Jana Kubecová

  1. Číslo: 006652
  2. OSA: ZKO Pňov
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 01. 01. 2019
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 091518 (S), A3Ch Arabella z Údolí výrovky

    Arrow_down
  2. 015821 (L), Valentina Of Dreams Aknel Top

    Arrow_down
  3. 044322 (M), Alessia z Oharců

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 20, 11. 05. 2024

  2. 1.zkouška MA2, Alessia z Oharců: 2/12, 32.4 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  3. 2.zkouška MA2, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  4. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  5. QA4 Agility, Alessia z Oharců: 14/90, 48.21 s, 5.21 tr. b., 4.56 m/s

  6. QA4 Agility, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 23/69, 60.19 s, 17.19 tr. b., 3.66 m/s

  7. QA5 Agility, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  8. QA5 Agility, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  9. QA6 Agility, Alessia z Oharců: 50/85, 44.72 s, 5.72 tr. b., 4.52 m/s

  10. QA6 Agility, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  11. QJ4 Jumping, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 30/69, 46.93 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  12. QJ4 Jumping, Alessia z Oharců: 56/90, 42.45 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  13. QJ5 Jumping, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 19/69, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  14. QJ5 Jumping, Alessia z Oharců: 43/91, 34.62 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  15. QJ6 Jumping, Alessia z Oharců: 41/89, 40.92 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  16. QJ6 Jumping, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  17. Žamberk - MR plemen, 27. 04. 2024 - 28. 04. 2024

  18. Agility II M, Alessia z Oharců: 12/50, 42.01 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  19. Agility I. M, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  20. Jumping III M, Alessia z Oharců: 13/48, 39.4 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  21. Jumping II. M, Alessia z Oharců: 20/50, 36.26 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  22. Jumping I. M, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  23. Jumping IV M - šeltií, Alessia z Oharců: 5/12, 38.94 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  24. Čerčany - Fofr zkoušky 19, 13. 04. 2024

  25. 1.zkouška MA2, Alessia z Oharců: 1/9, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  26. 1.zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/6, 47.14 s, 6.14 tr. b., 3.9 m/s

  27. 2.zkouška MA2, Alessia z Oharců: 4/9, 42.41 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  28. 2.zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/6, 45.86 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  29. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  30. QA1 Agility, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 26/79, 48.87 s, 8.87 tr. b., 4.11 m/s

  31. QA1 Agility, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  32. QA2 Agility, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 16/76, 43.25 s, 1.25 tr. b., 4.46 m/s

  33. QA2 Agility, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  34. QA3 Agility, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 16/77, 43.63 s, 2.63 tr. b., 4.4 m/s

  35. QA3 Agility, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  36. QJ1 Jumping, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  37. QJ1 Jumping , A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 24/80, 38.14 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  38. QJ2 Jumping, Alessia z Oharců: 22/97, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  39. QJ2 Jumping, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 30/77, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  40. QJ3 Jumping, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  41. QJ3 Jumping, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  42. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  43. Agility II. M, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  44. Agility II. S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 5/38, 45.99 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  45. Agility I. M, Alessia z Oharců: 9/24, 45.29 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  46. Agility I. S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 14/38, 46.83 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  47. Final S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 4/18, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  48. Jumping III. M, Alessia z Oharců: 15/24, 42.74 s, 10.74 tr. b., 4.35 m/s

  49. Jumping III. S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 9/34, 37.11 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  50. Jumping II. M, Alessia z Oharců: 7/24, 43.53 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  51. Jumping II. S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 14/38, 43.9 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  52. Jumping I. M, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  53. Jumping I. S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  54. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  55. Agility 1 - Medium, Alessia z Oharců: 5/23, 24.82 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  56. Agility 1 - Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 5/26, 25.79 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  57. Agility 2 - Medium, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  58. Agility 2 - Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 5/24, 27.16 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  59. Jumping 1 - Medium, Alessia z Oharců: 17/23, 28.26 s, 5.26 tr. b., 3.96 m/s

  60. Jumping 1 - Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 7/26, 22.86 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  61. Jumping 2 - Medium, Alessia z Oharců: 13/23, 24.94 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  62. Jumping 2 - Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 15/24, 25.44 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  63. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 11.ročník, 17. 02. 2024

  64. Czech Imp Jump Medium, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  65. Czech Imp Jump Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  66. Jumping 1 - Medium, Alessia z Oharců: 2/26, 32.67 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  67. Jumping 1 - Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 3/12, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  68. Jumping 2 - Medium, Alessia z Oharců: 16/26, 44.25 s, 12.25 tr. b., 4.18 m/s

  69. Jumping 2 - Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 4/12, 37.67 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  70. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  71. Agility III 300, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 9/38, 44.95 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  72. Agility III 300, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  73. Agility II 300, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 11/38, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  74. Agility II 300, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  75. Agility I 300, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 24/39, 49.32 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  76. Agility I 300, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  77. Jumping III 300, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 20/38, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  78. Jumping III 300, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  79. Jumping II 300, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 10/38, 38.35 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  80. Jumping II 300, Alessia z Oharců: 15/38, 36.72 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  81. Jumping I 300, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  82. Jumping I 300, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  83. Ratenice - 3x zkoušky, 07. 01. 2024

  84. 1. zkouška A2 M, Alessia z Oharců: 2/7, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  85. 2. zkouška A2 M, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  86. 3. zkouška A2 M, Alessia z Oharců: 4/7, 42.09 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  87. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  88. Czech Imp Jump Medium, Alessia z Oharců: 4/30, 23.91 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  89. Czech Imp Jump Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 12/23, 27.24 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  90. Jumping 1 - Medium, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  91. Jumping 1 - Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 6/24, 49.45 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  92. Jumping 2 - Medium, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  93. Jumping 2 - Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 5/23, 43.52 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  94. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 30. 12. 2023 - 01. 01. 2024

  95. 4. A2 M, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  96. 4. A3 S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  97. 5. A2 M, Alessia z Oharců: 1/3, 42.0 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  98. 5. A3 S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/4, 45.27 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  99. 6. A2 M, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  100. 6. A3 S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/4, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  101. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  102. Czech Imp Jump Medium, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  103. Czech Imp Jump Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 12/16, 27.68 s, 6.68 tr. b., 4.08 m/s

  104. Jumping 1 - Medium, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  105. Jumping 1 - Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 3/16, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  106. Jumping 2 - Medium, Alessia z Oharců: 3/26, 37.77 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  107. Jumping 2 - Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 5/16, 41.46 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  108. Kladno - Vánoční zkoušky trochu jinak + A0, 09. 12. 2023

  109. 1. Zkouška MA2, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  110. 1. Zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/5, 43.45 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  111. 2. Zkouška MA2, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  112. 2. Zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/5, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  113. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  114. Czech Imp Jump Medium, Alessia z Oharců: 3/27, 21.02 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  115. Jumping 1 - Medium, Alessia z Oharců: 11/27, 38.33 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  116. Jumping 2 - Medium, Alessia z Oharců: 14/27, 45.04 s, 8.04 tr. b., 4.2 m/s

  117. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 03. 11. 2023 - 05. 11. 2023

  118. 1. zkouška A2 M, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  119. 1. zkouška A3 S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/5, 49.4 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  120. 2. zkouška A2 M, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  121. 2. zkouška A3 S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 3/5, 47.68 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  122. 3. zkouška A2 M, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  123. 3. zkouška A3 S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/5, 51.75 s, 8.75 tr. b., 3.9 m/s

  124. Kladno - Dvouzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 22. 10. 2023

  125. 1. Zkouška MA2, Alessia z Oharců: 1/3, 50.67 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  126. 1. Zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/7, 44.1 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  127. 2. Zkouška MA2, Alessia z Oharců: 1/3, 38.06 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  128. 2. Zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  129. Kladno - Agility Collie & Sheltie Cup 2023, 14. 10. 2023

