056821

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dominika Korintová

    Arrow_down

Pes

  1. Amazing Amber Bohemia Grant, Pudl

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - 2x zkoušky, 23. 02. 2024

  2. 1. zkouška A3 M: 1/3, 46.01 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  3. 2. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  4. Kladno - Odpolední dvojzkoušky (A2, A3), 03. 02. 2024

  5. 1. zkouška MA3: 2/9, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  6. 2. zkouška MA3: 2/9, 44.65 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  7. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  8. Agility III 300: 10/38, 45.31 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  9. Agility II 300: 24/38, 45.52 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  10. Agility I 300: 13/39, 45.07 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  11. Jumping III 300: Diskvalifikován

  12. Jumping II 300: Diskvalifikován

  13. Jumping I 300: Diskvalifikován

  14. Ratenice - 3x zkoušky, 07. 01. 2024

  15. 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  16. 2. zkouška A3 M: 4/9, 40.35 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  17. 3. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  18. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  19. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška MA3: 4/11, 44.97 s, 10.97 tr. b., 3.98 m/s

  21. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 21. 10. 2023

  22. 1. Zkouška MA3: 2/5, 45.77 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  23. 2. Zkouška MA3: 3/5, 49.72 s, 6.72 tr. b., 4.06 m/s

  24. Březiněves - Rozjezdové dvojzkoušky + A0 VOL 2, 15. 10. 2023

  25. HRA MA3: Diskvalifikován

  26. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  27. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  28. Agility Družstev M: 7/28, 46.27 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  29. Agility Jednotlivci Děti M: 1/7, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  30. Jumping Družstev M: 8/28, 37.02 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  31. Jumping Jednotlivci Děti M: 3/7, 33.76 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  32. Březiněves - KPS Březiněves- rozjezdové dvojzkoušky + A0 + MR bearded collií, 27. 08. 2023

  33. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  34. 2. zkouška MA2: 1/2, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  35. Liberec - 2x zkoušky, 08. 07. 2023

  36. 1. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  37. 2. zkouška A2 M: 1/3, 47.67 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  38. Lysá nad Labem - Beasťácké trojzkoušky, 24. 06. 2023

  39. 1. Zkouška MA2: 2/3, 48.34 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  40. 2. Zkouška MA2: 1/3, 47.63 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  41. 3. Zkouška MA2: 1/3, 43.51 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  42. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  43. Agility 1 M: 37/74, 60.69 s, 16.69 tr. b., 3.39 m/s

  44. Agility 2 M: 14/69, 54.49 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  45. Jumping 1 M: 25/74, 46.24 s, 9.24 tr. b., 4.04 m/s

  46. Jumping 2 M: 27/75, 33.89 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  47. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 27. 05. 2023

  48. 1. Zkouška MA2: 1/7, 42.65 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  49. 2. Zkouška MA2: 3/7, 41.71 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  50. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  51. Agility 1 M: 14/72, 52.72 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  52. Agility 2 M: Diskvalifikován

  53. Jumping 1 M: 15/71, 40.88 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  54. Jumping 2 M: 37/68, 53.33 s, 12.33 tr. b., 3.66 m/s

  55. Liberec - Liberecké 2x zkoušky, 18. 05. 2023 - 19. 05. 2023

  56. 1. zkouška A2 M: 2/3, 53.07 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  57. 2. zkouška A2 M: 2/3, 45.71 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  58. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  59. Agility II / M: 6/30, 50.4 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  60. Agility I / M: Diskvalifikován

  61. Jumping III / M: 16/29, 60.31 s, 26.31 tr. b., 3.33 m/s

  62. Jumping II / M: 12/31, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  63. Jumping I / M: Diskvalifikován

  64. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  65. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  66. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  67. Jumping 2 - Medium: 16/27, 42.72 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  68. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy + 2x Jump A0 - sobota, 22. 10. 2022

  69. 1. Zkouška MA2: 4/8, 39.78 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  70. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  71. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  72. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  73. Agility D: 5/12, 45.01 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  74. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  75. Jumping D: 5/12, 28.04 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  76. Jumping Squads as Individual: 12/42, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  77. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/22, 09. 09. 2022

  78. Zkouška M A2 - I.: 2/3, 44.97 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  79. Zkouška M A2 - II. : Diskvalifikován

  80. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  81. ZkA. III. MA2: 1/3, 47.25 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  82. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  83. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  84. Agility 1 M: Diskvalifikován

  85. Agility 2 M: 9/55, 48.89 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  86. Jumping 1 M: 31/64, 57.37 s, 20.37 tr. b., 3.49 m/s

  87. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  88. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  89. 1. zkouška A1 M: 1/3, 52.5 s, 1.5 tr. b., 3.37 m/s

  90. 2. zkouška A1 M: 2/3, 40.25 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  91. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  92. ZkA. II. MA1: 3/4, 47.29 s, 6.29 tr. b., 3.36 m/s

  93. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  94. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/22, 27. 05. 2022

  95. Zkouška M A1 - I.: 1/2, 42.37 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  96. Zkouška M A1 - II.: 1/2, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  97. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 15. 05. 2022

  98. 1. Zkouška MA1: 2/3, 49.16 s, 6.16 tr. b., 3.13 m/s

  99. 2. Zkouška MA1: 2/3, 65.25 s, 27.25 tr. b., 2.39 m/s

  100. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/22, 06. 05. 2022

  101. Zkouška M A1 - I.: 1/1, 53.82 s, 7.82 tr. b., 3.46 m/s

  102. Zkouška M A1 - II.: 1/1, 50.44 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  103. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  104. Agility II M: Diskvalifikován

  105. Agility I M: 7/49, 52.56 s, 3.56 tr. b., 3.69 m/s

  106. Jumping III M: Diskvalifikován

  107. Jumping II M: 22/43, 56.73 s, 6.73 tr. b., 3.49 m/s

  108. Jumping I M: 13/43, 43.73 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  109. Jumping IV M - pudlů: Diskvalifikován

  110. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  111. Jumping 1 - M: Diskvalifikován

  112. Jumping 2 - M: Diskvalifikován

  113. Jumping 3 - M: Diskvalifikován

  114. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  115. Agility 1 - Medium: Diskvalifikován

  116. Agility 2 - Medium: Diskvalifikován

  117. Jumping 1 - Medium: 11/32, 32.71 s, 4.71 tr. b., 3.97 m/s

  118. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  119. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  120. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  121. Jumping 1 - Medium: 9/19, 55.22 s, 24.22 tr. b., 3.46 m/s

  122. Jumping 2 - Medium: 1/18, 50.39 s, 2.39 tr. b., 3.97 m/s

  123. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  124. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  125. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  126. Jumping 2 - Medium: 13/29, 44.8 s, 1.8 tr. b., 4.29 m/s

  127. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 31. 10. 2021

  128. Jumping A0 I: 3/6, 30.41 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  129. Jumping A0 II: 2/6, 22.81 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  130. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky V/21, 30. 10. 2021

  131. II. Jump A0 - MA: 1/1, 16.56 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  132. I. Jump A0 - MA: 1/1, 16.56 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s