044322

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Kubecová, ZKO Pňov

    Arrow_down

Pes

  1. Alessia z Oharců, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 19, 13. 04. 2024

  2. 1.zkouška MA2: 1/9, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  3. 2.zkouška MA2: 4/9, 42.41 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  4. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  5. QA1 Agility: Diskvalifikován

  6. QA2 Agility: Diskvalifikován

  7. QA3 Agility: Diskvalifikován

  8. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  9. QJ2 Jumping: 22/97, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  10. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  11. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  12. Agility II. M: Diskvalifikován

  13. Agility I. M: 9/24, 45.29 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  14. Jumping III. M: 15/24, 42.74 s, 10.74 tr. b., 4.35 m/s

  15. Jumping II. M: 7/24, 43.53 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  16. Jumping I. M: Diskvalifikován

  17. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  18. Agility 1 - Medium: 5/23, 24.82 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  19. Agility 2 - Medium: Diskvalifikován

  20. Jumping 1 - Medium: 17/23, 28.26 s, 5.26 tr. b., 3.96 m/s

  21. Jumping 2 - Medium: 13/23, 24.94 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  22. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 11.ročník, 17. 02. 2024

  23. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  24. Jumping 1 - Medium: 2/26, 32.67 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  25. Jumping 2 - Medium: 16/26, 44.25 s, 12.25 tr. b., 4.18 m/s

  26. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  27. Agility III 300: Diskvalifikován

  28. Agility II 300: Diskvalifikován

  29. Agility I 300: Diskvalifikován

  30. Jumping III 300: Diskvalifikován

  31. Jumping II 300: 15/38, 36.72 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  32. Jumping I 300: Diskvalifikován

  33. Ratenice - 3x zkoušky, 07. 01. 2024

  34. 1. zkouška A2 M: 2/7, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  35. 2. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  36. 3. zkouška A2 M: 4/7, 42.09 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  37. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  38. Czech Imp Jump Medium: 4/30, 23.91 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  39. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  40. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  41. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 30. 12. 2023 - 01. 01. 2024

  42. 4. A2 M: Diskvalifikován

  43. 5. A2 M: 1/3, 42.0 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  44. 6. A2 M: Diskvalifikován

  45. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  46. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  47. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  48. Jumping 2 - Medium: 3/26, 37.77 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  49. Kladno - Vánoční zkoušky trochu jinak + A0, 09. 12. 2023

  50. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  51. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  52. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  53. Czech Imp Jump Medium: 3/27, 21.02 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  54. Jumping 1 - Medium: 11/27, 38.33 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  55. Jumping 2 - Medium: 14/27, 45.04 s, 8.04 tr. b., 4.2 m/s

  56. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 03. 11. 2023 - 05. 11. 2023

  57. 1. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  58. 2. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  59. 3. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  60. Kladno - Dvouzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 22. 10. 2023

  61. 1. Zkouška MA2: 1/3, 50.67 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  62. 2. Zkouška MA2: 1/3, 38.06 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  63. Ratenice - Sváteční dvojzkoušky, 28. 09. 2023

  64. ZkA. II. MA1: 2/5, 32.57 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  65. ZkA. II. MA1: 2/5, 32.57 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  66. ZkA. I. MA1: 1/5, 29.95 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  67. ZkA. I. MA1: 1/5, 29.95 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  68. Pňov - Předhradí - 10. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 23. 09. 2023

  69. 1.Zkouška: 1/1, 30.46 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  70. 2.Zkouška: 1/1, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  71. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 17. 09. 2023

  72. 1. Zkouška MA1: 1/9, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  73. 2. Zkouška MA1: 1/9, 31.37 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  74. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  75. Agility M: Diskvalifikován

  76. Jumping M: Diskvalifikován

  77. Tuneliáda M: 18/59, 38.02 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  78. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 26. 08. 2023

  79. 1.Běh MA0: 1/4, 19.12 s, 0.0 tr. b., 6.85 m/s

  80. 2.Běh MA0: 1/4, 20.48 s, 0.0 tr. b., 6.49 m/s

  81. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 02. 08. 2023

  82. jumping II / M / 0: 2/4, 23.48 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  83. jumping I / M / 0: 2/4, 25.96 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  84. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + 3x jumping A0, 10. 04. 2023

  85. III. Jumping: 8/14, 38.04 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  86. II. Jumping: 7/14, 33.02 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  87. I. Jumping: 9/14, 33.7 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  88. Studenec u Trutnova - Březnové jumpingy + A0, 25. 03. 2023

  89. III. jumping: 4/12, 35.55 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  90. II. jumping: Diskvalifikován

  91. I. jumping: 6/12, 33.36 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  92. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 03. 03. 2023

  93. Jumping I / A0 / M: Diskvalifikován

  94. Jumping II / A0 / M: 4/5, 21.82 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  95. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 10.ročník, 04. 02. 2023

  96. Czech Imp Jump Medium: 3/25, 21.74 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  97. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  98. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  99. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  100. Czech Imp Jump Medium: 22/30, 31.8 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  101. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  102. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  103. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  104. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  105. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  106. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  107. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  108. Czech Imp Jump Medium: 18/27, 36.69 s, 20.69 tr. b., 3.24 m/s

  109. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  110. Jumping 2 - Medium: 18/27, 43.31 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  111. Kladno - Zkoušky trochu jinak, 02. 10. 2022

  112. 1. Jumping MA0: 3/9, 24.88 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  113. 2. Jumping MA0: 1/9, 27.87 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  114. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 14. 09. 2022

  115. Jumping I / A0 / M: 1/8, 17.12 s, 0.0 tr. b., 6.31 m/s

  116. Jumping II / A0 / M: 1/8, 15.84 s, 0.0 tr. b., 6.88 m/s

  117. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  118. Jumping M: Diskvalifikován

  119. Tuneliáda M: 28/53, 38.8 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  120. Mladeč- Nové Zámky - Odpolední zkoušky + A0, 09. 09. 2022

  121. 1. MA0: Diskvalifikován

  122. 2. MA0: 2/4, 26.53 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  123. Kladno - Jump KING IV., 21. 08. 2022

  124. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  125. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  126. 3. Jumping M: 7/13, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  127. 4. Jumping M: Diskvalifikován