  130. Agility I S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 3/15, 46.58 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  131. Jumping II Special S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 8/15, 42.93 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  132. Jumping I S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  133. Ratenice - Sváteční dvojzkoušky, 28. 09. 2023

  134. ZkA. II. MA1, Alessia z Oharců: 2/5, 32.57 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  135. ZkA. II. MA1, Alessia z Oharců: 2/5, 32.57 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  136. ZkA. II. SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/3, 48.81 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  137. ZkA. II. SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/3, 48.81 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  138. ZkA. I. MA1, Alessia z Oharců: 1/5, 29.95 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  139. ZkA. I. MA1, Alessia z Oharců: 1/5, 29.95 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  140. ZkA. I. SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/3, 48.64 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  141. ZkA. I. SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/3, 48.64 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  142. Pňov - Předhradí - 10. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 23. 09. 2023

  143. 1.Zkouška, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/1, 54.34 s, 12.34 tr. b., 3.48 m/s

  144. 1.Zkouška, Alessia z Oharců: 1/1, 30.46 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  145. 2.Zkouška, Alessia z Oharců: 1/1, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  146. 2.Zkouška, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  147. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 17. 09. 2023

  148. 1. Zkouška MA1, Alessia z Oharců: 1/9, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  149. 1. Zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 4/11, 50.81 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  150. 2. Zkouška MA1, Alessia z Oharců: 1/9, 31.37 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  151. 2. Zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/10, 46.6 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  152. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  153. Agility M, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  154. Agility S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 5/30, 47.02 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  155. Jumping M, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  156. Jumping S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 3/31, 42.33 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  157. Tuneliáda M, Alessia z Oharců: 18/59, 38.02 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  158. Tuneliáda S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 12/30, 41.22 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  159. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  160. Agility družstev S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 34/53, 53.39 s, 11.39 tr. b., 4.12 m/s

  161. Agility jednotlivci S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  162. Jumping družstev S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 20/53, 43.22 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  163. Jumping jednotlivci S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 30/52, 42.58 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  164. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 26. 08. 2023

  165. 1.Běh MA0, Alessia z Oharců: 1/4, 19.12 s, 0.0 tr. b., 6.85 m/s

  166. 2.Běh MA0, Alessia z Oharců: 1/4, 20.48 s, 0.0 tr. b., 6.49 m/s

  167. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 02. 08. 2023

  168. jumping II / M / 0, Alessia z Oharců: 2/4, 23.48 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  169. jumping I / M / 0, Alessia z Oharců: 2/4, 25.96 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  170. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 088, 29. 07. 2023

  171. 1.zkouška, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 3/4, 42.87 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  172. 2.zkouška, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/5, 46.6 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  173. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  174. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS SMALL, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 12/66, 46.82 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  175. FRIDAY - AGILITY TEAMS SMALL, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 22/64, 45.55 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  176. FRIDAY - JUMPING TEAMS SMALL, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 23/67, 42.56 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  177. SATURDAY - AGILITY TEAMS SMALL, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  178. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS SMALL, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 26/38, 49.72 s, 17.72 tr. b., 4.26 m/s

  179. SATURDAY - JUMPING TEAMS SMALL, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 34/63, 47.45 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  180. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS SMALL, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 10/59, 43.72 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  181. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS SMALL, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  182. Sedlec u Mikulova - Specific CZECH cup s Cibulkou, 25. 06. 2023

  183. Agility II. S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 5/7, 45.73 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  184. Agility I. S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 5/7, 49.54 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  185. Jumpingy S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/7, 36.93 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  186. Sedlec u Mikulova - Zkouškový CZECH cup aneb czech cup(ový) rozjezd, 24. 06. 2023

