Agility 2 M

  1. Datum: 19. 06. 2022
  2. Závod: Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 105.0 s
  7. Délka: 210.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 030518 Milan Jirásek A3Ch Yantanee ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 37.39 5.62 V
2 079217 Veronika Krupková A3Ch Brave Guinness Little Guardian Angel 0 0 0.0 0.0 39.16 5.36 V
3 070720 Kristýna Hrůza Bársony Sobasan 0 0 0.0 0.0 42.58 4.93 V
4 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 43.22 4.86 V
5 061118 Pavlína Sedlmaierová Courageous Bougie Fast Happiness 0 0 0.0 0.0 43.53 4.82 V
6 001416 Markéta Šulcová A3Ch Nesquik Black Neraka 0 0 0.0 0.0 44.05 4.77 V
7 044019 Dana Holíková Dream Joker Z Arcamony 0 0 0.0 0.0 45.98 4.57 V
8 004716 Hanka Kryšpínová A3Ch Sára 0 0 0.0 0.0 47.37 4.43 V
9 056821 Dominika Korintová Amazing Amber Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 48.89 4.3 V
10 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 1.72 1.72 51.72 4.06 V
11 050019 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 39.08 5.37 V
12 075817 Adéla Řeholová A3Ch Calibré Fort Fox 1 0 0.0 5.0 40.89 5.14 V
13 031421 Pavlína Seyfriedová Batgirl Peryhelium 1 0 0.0 5.0 43.42 4.84 V
14 019916 Karolína Tittlová Lexie Mecseki Bundás 0 1 0.0 5.0 48.62 4.32 V
15 035315 Jitka Humpolcová A3Ch Asterix's amulet Bellamoon 0 1 0.0 5.0 48.87 4.3 V
16 076612 Anna Koťátková A3Ch Arielle Hak Ami 1 0 0.37 5.37 50.37 4.17 V
17 054421 Rudolf Broulík Annie Rose Štěstí ze severu 0 0 8.35 8.35 58.35 3.6 VD
18 085218 Monika Rückaufová Bibi 1 0 4.87 9.87 54.87 3.83 VD
19 082018 Lenka Krejčí Archie Richmond Silky Dafnee 1 1 0.0 10.0 46.25 4.54 VD
20 059518 Eva Chmelíková Trust in Me Koryfej 1 1 0.0 10.0 46.83 4.48 VD
21 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 1 1 0.0 10.0 48.56 4.32 VD
22 021318 Veronika Belantová A3Ch Saga pod Ořechem 2 0 0.0 10.0 49.12 4.28 VD
23 052921 Hana Malá Chuck z Ušákova 0 2 0.0 10.0 49.57 4.24 VD
24 067120 Kristýna Zástěrová Sable Spirit ze Shetlandů Ze Shetlandů 0 0 14.57 14.57 64.57 3.25 VD
25 031120 Kristýna Zástěrová Mr.Bombastic Z Heřmanova Dvora 3 1 0.0 20.0 43.91 4.78 D
26 094415 Klára Jůdová Rézinka 3 1 0.0 20.0 48.31 4.35 D
27 054420 Nikol Kubicová Juster Sněžný tygr 2 2 9.72 29.72 59.72 3.52 BO
28 072119 Kateřina Matrasová Goldilocks Fort Fox 3 2 11.2 36.2 61.2 3.43 BO
DIS 078019 Vendula Dolejší Exciting and Racy Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049320 Lenka Fuksová Explosion of Skills Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010119 Petra Haspeklová Vixi Devil Drink z Laviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006121 Věra Kuchtová Astien Harlekin Prague Campanile DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046421 Veronika Tobolková Go on Gaya z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054121 Michaela Nováková Aurora Bailey Ray DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067118 Klára Vratislavová Taut DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041621 Lucie Dušková Klark z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002220 Stanislav Řehola Catlin Roxy Diamond DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024220 Romana Jirásková Rory Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001015 Lenka Dušková A3Ch Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055217 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083917 Yveta Nezvalová Zochová A3Ch Bond Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055819 Lucie Kubíková Farid Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056020 Kateřina Břízová French Kiss Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030920 Zuzana Sobková Biscotto Borneo la Vera Felicitá DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072220 Rudolf Broulík Essi Daven Dancing in the Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066817 Jitka Humpolcová Ammon Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034616 Tomáš Ješke A3Ch Norma Jean Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025720 Anna Koťátková Zora z Koněprus DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001819 Natálie Šišovská Beetroot Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065218 Veronika Tobolková Explosive Power z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO