49.96 s, 2.96 tr. b., 3.24 m/s

  408. Jumping Open (ne): 2/11, 32.74 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  409. Jumping Open (so): 9/13, 38.89 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  410. Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava", 25. 07. 2015

  411. Agility I: 2/6, 40.3 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  412. Agility II: 3/6, 41.65 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  413. Jumping: Diskvalifikován