  187. A3 II. S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 3/9, 45.21 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  188. A3 I. S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  189. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  190. Agility 4 S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 23/42, 47.41 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  191. Agility 5 S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 17/41, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  192. Agility 6 S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  193. Jumping 4 S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  194. Jumping 5 S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  195. Jumping 6 S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  196. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  197. Agility 1 S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  198. Agility 2 S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 11/58, 46.9 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  199. Jumping 1 S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 10/58, 39.69 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  200. Jumping 2 S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 11/54, 42.96 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  201. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  202. QA1 Agility, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  203. QA2 Agility, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 47/65, 47.88 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  204. QA3 Agility, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 22/64, 45.57 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  205. QJ1 Jumping, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  206. QJ2 Jumping, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 23/66, 40.35 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  207. QJ3 Jumping, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 25/64, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  208. Kutná Hora - O kutnohorský groš, 15. 04. 2023

  209. Agility open S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/14, 44.92 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  210. 1. jumping open S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 4/14, 41.56 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  211. 2. jumping open S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 3/14, 39.77 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  212. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + 3x jumping A0, 10. 04. 2023

  213. III. Jumping, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 5/15, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  214. III. Jumping, Alessia z Oharců: 8/14, 38.04 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  215. II. Jumping, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 6/16, 30.75 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  216. II. Jumping, Alessia z Oharců: 7/14, 33.02 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  217. I. Jumping, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 5/16, 31.17 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  218. I. Jumping, Alessia z Oharců: 9/14, 33.7 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  219. Studenec u Trutnova - Březnové dvojzkoušky (i pro PARA), 26. 03. 2023

  220. II. zkouška, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/8, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  221. I. zkouška, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 3/8, 42.07 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  222. Studenec u Trutnova - Březnové jumpingy + A0, 25. 03. 2023

  223. III. jumping, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 4/14, 37.06 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  224. III. jumping, Alessia z Oharců: 4/12, 35.55 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  225. II. jumping, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 9/14, 38.73 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  226. II. jumping, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  227. I. jumping, Alessia z Oharců: 6/12, 33.36 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  228. I. jumping, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 7/14, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  229. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 03. 03. 2023

  230. Jumping I / A0 / M, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  231. Jumping II / A0 / M, Alessia z Oharců: 4/5, 21.82 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  232. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 10.ročník, 04. 02. 2023

  233. Czech Imp Jump Medium, Alessia z Oharců: 3/25, 21.74 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  234. Czech Imp Jump Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 5/24, 23.48 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  235. Jumping 1 - Medium, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  236. Jumping 1 - Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 6/24, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  237. Jumping 2 - Medium, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  238. Jumping 2 - Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 7/24, 42.16 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  239. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  240. Agility III 300, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 9/33, 50.27 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  241. Agility II 300, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  242. Agility I 300, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 24/40, 51.44 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  243. Jumping III 300, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 15/35, 42.36 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  244. Jumping II 300, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  245. Jumping I 300, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 27/41, 44.2 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  246. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  247. Jumping2+3 S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  248. SA3 I, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 6/9, 54.15 s, 16.15 tr. b., 3.66 m/s

  249. SA3 II, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/8, 48.13 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  250. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  251. Czech Imp Jump Medium, Alessia z Oharců: 22/30, 31.8 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  252. Czech Imp Jump Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  253. Jumping 1 - Medium, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  254. Jumping 1 - Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 6/28, 40.17 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  255. Jumping 2 - Medium, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  256. Jumping 2 - Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 13/28, 44.63 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  257. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  258. Czech Imp Jump Medium, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  259. Czech Imp Jump Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 14/30, 24.69 s, 0.69 tr. b., 4.9 m/s

  260. Jumping 1 - Medium, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  261. Jumping 1 - Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 12/30, 39.17 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  262. Jumping 2 - Medium, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  263. Jumping 2 - Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 13/30, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  264. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  265. Czech Imp Jump Medium, Alessia z Oharců: 18/27, 36.69 s, 20.69 tr. b., 3.24 m/s

