Agility I 300

  1. Datum: 19. 01. 2024
  2. Závod: Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024
  3. Rozhodčí: Derrett, Gregory (GB)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 83.0 s
  7. Délka: 207.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.06 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 010022 Hana Frimmelová Perfect Bio Stars Power Dogs 0 0 0.0 0.0 36.84 5.62 V
2 028920 Sofie Sůrová Crazy Easy Amu la Elba 0 0 0.0 0.0 38.6 5.36 V
3 110822 Iva Drožová Cool Speed of Youwentis 0 0 0.0 0.0 39.28 5.27 V
4 043819 Marie - Anna Kociánová A3Ch Coca Cola Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 39.75 5.21 V
5 066319 Jana Jourová A3Ch Bebop Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 40.21 5.15 V
6 053018 Denisa Sommerová A3Ch Nougat Nutty Romy´s Choco 0 0 0.0 0.0 42.0 4.93 V
7 058319 Jiřina Benešová Midnight Kiss 1 0 0.0 5.0 37.13 5.58 V
8 075817 Adéla Řeholová A3Ch Calibré Fort Fox 1 0 0.0 5.0 37.44 5.53 V
9 015921 Veronika Kučeriková Aero Oreo z Ranche na Hranici 1 0 0.0 5.0 38.2 5.42 V
10 017121 Petra Hamšíková Double face Eriien 1 0 0.0 5.0 39.21 5.28 V
11 053722 Monika Dušková Zoran Zlatá Fantázia 0 0 0.0 0.0 44.59 4.64 V
12 014118 Jana Drbohlavová A3Ch Be Happy Od Svaté Lucie 1 0 0.0 5.0 39.9 5.19 V
13 056821 Dominika Korintová Amazing Amber Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 45.07 4.59 V
14 044121 Viktorie Sůrová Arryn Romanka 1 0 0.0 5.0 40.2 5.15 V
15 041519 Olga Mařáčková Jingle Bell z Lomu ve Skále 1 0 0.0 5.0 40.54 5.11 V
16 072220 Rudolf Broulík Essi Daven Dancing in the Wind 1 0 0.0 5.0 40.85 5.07 V
17 095019 Rudolf Broulík A3Ch Halle Berry Sněžný tygr 1 0 0.0 5.0 41.49 4.99 V
18 072819 Kateřina Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 1 0 0.0 5.0 42.79 4.84 V
19 038221 Adéla Čejková Discovery Černý Křišťál 2 0 0.0 10.0 37.84 5.47 VD
20 020921 Denisa Sommerová Dark Groot Černý Křišťál 1 0 0.0 5.0 44.37 4.67 V
21 057720 Klára Válková Griotka Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 45.45 4.55 V
22 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble 1 1 0.0 10.0 40.56 5.1 VD
23 053621 Eliška Hoferková Pandora Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 50.82 4.07 V
24 091518 Jana Kubecová A3Ch Arabella z Údolí výrovky 0 1 0.0 5.0 49.32 4.2 V
25 013320 Petra Čampulová Jupííí Via Bohemica 1 1 0.0 10.0 44.35 4.67 VD
26 062719 Petr Spitz Sára 2 0 0.0 10.0 45.3 4.57 VD
27 011221 Dana Konôpková Frutti Harisson 2 1 0.0 15.0 40.87 5.06 VD
28 013321 Karolína Pozníčková Ursis Gold Modrý dukát 1 1 0.0 10.0 46.56 4.45 VD
29 064222 Justýna Kubešová Bond Ogi Silver Kingdom 1 0 1.66 6.66 52.66 3.93 VD
DIS 010020 Julie Krátká Ebony Rose od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 107322 Martina Kučerová Hanami Bohemia Classic DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078222 Hana Černošková Albion Cathy’s Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081420 Alena Vocelková Niké Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052722 Eva Panáčová Arwen Undomiel Wockermania DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021119 Tereza Vaverková A3Ch Holly z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002220 Stanislav Řehola Catlin Roxy Diamond DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064420 Tereza Rossmannová Bazzy Zpod Chlumských hájů DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022220 Lenka Prokešová E´Chia Carassou DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044322 Jana Kubecová Alessia z Oharců DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO