Cz En

091518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Kubecová, ZKO Pňov

    Člen KA

Pes

  1. Arabella z Údolí výrovky, Sheltie

Výsledky

  1. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  2. 1. zkouška A3 S: 2/3, 39.18 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  3. 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  4. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup 2021, 25. 07. 2021

  5. 1. Agility - S - Junioři: 1/12, 43.86 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  6. 2. Agility - S - J u n i o ř i: 5/12, 51.33 s, 7.33 tr. b., 3.82 m/s

  7. 3. Jumping - S - J u n i o ř i: 1/12, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  8. Sedlec u Mikulova - Calibra CZECH cup 2021 s Cibulkou, 24. 07. 2021

  9. 1. Agility - S - Zletilí: 3/30, 46.85 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  10. 2. Agility - S - Zletilí: 2/30, 45.08 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  11. 3. Jumping - S - Zletilí: 12/30, 45.24 s, 12.24 tr. b., 3.93 m/s

  12. Ratenice - Ratenické červencové dvojzkoušky, 10. 07. 2021

  13. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  14. 2. Zkouška SA2: 1/2, 47.05 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  15. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  16. 1. Zkouška SA2: 1/6, 42.79 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  17. 2. Zkouška SA2: 1/6, 43.79 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  18. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  19. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  20. 1. zkouška: 3/6, 39.91 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  21. 2. zkouška: 1/6, 35.84 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  22. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  23. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  24. 2. Zkouška SA2: 1/5, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  25. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  26. Agility S: 9/21, 51.0 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  27. Jumping S: 11/21, 40.14 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  28. Tuneliáda S : 14/21, 38.66 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  29. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  30. Agility J Individual: 15/29, 51.19 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  31. Jumping J Individual: 14/29, 45.66 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  32. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  33. ZkA. SA2 I.: 4/6, 54.35 s, 5.35 tr. b., 3.4 m/s

  34. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  35. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  36. ZkA. SA1 I.: Diskvalifikován

  37. ZkA. SA1 II.: 2/5, 36.57 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  38. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  39. ZkA. SA1 I.: 5/7, 37.01 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  40. ZkA. SA1 II.: Diskvalifikován

  41. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  42. ZkA. SA1 I.: 1/3, 33.12 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  43. ZkA. SA1 II.: Diskvalifikován

  44. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  45. Czech Imp Jump: 13/20, 26.74 s, 6.74 tr. b., 3.81 m/s

  46. Jumping 1: 7/20, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  47. Jumping 2 : 9/20, 38.17 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  48. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  49. Agility I: 9/14, 51.85 s, 7.85 tr. b., 3.9 m/s

  50. Jumping I: 9/15, 53.38 s, 23.38 tr. b., 3.41 m/s

  51. Jumping II: 8/14, 34.71 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  52. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  53. ZkA. SA1 I.: 1/6, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  54. ZkA. SA1 II.: 3/6, 33.2 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  55. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  56. Agility S: 9/21, 50.48 s, 10.48 tr. b., 3.39 m/s

  57. Jumping S: 10/22, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  58. Zkouška SA1: 2/7, 42.02 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  59. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  60. Agility J: Diskvalifikován

  61. Agility Squads as Individual: 23/51, 45.28 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  62. Jumping J: Diskvalifikován

  63. Jumping Squads as Individual: 37/52, 43.52 s, 10.52 tr. b., 3.88 m/s

  64. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  65. ZK1: Diskvalifikován

  66. ZK2: 2/4, 39.5 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  67. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  68. Agility Open S: 13/24, 55.31 s, 10.0 tr. b., 3.45 m/s

  69. Jumping Open S: 11/24, 52.32 s, 17.32 tr. b., 3.27 m/s

  70. ZkA. SA1: 2/4, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  71. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  72. 1. běh SA1: 1/5, 32.83 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  73. 2. běh SA1: 3/5, 42.51 s, 10.0 tr. b., 3.27 m/s

  74. Zbraslav u Brna - Mistrovství dětí a mládeže ČMKU, 15. 06. 2019 - 16. 06. 2019

  75. Junior agility SA: 1/4, 45.3 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  76. Junior jumping SA: Diskvalifikován

  77. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  78. 1. běh SA1: 7/9, 47.64 s, 10.0 tr. b., 3.36 m/s

  79. 2. běh SA1: 1/9, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  80. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  81. zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  82. zkouška 2 SA1: 1/10, 39.04 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  83. zkouška 3 SA1: 4/10, 48.24 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  84. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  85. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  86. Zkouška I. SA1: Diskvalifikován