  266. Czech Imp Jump Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 9/22, 23.87 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  267. Jumping 1 - Medium, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  268. Jumping 1 - Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 14/23, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  269. Jumping 2 - Medium, Alessia z Oharců: 18/27, 43.31 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  270. Jumping 2 - Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  271. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 10. 2022

  272. 1. Zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/6, 45.13 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  273. 2. Zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/6, 45.36 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  274. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  275. Agility J, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 10/18, 40.32 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  276. Agility Squads as Individual, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 16/30, 49.66 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  277. Jumping J, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 9/18, 35.67 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  278. Jumping Squads as Individual, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 13/30, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  279. Kladno - Zkoušky trochu jinak, 02. 10. 2022

  280. 1. Jumping MA0, Alessia z Oharců: 3/9, 24.88 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  281. 2. Jumping MA0, Alessia z Oharců: 1/9, 27.87 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  282. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  283. Agility / S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  284. Jumping / S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 8/19, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  285. Zkouška A3 / S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  286. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 14. 09. 2022

  287. Jumping I / A0 / M, Alessia z Oharců: 1/8, 17.12 s, 0.0 tr. b., 6.31 m/s

  288. Jumping II / A0 / M, Alessia z Oharců: 1/8, 15.84 s, 0.0 tr. b., 6.88 m/s

  289. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  290. 1. Zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  291. 2. Zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 3/9, 49.09 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  292. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  293. Agility S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 4/22, 43.21 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  294. Jumping M, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  295. Jumping S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 6/22, 43.87 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  296. Tuneliáda M, Alessia z Oharců: 28/53, 38.8 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  297. Tuneliáda S , A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 7/22, 39.68 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  298. Mladeč- Nové Zámky - Odpolední zkoušky + A0, 09. 09. 2022

  299. 1. MA0, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  300. 2. MA0, Alessia z Oharců: 2/4, 26.53 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  301. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  302. Agility, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  303. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 22/55, 45.27 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  304. Jumping, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  305. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 12/55, 40.05 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  306. Kladno - Jump KING IV., 21. 08. 2022

  307. 1. Jumping M, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  308. 1. Jumping S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/4, 29.38 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  309. 2. Jumping M, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  310. 2. Jumping S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 4/5, 35.37 s, 5.37 tr. b., 4.24 m/s

  311. 3. Jumping M, Alessia z Oharců: 7/13, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  312. 3. Jumping S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  313. 4. Jumping M, Alessia z Oharců: Diskvalifikován

  314. 4. Jumping S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/5, 30.33 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  315. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  316. QA4 Agility, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  317. QA5 Agility, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 21/42, 52.65 s, 17.42 tr. b., 3.99 m/s

  318. QA6 Agility, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 17/41, 50.55 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  319. QJ4 Jumping, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  320. QJ5 Jumping, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 22/42, 42.13 s, 5.21 tr. b., 5.1 m/s

  321. QJ6 Jumping, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 16/40, 42.2 s, 6.23 tr. b., 4.95 m/s

  322. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  323. 1. Agility S - Z l e t., A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  324. 2. Agility S - Z l e t., A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 3/17, 45.26 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  325. 3. Jumping S - Z l e t., A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 8/17, 41.64 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  326. Sedlec u Mikulova - Zkouškový Czech cup aneb Czech cupový rozjezd, 07. 05. 2022

  327. 1. Zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 6/12, 42.6 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  328. 2. Zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  329. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  330. QA1 Agility, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 5/51, 48.18 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  331. QA2 Agility, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 15/50, 46.81 s, 5.21 tr. b., 4.53 m/s

  332. QA3 Agility, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 15/49, 47.24 s, 6.27 tr. b., 4.66 m/s

  333. QJ1 Jumping, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 26/50, 46.46 s, 7.94 tr. b., 4.69 m/s

  334. QJ2 Jumping, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 14/50, 39.2 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  335. QJ3 Jumping, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  336. Čeladná - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 03. 2022 - 27. 03. 2022

  337. U19 Agility I, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 7/10, 47.94 s, 7.13 tr. b., 4.17 m/s

  338. U19 Agility II, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/10, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  339. U19 Agility III, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 5/10, 44.81 s, 0.2 tr. b., 4.57 m/s

  340. U19 Jumping I, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 5/10, 43.93 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  341. U19 Jumping II, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 4/10, 42.88 s, 1.12 tr. b., 4.78 m/s

  342. Osenice - Osenické zkoušky a jumpingy + A0, 12. 03. 2022 - 13. 03. 2022

  343. 1. Jumping S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/7, 41.93 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  344. 1. Zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/3, 45.89 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  345. 2. Jumping S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  346. 2. Zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/3, 49.09 s, 18.09 tr. b., 3.97 m/s

  347. 3. Jumping S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  348. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  349. U19 Agility I, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  350. U19 Agility II, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 4/10, 45.93 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  351. U19 Agility III, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 5/10, 51.21 s, 14.16 tr. b., 4.08 m/s

  352. U19 Jumping I, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 5/10, 41.03 s, 1.54 tr. b., 5.22 m/s

  353. U19 Jumping II, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 3/10, 41.94 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  354. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  355. 1. Zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  356. 2. Zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  357. 3. Zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  358. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  359. Agility III 300, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 13/29, 51.07 s, 10.07 tr. b., 4.19 m/s

  360. Agility II 300, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 4/30, 42.69 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  361. Agility I 300, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 5/30, 46.48 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  362. Jumping III 300, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  363. Jumping II 300, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 12/30, 44.78 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  364. Jumping I 300, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 13/30, 41.64 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  365. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  366. 1. Zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 6/9, 48.39 s, 6.39 tr. b., 3.93 m/s

  367. 2. Jumping S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  368. 2. Zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/9, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  369. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  370. 1. Zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  371. 2. Zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/6, 40.82 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  372. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  373. 1.zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  374. 2.zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  375. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  376. 1. Zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/6, 47.26 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  377. 2. Zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 3/6, 49.07 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  378. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  379. Agility S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  380. Agility S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  381. Jumping S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 6/25, 32.7 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  382. Jumping S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 6/25, 32.7 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  383. Tuneliáda S , A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 10/24, 33.11 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  384. Tuneliáda S , A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 10/24, 33.11 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  385. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  386. Agility S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/11, 38.55 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  387. Agility Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/8, 44.86 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  388. Jumping S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 7/11, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  389. Jumping Small, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  390. Zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 4/6, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  391. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  392. 1. zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  393. 2. zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/6, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  394. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  395. 1.zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  396. 2.zkouška SA3, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/8, 45.41 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  397. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  398. Agility Individual - J, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 7/30, 48.75 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  399. Agility Squads as Individual, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 9/44, 46.2 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  400. Jumping Individual - J, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 20/30, 50.91 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  401. Jumping Squads as Individual, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  402. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  403. 1. zkouška A3 S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/3, 39.18 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  404. 2. zkouška A3 S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  405. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup 2021, 25. 07. 2021

  406. 1. Agility - S - Junioři, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/12, 43.86 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  407. 2. Agility - S - J u n i o ř i, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 5/12, 51.33 s, 7.33 tr. b., 3.82 m/s

  408. 3. Jumping - S - J u n i o ř i, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/12, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  409. Sedlec u Mikulova - Calibra CZECH cup 2021 s Cibulkou, 24. 07. 2021

  410. 1. Agility - S - Zletilí, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 3/30, 46.85 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  411. 2. Agility - S - Zletilí, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/30, 45.08 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  412. 3. Jumping - S - Zletilí, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 12/30, 45.24 s, 12.24 tr. b., 3.93 m/s

  413. Ratenice - Ratenické červencové dvojzkoušky, 10. 07. 2021

  414. 1. Zkouška LA1, Valentina Of Dreams Aknel Top: 4/11, 34.16 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  415. 1. Zkouška SA2, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  416. 2. Zkouška LA1, Valentina Of Dreams Aknel Top: 4/11, 31.38 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  417. 2. Zkouška SA2, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/2, 47.05 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  418. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  419. 1. Zkouška SA2, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/6, 42.79 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  420. 2. Zkouška SA2, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/6, 43.79 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  421. 3. Zkouška SA2, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  422. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  423. 1. zkouška, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 3/6, 39.91 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  424. 2. zkouška, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/6, 35.84 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  425. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  426. 1. zkouška SA2, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  427. 2. Zkouška SA2, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/5, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  428. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  429. Agility S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 9/21, 51.0 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  430. Jumping S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 11/21, 40.14 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  431. Tuneliáda S , A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 14/21, 38.66 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  432. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  433. Agility J Individual, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 15/29, 51.19 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  434. Jumping J Individual, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 14/29, 45.66 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  435. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  436. ZkA. SA2 I., A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 4/6, 54.35 s, 5.35 tr. b., 3.4 m/s

  437. ZkA. SA2 II., A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  438. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  439. ZkA. SA1 I., A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  440. ZkA. SA1 II., A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/5, 36.57 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  441. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  442. ZkA. SA1 I., A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 5/7, 37.01 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  443. ZkA. SA1 II., A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  444. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  445. ZkA. SA1 I., A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/3, 33.12 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  446. ZkA. SA1 II., A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  447. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  448. Czech Imp Jump, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 13/20, 26.74 s, 6.74 tr. b., 3.81 m/s

  449. Jumping 1, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 7/20, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  450. Jumping 2 , A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 9/20, 38.17 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  451. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  452. Agility I, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 9/14, 51.85 s, 7.85 tr. b., 3.9 m/s

  453. Jumping I, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 9/15, 53.38 s, 23.38 tr. b., 3.41 m/s

  454. Jumping II, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 8/14, 34.71 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  455. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  456. ZkA. SA1 I., A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/6, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  457. ZkA. SA1 II., A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 3/6, 33.2 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  458. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  459. Agility S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 9/21, 50.48 s, 10.48 tr. b., 3.39 m/s

  460. Jumping S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 10/22, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  461. Zkouška SA1, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/7, 42.02 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  462. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  463. Agility J, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  464. Agility Squads as Individual, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 23/51, 45.28 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  465. Jumping J, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  466. Jumping Squads as Individual, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 37/52, 43.52 s, 10.52 tr. b., 3.88 m/s

  467. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  468. ZK1, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  469. ZK2, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/4, 39.5 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  470. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  471. Agility Open S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 13/24, 55.31 s, 10.0 tr. b., 3.45 m/s

  472. Jumping Open S, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 11/24, 52.32 s, 17.32 tr. b., 3.27 m/s

  473. ZkA. SA1, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 2/4, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  474. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  475. 1. běh SA1, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/5, 32.83 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  476. 2. běh SA1, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 3/5, 42.51 s, 10.0 tr. b., 3.27 m/s

  477. Zbraslav u Brna - Mistrovství dětí a mládeže ČMKU, 15. 06. 2019 - 16. 06. 2019

  478. Junior agility SA, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/4, 45.3 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  479. Junior jumping SA, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  480. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  481. 1. běh SA1, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 7/9, 47.64 s, 10.0 tr. b., 3.36 m/s

  482. 2. běh SA1, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/9, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  483. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  484. zkouška 1 SA1, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  485. zkouška 2 SA1, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 1/10, 39.04 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  486. zkouška 3 SA1, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: 4/10, 48.24 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  487. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  488. Zkouška II. SA1, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován

  489. Zkouška I. SA1, A3Ch Arabella z Údolí výrovky: Diskvalifikován